Warszawa - skup złomu i cennik | WasteMaster

Skup złomu w Warszawie

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!
Złom stalowy ceny na skupach w Polsce
Korzystna finansowo transakcja sprzedaży złomu stalowego powinna być poprzedzona analizą zmieniającej się wartości cenowej tego rodzaju odpadu. Ten czynnik musi być brany pod uwagę, jeśli klient indywidualny lub firmowy, wskutek odsprzedaży złomu, ma zamiar poprawić swoją sytuację materialną. Poznając ceny skupu złomu w Warszawie, można określić, jaką kwotę da się zarobić na jego sprzedaży. Zamiast poszukiwać informacji na własną rękę na temat tego, jak kształtuje się cennik skupu złomu w Warszawie, wystarczy otworzyć nasz formularz. Służy on do darmowej wyceny odpadów złomowych.
Ceny
Złom stalowy cienki/blachy (N10) 1,04 zł netto
Złom stalowy gruby (N2) 1,14 zł netto
Złom stalowy gruby (N7) 1,18 zł netto
Złom stalowy gruby (W2) 1,18 zł netto
Złom stalowy gruby (W7) 1,23 zł netto
Złom stalowy gruby (W5) 1,27 zł netto
Złom stalowy poprodukcyjny (W7N) 1,29 zł netto
Żeliwo 1,39 zł netto
Warunki współpracy

Segregacja odpadów jest coraz ważniejszym tematem, a codzienne funkcjonowanie przedsiębiorstw oraz gospodarstw domowych wiąże się z ciągłą ich produkcją. Masz problem z zalegającym złomem? Zastanawiasz się jak znaleźć odpowiedni skup złomu w Warszawie? Nasza usługa Ci w tym pomoże. 

Nie ma obecnie miejsca, w którym nie stałyby kontenery przeznaczone na makulaturę czy plastik. Jednak w przypadku złomu pojawia się problem. Złom stalowy, jako odpad wykonany ze stali , musi nadawać się do recyklingu. Ponowne wykorzystanie jest możliwe dzięki przetopieniu go w przeznaczonych do tego piecach hutniczych. Wymaga to odpowiedniego miejsca składowania i przygotowania, chociażby przez segregację. Dlatego tak istotne jest, aby znaleźć odpowiedni skup.

Skup złomu stalowego w Warszawie pozwoli Ci nie tylko pozbyć się niepotrzebnych przedmiotów, ale również będzie sprzyjał środowisku naturalnemu. Jako giełda odpadowa oferujemy Ci skuteczną usługę w tym zakresie w postaci aplikacji WasteMaster.

Skup złomu w Warszawie – usługa w aplikacji WasteMaster

Jakie odpady odbierzemy?

Złom stalowy, ze względu na sposób wytworzenia, dzieli się na odpady produkcyjne i złom poamortyzacyjny. Są to dość ogólne pojęcia dlatego, aby ułatwić znalezienie odpowiedniego skupu złomu stalowego w Warszawie (a także innych miastach, takich jak Kraków czy Wrocław), podzieliliśmy je na bardziej sprecyzowane kategorie. Znajdują się wśród nich między innymi: blachy i pręty, złom stalowy odpadowy, złom żeliwny odpadowy i złom stalowy (N4), (N5) i (N6). Do każdego z nich znajdziesz w naszej aplikacji skup złomu w Warszawie.

Zamówienie usługi w aplikacji WasteMaster

Przed złożeniem zamówienia należy określić, do jakiej kategorii skupowej należy odpad. Wiemy jednak, że nie każdy posiada taką wiedzę lub ma wątpliwości czy dobrze kategoryzuje. W związku z tym oferujemy dwa sposoby skorzystania z usługi.

Pierwszym jest tradycyjny kontakt telefoniczny. Wystarczy, że do nas zadzwonisz, a opiekun klienta pomoże zakwalifikować konkretny odpad do odpowiedniej kategorii. Ponadto umieści ogłoszenie i znajdzie skup złomu z odbiorem w Warszawie, który najbardziej będzie odpowiadał Twoim wymaganiom. Drugą opcją jest złożenie zamówienia bezpośrednio na stronie mamodpad.pl, przez wypełnienie krótkiego formularza, bądź skorzystanie z aplikacji.

Jeśli masz wątpliwości, jakiej kategorii jest odpad, który chcesz przekazać – zapraszamy do kontaktu. Nasz opiekun klienta pomoże Ci sklasyfikować przedmiot i znaleźć adekwatny skup złomu w Warszawie.

Ile kosztuje skorzystanie z aplikacji WasteMaster?

Nasza oferta obejmuje pakiety dla osób fizycznych oraz firm. Indywidualni klienci mogą korzystać z naszej aplikacji za darmo. Opłaty nie są wymagane nawet w przypadku konsultacji z opiekunem klienta. W przypadku firm posiadamy dwa pakiety – bezpłatny i rozszerzony w cenie 30 zł za miesiąc. Przy wyborze drugiej opcji zyskujesz opiekę naszego konsultanta nie tylko przy wprowadzaniu ogłoszenia, ale również w załatwianiu formalności i prowadzeniu ewidencji w bazie BDO.

Skup złomu w Warszawie – jakie firmy się tym zajmują?

Aplikacja WasteMaster zrzesza szerokie grono firm z obszaru gospodarki odpadami. Dzięki temu jesteśmy w stanie porównać dla Ciebie wiele ofert i wybrać najwłaściwszy skup złomu z odbiorem w Warszawie. Aby firma mogła świadczyć takie usługi, musi posiadać wykwalifikowaną załogę oraz odpowiednio dostosowane pojazdy (samochody ciężarowe, kontenery, busy). Ważne jest również, aby dysponowały wystarczającą i specjalnie przystosowaną do przechowywania złomu przestrzenią. Skup złomu z dojazdem do klienta w Warszawie, dostępny w naszej bazie, to zawsze sprawdzona i profesjonalna firma. Dzięki temu nasi klienci zyskują pewność, że usługa, którą zamawiają, zostanie wykonana płynnie i rzetelnie.

Cennik skupu złomu w Warszawie

Na pewno zastanawiasz się jakie są ceny skupu złomu w Warszawie? Rynek odpadów jest bardzo zróżnicowany. Na cennik skupu złomu w Warszawie ma wpływ nie tylko konkurencja na rynku, ale również zmiana kursu złotówki czy popyt na surowce wtórne. Ponadto poszczególne firmy same ustalają cennik za odbiór złomu, dlatego możemy dostrzec duże różnice cenowe pomiędzy ofertami. 

Czynniki, które bezpośrednio wpływają na ceny skupu złomu w Warszawie to przede wszystkim:

lokalizacja odpadu – skup złomu z dojazdem do klienta w Warszawie bierze pod uwagę odległość jaką ma do pokonania transport,

ilość odpadu – im większa ilość, tym wyższą stawkę można wynegocjować na skupie,

kategoria odpadu – najbardziej wartościowy jest złom z grupy wsadowej (jego cena zaczyna się już od 1 zł za kilogram); mniej wartościowe są takie elementy jak blachy i pręty, których ceny zaczynają się od 0,8 zł za kilogram.

Zmienne, jakie mają wpływ na cenę złomu, powodują że każda oferta staje się indywidualna. U nas możesz sprawdzić aktualne ceny złomu, a dzięki naszej usłudze jesteśmy w stanie znaleźć taką firmę, której cennik skupu złomu w Warszawie będzie najkorzystniejszy dla Ciebie. Zadzwoń i sam się przekonaj.

Jeśli posiadasz złom, z którym nie wiesz co masz zrobić, a czystość stolicy i jej okolic nie jest Ci obojętna – skontaktuj się z nami. W aplikacji WasteMaster znajdziesz skup złomu w Warszawie, który spełni oba te oczekiwania. Sprawdź i przekonaj się, że warto!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Kiedy wzrosną ceny złomu?
13-09-2022
Kiedy wzrosną ceny złomu?

Zastanawiasz się, kiedy wzrosną ceny złomu, żeby jak najwięcej na nim zyskać? Otóż gdyby odpowiedź na to pytanie była taka prosta, każdy z nas mógłby się łatwo wzbogacić na tego...

Więcej -->
Jakie GTU na złom stalowy?
12-09-2022
Jakie GTU na złom stalowy?

Masz złom stalowy? Jakie GTU na niego obowiązuje? W przypadku rozliczania się z tego typu odpadu w polu GTU trzeba wpisać GTU 05, a więc „odpady inne niż niebezpieczne zawierają...

Więcej -->
Dlaczego złom drożeje?
11-09-2022
Dlaczego złom drożeje?

Zastanawiasz się, dlaczego złom drożeje? Ma na to wpływ wiele zmiennych, które trudno jest przewidzieć, jak chociażby aktualny popyt i podaż tego surowca, inflacja czy spadek gl...

Więcej -->
Czy ceny złomu wzrosną?
10-09-2022
Czy ceny złomu wzrosną?

Wiele osób zastanawia się, czy ceny złomu wzrosną lub ile kosztuje stal na złomie. Prawda jest taka, że bardzo trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ wartość ...

Więcej -->
Czy złom stalowy jest odpadem?
09-09-2022
Czy złom stalowy jest odpadem?

Tak, złom stalowy jest odpadem i stanowi odpad również w rozumieniu Ustawy o odpadach. Oznacza to, że posiada on swój własny kod odpadu, który jest potrzebny do oznaczenia go pr...

Więcej -->
Kiedy sprzedawać złom stalowy?
08-09-2022
Kiedy sprzedawać złom stalowy?

Wiele przedsiębiorców zastanawia się, kiedy sprzedawać złom stalowy. Jaka pora w roku kalendarzowym jest do tego najodpowiedniejsza? Okazuje się, że odpowiedź na to pytanie nie ...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Zaczynaliśmy prowadzić giełdę tworzyw z obawą, czy znajdziemy klientów. Teraz wiemy, że korzystając z wastemaster nie będziemy mieć z tym najmniejszych trudności.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Moi rodzice remontowali działkę nad jeziorem. Chcieli szybko pozbyć się gruzu i starych rzeczy, żeby nie przeszkadzać sąsiadom. Wtedy opisałam, co mamy w Wastemaster i firma sama się po wszystko zgłosiła. I to już na drugi dzień!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Wymienialiśmy w firmie okna. Musieliśmy się pozbyć starych okien, żaluzji, różnych elementów jakie zostały z montażu. Dlatego zdecydowaliśmy, że będziemy szukać w apce firm, które na pewno się tego pozbędą. To zadanie okazało się b.proste!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Pierwszy raz spotykam się z aplikacją, jaka jest dopasowana w 100% do użytkownika. Pracowałam w wielu biurach i nigdy wcześniej żadne narzędzie nie było tak przyjazne i skuteczne. Polecam wszystkim z branży!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Mnóstwo zużytych olejów. N [...]

Ocena 4/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Najbliższy skup złomu – jak go znaleźć?
13-09-2022
Najbliższy skup złomu – jak go znaleźć?

Złom może się okazać ciekawym sposobem na zastrzyk dodatkowej gotówki. Żeby intratnie sprzedać tego typu odpad, warto znać jego aktualne ceny oraz mieć siatkę kontaktów z osobam...

Więcej -->
Ile kosztuje kg złomu stalowego?
13-09-2022
Ile kosztuje kg złomu stalowego?

Obecnie wielu przedsiębiorców handlujących odpadami zastanawia się, ile kosztuje złom. Okazuje się, że odpowiedź często nie jest taka jednoznaczna, jak mogłoby się na początku w...

Więcej -->
Rodzaje i podział złomu
05-04-2022
Rodzaje i podział złomu

Jak dzielimy odpady złomu stalowego? Ze względu na powstawanie odpadu złom stalowy możemy podzielić na:– odpady produkcyjne- czyli odpady powstające w efekcie wytwarzania ...

Więcej -->
Od czego zależy cena złomu
28-03-2022
Od czego zależy cena złomu

Jak wygląda dokładnie cena złomu? Aby ustalić dokładną cenę złomu, należy przede wszystkim określić jaki rodzaj złomu posiadamy. Jeżeli nie jesteśmy pewni, jaką kategorie posiad...

Więcej -->
Cena felgi stalowej na złomie
04-01-2022
Cena felgi stalowej na złomie

Firmy zajmujące się recyklingiem, często przyjmują różnego rodzaju surowce. Z uwagi na to, warto dowiedzieć się, jaka jest cena felgi stalowej na złomie, aby móc pozbyć się tego...

Więcej -->
Ile wynosi podatek od sprzedaży złomu?
13-12-2021
Ile wynosi podatek od sprzedaży złomu?

Na wielu forach internetowych pojawia się pytanie, ile wynosi podatek od sprzedaży złomu? Posiadanie wiedzy z tego zakresu, pozwala uniknąć błędów w prawidłowym rozliczeniu się ...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat