Kraków - skup złomu i cennik | WasteMaster

Skup złomu w Krakowie

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Złom stalowy na sprzedaż w Krakowie

Posiadany w dowolnej ilości złom stalowy wymaga zagospodarowania. Zgodnie z obowiązującym w Polsce przepisami, można przekazać ten odpad do wyspecjalizowanych jednostek, zajmujących się pozyskiwaniem surowców wtórnych. Przed podjęciem tej decyzji, warto sprawdzić cennik skupu złomu w Krakowie. To podstawowa informacja, przy pomocy której można zawrzeć korzystną transakcję sprzedaży. Dynamicznie zmieniające się ceny skupu złomu w Krakowie mogą pozytywnie zaskoczyć osoby gromadzące te odpady. Uruchamiając stworzony przez nas formularz internetowy, można szybko i skutecznie zapoznać się bieżącą wartość cenową odpadów złomowych stalowych.
Ceny
Złom stalowy cienki/blachy (N10) 0,97 zł netto
Złom stalowy gruby (N2) 1,05 zł netto
Złom stalowy gruby (N7) 1,08 zł netto
Złom stalowy gruby (W2) 1,08 zł netto
Złom stalowy gruby (W7) 1,13 zł netto
Złom stalowy gruby (W5) 1,16 zł netto
Złom stalowy poprodukcyjny (W7N) 1,18 zł netto
Żeliwo 1,26 zł netto
Warunki współpracy

Masz zalegający złom, ale nie wiesz co z nim zrobić? Zastanawiasz się, czy cennik skupu złomu w Krakowie jest opłacalny? Dzięki naszej usłudze uzyskasz odpowiedź na te i inne nurtujące Cię pytania.

Zacznijmy od podstaw – co właściwie zalicza się do odpadów, które przyjmie skup złomu w Krakowie? Ogólnie rzecz ujmując, są to różnego rodzaju elementy stalowe powstałe w trakcie produkcji lub użytkowania. Odpad dzieli się pod względem wielkości, na dwie zasadnicze grupy: złom wsadowy i niewsadowy. Pierwsza z nich to złom, którego wielkość nie przekracza 1500x500x500 mm. Nie wymaga on obróbki i może być od razu umieszczony w piecu hutniczym. Drugi rodzaj posiada większe rozmiary. Z tego względu musi zostać poddany specjalnej obróbce i dopiero po niej umieszcza się go w piecu. W naszej bazie posiadamy szeroką listę firm, które mogą przyjąć oba rodzaje. Skup złomu z dojazdem do klienta w Krakowie, jak również Wrocławiu czy Warszawie, to wygoda i pewność odpowiedniego procesu recyklingu.

Znajdź skup złomu stalowego w Krakowie w naszej aplikacji WasteMaster i odzyskaj miejsce w garażu, piwnicy czy magazynie. Dzięki zaprojektowanemu przez nas narzędziu będziesz miał również możliwość sprawdzenia cennika skupu złomu w Krakowie. Być może stawki okażą się dla Ciebie atrakcyjne?

Aplikacja WasteMaster – najlepsza usługa skupu złomu w Krakowie

Co możesz oddać w ramach usługi skupu złomu w Krakowie?

Skup złomu w Krakowie przyjmuje złom stalowy, który nadaje się do recyklingu. Jest to dość szeroka grupa odpadów, dlatego aby ułatwić korzystanie z naszej aplikacji podzieliliśmy go na mniejsze kategorie. Dzięki temu łatwiej określisz, jakiej kategorii złom posiadasz. Zalicza się do niego między innymi: złom stalowy odpadowy, złom żeliwny odpadowy oraz blachy i pręty, złom stalowy (N10), a także wiele innych. To właśnie tego rodzaju odpady są przyjmowane na poszczególnych skupach złomu stalowego w Krakowie.

Należy jednak zaznaczyć, że skup złomu stalowego w Krakowie nie odbierze odpadów zawierających materiały toksyczne, niebezpieczne, radioaktywne czy wybuchowe. Również niemetalowe zanieczyszczenia w postaci piasku, gumy czy betonu są wykluczane i niezbyt mile widziane. Dlatego gdy będziesz planował skup złomu w Krakowie, warto żebyś zadbał o odpowiednie oczyszczenie złomu. Może to korzystnie wpłynąć na jego wartość, a więc i ceny skupu złomu w Krakowie, w Twoim przypadku, pójdą w górę.

Złożenie zamówienia skupu złomu z dojazdem do klienta w Krakowie w aplikacji WasteMaster

Aby znaleźć skup złomu z odbiorem w Krakowie dostosowany do naszego odpadu, należy na początku określić, do jakiej kategorii on należy. Wiedząc, że wiele osób ma wątpliwości co do kwalifikacji posiadanego odpadu, stworzyliśmy dwie możliwości zamówienia naszej usługi skupu złomu z odbiorem w Krakowie.

Pierwszą z nich jest tradycyjny kontakt telefoniczny. Jeśli masz wątpliwości, do jakiej kategorii przypisać swój odpad – zadzwoń do nas. Opiekun klienta pomoże Ci to zrobić. Ponadto umieści ogłoszenie w aplikacji i przedstawi skup złomu w Krakowie z najkorzystniejszą ofertą.

Drugim sposobem jest wypełnienie formularza bezpośrednio na stronie mamodpad.pl. Dzięki temu nie tylko oszczędzasz czas, ale możesz sam porównać różne oferty skupów złomu w Krakowie oraz poznać opinie klientów, którzy już skorzystali z usług konkretnej firmy.

Koszty korzystania z aplikacji WasteMaster

Osoby fizyczne mają możliwość korzystania z naszej aplikacji całkowicie bezpłatnie. W przypadku firm dostępne są dwie opcje – pakiet bezpłatny lub rozszerzony w cenie 30 zł miesięcznie. Dzięki tej opcji uzyskasz nie tylko pomoc Opiekuna Klienta w wyszukaniu skupu złomu w Krakowie, lecz także prowadzenie ewidencji odpadów w rejestrze BDO. To sprawi, że usługa skupu złomu w Krakowie będzie jeszcze łatwiejsza i przyjemniejsza.

Pamiętaj przy tym, że korzystanie z aplikacji WasteMaster nie obliguje Cię do skorzystania z oferty. Od Ciebie zależy czy dana firma wykona usługę. Za każdym razem masz wybór, czy zaakceptujesz bądź odrzucisz przedstawioną Ci ofertę.

Firmy zajmujące się recyklingiem złomu stalowego – którą wybrać?

Każdy skup złomu w Krakowie, dostępny w naszej aplikacji, to specjalna firma, która spełniła bardzo restrykcyjne normy i wymogi. Specjalne służby prowadzą regularne kontrole sposobu składowania i zarządzania odpadami. Ponadto skup złomu z dojazdem do klienta w Krakowie musi posiadać wykwalifikowany personel oraz dostosowane do przewozu złomu pojazdy. Dlatego nasza baza firm to pewność profesjonalnej usługi z zakresu skupu złomu stalowego w Krakowie.

Kluczowe jest porównanie przynajmniej kilku ofert, aby poznać możliwości firm, zakres ich usług i oczywiście cennik skupu złomu w Krakowie. Dodatkowym czynnikiem, który w wielu przypadkach pomaga podjąć decyzję jest czas realizacji, który w dużej mierze zależy od ilości odpadu. Przy większej ilości skup złomu z odbiorem w Krakowie (w większości przypadków) wykonuje usługę jednostkowo. Jeśli jednak jest to nieznaczna ilość, najczęściej załatwiana jest kiedy transport wykonuje inną usługę w okolicy. Co może wydłużyć czas realizacji usługi skupu złomu z odbiorem.

Najłatwiej i najszybciej skup złomu w Krakowie znajdziesz przez naszą aplikację WasteMaster. Wybierz taką firmę, która spełnia większość Twoich oczekiwań (lub wszystkie) i skutecznie zrealizuj skup złomu z dojazdem do klienta w Krakowie.

Skup złomu w Krakowie – cennik

Ceny skupu złomu w Krakowie różnią się w zależności od firmy. Każda ustala swój cennik indywidualnie. Wpływ na ostateczne ceny złomu stalowego ma kilka czynników, z których najważniejsze to:

kategoria złomu – najbardziej opłacalne odpady, jakie przyjmuje skup złomu stalowego w Krakowie, należą do grup wsadowych,

ilość skupowanego złomu – przy odpowiednio dużej ilości istnieje możliwość negocjowania ceny skupu złomu w Krakowie,

wielkość firmy i zakres oferowanych usług – ceny skupu złomu w Krakowie, który zbywa złom od razu do huty, mogą być wyższe niż małych złomowisk, które są punktem pośrednim,

lokalizacja – skup złomu z odbiorem w Krakowie może obniżyć cenę złomu o koszty transportu; zarobek jest mniejszy, ale nie trzeba przejmować się dowozem odpadów w określone miejsce.

Najlepszym sposobem, aby poznać konkretny cennik skupu złomu w Krakowie, jest kontakt z naszym opiekunem klienta lub wypełnienie formularza w aplikacji WasteMaster. Uzyskasz dzięki temu informację dostosowaną indywidualnie do Ciebie. Możesz też z łatwością sprawdzić aktualne ceny złomu stalowego na naszej stronie. Istnieje również trzecia opcja, którą jest cennik skupu złomu w Krakowie, wyświetlający się u góry tej strony. Jest on dobrą opcją, kiedy chcemy się jedynie nieco rozeznać w aktualnej sytuacji rynkowej. Z nami masz gwarancję, że przedstawiany cennik skupu złomu w Krakowie jest aktualny, ponieważ regularnie go dla Ciebie odświeżamy.

Jeśli w Twoim garażu lub magazynie zalega złom, którego nie potrzebujesz – pozbądź się go. Skorzystaj z aplikacji WasteMaster i znajdź profesjonalistów, którzy uwolnią Twoją przestrzeń.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Kiedy wzrosną ceny złomu?
13-09-2022
Kiedy wzrosną ceny złomu?

Zastanawiasz się, kiedy wzrosną ceny złomu, żeby jak najwięcej na nim zyskać? Otóż gdyby odpowiedź na to pytanie była taka prosta, każdy z nas mógłby się łatwo wzbogacić na tego...

Więcej -->
Jakie GTU na złom stalowy?
12-09-2022
Jakie GTU na złom stalowy?

Masz złom stalowy? Jakie GTU na niego obowiązuje? W przypadku rozliczania się z tego typu odpadu w polu GTU trzeba wpisać GTU 05, a więc „odpady inne niż niebezpieczne zawierają...

Więcej -->
Dlaczego złom drożeje?
11-09-2022
Dlaczego złom drożeje?

Zastanawiasz się, dlaczego złom drożeje? Ma na to wpływ wiele zmiennych, które trudno jest przewidzieć, jak chociażby aktualny popyt i podaż tego surowca, inflacja czy spadek gl...

Więcej -->
Czy ceny złomu wzrosną?
10-09-2022
Czy ceny złomu wzrosną?

Wiele osób zastanawia się, czy ceny złomu wzrosną lub ile kosztuje stal na złomie. Prawda jest taka, że bardzo trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ wartość ...

Więcej -->
Czy złom stalowy jest odpadem?
09-09-2022
Czy złom stalowy jest odpadem?

Tak, złom stalowy jest odpadem i stanowi odpad również w rozumieniu Ustawy o odpadach. Oznacza to, że posiada on swój własny kod odpadu, który jest potrzebny do oznaczenia go pr...

Więcej -->
Kiedy sprzedawać złom stalowy?
08-09-2022
Kiedy sprzedawać złom stalowy?

Wiele przedsiębiorców zastanawia się, kiedy sprzedawać złom stalowy. Jaka pora w roku kalendarzowym jest do tego najodpowiedniejsza? Okazuje się, że odpowiedź na to pytanie nie ...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Zaoszczędziłem naprawdę dużo czasu, a i tak wiem, że nie znalazłbym tak korzystnego skupu złomu w Krakowie, jak pracownicy z WasteMaster!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Ta aplikacja naprawdę porzesza możliwości wyboru - nie myślałam, że w tak krótkim czasie uda mi się wszystko ogarnąć!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

W mojej opinie opłaca się spróbować! Wyjątkowo cierpliwi konsultanci są pomocni i naprawdę zależało im na tym, żebym jak najlepiej sprzedała zamknięte profile stalowe.

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Świetna usługa - naprawdę polecam spróbować. Przede wszystkim tym, którzy są "zieloni" jeśli chodzi o rynek odpadowy.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Dzięki WasteMaster znalazłam najbliższy skup złomu w w Krakowie, o którym kompletnie nie wiedziałam! Dziękuję w szczególności Panu Arturowi z infolinii:)

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Fajna usługa, bardzo użyteczna współczesnym właścicielom firm, którzy nie mają na nic czasu. W krótkim czasie znaleziono dla mnie najlepsze składowisko złomu w w Krakowie. Jestem wdzięczna!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Cieszę się, że trafiłem w internecie na WasteMaster - naprawdę mi pomogli w znalezieniu najlepszego skupu złomu stalowego w Krakowie.

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Najbliższy skup złomu – jak go znaleźć?
13-09-2022
Najbliższy skup złomu – jak go znaleźć?

Złom może się okazać ciekawym sposobem na zastrzyk dodatkowej gotówki. Żeby intratnie sprzedać tego typu odpad, warto znać jego aktualne ceny oraz mieć siatkę kontaktów z osobam...

Więcej -->
Ile kosztuje kg złomu stalowego?
13-09-2022
Ile kosztuje kg złomu stalowego?

Obecnie wielu przedsiębiorców handlujących odpadami zastanawia się, ile kosztuje złom. Okazuje się, że odpowiedź często nie jest taka jednoznaczna, jak mogłoby się na początku w...

Więcej -->
Rodzaje i podział złomu
05-04-2022
Rodzaje i podział złomu

Jak dzielimy odpady złomu stalowego? Ze względu na powstawanie odpadu złom stalowy możemy podzielić na:– odpady produkcyjne- czyli odpady powstające w efekcie wytwarzania ...

Więcej -->
Od czego zależy cena złomu
28-03-2022
Od czego zależy cena złomu

Jak wygląda dokładnie cena złomu? Aby ustalić dokładną cenę złomu, należy przede wszystkim określić jaki rodzaj złomu posiadamy. Jeżeli nie jesteśmy pewni, jaką kategorie posiad...

Więcej -->
Cena felgi stalowej na złomie
04-01-2022
Cena felgi stalowej na złomie

Firmy zajmujące się recyklingiem, często przyjmują różnego rodzaju surowce. Z uwagi na to, warto dowiedzieć się, jaka jest cena felgi stalowej na złomie, aby móc pozbyć się tego...

Więcej -->
Ile wynosi podatek od sprzedaży złomu?
13-12-2021
Ile wynosi podatek od sprzedaży złomu?

Na wielu forach internetowych pojawia się pytanie, ile wynosi podatek od sprzedaży złomu? Posiadanie wiedzy z tego zakresu, pozwala uniknąć błędów w prawidłowym rozliczeniu się ...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon