Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.
\

Cennik utylizacji azbestu

Cennik utylizacji azbestu

Azbest, często zalegający na wielu budynkach mieszkalnych i firmowych, to bardzo szkodliwy dla zdrowia materiał budowlany, który wymaga natychmiastowego usunięcia. Wiele gmin w Polsce oferuje dofinansowanie na zerwanie azbestu z dachów. Klienci firmowi i indywidualni, którzy mają zamiar pozbyć się tego materiału budowlanego, często zastanawiają się, na jakim poziomie kształtuje się cena utylizacji azbestu. Zadanie to można powierzyć wyspecjalizowanym jednostkom. Jesteś zainteresowany utylizacją azbestu? Cena tej usługi kształtuje się na różnym poziomie i jest określana indywidualnie.

Utylizacja azbestu Cena
Demontaż azbestu Wyceń bezpłatnie
Demontaż i odbiór azbestu Wyceń bezpłatnie
Odbiór materiałów zawierających azbest Wyceń bezpłatnie
Warunki współpracy
Cena za demontaż, transport i unieszkodliwienie azbestu jest zależna,
m.in. od rodzaju materiałów zawierających azbest, powierzchni pokrytej materiałami
azbestowymi oraz obiektu. Cena za demontaż eternitu oraz zabezpieczenie go
na terenie posesji Klienta również uzależniona jest od ww. czynników. Cena za transport
azbestu zeskładowanego na posesji, wraz z unieszkodliwieniem, zaczyna się od 300 zł/tona.
Cena uzależniona jest od ilości odpadów.

Od czego zależy cena  utylizacji azbestu?

W obecnym czasie osoby usuwające szkodliwy eternit zastanawiają się, jaka jest cena utylizacji azbestu. Należy pamiętać, że usługa ta zależy od wielu różnych czynników, do których zalicza się między innymi:

 • odległość pomiędzy punktem utylizacji azbestu a adresem podanym przez klienta
  Warto mieć na względzie, że wysoka cena utylizacji azbestu będzie uwarunkowana tym, że wyspecjalizowana flota pojazdów, służąca do przewożenia tego szkodliwego materiału budowlanego, będzie zmuszona pokonać bardzo dużą odległość.
 • sposób przygotowania do transportu
  Szukasz przedsiębiorstwa, które zajmie się utylizacją azbestu? Cena tej usługi może ulec znacznemu podwyższeniu, jeśli klient indywidualny lub firmowy dysponuje materiałem całkowicie nieprzygotowanym do jego transportu. Warto wziąć to pod uwagę, jeżeli planujemy podjęcia się tego typu działania.
 • ilość posiadanego odpadu
  Klienci indywidualni i firmowi dysponujący sporą ilością azbestu przeznaczonego do natychmiastowej utylizacji, muszą liczyć się z tym, że cena utylizacji azbestu może znacznie wzrosnąć.
 • załadunek
  Bardzo skomplikowany załadunek może mieć wpływ na taką wartość, jak cena utylizacji azbestu. Warto pamiętać, że w przypadku utylizacji azbestu, cena jest szacowana indywidualnie. Dlatego też klienci, którzy dysponują tym szkodliwym dla środowiska naturalnego oraz organizmów żywych materiałem budowlanym powinni liczyć się z tym, że wpływ na wycenę ma również sposób załadunku oraz czas potrzebny na jego przeprowadzenie.

Potrzebujesz pomocy z utylizacją swoich odpadów?
Jeśli posiadasz złom, z którym nie wiesz co masz zrobić, a czystość stolicy i jej okolic nie jest Ci obojętna – skontaktuj się z nami.

Przedstawione powyżej informacje to tylko jedne z wielu czynników, które mają wpływ na taką kwestię jak cena utylizacji azbestu. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości warto zwrócić się o pomoc do specjalistów zatrudnionych w naszej firmie. Dysponują oni odpowiednią wiedzą, dzięki której mogą podać, jak kształtuje się cena utylizacji azbestu w danym dniu oraz w każdym miejscu w Polsce.

Jaka jest cena utylizacji azbestu?

Osoby zastanawiające się, na jakim poziomie kształtuje się cena utylizacji azbestu, muszą mieć świadomość, że jest to odpad przeznaczony do indywidualnej wyceny. Oznacza to, że początkowe ustalenia mogą ulec nawet bardzo drastycznej zmianie. Należy pamiętać, że utylizacja azbestu, cena za tę usługę, może być uwarunkowana indywidualnym cennikiem, obowiązującym w firmie, która zajmuje się wyżej wymienionymi usługami. Osoby, które zastanawiają się, na jakim poziomie kształtuje się cena utylizacji azbestu, mogą skorzystać z naszego narzędzia, którym jest aplikacja WasteMaster. Dzięki niej można dowiedzieć się, na jakie wydatki należy się przygotować.

Zdecyduj się na instalację aplikacji WasteMaster i przekonaj się, jaka jest cena utylizacji azbestu w Twoim mieście!

Copyright © 2022 Waste Master