Kraków - skup złomu i cennik | WasteMaster

Skup złomu w Krakowie

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Masz zalegający złom, ale nie wiesz co z nim zrobić? Zastanawiasz się, czy cennik skupu złomu w Krakowie jest opłacalny? Dzięki naszej usłudze uzyskasz odpowiedź na te i inne nurtujące Cię pytania.

Zacznijmy od podstaw – co właściwie zalicza się do odpadów, które przyjmie skup złomu w Krakowie? Ogólnie rzecz ujmując, są to różnego rodzaju elementy stalowe powstałe w trakcie produkcji lub użytkowania. Odpad dzieli się pod względem wielkości, na dwie zasadnicze grupy: złom wsadowy i niewsadowy. Pierwsza z nich to złom, którego wielkość nie przekracza 1500x500x500 mm. Nie wymaga on obróbki i może być od razu umieszczony w piecu hutniczym. Drugi rodzaj posiada większe rozmiary. Z tego względu musi zostać poddany specjalnej obróbce i dopiero po niej umieszcza się go w piecu. W naszej bazie posiadamy szeroką listę firm, które mogą przyjąć oba rodzaje. Skup złomu z dojazdem do klienta w Krakowie, jak również Wrocławiu czy Warszawie, to wygoda i pewność odpowiedniego procesu recyklingu.

Znajdź skup złomu stalowego w Krakowie w naszej aplikacji WasteMaster i odzyskaj miejsce w garażu, piwnicy czy magazynie.

Aplikacja WasteMaster – najlepsza usługa skupu złomu

Co możesz oddać w ramach usługi?

Skup złomu w Krakowie przyjmuje złom stalowy, który nadaje się do recyklingu. Jest to dość szeroka grupa odpadów, dlatego aby ułatwić korzystanie z naszej aplikacji podzieliliśmy go na mniejsze kategorie. Dzięki temu łatwiej określisz jakiej kategorii złom posiadasz. Zalicza się do niego między innymi: złom stalowy odpadowy, złom żeliwny odpadowy oraz blachy i pręty, złom stalowy (N10), a także wiele innych.

Należy jednak zaznaczyć, że skup złomu stalowego w Krakowie nie odbierze odpadów zawierających materiały toksyczne, niebezpieczne, radioaktywne czy wybuchowe. Również niemetalowe zanieczyszczenia w postaci piasku, gumy czy betonu, są wykluczane.

Złożenie zamówienia w aplikacji WasteMaster

Aby znaleźć skup złomu z odbiorem w Krakowie dostosowany do naszego odpadu, należy na początku określić, do jakiej kategorii on należy. Wiedząc, że wiele osób ma wątpliwości co do kwalifikacji posiadanego odpadu, stworzyliśmy dwie możliwości zamówienia naszej usługi.

Pierwszą z nich jest tradycyjny kontakt telefoniczny. Jeśli masz wątpliwości, do jakiej kategorii przypisać swój odpad – zadzwoń do nas. Opiekun klienta pomoże Ci to zrobić. Ponadto umieści ogłoszenie w aplikacji i przedstawi skup złomu w Krakowie z najkorzystniejszą ofertą.

Drugim sposobem jest wypełnienie formularza bezpośrednio na stronie mamodpad.pl. Dzięki temu nie tylko oszczędzasz czas, ale możesz sam porównać różne oferty oraz poznać opinię, klientów, którzy już skorzystali z usług konkretnej firmy.

Koszty korzystania z aplikacji WasteMaster

Osoby fizyczne mają możliwość korzystania z naszej aplikacji całkowicie bezpłatnie. W przypadku firm dostępne są dwie opcje – pakiet bezpłatny lub rozszerzony w cenie 30 zł miesięcznie. Dzięki tej opcji uzyskasz nie tylko pomoc opiekuna klienta w wyszukaniu skupu złomu w Krakowie, ale także prowadzenie ewidencji odpadów w rejestrze BDO.

Pamiętaj przy tym, że korzystanie z aplikacji WasteMaster nie obliguje Cię do skorzystania z oferty. Od Ciebie zależy czy dana firma wykona usługę.

Firmy zajmujące się recyklingiem złomu stalowego – którą wybrać?

Każdy skup złomu w Krakowie, dostępny w naszej aplikacji, to specjalna firma, która spełniła bardzo restrykcyjne normy i wymogi. Specjalne służby prowadzą regularne kontrole sposobu składowania i zarządzania odpadami. Ponadto skup złomu z dojazdem do klienta w Krakowie musi posiadać wykwalifikowany personel oraz dostosowane do przewozu złomu pojazdy. Dlatego nasza baza firm to pewność profesjonalnej usługi.

Kluczowe jest porównanie przynajmniej kilku ofert, aby poznać możliwości firm, zakres ich usług i oczywiście cennik skupu złomu w Krakowie. Dodatkowym czynnikiem, który w wielu przypadkach pomaga podjąć decyzję jest czas realizacji, który w dużej mierze zależy od ilości odpadu. Przy większej ilości skup złomu z odbiorem w Krakowie (w większości przypadków) wykonuje usługę jednostkowo. Jeśli jednak jest to nieznaczna ilość, najczęściej załatwiana jest kiedy transport wykonuje inną usługę w okolicy. Co może wydłużyć czas realizacji.

Najłatwiej i najszybciej skup złomu w Krakowie znajdziesz przez naszą aplikację WasteMaster. Wybierz taką firmę, która spełnia większość Twoich oczekiwań (lub wszystkie).

Skup złomu w Krakowie – cennik

Ceny skupu złomu w Krakowie różnią się w zależności od firmy. Każda ustala swój cennik indywidualnie. Wpływ na ostateczne ceny złomu stalowego ma kilka czynników, z których najważniejsze to:

kategoria złomu – najbardziej opłacalne odpady, jakie przyjmuje skup złomu stalowego w Krakowie, należą do grup wsadowych,

ilość skupowanego złomu – przy odpowiednio dużej ilości istnieje możliwość negocjowania ceny,

wielkość firmy i zakres oferowanych usług – ceny skupu złomu w Krakowie, który zbywa złom od razu do huty, mogą być wyższe niż małych złomowisk, które są punktem pośrednim,

lokalizacja – skup złomu z odbiorem w Krakowie może obniżyć cenę złomu o koszty transportu; zarobek jest mniejszy, ale nie trzeba przejmować się dowozem odpadów w określone miejsce.

Najlepszym sposobem, aby poznać konkretny cennik skupu złomu w Krakowie, jest kontakt z naszym opiekunem klienta lub wypełnienie formularza w aplikacji WasteMaster. Uzyskasz dzięki temu informację dostosowaną indywidualnie do Ciebie. Możesz też z łatwością sprawdzić aktualne ceny złomu stalowego na naszej stronie.

Jeśli w Twoim garażu lub magazynie zalega złom, którego nie potrzebujesz – pozbądź się go. Skorzystaj z aplikacji WasteMaster i znajdź profesjonalistów, którzy uwolnią Twoją przestrzeń.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Zapewniam was o jednym: wystawienie odpadów jeszcze nigdy nie było aż tak proste. Parę kliknięć, dodanie zdjęć i już. Po kilku minutach na pewno można będzie wybrać ofertę sprzedaży albo osoby zainteresowane same się odezwą.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Dostęp do rynku recyklerów miałem do tej pory ograniczony. Odkąd korzystam z aplikacji wiele się zmieniło. Poznaję szybko nowe firmy i przedkładam interesujące oferty. Nie mam złudzeń: to zasługa Waste Master.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Aplikację polecam absolutnie wszystkim, którzy działają w branży utylizacji odpadów. To doskonała opcja dla nowoczesnych recyklerów, którzy chcą się utrzymać wśród konkurencji!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Skup złomu elektronicznego z jakim współpracowałem przeniósł swoją siedzibę. Myślałem, że będę mieć problem ze znalezieniem nowych kontrahentów. Ale wtedy dowiedziałem się o WasteMaster i mam już nowe, zaufane miejsce.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Jako jedyna firma w mieści [...]

Ocena 4/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Gdzie oddać zużyty sprzęt AGD?
01-07-2022
Gdzie oddać zużyty sprzęt AGD?

Osoby gromadzące wyeksploatowane lodówki, mikrofalówki bądź też inne urządzenia elektryczne, zastanawiają się, gdzie oddać zużyty sprzęt AGD? Odpowiedź na to pytanie nie jest tr...

Więcej -->
Gdzie oddać makulaturę?
20-06-2022
Gdzie oddać makulaturę?

Według danych statystycznych makulatura stanowi nawet 1/3 wytwarzanych na co dzień „śmieci”. Nie dziwi zatem fakt, że skup makulatury to bardzo potrzebny element gospodarki cyrk...

Więcej -->
Gdzie oddać opony?
15-06-2022
Gdzie oddać opony?

Każdy przedsiębiorca, którego działalność wiąże się z produkcją lub wymianą ogumienia, zastanawia się gdzie oddać opony i odpady gumowe. Pytanie to wiąże się przede wszystkim ze...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat