Skup metali kolorowych

Masz pytania? Potrzebujesz wyceny? Zadzwoń
Numer telefonu do kontatku
+48 732 080 220
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.
\

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Wiele przedmiotów, które użytkujesz na co dzień w swojej firmie, zapewne jest wykonanych z metali kolorowych. Gdy ulegną zniszczeniu, skorzystaj z aplikacji WasteMaster. Z naszą pomocą szybko i wygodnie znajdziesz skup metali kolorowych w pobliżu, która odbierze od Ciebie odpady w dogodnym terminie. Tego rodzaju usługa jest przeznaczona dla osób firmowych, zakładów produkcyjnych i innych tego typu podmiotów, które generują hurtowe ilości złomu kolorowego.

Jako złom możemy rozumieć wszystkie metalowe przedmioty nadające się do recyklingu oraz wykorzystania w inny sposób. Najczęściej recykling odbywa się poprzez przetopienie w piecach hutniczych, po czym uzyskiwany materiał jest ponownie wykorzystywany. 

Zasadniczo złom dzieli się na złom żelaza i złom metali kolorowych. Do tej drugiej kategorii należy między innymi cynk, miedź, aluminium i ołów, a także stopy brązu oraz mosiądzu, wykorzystywane w wielu przedmiotach, które po skończonym użyciu można przeznaczyć na skup złomu metali kolorowych. 

Mając świadomość rosnącego zapotrzebowania na recykling, oferujemy usługę skupu metali kolorowych. Jeśli i Ty chcesz przekazać swoje odpady do powtórnego wykorzystania, pomożemy Ci wybrać godną zaufania firmę, która na co dzień zajmuje się między innymi skupem metali kolorowych.

W ramach naszych usług odbieramy od Ciebie wszystkie kategorie metali dopuszczane na skup złomu kolorowego.

Możemy wymienić tutaj puszki aluminiowe, aluminium niesortowane oraz profile, aluminium energetyczne (zarówno sektor, jak i linka), miedź (typu millbera, pobiał, wiór, kawałkowa i inne), ołów (czysty, brudny, odważniki), mosiądz (żółty, pobiał, wióry, chłodnice), brąz (niemagnetyczny, magnetyczny), cynk czy stal kwasowa (kwasówka, wióry, gary). 

Jeżeli posiadasz inny przedmiot na skup metali kolorowych, niż wymienione powyżej, skontaktuj się z nami, a nasz konsultant pomoże Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie dla wskazanego odpadu. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi skupami złomu kolorowego, dlatego masz gwarancję usług na najwyższym poziomie.

Zazwyczaj, jeśli chcesz oddać opady na skup złomu kolorowego, musisz umieć rozróżnić poszczególne metale, aby je odpowiednio sklasyfikować. Ze względu na ich skomplikowany podział możesz mieć z tym jednak problem. Nauczeni doświadczeniem proponujemy Ci więc aż dwie możliwości zamawiania usług skupu złomu kolorowego.

Pierwszy sposób szczególnie polecamy, gdy nie jesteś pewny, jaki dokładnie rodzaj odpadu na skup złomu kolorowego posiadasz lub do której kategorii go przypisać. Dzięki kontaktowi telefonicznemu nasz konsultant pomoże Ci w identyfikacji odpadu, uzupełni wszystkie niezbędne informacje oraz umieści w Twoim imieniu ogłoszenie skupu złomu kolorowego.

Drugą możliwością jest umieszczenie ogłoszenia przy pomocy aplikacji lub poprzez stronę mamodpad.wastemaster.pl. Wystarczy zarejestrować konto oraz umieścić ogłoszenie, podając rodzaj odpadu, jego ilość i lokalizację. Po pojawieniu się ogłoszenia w naszej giełdzie nasz Opiekun klienta dokona analizy rynku, wybierając najlepsze oferty na skup metali kolorowych w Twojej okolicy.

Pamiętaj, że umieszczenie oferty skupu złomu kolorowego w naszej aplikacji jest zupełnie darmowe. Dodanie odpadu nic Cię nie kosztuje, a dzięki temu uzyskasz wiele ofert naraz, z najlepszymi cenami. W efekcie oszczędzasz swój czas na poszukiwania najlepszego kontrahenta na skup złomu metali kolorowych.

Po wybraniu oferty na skup metali kolorowych dostaniesz wiadomość potwierdzającą złożenie zamówienia. Jednocześnie firma realizująca usługę otrzyma wszystkie informacje na temat zlecenia. Nasz Opiekun klienta zadba o resztę związanych z samym odbiorem zagadnień. W tym kontekście ustali jego termin oraz inne ważne kwestie jak rodzaj pojazdu. Po odebraniu odpad zostanie przetransportowany do wybranej firmy i następnie zważony. 

Skup złomu metali kolorowych wymaga od przedsiębiorstw wystawienia KPO (Karty Przekazania Odpadu) w systemie BDO. Należy przy tym pamiętać, że taki dokument musi zostać wypełniony przed realizacją samego odbioru. Osoby fizyczne powinny natomiast okazać dokument potwierdzający tożsamość. Po sprzedaży osoba fizyczna otrzyma FPO (Formularz Przekazania Odpadu), na którym będą dane adresowe, imię i nazwisko oraz rodzaj przekazywanego odpadu. W razie potrzeby nasza firma jest w stanie pomóc z wszelką wymaganą dokumentacją.

Odpowiedz na to pytanie, zależy od wielu zmiennych. Jednym z tych, które w pierwszej kolejności wpływają na czas, jest oczywiście lokalizacja, z której miałby zostać odebrany odpad. Im bliżej znajduje się skup złomu kolorowego, tym łatwiej ustalić czas transportu. Jednocześnie odległość może mieć mniejsze znaczenie przy dużych ilościach odpadu. Podobnie mniejsza ilość odpadu będzie powodowała, iż czas oczekiwania na odbiór może uleć wydłużeniu (często odpad jest odbierany przy okazji). Większość odbiorów odpadu na skup metali kolorowych odbywa się w przeciągu 14 dni od zgłoszenia zapotrzebowania na usługę.

Skup złomu metali kolorowych oferują profesjonalne firmy, posiadające doświadczenie oraz niezbędną infrastrukturę. Możesz je z łatwością znaleźć w naszej aplikacji. Po wyszukaniu odpowiedniej usługi zostaną Ci zaprezentowane propozycje spełniające powyższe wymagania.

Posiadasz odpady na skup złomu kolorowego? Pobierz aplikację WasteMaster i wybierz firmę, która zajmie się ich odbiorem. Zanim to zrobisz, sprawdź jeszcze, jak przedstawia się nasz cennik skupu złomu metali kolorowych

Nie znalazłeś oferty jakiej potrzebujesz?
Jeśli posiadasz złom, z którym nie wiesz co masz zrobić, a czystość nie jest Ci obojętna - skontaktuj się z nami. W aplikacji WasteMaster znajdziesz skup złomu, który spełni oba te oczekiwania. Sprawdź i przekonaj się, że warto!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

co wrzucamy do czerwonego pojemnika - ręka wyrzuca śmieci i widać czerwony śmietnik na grafice
20-06-2023
Co wrzucamy do czerwonego pojemnika?

Do czerwonego pojemnika wrzucamy pozostałości metalowe, których nie wrzucamy do kubłów żółtych na metale i tworzywa sztuczne. Czerwone pojemniki występują o wiele rzadziej niż ż...

Więcej -->
Czy metale kolorowe drożeją?
16-02-2023
Czy metale kolorowe drożeją?

Tak, jeśli porównamy ceny z poprzednich lat oraz obecne ceny w skupach złomu kolorowego, możemy zauważyć tendencję wzrostową. Jest to prawdopodobnie powiązane z inflacją i wzros...

Więcej -->
Ile kosztuje złom metali kolorowych?
22-01-2023
Ile kosztuje złom metali kolorowych?

Koszt w skupie złomu metali kolorowych jest uzależniony od wielu czynników. Tego, jaki rodzaj odpadu dostarczamy, ile go posiadamy, jakiej jest jakości oraz w jakim miejscu w kr...

Więcej -->
Jakie ceny metali kolorowych?
20-01-2023
Jakie ceny metali kolorowych?

Ceny skupu metali kolorowych różnią się w zależności od tego, jaki odpad dostarczymy do placówki oraz jakiej będzie on jakości. Tradycyjnie, najdroższymi materiałami są: miedź, ...

Więcej -->
Gdzie znaleźć firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem?
13-09-2022
Gdzie znaleźć firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem?

Firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem znajdziesz dzięki naszej stronie i usługom! Wystarczy dodać swój odpad, dokładnie go opisać i działać. Wtedy zainteresowani re...

Więcej -->
Gdzie znajdę najbliższy skup metali kolorowych?
01-09-2022
Gdzie znajdę najbliższy skup metali kolorowych?

Interesuje Cię skup metali kolorowych, jednak nie wiesz, gdzie jest ich najbliższy punkt? Odpowiedź znajdziesz w WasteMaster! Na naszej giełdzie odpadów szybko znajdziesz przeds...

Więcej -->

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Właściwości metali kolorowych
10-01-2023
Właściwości metali kolorowych

Nie jesteś pewien, czy oddawanie odpadów do skupu metali kolorowych ma sens? Nie wiesz, w jaki sposób możesz skorzystać na przekazywaniu metali do placówek zajmujących się recyk...

Więcej -->
Ceny w skupach metali kolorowych
02-01-2023
Ceny w skupach metali kolorowych

Planujesz sprzedać swoje metale kolorowe? Sprawdź, jak kształtują się ceny w skupach oraz od czego zależą koszty sprzedaży poszczególnych metali! Oddawanie odpadów do skupów jes...

Więcej -->
Przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych
27-04-2022
Przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych

Osoby gromadzące różnego typu odpady mogą wykorzystać przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych. Dzięki nim można dowiedzieć się, jak prawidłowo określać złom s...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master