Skup złomu w Warszawie

Masz pytania? Potrzebujesz wyceny? Zadzwoń
Numer telefonu do kontatku
+48 732 080 220
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.
\

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Złom stalowy w Warszawie – ceny skupu tego odpadu

Jednostki, które specjalizują się w odbieraniu złomu stalowego od klientów indywidualnych i firmowych, mogą mieć cennik skupu złomu w Warszawie, umieszczony na swoich stronach internetowych. Informacje te mogą być udostępniane wiadomości publicznej bądź też ukrywane i przedstawiane osobom zainteresowanym dopiero po nawiązaniu wstępnego kontaktu. Aby sprawdzić, w jaki sposób kształtują się ceny skupu złomu w Warszawie, warto skorzystać z naszego nieodpłatnego formularza internetowego. To narzędzie przeznaczone do wyceny tego typu odpadu.
Ceny
Złom stalowy cienki/blachy (N10) 0,76 zł netto
Złom stalowy gruby (N2) 0,80 zł netto
Złom stalowy gruby (N7) 0,83 zł netto
Złom stalowy gruby (W2) 0,86 zł netto
Złom stalowy gruby (W7) 0,93 zł netto
Złom stalowy gruby (W5) 0,95 zł netto
Złom stalowy poprodukcyjny (W7N) 0,95 zł netto
Żeliwo 0,96 zł netto
Warunki współpracy

Segregacja odpadów jest coraz ważniejszym tematem, a codzienne funkcjonowanie przedsiębiorstw oraz gospodarstw domowych wiąże się z ciągłą ich produkcją. Masz problem z zalegającym złomem? Zastanawiasz się jak znaleźć odpowiedni skup złomu w Warszawie? Nasza usługa Ci w tym pomoże. Zostań dłużej na stronie i dowiedz się więcej informacji o skupie złomu w Warszawie oraz naszej ofercie!

Jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom usługę skupu złomu wraz z odbiorem na terenie Warszawy oraz okolic. Oprócz tego mamy również oddziały w niemal całym kraju, więc lokalizacja jest dla nas najmniejszym problemem. Posiadamy własną flotę pojazdów, jednak jeżeli klient zaproponuje samodzielny dowóz we wskazane miejsce, jesteśmy w stanie ustanowić inne warunku handlowe oraz logistyczne. W tym celu zachęcamy do wcześniejszego kontaktu, aby ustalić wszelkie szczegóły. Ustalamy ceny po aktualnych stawkach rynkowych oraz bierzemy pod uwagę również indywidualne czynniki naszych klientów. Pod tym względem jesteśmy elastyczni, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że każdy znajduje się w nieco innej sytuacji.

Skup złomu stalowego w Warszawie pozwoli Ci nie tylko pozbyć się niepotrzebnych przedmiotów, lecz także będzie sprzyjał środowisku naturalnemu. Jako giełda odpadowa oferujemy Ci skuteczną usługę w tym zakresie. Sprawdź i przekonaj się sam, jak łatwo można zrealizować skup złomu w Warszawie.

Złom stalowy, ze względu na sposób wytworzenia, dzieli się na odpady produkcyjne i złom poamortyzacyjny. Są to dość ogólne pojęcia, dlatego aby ułatwić znalezienie odpowiedniego skupu złomu stalowego w Warszawie (a także innych miastach, takich jak Kraków czy Wrocław), podzieliliśmy je na bardziej sprecyzowane kategorie. Znajdują się wśród nich między innymi:

  • blachy i pręty,
  • złom stalowy odpadowy,
  • złom żeliwny odpadowy,
  • złom stalowy (N4), (N5) i (N6).

Przed złożeniem zamówienia usługi skupu złomu z odbiorem w Warszawie należy określić, do jakiej kategorii skupowej należy odpad. Wiemy jednak, że nie każdy posiada taką wiedzę lub ma wątpliwości czy dobrze kategoryzuje. W związku z tym oferujemy dwa sposoby skorzystania z usługi.

Pierwszym jest tradycyjny kontakt telefoniczny. Wystarczy, że do nas zadzwonisz, a opiekun klienta pomoże zakwalifikować konkretny odpad do odpowiedniej kategorii. Ponadto umieści ogłoszenie i znajdzie skup złomu z odbiorem w Warszawie, który najbardziej będzie odpowiadał Twoim wymaganiom. Drugą opcją jest złożenie zamówienia bezpośrednio na stronie mamodpad.pl, przez wypełnienie krótkiego formularza. Oba sposoby są równie łatwe do zrealizowania oraz równie skuteczne, aby z sukcesem zamówić skup złomu stalowego w Warszawie.

Jeśli masz wątpliwości, jakiej kategorii jest odpad, który chcesz przekazać – zapraszamy do kontaktu. Nasz opiekun klienta pomoże Ci sklasyfikować przedmiot i znaleźć adekwatne złomowisko w Warszawie.

Z pewnością zastanawiasz się, jakie są ceny skupu złomu w Warszawie. Rynek odpadów jest bardzo zróżnicowany. Na cennik skupu złomu w Warszawie ma wpływ nie tylko konkurencja na rynku, lecz także zmiana kursu złotówki czy popyt na surowce wtórne. Ponadto poszczególne firmy same ustalają cennik za odbiór złomu, dlatego możemy dostrzec duże różnice cenowe pomiędzy ofertami. Warto to wszystko uwzględnić, szukając cennika skupu złomu w Warszawie.

Czynniki, które bezpośrednio wpływają na ceny skupu złomu w Warszawie to przede wszystkim:

  • lokalizacja odpadu – skup złomu z dojazdem do klienta w Warszawie bierze pod uwagę odległość, jaką ma do pokonania transport,
  • ilość odpadu – im większa ilość, tym wyższą stawkę można wynegocjować na skupie złomu w Warszawie,
  • kategoria odpadu – najbardziej wartościowy jest złom z grupy wsadowej, a przede wszystkim żeliwo, które na skupach złomu stalowego w Warszawie osiąga zawsze najwyższe ceny.

Zmienne, jakie mają wpływ na ceny skupu złomu w Warszawie, powodują, że każda oferta staje się indywidualna. U nas możesz sprawdzić aktualne ceny złomu, dzięki spersonalizowanej wycenie tylko na podstawie Twoich parametrów. Zadzwoń i sam się przekonaj, że nasze usługi są kompleksowe – od wyceny odpadu, po zaplanowanie transportu i odbiór. Dlatego jeśli skup złomu stalowego w Warszawie, to tylko z nami!

Każdy, kto ma w planach zamówić skup złomu z odbiorem w Warszawie, z pewnością zastanawia się, jakie są aktualne ceny na złomowiskach. Stawki złomu stalowego są bardzo płynne, dlatego warto na bieżąco analizować rynek oraz zapotrzebowanie hut na tego rodzaju odpady. W WasteMaster istnieje szybki sposób na to, aby poznać bieżące ceny skupu złomu w Warszawie. Nie musisz przeszukiwać dziesiątek stron w poszukiwaniu cennika skupu złomu w Warszawie, ani tym bardziej wykonywać wielu połączeń telefonicznych do wybranych punktów skupu. Wystarczy, że skorzystasz z naszych rozwiązań. Jednym z nich jest cennik skupu złomu w Warszawie, który wyświetla się u góry tej strony. Jeżeli nie jesteś pewien, co takiego do końca posiadasz, lub jak określić swój złom, wtedy warto skorzystać z darmowej wyceny odpadów, dzięki której również poznasz aktualne ceny skupu złomu w Warszawie. Zamówienie wyceny do niczego nie zobowiązuje, dlatego śmiało możesz złożyć zapytanie o skup złomu z dojazdem do klienta w Warszawie.

Wielu klientów zastanawia się, kiedy skup złomu z odbiorem jest możliwy. Na pewno nie planujemy transportu od osób, które mają tych odpadów stosunkowo niewiele, np. kilkanaście kilogramów. Odbiór wprost od klienta jest możliwy przy spełnieniu minimum logistycznego. W przypadku skupu złomu w Warszawie jest to 1 Mg (1 tona). Jeżeli jesteśmy osobą prywatną, która uzbierała złom ze swojego gospodarstwa domowego, najlepiej zawieść swoje odpady osobiście na jeden z wybranych skupów złomu w Warszawie. Pragniemy podkreślić, że w przypadku naprawdę hurtowych ilości odpadów złomu stalowego, istnieje szansa na ustalenie indywidualnej ceny skupu złomu w Warszawie. Wszystko podlega negocjacjom i ustaleniom, dlatego tym bardziej zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami.

Nie znalazłeś oferty jakiej potrzebujesz?
Jeśli posiadasz złom, z którym nie wiesz co masz zrobić, a czystość nie jest Ci obojętna - skontaktuj się z nami. W aplikacji WasteMaster znajdziesz skup złomu w Warszawie, który spełni oba te oczekiwania. Sprawdź i przekonaj się, że warto!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Jaki złom opłaca się zbierać?
16-01-2023
Jaki złom opłaca się zbierać?

Niekiedy osoby prywatne, które chcą sobie nieco dorobić, zastanawiają się, jaki złom opłaca się zbierać. To zależy, czy mamy na myśli złom stalowy czy kolorowy. Pod względem cen...

Więcej -->
Ile kosztuje 1 kg złomu stalowego?
10-01-2023
Ile kosztuje 1 kg złomu stalowego?

Aktualnie (podawany stan na styczeń 2023) za 1 kg złomu stalowego cienkiego otrzymamy w okolicach 1 zł. Znacznie lepiej w zestawieniu wypada złom stalowy gruby – tutaj ceny zacz...

Więcej -->
Ile kosztuje tona złomu?
13-12-2022
Ile kosztuje tona złomu?

Obecnie za 1 tonę złomu grubego otrzymamy od 1100 zł w górę (stan na styczeń 2023). Nieco gorzej opłacany jest złom cienki oraz blachy, których ceny za 1 tonę zaczynają się od 1...

Więcej -->
Kiedy wzrosną ceny złomu?
13-09-2022
Kiedy wzrosną ceny złomu?

Zastanawiasz się, kiedy wzrosną ceny złomu, żeby jak najwięcej na nim zyskać? Otóż gdyby odpowiedź na to pytanie była taka prosta, każdy z nas mógłby się łatwo wzbogacić na tego...

Więcej -->
Jakie GTU na złom stalowy?
12-09-2022
Jakie GTU na złom stalowy?

Masz złom stalowy? Jakie GTU na niego obowiązuje? W przypadku rozliczania się z tego typu odpadu w polu GTU trzeba wpisać GTU 05, a więc „odpady inne niż niebezpieczne zawierają...

Więcej -->
Dlaczego złom drożeje?
11-09-2022
Dlaczego złom drożeje?

Zastanawiasz się, dlaczego złom drożeje? Ma na to wpływ wiele zmiennych, które trudno jest przewidzieć, jak chociażby aktualny popyt i podaż tego surowca, inflacja czy spadek gl...

Więcej -->

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Fotografia przedstawia robotników na złomowisku, w rogu kadru z lewej znajduje się ciężarówka załadowana odpadami. Jest to ilustracja do tekstu o tytule: "Jak wygląda transport złomu?".
26-10-2023
Jak wygląda transport złomu?

Jeśli prowadzisz złomowisko lub masz do czynienia ze złomem stalowym, czy metalami kolorowymi – ten tekst może Cię zainteresować! Jak przewozić złom, aby był to jak najbardziej ...

Więcej -->
Sprzedaż i skup złomu online
01-05-2023
Sprzedaż i skup złomu online

W dzisiejszych czasach większość usług oraz czynności można załatwić przez Internet. Dla niektórych niemal codziennością stały się zakupy czy załatwianie niektórych wniosków urz...

Więcej -->
Rodzaje złomu stalowego. Co jest najdroższe na złomie?
15-01-2023
Rodzaje złomu stalowego. Co jest najdroższe na złomie?

Zazwyczaj słowo „złom” nie kojarzy nam się z niczym konkretnym. Tymczasem okazuje się, że posiada on swoje konkretne rodzaje oraz klasy, z którymi możemy spotkać się w skupach. ...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master