Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.
\

Jaki złom opłaca się zbierać?

Jaki złom opłaca się zbierać?

Niekiedy osoby prywatne, które chcą sobie nieco dorobić, zastanawiają się, jaki złom opłaca się zbierać. To zależy, czy mamy na myśli złom stalowy czy kolorowy. Pod względem cenowym dużo korzystniej wypada złom kolorowy. Za dobrej jakości miedź Millbera można dostać średnio 30 zł za 1 kg. Oprócz tego na to, jaki złom opłaca się zbierać, wpływa także aktualna sytuacja gospodarcza oraz notowania na giełdzie metali.

Jeżeli chodzi o to, jaki złom stalowy opłaca się zbierać, można tutaj wyróżnić przede wszystkim żeliwo oraz złom poprodukcyjny (W7N). Najpopularniejsze wyroby, w których można znaleźć żeliwo, to kaloryfery, piece żeliwne, patelnie, garnki, brytfanny, obudowy skrzyni biegów itp.

Wszelkie odpady złomu stalowego możesz wystawić na naszej Giełdzie Odpadów, skąd zostaną przekazane do różnych recyklerów z branży. Ci następnie je wycenią i zaproponują różne warunki i stawki. Wybierzemy te najlepsze dla Ciebie!

Potrzebujesz pomocy z utylizacją swoich odpadów?
Jeśli posiadasz złom, z którym nie wiesz co masz zrobić, a czystość stolicy i jej okolic nie jest Ci obojętna – skontaktuj się z nami.

Copyright © 2022 Waste Master