Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.
\

Cennik skupu akumulatorów

Cennik skupu akumulatorów

Popularny w Polsce skup akumulatorów to usługi dedykowane zarówno klientom indywidualnym, jak i osobom prowadzącym przedsiębiorstwa, bez względu na ich branżę. Osoby pragnące pozbyć się zużytych akumulatorów mogą zgłosić się do wyspecjalizowanych jednostek. Funkcjonujące w Polsce firmy oferują skup akumulatorów w różnym zakresie cenowym. Należy pamiętać, że cena skupu akumulatora jest uzależniona od kilku czynników.

Złom akumulatorów Cena (zł/kg) Zamów usługę
Złom akumulatorów – akumulatory ołowiane 1,70-2,70 Zamów
Złom akumulatorów – ogniwa UPS 2,30-3,10 Zamów
Złom akumulatorów – akumulatory NiCd (tylko kolejowe) 0,20-0,50 Zamów
Warunki współpracy
Podane ceny nie obejmują kosztów transportu. Minimum logistyczne dostawy: 0,5 Mg.
Minimum logistyczne odbioru: 1 Mg. Oferta kierowana do firm, przedsiębiorstw,
zakładów produkcyjnych oraz innych podmiotów generujących złom akumulatorów w postaci
złomu akumulatorów ołowianych, złomu akumulatorów ogniw UPS oraz złomu akumulatorów
niklowo-kadmowych. Ceny netto (23% VAT) płatność na podstawie FV, dzień po otrzymaniu FV.

Skup akumulatorów – cena. Od czego jest uzależniona?

Osoby dysponujące zużytymi elementami, montowanymi w różnego typu pojazdach mechanicznych, często zastanawiają się, od jakich czynników uzależniona jest cena skupu akumulatorów. Do najważniejszych z nich należą między innymi:

 • rodzaj posiadanego akumulatora
  Firmy oferujące skup akumulatorów zazwyczaj nie są zbyt mocno zainteresowane produktami niklowo-kadmowymi (NiCd). Cena skupu akumulatora niklowo-kadmowego kształtuje się na najniższym poziomie. Są to produkty wyróżniające się największą masą i rozmiarem.
 • typ ogniw
  Interesuje Cię skup akumulatorów? Cena tych produktów jest uzależniona również od typu ogniw. Nieco droższe są ogniwa ołowiane i żelowe, które docelowo są montowane w samochodach osobowych. Znacznie tańsze natomiast są baterie, a także akumulatory typu AA lub AAA.
 • region i lokalizacja
  Zasadnicza różnica w takiej kwestii, jak cena akumulatorów na złomie, jest uzależniona od lokalizacji punktu skupu. Należy pamiętać, że ogólna cena złomu akumulatorów może być znacznie wyższa w niektórych województwach w Polsce.
 • ilość złomu akumulatorowego
  Klienci indywidualni i firmowi, którzy pragną dowiedzieć się, jaka jest konkretnie cena złomu akumulatorów, powinni mieć świadomość, że im większa ilość zużytych akumulatorów będzie dostarczona do skupu, tym wyższa może być kwota sprzedaży tego surowca. Cena skupu akumulatora pojedynczego znacząco różni się od ceny tego produktu w ilości hurtowej.

Porównując takie dane, jak bieżąca cena akumulatorów na złomie, należy wziąć pod uwagę wszystkie wyżej wymienione aspekty. W ten sposób można wybrać atrakcyjną ofertę. W razie zainteresowania tego typu usługami, a także jakichkolwiek pytań czy wątpliwości, można skontaktować się z zespołem zatrudnionych w naszej firmie konsultantów. Z ich pomocą można uzyskać wszystkie niezbędne informacje dotyczące cennika złomu akumulatorowego.

Potrzebujesz pomocy z utylizacją swoich odpadów?
Jeśli posiadasz złom, z którym nie wiesz co masz zrobić, a czystość stolicy i jej okolic nie jest Ci obojętna – skontaktuj się z nami.

Jak kształtuje się ogólna cena akumulatorów na złomie?

Osoby zainteresowane takimi usługami, jak cena skupu akumulatorów, powinny mieć świadomość, że jest to wartość płynna. Jej ogólny zakres waha się pomiędzy 0,5 a 2,7 zł za kilogram tego typu odpadów. Warto wziąć pod uwagę, że znacznie wyższa cena akumulatorów na złomie może być uzyskana, gdy posiadany przez klientów odpad trafia do skupu bez zanieczyszczeń. Wówczas cena skupu akumulatora jest korzystniejsza niż cena tego rodzaju odpadów zanieczyszczonych.

Niektórzy przedsiębiorcy będą zainteresowani skupem akumulatorów żelowych. W ostatnim czasie stają się one coraz popularniejsze, ze względu na swoją bezpieczniejszą budowę. Tego typu ogniwa również można sprzedać na skupie zużytych akumulatorów. Dzięki temu skup akumulatorów żelowych nie sprawia większego problemu.

Pomocnym rozwiązaniem w temacie odsprzedaży odpadów złomowych jest nasza aplikacja WasteMaster. Zamieszczony w niej cennik pozwoli zorientować się, jaka jest aktualna cena skupu akumulatorów w wielu miastach w Polsce.

Skorzystaj z aplikacji WasteMaster i dowiedz się, jaka jest aktualna cena skupu Twojego akumulatora!

Copyright © 2022 Waste Master