Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.
\

Cennik złomu kablowego

Cennik złomu kablowego

W wielu domach i firmach w Polsce znajduje się spora ilość odpadu, jakim jest złom kabli. Zamiast niepotrzebnie gromadzić ten rodzaj odpadów, warto przekazać go do wyspecjalizowanych jednostek zajmujących się jego skupem. Przed podjęciem ostatecznej decyzji należy dowiedzieć się, jaka jest rzeczywista cena kabli w skupie, znajdującym się w danym mieście. Warto mieć na względzie, że ogólna cena kabli na złomie kształtuje się na różnym poziomie. Poszukując odbiorców tego odpadu, należy brać pod uwagę, że nie mogą oni zaproponować wysokiej ceny skupu złomu kabli, gdy jego cena gwałtownie spadnie.

Złom kablowy Cena (zł/kg) Zamów usługę
Złom kablowy – skup wiązek samochodowych (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 16,8 Zamów
Złom kablowy – skup wiązek samochodowych ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 16,3 Zamów
Złom kablowy – skup wiązek samochodowych zanieczyszczonych (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 13,8 Zamów
Złom kablowy – złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 14,3 Zamów
Złom kablowy – złom wiązki AGD 14,3 Zamów
Złom kablowy przemysłowy 12,8 Zamów
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 11,8 Zamów
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 12,8 Zamów
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 12,3 Zamów
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 11,3 Zamów
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego – lampki led i żarówki, antenowego) 6,9 Zamów
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp.) 0,01 Zamów
Warunki współpracy
Podane ceny nie obejmują kosztów transportu. Minimum logistyczne dostawy: 0,3 Mg. Minimum logistyczne odbioru: 1 Mg. Oferta kierowana do firm,
przedsiębiorstw, zakładów produkcyjnych oraz innych podmiotów generujących złom kablowy w postaci złomu kablowego wiązki samochodowej,
złomu kablowego budowlanego, złomu kablowego skrętki komputerowej oraz pozostałych rodzajów złomu kablowego. Ceny netto (23% VAT) płatność na podstawie FV, dzień po otrzymaniu FV.

Cena kabli w skupie – jakie aspekty wpływają na jej wysokość?

Klienci indywidualni i firmowi zainteresowani sprzedażą złomu kablowego, powinni wiedzieć, że na jego ostateczną cenę wpływ mają takie czynniki jak między innymi:

rodzaj posiadanego odpadu przez klienta
Firma lub osoba prywatna, które gromadzą kable internetowe czy wiązki samochodowe w dużej ilości, mogą liczyć na atrakcyjną cenę skupu tego złomu. Cena kabli na złomie, stanowiących odpady internetowe, wynosi 13,3 zł za kilogram, zaś za kable sterownicze otrzyma się +/- 13,7 zł za kilogram. Najniższa cena kabli w skupie dotyczy odpadów budowlanych – 12,4 zł za kilogram odpadu.

dokładna lokalizacja punktu kupującego złom kablowy
Złom kablowy: cena tego surowca będzie niższa w punktach zlokalizowanych na wsiach i w znacznie mniejszych miejscowościach niż w dużych miastach. Mieszkańcy aglomeracji miejskich mogą liczyć na zdecydowanie korzystniejsze ceny w skupach złomu kablowego.

poziom zanieczyszczenia złomu kablowego
Najwyższa cena kabli w skupie obejmuje odpady czyste lub minimalnie zanieczyszczone. Te pokryte powłokami malarskimi, smarami czy innymi nalotami wymagają czasochłonnego czyszczenia. Stąd też niższa cena kabli na złomie, która rozczarowuje niektórych klientów.

ilość surowca
Bardzo wysoka cena kabli w skupie dotyczy firm przechowujących ogromne ilości tego złomu. Osoby te mogą liczyć na duży zwrot finansowy z odsprzedaży ww. surowców. Niska cena kabli w skupie dotyczy osób prywatnych, które w gospodarstwie domowym gromadzą tylko niewielką ilość tego odpadu.

Przedstawione wyżej aspekty mają duży wpływ na kwestie takie jak cena kabli w skupie. Atrakcyjne warunki odsprzedaży tego odpadu wymagają konsultacji z pracownikami naszej firmy. Nasze doświadczenie i wiedza pozwolą na ustalenie, kiedy cena kabli na złomie jest najwyższa.

Potrzebujesz pomocy z utylizacją swoich odpadów?
Jeśli posiadasz złom, z którym nie wiesz co masz zrobić, a czystość stolicy i jej okolic nie jest Ci obojętna – skontaktuj się z nami.

Cena kabli na złomie – ile możesz uzyskać?

Pozbycie się złomu kablowego to szansa na opróżnienie magazynu danej firmy lub domowej piwnicy i garażu. Masz do oddania złom kablowy? Cena za odpady budowalne jest średnio niższa o 12 zł niż w przypadku kabli sterowniczych 13,7 zł za kilogram. Obecnie najwyższa cena kabli w skupie obejmuje wiązkę samochodową (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych), gdzie za kilogram tego odpadu można uzyskać 17 zł. Klienci, którzy rozważają, jaka jest obecna cena kabli na złomie, mogą zaczerpnąć wiedzę z naszej aplikacji WasteMaster. To narzędzie, które wskazuje, jaka jest cena kabli na złomie w danym mieście.

Uruchom aplikację WasteMaster. To narzędzie, które oblicza, jaka jest cena kabli na złomie w każdym mieście w Polsce!

Copyright © 2022 Waste Master