Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.
\

Cennik złomu silnikowego

Cennik złomu silnikowego

Prawie każdy zarówno przedsiębiorca, jak i osoba prywatna, którzy posiadają spore ilości złomu silnikowego, pragną pozbyć się go w taki sposób, aby uzyskać jak najwyższe korzyści finansowe. Z uwagi na powyższe, dużą popularnością cieszy się cennik skupu silników samochodowych, często prezentowany na stronach internetowych firm, które świadczą tego typu usługi. Jest on uzależniony od wielu zmiennych.

Złom silników Cena (zł/kg) Zamów usługę
Złom alternatorów 4,50-5,80 Zamów
Złom wirników alternatora 2,50-4,00 Zamów
Złom silników elektrycznych – pralki 2,90-3,90 Zamów
Złom rozruszników 3,50-4,20 Zamów
Złom silników elektrycznych – obudowa aluminiowa 2,50-3,50 Zamów
Złom silników elektrycznych – obudowa Fe do 700 kg 2,60-3,10 Zamów
Złom silników elektrycznych – odkurzacz 2,50-3,40 Zamów
Złom silników elektrycznych – silniczki małe z urzadzeń 2,60-3,00 Zamów
Złom wirników Cu z urządzeń 3,40-4,50 Zamów
Złom agregatów z lodówek bez oleju i blach 1,90-2,40 Zamów
Złom silników spalinowych kompletnych bez oleju 1,30-1,80 Zamów
Złom skrzyni biegów kompletnych bez oleju 1,30-1,70 Zamów
Warunki współpracy
Podane ceny nie obejmują kosztów transportu. Minimum logistyczne dostawy: 0,1 Mg.
Minimum logistyczne odbioru: 1 Mg. Oferta kierowana do firm, przedsiębiorstw, zakładów
produkcyjnych oraz innych podmiotów generujących złom silników w postaci złomu
alternatorów, złomu silników elektrycznych, złomu silników spalinowych, oraz złomu skrzyni
biegów. Ceny netto (23% VAT) płatność na podstawie FV 1 dzień po otrzymaniu FV.

Cena silników na złomie – od czego jest uzależniona?

Złom silnikowy: cena tego surowca jest ustalana indywidualnie. Aby osiągnąć największą korzyść finansową warto wiedzieć, w jakim miejscu w Polsce cena złomu silników elektrycznych i spalinowych osiąga największą wartość. Warto zatem poznać czynniki kształtujące wartość odpadów złomu silnikowego. Należą do nich między innymi:

 • region kraju
  Osoby, które dysponują różną ilością złomu silnikowego, mogą spotkać się z sytuacją, gdy cena tego odpadu będzie kształtowała się na różnym poziomie w zależności od regionu, konkretnego miasta, powiatu, a nawet dzielnicy.
 • ilość posiadanych odpadów
  Cena złomu silnikowego, który został dostarczony do skupu w bardzo dużej liczbie, może być wyższa niż cena złomu silników elektrycznych obejmująca pojedyncze elementy zaliczane do tego typu odpadów.
 • waga i rozmiar złomu silnikowego
  Przedsiębiorcy bądź też osoby prowadzące gospodarstwa rolne często dysponują złomem silnikowym w wersji ponadgabarytowej. Posiadasz złom silnikowy? Cena tego odpadu jest wtedy znacznie wyższa niż w przypadku skupu silników samochodowych, montowanych w osobowych pojazdach mechanicznych. To warto wiedzieć!
 • rodzaje materiałów, z jakich wykonano złom silnikowy
  Niebagatelny wpływ na taką kwestię jak cena silników na złomie ma rodzaj materiałów, z których zostały one wykonane. W przypadku elementów aluminiowych, metalowych i wykonanych z innych tworzyw, cena tego surowca kształtuje się na różnym poziomie.
 • stopień zanieczyszczenia odpadów silnikowych
  Wielu klientów indywidualnych i firmowych zastanawia się, dlaczego cena silników na złomie ulega tak gwałtownej zmianie. Może wynikać to ze stopnia zanieczyszczenia dostarczonych do punktu skupu odpadów.

Potrzebujesz pomocy z utylizacją swoich odpadów?
Jeśli posiadasz złom, z którym nie wiesz co masz zrobić, a czystość stolicy i jej okolic nie jest Ci obojętna – skontaktuj się z nami.

Powyższe aspekty to jedne z wielu czynników, które wpływają na taką kwestię, jak cena silników na złomie. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości warto zgłosić się do naszych specjalistów. Dysponują oni wiedzą w zakresie tego, na jakim poziomie kształtuje się wartość złomu silnikowego: cena tego surowca.

Skup silników samochodowych –  sprawdź, ile możesz zyskać

Dynamiczne zmiany na płaszczyźnie ekonomicznej, gospodarczej i politycznej sprawiły, że cena złomu silników może ulec gwałtownemu spadkowi bądź też wzrostowi. Cena silników na złomie kształtuje się na różnym poziomie: od 1,6 do 5,8 zł za kilogram. Osoby, które pragną sprawdzić, jak codziennie kształtuje się cena złomu silników elektrycznych, mogą skorzystać z naszej aplikacji WasteMaster. To narzędzie, dzięki któremu można ustalić takie wartości, jak cena silników na złomie.

Złom silnikowy: cena już nigdy nie będzie miała przed Tobą tajemnic! Uruchom aplikację WasteMaster i przekonaj się, jak kształtuje się cena silników na złomie!

Copyright © 2022 Waste Master