Wrocław - skup złomu i cennik | WasteMaster

Skup złomu we Wrocławiu

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Cennik przyjęty w skupach złomu stalowego we Wrocławiu

Właściciele przedsiębiorstw remontowych czy budowlanych, a także tych zajmujących się profesjonalnym demontażem elementów stalowych, często szukają informacji na temat tego, jak kształtują się ceny skupu złomu we Wrocławiu w przeciągu miesiąca lub danego kwartału. Wiedza ta jest niezbędna, ponieważ dzięki niej można korzystnie sprzedać złom stalowy, zyskując na tej transakcji znaczącą ilość gotówki. Metodą na szybkie poznanie wartości, jakie posiada cennik skupu złomu we Wrocławiu jest skorzystanie ze stworzonego przez nas. Jest on przeznaczony do bezpłatnej wyceny odpadów złomowych w całej Polsce.
Ceny
Złom stalowy cienki/blachy (N10) 1,04 zł netto
Złom stalowy gruby (N2) 1,14 zł netto
Złom stalowy gruby (N7) 1,18 zł netto
Złom stalowy gruby (W2) 1,18 zł netto
Złom stalowy gruby (W7) 1,23 zł netto
Złom stalowy gruby (W5) 1,27 zł netto
Złom stalowy poprodukcyjny (W7N) 1,29 zł netto
Żeliwo 1,39 zł netto
Warunki współpracy

Zastanawiasz się, czy warto sprzedać złom stalowy? Obawiasz się związanych z tym trudności? Niepotrzebnie. Dzięki naszej aplikacji znajdziesz skup złomu we Wrocławiu i pozbędziesz się zalegających odpadów, a dodatkowo na tym zarobisz.

Recykling odpadów to obecnie bardzo chodliwy temat. Powtórne wykorzystanie poszczególnych surowców jest nie tylko korzystne z punktu widzenia ekologii, ale również ekonomii. Złom stalowy jest odpadem chętnie kupowanym przez różnego rodzaju skupy, ze względu na jego bardzo dobre właściwości i łatwość w poddaniu recyklingowi. Co do niego zaliczamy? Ogólnie rzecz biorąc wszelkie odpady metalurgiczne. Skup złomu stalowego we Wrocławiu, a także Krakowie czy Warszawie, przyjmuje odpady powstałe w wyniku produkcji, jak i użytkowania (tzw. poamortyzacyjne).

Szukasz rzetelnej firmy, która wie jak obchodzić się ze złomem stalowym – skorzystaj z naszej usługi. Poznaj zgromadzone dla Ciebie oferty oraz cennik skupu złomu we Wrocławiu i wybierz opcję pasującą do Twoich potrzeb.

Aplikacja WasteMaster – usługa skupu złomu we Wrocławiu

Co możesz oddać w ramach usługi?

Pod względem przystosowania do dalszej obróbki złom stalowy dzielimy na wsadowy i niewsadowy. Pierwszą grupę stanowi złom o parametrach umożliwiających wsad do pieca hutniczego, czyli 1500 x 500 x 500 mm. Druga grupa to złom o większych wymiarach, przez co zanim trafi do pieca, konieczna jest jego obróbka. Za pośrednictwem naszej aplikacji znajdziesz firmy oferujące skup złomu we Wrocławiu, przystosowane do obu przypadków. Ponieważ jednak są to dość szerokie pojęcia, w naszej aplikacji sprecyzowaliśmy zagadnienie. W ten sposób wyodrębniliśmy między innymi takie odpady, jak elementy konstrukcji stalowych, blachy, instalacje grzewcze, puszki aluminiowe, garnki, przewody i zużyte części samochodowe.

Zamawiając usługę, należy pamiętać, że skup złomu we Wrocławiu nie przyjmie odpadów zawierających materiały toksyczne, niebezpieczne, radioaktywne, wybuchowe. Zanieczyszczenia niemetaliczne takie jak piasek, beton czy tworzywa sztuczne również są wykluczane.

Jak zamówić usługę w aplikacji WasteMaster?

W celu znalezienia jak najlepiej dobranej oferty, należy na początku określić, do jakiej kategorii należą odpady, które chcesz oddać. Abyś mógł zamówić usługę skupu złomu z odbiorem we Wrocławiu, proponujemy dwie drogi złożenia zamówienia.

Pierwszą z nich jest kontakt telefoniczny. Jeśli nie masz pewności, do jakiej kategorii zaliczyć swój odpad, nasz opiekun klienta pomoże go sklasyfikować. Zamieści również ogłoszenie i pomoże wybrać najbardziej dostosowaną ofertę. Druga opcja to wypełnienie formularza bezpośrednio na stronie mamodpad.pl lub w aplikacji WasteMaster. Jest ona intuicyjna i bardzo łatwa w obsłudze więc na pewno każdy sobie poradzi.

Koszty korzystania z aplikacji WasteMaster.

Dla osób fizycznych aplikacja WasteMaster jest bezpłatna. Również konsultacja z opiekunem klienta nie podlega żadnym opłatom. W przypadku firm przygotowane są dwie możliwości – pakiet bezpłatny oraz rozszerzony. W ramach abonamentu, którego cena wynosi 30 zł miesięcznie, wprowadzimy Twój odpad do aplikacji, znajdziemy odpowiedni skup złomu z dojazdem do klienta we Wrocławiu oraz poprowadzimy ewidencję odpadów w rejestrze BDO.

Jednocześnie pamiętaj, że skorzystanie z naszej aplikacji nie obliguje Cię do skorzystania z oferty. To Ty decydujesz czy dany skup złomu we Wrocławiu ma wykonać dla Ciebie usługę.

Cennik skupu złomu we Wrocławiu

Poszczególne firmy same ustalają ceny skupu złomu we Wrocławiu. Składa się na nie kilka zasadniczych czynników, z których wynika tak duże zróżnicowanie na rynku. 

Pierwszym jest rodzaj odpadu, który posiadamy. Biorąc pod uwagę prace związane z obróbką, bardziej opłacalny jest złom wsadowy. Kolejnym równie istotnym jest ilość. Im większa tym cennik skupu złomu we Wrocławiu atrakcyjniejszy dla zbywającego. W indywidualnych przypadkach pojawia się również możliwość negocjowania ceny. Duże znaczenie ma także czy jest to skup złomu z dojazdem do klienta. We Wrocławiu to bardzo popularna opcja. Warunkuje to koszt całej usługi, ale nie musimy samodzielnie dostarczać odpadu we wskazane miejsce. Sprawdź aktualne ceny złomu stalowego.

Jak wybrać dobry skup złomu we Wrocławiu?

Działanie w branży gospodarki i zarządzania odpadami wymaga od firm odpowiedniego zaplecza maszynowego oraz dysponowania, przystosowanym do składowania odpadów, terenem. W przypadku skupu złomu z odbiorem we Wrocławiu powinien on być wyposażony w wyspecjalizowane pojazdy, dostosowane do ilości i rodzaju złomu.

Czynnikami, które warunkują wybór odpowiedniej firmy są: rodzaj złomu jaki chcesz zbyć, oferta, zakres usług i oczywiście ceny skupu złomu we Wrocławiu. Decydując się na konkretny skup złomu stalowego we Wrocławiu, warto porównać oferty wielu firm. Pozwala to poznać średnie ceny rynkowe, zakres oferowanych usług, ale również opinie klientów. Przy okazji możesz sprawdzić, czy świadczą odbiór złomu. Aplikacja WasteMaster daje Ci taką możliwość, dzięki dostępnej w niej szerokiej bazie firm.

Sprawdź firmy w naszej bazie i znajdź skup złomu we Wrocławiu dostosowany do Twoich potrzeb. Odzyskaj wolne miejsce w domu czy magazynie i zarób, a przy okazji pomóż środowisku naturalnemu.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Kiedy wzrosną ceny złomu?
13-09-2022
Kiedy wzrosną ceny złomu?

Zastanawiasz się, kiedy wzrosną ceny złomu, żeby jak najwięcej na nim zyskać? Otóż gdyby odpowiedź na to pytanie była taka prosta, każdy z nas mógłby się łatwo wzbogacić na tego...

Więcej -->
Jakie GTU na złom stalowy?
12-09-2022
Jakie GTU na złom stalowy?

Masz złom stalowy? Jakie GTU na niego obowiązuje? W przypadku rozliczania się z tego typu odpadu w polu GTU trzeba wpisać GTU 05, a więc „odpady inne niż niebezpieczne zawierają...

Więcej -->
Dlaczego złom drożeje?
11-09-2022
Dlaczego złom drożeje?

Zastanawiasz się, dlaczego złom drożeje? Ma na to wpływ wiele zmiennych, które trudno jest przewidzieć, jak chociażby aktualny popyt i podaż tego surowca, inflacja czy spadek gl...

Więcej -->
Czy ceny złomu wzrosną?
10-09-2022
Czy ceny złomu wzrosną?

Wiele osób zastanawia się, czy ceny złomu wzrosną lub ile kosztuje stal na złomie. Prawda jest taka, że bardzo trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ wartość ...

Więcej -->
Czy złom stalowy jest odpadem?
09-09-2022
Czy złom stalowy jest odpadem?

Tak, złom stalowy jest odpadem i stanowi odpad również w rozumieniu Ustawy o odpadach. Oznacza to, że posiada on swój własny kod odpadu, który jest potrzebny do oznaczenia go pr...

Więcej -->
Kiedy sprzedawać złom stalowy?
08-09-2022
Kiedy sprzedawać złom stalowy?

Wiele przedsiębiorców zastanawia się, kiedy sprzedawać złom stalowy. Jaka pora w roku kalendarzowym jest do tego najodpowiedniejsza? Okazuje się, że odpowiedź na to pytanie nie ...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Usługi WasteMaster to przyszłość handlu odpadami w Polsce. Warto wykorzystywa ich pomoc w wyszukiwaniu najbliższego złomu w we Wrocławiu. Są bardzo pomocni!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Wokół mojego warsztatu piętrzyły się tony złomu, którego nie miałem czasu się pozbyć. Gdzieś usłyszałem o WasteMaster i postanowiłem spróbować. Otrzymałem nie tylko odpowiedź na pytnie, po ile jest złom gruby w we Wrocławiu, ale i listę ofert, które są zrobione pode mnie. Opłacało się spróbować.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Najbliższy skup złomu w we Wrocławiu nie oferował korzystnych cen, dlatego zgłosiłam się do WasteMaster z prośbą o pomoc. I sprostali moim oczekwianiom! Znaleźli o niebo lepsze oferty - można na nich polegać.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Dobrze, że spróbowałam z nimi współpracować! Rzeczywiście przykładają się do każdego przypadku. A dzięki wsparciu od Pana Artura - znalazłam najlepszy skup złomu z dojazdem do klienta!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Warto skorzystać! W mojej opinii bardzo wartościowa usługa, zaoszczędziłem z nimi mnóstwo czasu i w dodatku znaleźli dla mnie korzystniejszy skup złomu we Wrocławiu niż myślałem!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Usługi WasteMaster zdecydowanie są niezbędne przedsiębiorcom. To znacząca oszczędność czasu i zoptymalizowanie całego procesu zarządzania odpadami.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Zajmuję się utylizacją złomu grubego, a w szczególności grubych części metalowych z samochodów ciężarowych i autobusów. Dzięki WasteMaster, często jestem często określany jako najbliższy skup złomu w we Wrocławiu, przez co przyciągam spore ilości klientów. To była opłacalna współpraca!

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Najbliższy skup złomu – jak go znaleźć?
13-09-2022
Najbliższy skup złomu – jak go znaleźć?

Złom może się okazać ciekawym sposobem na zastrzyk dodatkowej gotówki. Żeby intratnie sprzedać tego typu odpad, warto znać jego aktualne ceny oraz mieć siatkę kontaktów z osobam...

Więcej -->
Ile kosztuje kg złomu stalowego?
13-09-2022
Ile kosztuje kg złomu stalowego?

Obecnie wielu przedsiębiorców handlujących odpadami zastanawia się, ile kosztuje złom. Okazuje się, że odpowiedź często nie jest taka jednoznaczna, jak mogłoby się na początku w...

Więcej -->
Rodzaje i podział złomu
05-04-2022
Rodzaje i podział złomu

Jak dzielimy odpady złomu stalowego? Ze względu na powstawanie odpadu złom stalowy możemy podzielić na:– odpady produkcyjne- czyli odpady powstające w efekcie wytwarzania ...

Więcej -->
Od czego zależy cena złomu
28-03-2022
Od czego zależy cena złomu

Jak wygląda dokładnie cena złomu? Aby ustalić dokładną cenę złomu, należy przede wszystkim określić jaki rodzaj złomu posiadamy. Jeżeli nie jesteśmy pewni, jaką kategorie posiad...

Więcej -->
Cena felgi stalowej na złomie
04-01-2022
Cena felgi stalowej na złomie

Firmy zajmujące się recyklingiem, często przyjmują różnego rodzaju surowce. Z uwagi na to, warto dowiedzieć się, jaka jest cena felgi stalowej na złomie, aby móc pozbyć się tego...

Więcej -->
Ile wynosi podatek od sprzedaży złomu?
13-12-2021
Ile wynosi podatek od sprzedaży złomu?

Na wielu forach internetowych pojawia się pytanie, ile wynosi podatek od sprzedaży złomu? Posiadanie wiedzy z tego zakresu, pozwala uniknąć błędów w prawidłowym rozliczeniu się ...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat