Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.
\

Cennik utylizacji styropianu

Cennik utylizacji styropianu

Firmy, które działają w różnych branżach przemysłowych, mogą generować spore ilości odpadów styropianowych. Warto wiedzieć, w jaki sposób pozbyć się tego typu odpadu. W wielu miastach funkcjonuje skup styropianu. Cena tego odpadu kształtuje się na różnym poziomie. Jest ona uzależniona od wielu zmiennych. Jesteś przedsiębiorcą, który jest zainteresowany takim tematem, jak utylizacja styropianu? Cena za tę usługę może być różna, więc lepiej znać aktualne ceny i dowiedzieć się jak najwięcej w tej kwestii.

Odpady styropianowe Cena
Styropian opakowaniowy – odpad Wyceń bezpłatnie
Styropian budowlany – odpad Wyceń bezpłatnie
Styropian poprodukcyjny – odpad Wyceń bezpłatnie
Styropian pospożywczy – odpad Wyceń bezpłatnie
Warunki współpracy
Podane ceny nie obejmują kosztów transportu. Oferta kierowana do firm, przedsiębiorstw,
zakładów produkcyjnych oraz innych podmiotów generujących odpady styropianu
po sprzęcie elektronicznym RTV-AGD-IT, meblach, lekach, przędzach, budowlany – ścinki po montażu termoizolacji,
oczyszczone odpady po demontażu, poprodukcyjny – ścinki, zrzynki, wadliwe kształtki z produkcji opakowań
i kształtek styropianowych, pospożywczych – typu skrzynki, pojemniki po mrożonkach, owocach, rybach, grzybach,
pomidorach, sadzonkach.
Oferujemy zgodne z prawem zagospodarowanie odpadów styropianu o kodach:
07 02 13 – Odpady tworzyw sztucznych – styropian poprodukcyjny
15 01 02 – Opakowania z tworzyw sztucznych – styropian opakowaniowy
17 02 03 – Tworzywa sztuczne – styropian budowlany ścinki z montażu
17 06 04 – Materiały izolacyjne inne niż wymienione w 17 06 01 i 17 06 03 – styropian budowlany z rozbiórki

Odpad styropianu musi być odpowiednio przygotowany i pozbawiony zanieczyszczeń w postaci:
kamieni, gruzu, piasku, ziemi, drewna, kleju, zaprawy, cementu, pianki PU, siatki, folii, taśmy, kartonu, papieru, przedmiotów metalowych.

Skup styropianu: cena – od czego zależy?

Funkcjonujące w Polsce przedsiębiorstwa nie tylko budowlane, lecz także produkcyjne, mogą generować spore ilości styropianu. To odpad, który wymaga szybkiego pozbycia się, ponieważ jest trudny do samodzielnego przechowywania. Z uwagi na to na wielu stronach internetowych, a także blokach tematycznych, pojawia się zapytanie „utylizacja styropianu cena tej usługi”. Prawidłowe zagospodarowanie odpadów styropianowych można powierzyć recyklerom styropianów. Szukasz skupu styropianu? Cena tej usługi jest uzależniona od wielu zmiennych, do których należy między innymi:

 • odległości pomiędzy punktem skupu a miejscem odbioru odpadów styropianowych
  W Polsce funkcjonuje wiele skupów styropianu. Cena tej usługi jest uzależniona od tego, jaką liczbę kilometrów muszą pokonać samochody należące do firm skupujących styropian.
 • sposób magazynowania
  Przedsiębiorcy lub osoby prywatne, które w sposób nieprawidłowy przechowywały styropian, powinny liczyć się z tym, że cena za jego utylizację może ulec podwyższeniu z uwagi na zły stan odpadu bądź zanieczyszczenia, jakie pojawiły się w tego rodzaju surowcu wtórnym.
 • zapakowanie odpadu
  Pakowanie, które jest czasochłonne i wymaga zaangażowana ze strony sporej liczby pracowników firmy, która specjalizuje się w utylizacji styropianu, może wpłynąć na to, że cena tej usługi znacznie wzrośnie. Skup styropianu: cena rośnie, gdy odpad wymaga dodatkowego pakowania.
 • skomplikowany załadunek
  Utylizacja styropianu: cena jest znacznie wyższa, gdy zachodzi trudność w załadowaniu tego surowca wtórnego. Dotyczy to zarówno przedsiębiorstw, jak i osób prywatnych, hurtowni, sklepów i firm, które generują spore ilości odpadów styropianowych. Do problemu z załadunkiem może dojść, np. wtedy, gdy styropian, składowany w bardzo dużych ilościach, znajduje się w trudno dostępnym miejscu lub miejscach.

Potrzebujesz pomocy z utylizacją swoich odpadów?
Jeśli posiadasz złom, z którym nie wiesz co masz zrobić, a czystość stolicy i jej okolic nie jest Ci obojętna – skontaktuj się z nami.

Wyżej wymienione aspekty to tylko niektóre z wielu czynników, które wpływają na cenę usługi skupu styropianu. Należy pamiętać, że utylizacja styropianu podlega indywidualnej wycenie. Masz jakiekolwiek wątpliwości w związku z utylizacją styropianu? Cena tej usługi nie jest Ci dobrze znana? W takim razie warto skontaktować się ze specjalistami z naszej firmy, którzy służą pomocą i chętnie rozwieją Twoje wątpliwości w tych kwestiach.

Utylizacja styropianu – cena obowiązująca w Polsce

Coraz większą popularnością cieszy się utylizacja styropianu. Cena tej usługi zależy od wielu aspektów i trzeba o tym pamiętać. Należy wiedzieć, że odbiór styropianu z placu budów może różnić się od tego, który tyczy się osób prywatnych. Z uwagi na powyższe kwestie, osoby, które są zainteresowane skupem styropianu, mogą skorzystać z naszej aplikacji. Pozwala ona na zlokalizowanie firmy, która oferuje atrakcyjny cenowo skup i utylizację odpadów styropianowych.

Pobierz aplikację WasteMaster i dowiedz się, ile kosztuje skup styropianu. Cena już nigdy więcej Cię nie zaskoczy!

Copyright © 2022 Waste Master