Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.
\

Cennik odpadów medycznych

Cennik odpadów medycznych

Placówki medyczne i świadczące usługi z zakresu ochrony zdrowia generują spore ilości odpadów medycznych. Ich prawidłowe zagospodarowanie jest określone w przepisach prawnych, które regulują między innymi taką kwestię, jak utylizacja odpadów medycznych. Warto mieć na względzie, że cena wywozu odpadów medycznych jest uzależniona od kilku czynników. Od czego zależy kwota utylizacji odpadów medycznych? Cena tej usługi może zmienić się w zależności od kilku podstawowych aspektów, które często są niezależne od gromadzących je placówek medycznych.

Abonament miesięczny Cena min. Cena max. Zamów usługę
Odpady medyczne 50 100 Zamów
Odpady weterynaryjne 50 150 Zamów
Warunki współpracy
Cena abonamentu na odbiór odpadów medycznych czy
odpadów weterynaryjnych jest uzależniona od lokalizacji,
częstotliwości odbioru, rodzaju odpadu oraz jego wagi.
Abonament obejmuje wagę odpadu do 1 kg. Cena każdego kolejnego
rozpoczętego kilograma odpadu waha się od 6 zł/kg do 30 zł/kg.
Oferta skierowana jest do przedsiębiorstw z wpisem do rejestru BDO.

Utylizacja odpadów medycznych: cena – od czego jest uzależniona?

W obecnym czasie placówki medyczne generujące zarówno niewielkie, jak i sporej liczby odpadów medycznych są zobowiązane do ich prawidłowego zagospodarowania i przekazania do utylizacji. W związku z powyższym, na wielu forach internetowych oraz innych witrynach www pojawia się pytanie dotyczące takiej kwestii, jak utylizacja odpadów medycznych. Cena tej usługi jest ona uzależniona od wielu czynników, między innymi:

  • lokalizacji punktu odbioru odpadów medycznych
    Firmy, które specjalizują się w zagospodarowywaniu odpadów medycznych, mogą odbierać je od klientów, którymi są placówki lecznicze, kliniki weterynaryjne, punkty ambulatoryjne, a także inne zakłady opieki medycznej. Interesuje Cię utylizacja odpadów medycznych? Cena tej usługi zależy od liczby kilometrów, które musi pokonać flota pojazdów przystosowana do odbioru odpadów medycznych. Zamawiając tego typu usługę, z pewnością trzeba mieć to na względzie.
  • dopłata za każdy dodatkowy kilogram odpadów medycznych
    Placówki, które działają w służbie zdrowia, mogą generować różną liczbę odpadów medycznych. Należy powiadomić o tym firmy zajmujące się utylizacją odpadów, ponieważ wpływa to na koszty tej usługi. W przypadku osób posiadających więcej niż jeden kilogram wyżej wymienionych odpadów, utylizacja odpadów medycznych – cena tej usługi – może wzrosnąć, ponieważ będzie wymagana dopłata. Oznacza to, że każdy dodatkowy kilogram odpadów medycznych wpływa na ostateczny koszt ich wywozu i utylizacji, który odbywa się zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami prawnymi.

Potrzebujesz pomocy z utylizacją swoich odpadów?
Jeśli posiadasz złom, z którym nie wiesz co masz zrobić, a czystość stolicy i jej okolic nie jest Ci obojętna – skontaktuj się z nami.

Wyżej wymienione czynniki to tylko niektóre aspekty, które wpływają na koszt utylizacji odpadów medycznych. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości w tej kwestii, warto zwrócić się o pomoc do specjalistów zatrudnionych w naszej firmie. Osoby te są w stanie przedstawić klientom drobiazgowe informacje związane z takim procesem, jak utylizacja odpadów medycznych, cena tej usługi oraz inne, użyteczne szczegółowe dane.

Zgodna z prawem utylizacja odpadów medycznych. Cena, która obowiązuje za tego typu usługę

Jak kształtuje się kwota obowiązująca w Polsce za utylizację odpadów medycznych? Cena tej usługi jest w miarę stała. Waha się ona na poziomie od 55 do 95 zł. Należy pamiętać, że każdy dodatkowy kilogram odpadów medycznych wymaga dopłaty w wysokości 6 zł. Właściciele i menadżerowie placówek medycznych, pragnący poznać koszty takiego procesu, jak utylizacja odpadów medycznych, cena tej usługi, mogą zainstalować naszą aplikację WasteMaster. Dzięki niej z łatwością poznają politykę cenową firm oferujących wywóz i utylizację odpadów medycznych na terenie całej Polski.

Chcesz zamówić abonament na odpady medyczne?
Zadzwoń!

Tel: +48 732 080 220

Chcesz pozbyć się odpadów medycznych?
Zadzwoń!

Tel: +48 732 080 220

Na jakim poziomie kształtuje się utylizacja odpadów medycznych? Cena tej usługi będzie Ci znana, dzięki naszej aplikacji WasteMaster!

Copyright © 2022 Waste Master