Gdańsk - Skup złomu | WasteMaster

Skup złomu w Gdańsku

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Cennik przyjęty w skupach złomu stalowego w Gdańsku

Właściciele przedsiębiorstw remontowych czy budowlanych, a także tych zajmujących się profesjonalnym demontażem elementów stalowych, nierzadko szukają informacji na temat tego, jak kształtują się ceny skupu złomu w Gdańsku w ciągu miesiąca lub danego kwartału. Wiedza ta jest bardzo potrzebna, ponieważ dzięki niej można korzystnie sprzedać złom stalowy, zyskując na tej transakcji znaczącą ilość gotówki. Sposobem na szybkie poznanie wartości, jakie zawiera cennik skupu złomu w Gdańsku jest skorzystanie z naszego. Jest on przeznaczony do nieodpłatnej wyceny odpadów złomowych w całej Polsce.
Ceny
Złom stalowy cienki/blachy (N10) 1,13 zł netto
Złom stalowy gruby (N2) 1,23 zł netto
Złom stalowy gruby (N7) 1,26 zł netto
Złom stalowy gruby (W2) 1,26 zł netto
Złom stalowy gruby (W7) 1,31 zł netto
Złom stalowy gruby (W5) 1,35 zł netto
Złom stalowy poprodukcyjny (W7N) 1,37 zł netto
Żeliwo 1,47 zł netto
Warunki współpracy

Jak przebiega usługa odbioru złomu w Gdańsku?

Gdy zaakceptujesz wykonawcę usługi, w odpowiedzi na to działanie prześlemy Ci wiadomość na maila, która będzie stanowiła potwierdzenie złożenia zamówienia na skup złomu w Gdańsku. Przedsiębiorstwo, które będzie odpowiedzialne za zlecenie, również otrzyma wszystkie niezbędne dane potrzebne do zrealizowania i wycenienia skupu złomu stalowego w Gdańsku. W dalszych krokach tego procesu pomoże Ci Opiekun Klienta. Przedstawiciel naszej firmy ustali termin odbioru, a także określi, jaki rodzaj pojazdu będzie przeznaczony do transportu. Pamiętaj, o tym, aby odpad złomu stalowego był właściwie posegregowany. W procesie transportu wykorzystuje się różne samochody. Mogą to być pojazdy ciężarowe, kontenery lub busy. Wszystko uzależnione jest od ilości odpadu. Po przewiezieniu odpadów do siedziby organizacji przeprowadza się proces ważenia. W ten sposób usługa skupu złomu w Gdańsku zostaje zrealizowana.

Jakie parametry mają wpływ na cenę złomu stalowego w Gdańsku?

Cena złomu stalowego w Gdańsku uzależniona jest od różnych kwestii, gdyż bez wątpienia jest to złożony temat. Po pierwsze stawki różnią się w zależności od lokalizacji. W dużych aglomeracjach są one znacznie wyższe niż w małych miejscowościach. Nie bez znaczenia jest również ilość odpadu. Z pewnością wyższą stawkę wynegocjujesz, gdy masz dużą ilość odpadu. Indywidualną cenę ustalisz już przy ilości kilkaset kilogramów odpadu. Jednak to nie wszystko w temacie ceny skupu złomu w Gdańsku. Wysokości ceny jest różna w zależności od wielkości firmy skupującej odpady. Większe przedsiębiorstwa mogą zapewnić wyższą stawkę, gdyż dostarczają złom bezpośrednio do huty. Natomiast mniejsze firmy są tylko ogniwem pośrednim, dlatego mogą naliczyć duże marże. Jest jednak druga strona tego medalu. Małe organizacje chętniej przyjmą niewielkie ilości odpadu. Każda opcja skupu złomu stalowego w Gdańsku ma swoje plusy i minusy. Trzeba się zdecydować, na czym nam zależy najbardziej.

Czy dodanie ogłoszenia dotyczącego odpadów złomu stalowego w narzędziu WasteMaster wiąże się z ponoszeniem jakichkolwiek opłat?

Dodanie zapytania dotyczącego skupu złomu z odbiorem w Gdańsku w naszej aplikacji jest darmowe. Co więcej, nie poniesiesz również żadnego kosztu za pomoc Opiekuna Klienta. Dlatego warto skorzystać z naszego rozwiązania. Dzięki temu nic nie tracisz, a wiele możesz zyskać. Nigdy nie wiadomo, która oferta przypadnie Ci do gustu. Być może to właśnie z nami będziesz chciał zrealizować skup złomu w Gdańsku.

W jakich sytuacjach wzrasta cena złomu stalowego w Gdańsku?

Ceny złomu stalowego w Gdańsku uzależnione są od wielu różnych czynników i zmiennych. Dla polskich cen ogromne znaczenie ma sytuacja na Londyńskiej Giełdzie Metali. Co więcej, wśród innych zmiennych przyczyniających się do zwiększenia ceny złomu stalowego zalicza się silny kurs złotego, a także większy popyt na surowce wtórne. Ważne jest to, że stawki bardzo szybko się zmieniają, zdarza się, że dzieje się tak kilka razy w ciągu dnia. Wpływają na to również zdarzenia losowe. Obecnie obowiązujące kwoty bez problemu wyszukasz w cenniku skupu złomu w Gdańsku. Znajduje się on u góry tej strony i został zaprojektowany w formie tabeli. Jest regularnie odświeżany, dzięki czemu prezentowane ceny skupu złomu w Gdańsku zawsze są aktualne.

Co mozna oddać na skup złomu stalowego w Gdańsku?

Skup złomu stalowego w Gdańsku przyjmuje różne rodzaje odpadu. Możemy w ramach tego przyjąć takie odpady jak elementy konstrukcji stalowych, blachy, instalacje grzewcze, puszki aluminiowe, garnki, przewody i zużyte części samochodowe. Jednak z pewnością to nie wszystkie rodzaje odpadów, które możemy dostarczyć na wybrany przez siebie skup złomu w Gdańsku.

Czy warto zdecydowac się na sprzedaż złomu stalowego w Gdańsku?

Segregacja odpadów staje się coraz ważniejszym tematem w Polsce, więc nic dziwnego, że i skupy złomu stalowego w Gdańsku zyskują na popularności. Duże znaczenie w tym kontekście ma recykling odpadów, który nadaje drugie życie czemuś, co teoretycznie nadaje się wyłącznie na śmieci. Szczególne miejsce wśród materiałów wartych do poddania recyklingowi zajmują metale. Złom stalowy jest odpadem chętnie kupowanym przez różnego rodzaju skupy, ze względu na jego bardzo dobre właściwości i łatwość w poddaniu recyklingowi. Recykling złomu stalowego odbywa się poprzez ponowne przetopienie materiału do pożądanej formy, dzięki czemu uzyskuje się nowy produkt o doskonałych właściwościach. W efekcie tego ceny złomu stalowego utrzymują się od lat na dobrym poziomie, a sam odpad jest chętnie skupowany i odbierany. To wszystko powoduje, że warto decydować się na sprzedaż odpadu tego rodzaju. Dzięki usłudze skupu złomu z odbiorem w Gdańsku, dbasz nie tylko o swoją kieszeń, lecz także środowisko naturalne.

W jaki sposób oznacza się odpady złomu stalowego w Gdańsku w systemie BDO?

Wszystko zależy od tego, w jaki sposób konkretny odpad powstał. Jedną z grup jest kategoria 02, czyli odpady z rolnictwa, sadownictwa, upraw hydroponicznych, rybołówstwa, leśnictwa, łowiectwa, a także przetwórstwa żywności. W tej grupie wydziela się kod 02 01 10, czyli odpady metalowe. Złom stalowy znajduje się również w grupie 12, a więc odpady z kształtowania i fizycznej oraz mechanicznej obróbki powierzchni metali, a także tworzyw sztucznych. Jest tam kod 12 01 02, który przyporządkowano odpadom z toczenia i piłowania żelaza oraz jego stopów, a także kod 12 01 02, czyli cząstki i piłki żelaza oraz jego stopów. Złom stalowy ukrywa się też pod oznaczeniem 15 01 04, czyli opakowania z metali. Znajduje się również w grupie 16 obejmującej odpady, które nie ujęto w innych grupach. W tym przypadku wyróżnić trzeba kod 16 01 04 dotyczący zużytych lub nienadających się do użytkowania pojazdów oraz kod 16 01 17, czyli metale żelazne. Na liście tej jest też grupa 17 określająca odpady z budów, remontów i demontażu obiektów budowlanych. Tutaj od złomu stalowego zalicza się kod 17 04 05, czyli żelazo i stal oraz kod 17 04 07, a więc mieszaniny metali. Z grupy 19 wydziela się kody 19 10 01, odpady żelaza i stali, a także 19 12 02, metale żelazne. Ostatnie oznaczenie dotyczące odpadów stalowych to 20 01 40, czyli metale.

Jaki jest podział odpadów złomu stalowego w Gdańsku?

Odpady złomu stalowego w Gdańsku dzieli się z uwzględnieniem miejsca powstawania. Ta klasyfikacja pozwala wyróżnić następujące rodzaje odpadów złomu stalowego: • odpady produkcyjne – odpady powstające przez wytwarzanie stali, a także w wyniku przeróbki mechanicznej bądź plastycznej, • odpady poamortyzacyjne - są to obiekty, które uległy zużyciu, zniszczeniu lub uszkodzeniu oraz urządzenia, maszyny, konstrukcje i wyroby podlegające likwidacji bądź wymianie. Stosuje się również inny podział złomu stalowego. Co więcej, jest on znacznie częściej używany w praktyce. Pozwala on wydzielić złom stalowy: • wsadowy – czyli złom przygotowany natychmiastowego użycia podczas procesu stalowniczego. Ma on konkretne rozmiary i masę, a także nie może przekroczyć dopuszczanego poziomu zanieczyszczenia. Ważnym elementem jest też konkretny skład chemiczny. Dzięki temu można użyć odpadu jako wsad w wytapianiu stali. Złom stalowy ma klasy od W1 do W17. Jest też słom strzępiony. • niewsadowy – czyli złom, którego nie da się bezpośrednio wykorzystać w procesie stalowniczym. W tym przypadku ważne jest to, że przed zastosowaniem złom poddaje się przerobowi ręcznemu bądź mechanicznemu. Dzięki temu odpad ma odpowiedni wymiar, ciężar, a także zostaje dobrze oczyszczony z zanieczyszczeń. W rezultacie może spełnić przyjęte normy. Istotne jest też to, że w tym przypadku również wyróżnia się klasy, a mianowicie od N1 do N7, a także klasę N10, czyli niesort.

Czy konieczna jest akceptacja propozycji w aplikacji WasteMaster?

Decydując się na nasze rozwiązanie, wcale nie musisz akceptować propozycji od WasteMaster. Opublikowanie ogłoszenia dotyczącego skupu złomu w Gdańsku w naszym systemie nie wywołuje żadnego zobowiązania z Twojej strony. Decyzja należy do Ciebie. Zatem warto z tego skorzystać i oszczędzić cenny czas, a być może przedstawiona przez nas oferta skupu złomu z dojazdem do klienta w Gdańsku wyda Ci się interesująca.

Jaka dokumentacja pozwoli na prawomocny odbiór odpadów złomu stalowego w Gdańsku?

Zarówno firma, jak i osoba fizyczna otrzymuje od przyjmującego potwierdzenie dokonania transakcji polegającej na przekazaniu odpadu do skupu złomu w Gdańsku. Istotne jest to, że gdy przekazującym jest organizacja, to wówczas musi on wystawić KPO, czyli Kartę Przekazania Odpadu w systemie BDO. Co więcej, KPO wystawia się osobno dla każdego przekazywanego kodu odpadu. Natomiast od osób fizycznych dokument ten nie jest wymagany. Potrzebny jest wyłącznie dokument tożsamości. Co więcej, osoba fizyczna otrzymuje również Formularz Przyjęcia Odpadu, czyli FPO. Do wypełnienia tego formularza potrzebne będzie podanie adresu, imienia i nazwiska i numeru dokumentu tożsamości osoby przekazującej złom do skupu. W przypadku skupu złomu z dojazdem do klienta w Gdańsku również wymagane są formalności.

Czym są odpady przekazywane do skupu złomu w Gdańsku?

Przez złom stalowy możemy rozumieć odpady z kategorii poprodukcyjnej jak i po amortyzacyjnej, które nadają się do procesu przerobu technicznego. Przyjmuje się, że musi zawierać mniej niż 0,1 procent dodatków stopowych. Do głównych dostawców tego typu odpadu należą zakłady przemysłowe oraz budowlano-montażowe. Jednocześnie nie można zapomnieć o gospodarstwach rolnych i domowych, które również dokładają swój udział do produkcji odpadu tego typu.

Jaką wartość osiąga cena złomu w Gdańsku?

Czynnikiem niezbędnym do ustalenia dokładniej ceny złomu stalowego jest to, o jakim odpadzie mówimy. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości dotyczących tego, jakim odpadem dysponujemy, warto nawiązać kontakt z przedstawicielem naszej firmy. Najwyższa stawka dotyczy odpadów należących do kategorii złomu wsadowego. Ceny zaczynają się od kwoty 1 zł za kg. Natomiast niższe stawki występują w przypadku blach i prętów do cięcia. Tutaj wynoszą około 0,80 zł za kg. Najmniej można uzyskać za wióry stalowe. Przedstawione wyżej ceny skupu złomu w Gdańsku dotyczą okresu za styczeń 2022. Aby poznać aktualne stawki, nie trzeba się wiele wysilać. Wystarczy zajrzeć na górę strony i przeanalizować nasz cennik skupu złomu w Gdańsku.

W jaki sposób skutecznie zamówić usługę odbioru złomu w Gdańsku w systemie WasteMaster?

W przypadku odpadów, jakim jest złom stalowy w Gdańsku, występuje bardzo dużo kategorii skupowych, dlatego zapewniliśmy naszym klientom dwie drogi związane z procesem zlecania usługi skupu złomu z dojazdem do klienta w Gdańsku. Jedną z metod jest nawiązanie kontaktu z konsultantem telefonicznym. Zalecamy ten sposób użytkownikom, którzy nie są pewni, jaki dokładnie mają typ odpadów. W takiej sytuacji przedstawiciel naszej firmy udzieli potrzebnego wsparcia. Pomoże zidentyfikować odpad, a także opublikuje odpowiednie zapytanie w systemie dotyczące skupu złomu z dojazdem do klienta w Gdańsku. Druga droga polega na wykorzystaniu strony internetowej, na której teraz jesteśmy, czyli mamodpad lub aplikacji WasteMaster, która jest bardzo intuicyjna. Wystarczy zarejestrować konto i umieścić ogłoszenie. Z kolei przez użycie strony internetowej bardzo sprawnie opublikujesz ogłoszenie w naszej aplikacji, a dzięki temu oszczędzisz cenny czas. Przedstawiciel naszej firmy wyszuka również dla Ciebie najlepsze oferty dotyczące odpadu. Warto podkreślić też fakt, ze usługa ta jest bezpłatna.

Cennik skupu złomu w Gdańsku – ceny złomu, które mogę uzyskać

Ceny złomu, które możemy uzyskać, najłatwiej sprawdzić za pomocą cennika skupu złomu w Gdańsku. Aby go zobaczyć, wystarczy przejechać na górę tej strony. Tam znajduje się specjalna tabelka, która zawiera szczegółowe ceny skupu złomu w Gdańsku. Łatwo można z niej wyczytać, że najbardziej wartościowy w kategorii tych odpadów są złomy z grupy wsadowej. Ich ceny zaczynają się już od 1 zł za kg. Mniej wartościowe są takie elementy jak blachy i pręty, do których cięcia ceny zaczynają się już od 0,8 zł za kg. Najmniej wartościowym odpadem z tej kategorii bez wątpienia są wióry stalowe. Jeżeli czujesz, że nasz cennik skupu złomu w Gdańsku Cię nie satysfakcjonuje, to zawsze można zamówić bezpłatną wycenę. Wtedy masz gwarancję, że ceny skupu złomu w Gdańsku są dopasowane do Twoich indywidualnych parametrów.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Kiedy wzrosną ceny złomu?
13-09-2022
Kiedy wzrosną ceny złomu?

Zastanawiasz się, kiedy wzrosną ceny złomu, żeby jak najwięcej na nim zyskać? Otóż gdyby odpowiedź na to pytanie była taka prosta, każdy z nas mógłby się łatwo wzbogacić na tego...

Więcej -->
Jakie GTU na złom stalowy?
12-09-2022
Jakie GTU na złom stalowy?

Masz złom stalowy? Jakie GTU na niego obowiązuje? W przypadku rozliczania się z tego typu odpadu w polu GTU trzeba wpisać GTU 05, a więc „odpady inne niż niebezpieczne zawierają...

Więcej -->
Dlaczego złom drożeje?
11-09-2022
Dlaczego złom drożeje?

Zastanawiasz się, dlaczego złom drożeje? Ma na to wpływ wiele zmiennych, które trudno jest przewidzieć, jak chociażby aktualny popyt i podaż tego surowca, inflacja czy spadek gl...

Więcej -->
Czy ceny złomu wzrosną?
10-09-2022
Czy ceny złomu wzrosną?

Wiele osób zastanawia się, czy ceny złomu wzrosną lub ile kosztuje stal na złomie. Prawda jest taka, że bardzo trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ wartość ...

Więcej -->
Czy złom stalowy jest odpadem?
09-09-2022
Czy złom stalowy jest odpadem?

Tak, złom stalowy jest odpadem i stanowi odpad również w rozumieniu Ustawy o odpadach. Oznacza to, że posiada on swój własny kod odpadu, który jest potrzebny do oznaczenia go pr...

Więcej -->
Kiedy sprzedawać złom stalowy?
08-09-2022
Kiedy sprzedawać złom stalowy?

Wiele przedsiębiorców zastanawia się, kiedy sprzedawać złom stalowy. Jaka pora w roku kalendarzowym jest do tego najodpowiedniejsza? Okazuje się, że odpowiedź na to pytanie nie ...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Na pewno wrócę do WasteMaster! Z pomocą pracowników tej firmy udało mi się sprzedać setki kilogramów starych stalowych części do pralek. Opłacało się!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Cieszę się, że trafiłem w internecie na WasteMaster - naprawdę mi pomogli w znalezieniu najlepszego skupu złomu stalowego w Gdańsku.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Z pewnością tu jeszcze wrócę. Wyszukiwanie najbliższych skupów złomu w w Gdańsku za pośrednictwem WasteMaster to ogromna wygoda!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie wiedziałam o istnieniu mobilnych skupów złomu, dopóki nie zaczęłam współpracy z WasteMaster. Ich usługi są na serio warte wypróbowania!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Najbliższy skup złomu w w Gdańsku, był stosunkowo niekorzystny, a ja miałam dużo armatury przemysłowej do zutylizowania. Zatelefonowałam do WasteMaster i w parę chwil znaleźli dla mnie dużo korzystniejszą ofertę!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

WasteMaster oferuje kompleksowe usługi informujące klientów o bieżących cenach i ofertach z zakresu gospodarowania odpadami. Jestem zadowolony z wyceny moich rusztowań - darmowe usługi naprawdę dają radę. Oprócz tego *#otrzymałem informację o tym,|dowiedziałem się#*# po ile jest złom gruby w w Gdańsku, co dodatkowo traktuję im plus. Polecam spróbować samemu!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Profesjonalnie podeszli do mojego przypadku. Udało mi się z nimi sprzedać ponad dwie tony cienkich dachówek stalowych. Nie sądziłem, że tyle na tym zarobię!

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Najbliższy skup złomu – jak go znaleźć?
13-09-2022
Najbliższy skup złomu – jak go znaleźć?

Złom może się okazać ciekawym sposobem na zastrzyk dodatkowej gotówki. Żeby intratnie sprzedać tego typu odpad, warto znać jego aktualne ceny oraz mieć siatkę kontaktów z osobam...

Więcej -->
Ile kosztuje kg złomu stalowego?
13-09-2022
Ile kosztuje kg złomu stalowego?

Obecnie wielu przedsiębiorców handlujących odpadami zastanawia się, ile kosztuje złom. Okazuje się, że odpowiedź często nie jest taka jednoznaczna, jak mogłoby się na początku w...

Więcej -->
Rodzaje i podział złomu
05-04-2022
Rodzaje i podział złomu

Jak dzielimy odpady złomu stalowego? Ze względu na powstawanie odpadu złom stalowy możemy podzielić na:– odpady produkcyjne- czyli odpady powstające w efekcie wytwarzania ...

Więcej -->
Od czego zależy cena złomu
28-03-2022
Od czego zależy cena złomu

Jak wygląda dokładnie cena złomu? Aby ustalić dokładną cenę złomu, należy przede wszystkim określić jaki rodzaj złomu posiadamy. Jeżeli nie jesteśmy pewni, jaką kategorie posiad...

Więcej -->
Cena felgi stalowej na złomie
04-01-2022
Cena felgi stalowej na złomie

Firmy zajmujące się recyklingiem, często przyjmują różnego rodzaju surowce. Z uwagi na to, warto dowiedzieć się, jaka jest cena felgi stalowej na złomie, aby móc pozbyć się tego...

Więcej -->
Ile wynosi podatek od sprzedaży złomu?
13-12-2021
Ile wynosi podatek od sprzedaży złomu?

Na wielu forach internetowych pojawia się pytanie, ile wynosi podatek od sprzedaży złomu? Posiadanie wiedzy z tego zakresu, pozwala uniknąć błędów w prawidłowym rozliczeniu się ...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon