Kontenery na odpady budowlane | WasteMaster

Kontenery na odpady budowlane

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Odpady budowlane to efekt każdego remontu, budowy czy rozbiórki. Niektóre z nich mogą być powtórnie wykorzystane przez wykonawców, jednak wiele pozostałości się do tego nie nadaje. W takiej sytuacji niezbędny jest wywóz odpadów budowlanych. Również porządek na miejscu prac budowlanych jest istotny. Nie tylko ze względów estetycznych, ale przede wszystkim w kwestii bezpieczeństwa. Kontenery na śmieci budowlane to idealne rozwiązanie tej kwestii.

W aplikacji WasteMaster znajdziesz firmę, która zapewni Ci kontener na odpady budowlane oraz zajmie się ich wywozem. To właśnie tam zrzeszonych jest wiele firm, które zapewniają wywóz śmieci budowlanych oraz ich utylizację lub recykling. Udostępniają również kontener na odpady budowlane. Jeśli Twoja działalność zawodowa lub życie prywatne wiążą się z remontem bądź budową, zapoznaj się z naszą ofertą i znajdź wynajem kontenera na odpady budowlane wraz z wywozem.

Odpady budowlane – co się do nich zalicza?

Odpady budowlane to wszelkie pozostałości po pracach budowlanych. Grupa ta obejmuje przykładowo: gruz, tynki, gips, cement, płyty kartonowo – gipsowe, tapety, stolarkę okienną i drzwiową, odpady instalacyjne, odpady z pokryć dachowych, elementy ceramiki i dowolnych instalacji, materiały izolacyjne, pozostałości po chemii budowlanej, klejach oraz farbach.

Większość odpadów budowlanych i remontowych ma w składzie substancje niebezpieczne dla środowiska. Dlatego należy je przekazać do przedsiębiorstwa, które jest w stanie zapewnić profesjonalny wywóz odpadów budowlanych oraz ich utylizację.

Dobrze jest w trakcie budowy czy remontu zadbać o ich odpowiednią segregację. W tym celu wystarczy zaopatrzyć się w kontener na odpady budowlane. Ponieważ nie każdy odpad nadaje się do recyklingu, istotnie ułatwi to odbiór i wywóz odpadów budowlanych.

Wywóz śmieci budowlanych – zamówienie usługi w aplikacji WasteMaster

W aplikacji WasteMaster złożenie zamówienia na wywóz odpadów budowlanych jest bajecznie proste. Pierwszym co należy zrobić jest klasyfikacja odpadu. W tym celu stworzyliśmy kilka kategorii, w ramach których można zamówić odbiór odpadów budowlanych. Poszczególne grupy to gruz ceglany i betonowy, odpady remontowe, materiały izolacyjne, odpady budowlane mix oraz zawierające substancje niebezpieczne. W razie jakichkolwiek wątpliwości wystarczy do nas zadzwonić, a opiekun klienta podpowie jak posiadany odpad sklasyfikować. 

Po złożeniu zamówienia otrzymasz listę firm, które oferują wywóz śmieci budowlanych. Dowiesz się również, która z nich ma w swojej usłudze wynajem kontenera na odpady budowlane. Informacje, na które warto zwrócić uwagę przy wyborze konkretnej oferty to: rodzaj, cennik na kontenery oraz odbiór odpadów budowlanych z Twojej lokalizacji. Skonkretyzowanie wymagań pozwoli szybko znaleźć docelową firmę. 

Funkcjonalności WasteMaster dają możliwość zapoznania się z cenami, jakie posiadają poszczególne firmy. Z reguły każda oferta jest tworzona indywidualnie do usługi. Zależy to od rodzaju i ilości odpadów, jak również gabarytów. Jest to niezwykle istotne, jeśli chodzi o wywóz odpadów budowlanych. Do każdego rodzaju powinien być dostosowany odpowiedniej wielkości kontener na śmieci budowlane. Każdy z tych szczegółów może załatwić za Ciebie opiekun klienta całkowicie za darmo. W przypadku przedsiębiorstw istnieje opcja abonamentu miesięcznego, w ramach którego klient uzyskuje prowadzenie bieżącej ewidencji odpadów w BDO. 

Jakie firmy zajmują się wywozem odpadów budowlanych?

Wywóz śmieci budowlanych, recykling i ich utylizacja to specjalność firm ukierunkowanych na ten sektor. Często właśnie bezpośrednio one oferują kontenery na śmieci budowlane oraz wywóz odpadów budowlanych. Materiały, z jakich składają się poszczególne odpady są tak różne, że proces przetwarzania musi być do nich dostosowany. Z reguły firmy same zajmują się segregacją, jednak zapewnienie kontenera na odpady budowlane bezpośrednio u klienta, ułatwia kwestię obu stronom. Kontener na śmieci budowlane, dostępny podczas remontu czy budowy, pozwala zachować porządek w czasie prac. Z drugiej strony na bieżąco uzupełniany znacząco ułatwia wywóz śmieci budowlanych. Zyskuje na tym klient pod względem terminu, a firma wygody odbioru.

Profesjonalizm, terminowość i pewność – wszystko to znajdziesz dzięki aplikacji WasteMaster. Wynajmij kontener na odpady budowlane i oddaj je za jednym razem. To bardzo proste.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Mieliśmy zlecenie w Chwaszczynie koło Gdańska i byłem pewien, że będzie problem ze znalezieniem kontenera na śmieci pod wynajem. Znajomy polecił mi apkę Waste Master, dzięki której można zamówić tego typu usługi. Firmę znalazłem dosłownie w parę minut i wykonali kawał dobrej roboty – mogłem na spokojnie prowadzić prace bez zajmowania sobie głowy odpadami. Polecam! 

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Prowadzę firmę remontową, więc zależy mi na szybkiej i profesjonalnej obsłudze. W związku z tym, że trafiają się różne zlecenia, czasami zdarza się mniej a czasami więcej odpadów. Nie wszędzie dostępny jest tak szeroki wybór pojemności kontenerów na śmieci, jak w Waste Master – za to ich cenię. A dzięki ich stronie i aplikacji, zawsze szybko odnajduje odpowiednią firmę wywozową.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Miałam dużo przeróżnych odpadów po budowie naszego domu, ale nie za bardzo wiedziałam jak sobie z nimi poradzić. Jednak w internecie znalazłam Waste Master, skontaktowałam się z pomocnym konsultantem i już następnego dnia podstawiono mi kontener na śmieci zmieszane. Byłam pod wrażeniem szybkości obsługi – od tego momentu polecam Waste Master wszystkim znajomym!  

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nasza firma zajmuje się utylizacją odpadów budowlanych, a także wynajmem kontenerów na śmieci tego typu. Nie działamy w wielkich miastach, dlatego obawiałem się, że będzie problem ze zleceniami. Jednak polecono mi skorzystać z usług Waste Master, więc zamieściłem ogłoszenie na ich stronie. Po krótkim czasie oferty zaczęły spływać same, a mój biznes się rozwija – poszerzam usługi o skup makulatury.

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Miałem trochę starej papy, styropianu i folii, ale było tego za mało na wynajem kontenera. Stronka Waste Master podsunęła mi alternatywę: Big-Bagi, które idealnie spełniły moje potrzeby. Nie zbyt znam się na aplikacjach, dlatego zadzwoniłem pod podany numer i po treściwej rozmowie z konsultantem, problem śmieci był już rozwiązany. Warto skorzystać!

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Wynajem kontenera na odpady budowlane
08-09-2022
Wynajem kontenera na odpady budowlane

Robisz remont? Wyburzasz budynki? Budujesz? Na pewno w związku z tymi działaniami, wytwarzasz odpady budowlane. Nie wiesz co z nimi począć? Przeczytaj poniższego bloga i dowiedz...

Więcej -->
Wynajem kontenera na odpady zmieszane
01-09-2022
Wynajem kontenera na odpady zmieszane

Potrzebujesz kontenera na śmieci zmieszane? Nie jesteś pewien, czy Twój odpad się do nich klasyfikuje? Ile kosztuje wynajem kontenera na odpady zmieszane? Przeczytaj poniższego ...

Więcej -->
Wynajem kontenera na śmieci
23-07-2022
Wynajem kontenera na śmieci

Masz sporo śmieci po budowie? Remoncie? Jesteś zainteresowany wynajmem kontenera na śmieci, ale nie wiesz jak się do tego zabrać? Już wyjaśniamy! Wynajem kontenera na śmieci jes...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat