Złom stalowy

Pręty stalowe? Stara przyczepa? A może duże konstrukcje stalowe, które potrzebujesz złomować? Sprawdź ofertę na rynku!

Skup złomu stalowego

Ceny w skupach.

Konkurencja na rynku gospodarki odpadami jest coraz większa, co wymusza na firmach zmiany ofert na bardziej atrakcyjne dla klienta. Ceny złomu stalowego są bardzo zróżnicowane. Wpływ na to ma zakres prowadzonych usług oraz czy firma świadczy również odbiór złomu stalowego . Duże znaczenie ma kategoria złomu i ilość oddawanego odpadu. Ponadto odbiorcy dostosowują cennik do swoich możliwości.

Wybór odpowiedniej oferty.

Wybierając firmę umożliwiającą skup złomu stalowego, sprawdź, jaką ofertę przygotowały dla Ciebie konkretne firmy, czy proponują odbiór, czy musisz go dostarczyć sam. Ważne jest też, jakiego rodzaju złom stalowy skupują. Zapewne nie bez znaczenia jest dla Ciebie cena, im wyższa, tym korzystniejsza dla Ciebie.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty
Złom stalowy poprodukcyjny - wsad
6000 kg
Złom stalowy poprodukcyjny - wsad, poprodukcja, W2N, HSF-SL, poprodukcja, MSP6
Świnoujście
Złom stalowy W8
5500 kg
HZ-E1, MSP 5A, prasa
Międzyrzecz
Złom stalowy N6
5000 kg
niewsad, szyna, szyna niewsadowa, Złom stalowy N6
Koluszki
Złom stalowy W5
5000 kg
OWK10, konstrukcja, piątka, MSP-4, konstrukcja
Sucha Beskidzka
Złom stalowy poprodukcyjny - niewsad
6000 kg
głębokotłoczna, głębokotłoczna, ocynk, N7N, poprodukcja, Złom stalowy poprodukcyjny - niewsad
Jabłonna
Złom stalowy N6
400 kg
Złom stalowy N6, niewsad, szyna, szyna niewsadowa
Malbork
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Skup złomu stalowego w miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające złom stalowy
Biała Rawska
Rombud
Police
Wytwarzający nr 3 S.A. (firma pozyskana przez Partnera nr 2)
Skierniewice
BONTA Anna Bonikowska
Skierniewice
STAZŁOKOL TOMASZ ZDUN
Mszczonów
BISSONIO Sp.z o.o
Mszczonów
OS-STAL Sebastian Olszański
Inne, popularne kategorie odpadów

Koszty związane z aplikacją WasteMaster.

W naszej ofercie znajdziesz pakiety dla osób fizycznych i firm. Osoby fizyczne korzystają z aplikacji za darmo, nie są wymagane żadne opłaty. Firmy z kolei mają do wyboru dwa pakiety – jeden jest bezpłatny, drugi bardziej rozbudowany to koszt 99 zł miesięcznie.

Firmy zajmujące się wywozem odpadów.

Są to firmy działające w obszarze zarządzania gospodarki odpadami. Aby móc świadczyć takie usługi, muszą spełnić konkretne warunki i przestrzegać restrykcyjnych norm. Wywozem zajmują się skupy złomu. Są to zarówno większe przedsiębiorstwa, jak i również mniejsze firmy.

Które odpady możemy przekazać do firm świadczących usługę odbioru złomu stalowego ?

Złom stalowy to odpad, który obejmuje bardzo szeroką grupę przedmiotów. Zaliczamy do niego wszystkie przedmioty wykonane ze złomu stalowego, które nadają się do recyklingu. Oznacza to, że taki przedmiot może zostać ponownie wykorzystany. Przyjmowaniem stali zajmować się mogą tylko wyspecjalizowane firmy.

Podział w aplikacji WasteMaster

Nasza aplikacja jest przyjazna każdemu użytkownikowi. Jest bardzo intuicyjna i łatwa w obsłudze. Chcąc ułatwić Ci sprzedaż złomu, dokonaliśmy jego podziału na kategorie 2 poziomu. Wśród nich są m.in. złom stalowy N2, N7, N5 i N6, złom żeliwa, złom żeliwa mix, złom stalowy poprodukcyjny oraz złom żeliwny odpadowy.

Najlepsze firmy zajmujące się wywozem odpadu.

Kluczowe jest porównanie przynajmniej kilku ofert, aby poznać możliwości firm, zakres ich usług i oczywiście ceny. Najłatwiej i najszybciej zrobisz to przez naszą aplikację WasteMaster, gdzie znajdziesz bazę przedsiębiorców świadczących również odbiór złomu stalowego . Wybierz taką firmę, która spełnia większość (lub wszystkie) Twoich oczekiwań.

Gdzie znaleźć skup złomu stalowego ?

Skup złomu stalowego to jedna z usług, jaką możesz zamówić przez naszą aplikację. Jest ona skierowana zarówno do osób prywatnych, jak i firm. Znajdziesz u nas bazę odbiorców odpadów specjalizujących się w złomie stalowym. Oferty różnią się zakresem, ale też ceną. Sprawdź firmy w Twojej lokalizacji i pozbądź się odpadów, szanując środowisko naturalne.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Aniela
Aplikacja tak funkcjonalna, z uproszczonym do minimum panelem obsługi… w branży odpadów naprawdę nadeszły zmiany. I są to zmiany wyłącznie na lepsze!
Oliwia
Kto działa w automotive ten dobrze wie, ile śmieci się z tym wiąże… Zwykle są to metale. Mam zaliczoną współpracę z kilkoma złomowiskami. I nie zawsze były to dobre relacje. Teraz wykorzystuję tylko sprawdzone przez WasteMaster kontakty biznesowe.
Lech
Śmieci, śmieci, śmieci. Kiedy tylko w moim butiku pojawiała się nowa kolekcja, pojawiały się i one. Z WasteMaster wystawiam je i od razu zgłaszają się firmy, które są chętne na ich zutylizowanie. Nie myślałam, że to aż tak proste.
Waldemar
Cieszę się, że WasteMaster jest dostępny w wersji przeglądarkowej. Nie muszę nic pobierać na telefon, a porządek w oprogramowaniu jest dla mnie ważny.
Tadeusz
Zajmujemy się nie tylko wy [...]