Skup złomu - Wrocław - cennik | WasteMaster

Sprzedaj lub utylizuj odpady

Zajmie Ci tylko 15 sekund...

×
×
×

Skup złomu we Wrocławiu

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
3 proste kroki!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Do wyceny
Szczegóły
Szybko
Efektywnie
Bezpiecznie

Zastanawiasz się, czy warto sprzedać złom stalowy? Obawiasz się związanych z tym trudności? Niepotrzebnie. Dzięki naszej aplikacji znajdziesz skup złomu we Wrocławiu i pozbędziesz się zalegających odpadów, a dodatkowo na tym zarobisz.

Recykling odpadów to obecnie bardzo chodliwy temat. Powtórne wykorzystanie poszczególnych surowców jest nie tylko korzystne z punktu widzenia ekologii, ale również ekonomii. Złom stalowy jest odpadem chętnie kupowanym przez różnego rodzaju skupy, ze względu na jego bardzo dobre właściwości i łatwość w poddaniu recyklingowi. Co do niego zaliczamy? Ogólnie rzecz biorąc wszelkie odpady metalurgiczne. Skup złomu stalowego we Wrocławiu, a także Krakowie czy Warszawie, przyjmuje odpady powstałe w wyniku produkcji, jak i użytkowania (tzw. poamortyzacyjne).

Szukasz rzetelnej firmy, która wie jak obchodzić się ze złomem stalowym – skorzystaj z naszej usługi. Poznaj zgromadzone dla Ciebie oferty oraz cennik skupu złomu we Wrocławiu i wybierz opcję pasującą do Twoich potrzeb.

Aplikacja WasteMaster – usługa skupu złomu we Wrocławiu

Co możesz oddać w ramach usługi?

Pod względem przystosowania do dalszej obróbki złom stalowy dzielimy na wsadowy i niewsadowy. Pierwszą grupę stanowi złom o parametrach umożliwiających wsad do pieca hutniczego, czyli 1500 x 500 x 500 mm. Druga grupa to złom o większych wymiarach, przez co zanim trafi do pieca, konieczna jest jego obróbka. Za pośrednictwem naszej aplikacji znajdziesz firmy oferujące skup złomu we Wrocławiu, przystosowane do obu przypadków. Ponieważ jednak są to dość szerokie pojęcia, w naszej aplikacji sprecyzowaliśmy zagadnienie. W ten sposób wyodrębniliśmy między innymi takie odpady, jak elementy konstrukcji stalowych, blachy, instalacje grzewcze, puszki aluminiowe, garnki, przewody i zużyte części samochodowe.

Zamawiając usługę, należy pamiętać, że skup złomu we Wrocławiu nie przyjmie odpadów zawierających materiały toksyczne, niebezpieczne, radioaktywne, wybuchowe. Zanieczyszczenia niemetaliczne takie jak piasek, beton czy tworzywa sztuczne również są wykluczane.

Jak zamówić usługę w aplikacji WasteMaster?

W celu znalezienia jak najlepiej dobranej oferty, należy na początku określić, do jakiej kategorii należą odpady, które chcesz oddać. Abyś mógł zamówić usługę skupu złomu z odbiorem we Wrocławiu, proponujemy dwie drogi złożenia zamówienia.

Pierwszą z nich jest kontakt telefoniczny. Jeśli nie masz pewności, do jakiej kategorii zaliczyć swój odpad, nasz opiekun klienta pomoże go sklasyfikować. Zamieści również ogłoszenie i pomoże wybrać najbardziej dostosowaną ofertę. Druga opcja to wypełnienie formularza bezpośrednio na stronie mamodpad.pl lub w aplikacji WasteMaster. Jest ona intuicyjna i bardzo łatwa w obsłudze więc na pewno każdy sobie poradzi.

Koszty korzystania z aplikacji WasteMaster.

Dla osób fizycznych aplikacja WasteMaster jest bezpłatna. Również konsultacja z opiekunem klienta nie podlega żadnym opłatom. W przypadku firm przygotowane są dwie możliwości – pakiet bezpłatny oraz rozszerzony. W ramach abonamentu, którego cena wynosi 30 zł miesięcznie, wprowadzimy Twój odpad do aplikacji, znajdziemy odpowiedni skup złomu z dojazdem do klienta we Wrocławiu oraz poprowadzimy ewidencję odpadów w rejestrze BDO.

Jednocześnie pamiętaj, że skorzystanie z naszej aplikacji nie obliguje Cię do skorzystania z oferty. To Ty decydujesz czy dany skup złomu we Wrocławiu ma wykonać dla Ciebie usługę.

Cennik skupu złomu we Wrocławiu

Poszczególne firmy same ustalają ceny skupu złomu we Wrocławiu. Składa się na nie kilka zasadniczych czynników, z których wynika tak duże zróżnicowanie na rynku. 

Pierwszym jest rodzaj odpadu, który posiadamy. Biorąc pod uwagę prace związane z obróbką, bardziej opłacalny jest złom wsadowy. Kolejnym równie istotnym jest ilość. Im większa tym cennik skupu złomu we Wrocławiu atrakcyjniejszy dla zbywającego. W indywidualnych przypadkach pojawia się również możliwość negocjowania ceny. Duże znaczenie ma także czy jest to skup złomu z dojazdem do klienta. We Wrocławiu to bardzo popularna opcja. Warunkuje to koszt całej usługi, ale nie musimy samodzielnie dostarczać odpadu we wskazane miejsce. Sprawdź aktualne ceny złomu stalowego.

Jak wybrać dobry skup złomu we Wrocławiu?

Działanie w branży gospodarki i zarządzania odpadami wymaga od firm odpowiedniego zaplecza maszynowego oraz dysponowania, przystosowanym do składowania odpadów, terenem. W przypadku skupu złomu z odbiorem we Wrocławiu powinien on być wyposażony w wyspecjalizowane pojazdy, dostosowane do ilości i rodzaju złomu.

Czynnikami, które warunkują wybór odpowiedniej firmy są: rodzaj złomu jaki chcesz zbyć, oferta, zakres usług i oczywiście ceny skupu złomu we Wrocławiu. Decydując się na konkretny skup złomu stalowego we Wrocławiu, warto porównać oferty wielu firm. Pozwala to poznać średnie ceny rynkowe, zakres oferowanych usług, ale również opinie klientów. Przy okazji możesz sprawdzić, czy świadczą odbiór złomu. Aplikacja WasteMaster daje Ci taką możliwość, dzięki dostępnej w niej szerokiej bazie firm.

Sprawdź firmy w naszej bazie i znajdź skup złomu we Wrocławiu dostosowany do Twoich potrzeb. Odzyskaj wolne miejsce w domu czy magazynie i zarób, a przy okazji pomóż środowisku naturalnemu.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Miałem nagromadzone większe ilości aluminium, ołowiu i cynku. Zależało mi na tym, by otrzymać za wszystko dobrą cenę. Korzystając z wm miałem wgląd do różnych ofert i mogłem je ze sobą porównać. To było opłacalne.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Handluję odpadami od dawna, ale przyznam, że nigdy nie było to aż proste jak teraz. Aplikacja załatwia za mnie praktycznie wszystko. W końcu mogę świadomie decydować z kim współpracować od początku.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Miałem dużo złomu do zaoferowania i absolutnie nie chciałem być na tym stratny. Niestety, już nie raz się tak zdarzyło. Dlatego cieszę się, że korzystając z aplikacji więcej nie muszę się takimi rzeczami przejmować.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Utylizacja odpadów – nie twierdzę, że moja branża jest łatwa. Natomiast, coś czuję, że od chwili, gdy pojawił się WasteMaster wszystko będzie znacznie prostsze. Możemy docierać do nowych klientów, jak i oni mogą się do nas sami zgłaszać.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Bardzo fajnie, że aplikacj [...]

Ocena 4/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Rosnące grono klientów!
18-05-2022
Rosnące grono klientów!

🥳Rosnące grono klientów!🥳Zapytania o kontenery na odpady budowlane są codziennością. Jednak czy w kontekście zamówień można pochwalić się czymś nadzwyczajnym?My możemy, gdyż do ...

Więcej -->
Skup złomu mosiądzu w praktyce – przydatne informacje
06-05-2022
Skup złomu mosiądzu w praktyce – przydatne informacje

Osoby dysponujące dużą ilością odpadów w postaci metali kolorowych i nieżelaznych, powinny zainteresować się tematem skup złomu mosiądzu w praktyce – przydatne informacje. Z pon...

Więcej -->
Skup złomu ołowiu od strony praktycznej – najważniejsze informacje
04-05-2022
Skup złomu ołowiu od strony praktycznej – najważniejsze informacje

Klienci indywidualni i firmowi, dysponujący sporą ilością odpadów, często poszukują wiedzy z zakresu skup złomu ołowiu od strony praktycznej – najważniejsze informacje, kt...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat