Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.
\

Cennik skupu folii

skup_folii_cena

Ze względu na dużą praktyczność wiele przedsiębiorstw użytkuje różnorodne wyroby foliowe. Jednak po spełnieniu swojego zadania, folia przestaje być dla takich firm użyteczna. W takiej sytuacji warto zdecydować się na skup folii. Jeśli interesuje cię skup folii, cena, a także, od czego ta cena zależy, zachęcamy do zapoznania się z naszym cennikiem. 

Skup folii cena – od czego zależy? 

Firmy, które posiadają ogromne, wręcz hurtowe ilości zużytej folii z całą pewnością zastanawiają się, jak wygląda w przypadku skupu folii cena za kg. Nie da się ukryć, że cena za skup folii może różnić się w zależności od podmiotu, do którego chcemy oddać swój odpad. Wiele cen jest też ustalanych indywidualnie z każdym z klientów, co w dużej mierze uzależnione jest od ilości danego odpadu, jednak w takich sytuacjach wycena dotyczy ceny za kg skupu folii, zaś ceny za tonę. Jakie jednak czynniki mają wpływ na cenę folii w skupie? Są to między innymi:

  • Ilość folii – nie da się ukryć, że im więcej danego surowca, tym lepsza cena, co oznacza, że cena skupu folii rolniczej będzie lepsza w przypadku posiadania przynajmniej 100 kilogramów tego surowca. 
  • Rodzaj folii przeznaczonej do skupu – różnego rodzaju folie są wyceniane w inny sposób, cennik skupu folii stretch będzie się więc różnił od ceny folii po sianokiszonce.
  • Lokalizacja lub region firmy, która chce oddać odpad – cennik skupu folii różni się w zależności od tego, czy dany podmiot skupujący jest dużym skupem w dużym mieście, czy jednak niewielką firmą mieszczącą się w niewielkiej miejscowości.

Potrzebujesz pomocy z utylizacją swoich odpadów?
Jeśli posiadasz złom, z którym nie wiesz co masz zrobić, a czystość stolicy i jej okolic nie jest Ci obojętna – skontaktuj się z nami.

Nasza firma Wastemaster zajmuje się utylizacją i skupem dużych, niemal hurtowych ilości folii od przedsiębiorców, którzy posiadają wpis do rejestru BDO. Jeśli posiadasz duże ilości folii, zgłoś się do nas. Co więcej, polecamy uzbierać ok. 100 kg odpadu, co pozwoli nam zagwarantować Ci najniższą cenę na rynku oraz bezpośredni odbiór ze wskazanej przez Ciebie lokalizacji.

Skup folii cena za kg

Największym zainteresowaniem cieszą się cenniki skupu folii stretch oraz ceny skupu folii rolniczej, jednak w niniejszym cenniku przedstawimy ceny folii w innym podziale, a między innymi: 

  • Folia kolorowa – 50 gr/kg
  • Folia biała/bezbarwna (stretch) – 10 gr/kg

Jeśli jednak chcesz poznać dokładny cennik skupu folii stretch, rolniczej, kolorowej, bezbarwnej lub bąbelkowej, zamów u nas bezpłatną wycenę odpadu. Wypełnij nasz formularz internetowy lub skorzystaj z naszej aplikacji, a Twoja dyspozycja trafi do naszego systemu, z którego zostanie przekazana do realizacji, w której to uwzględnimy Twoje wszystkie indywidualne parametry. Skorzystaj już teraz i uzyskaj szczegółowy cennik skupu folii nawet w 15 minut!

Copyright © 2022 Waste Master