Białystok - Skup metali kolorowych | WasteMaster

Skup metali kolorowych w Białymstoku

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Aktualne ceny obowiązujące na skupach metali kolorowych w Białymstoku

Coraz więcej ludzi decyduje się na odpłatne przekazanie złomu metali kolorowych do przedsiębiorstw zajmujących się gromadzeniem tego typu odpadów. To transakcja, która może załatać budżet domowy bądź firmowy. Przed jej finalizacją warto poznać ceny skupu metali kolorowych w Białymstoku . W tym celu wystarczy mieć przy sobie urządzenie z dostępem do Wi-Fi. Znajdujący się na naszej stronie internetowej formularz to narzędzie, za pomocą którego można poznać precyzyjny cennik skupu metali kolorowych w Białymstoku .
Ceny
Cu millbera 32,0 zł netto
Cu III niesort 28,5 zł netto
Cu wiór 27,8 zł netto
Mosiądz M 63 stare blachy 20,8 zł netto
Mosiadz chłodnice czyste bez Fe 18,2 zł netto
Brązy niemagnetyczne 23,5 zł netto
Brązy magnetyczne 22,5 zł netto
Cynk (blacha czysta) bez Fe 8,1 zł netto
Znal poamortyzacja 4,7 zł netto
Znal poprodukcja 10,0 zł netto
Ołów pokablowy czysty 7,2 zł netto
Ołów czysty 7,0 zł netto
Stal CrNiMo 18/10/2 8,8 zł netto
Stal CrNiMo 18/9 5,6 zł netto
Al. Cu chłodnice 14,5 zł netto
Profile białe nielakierowane max do 1 m 8,5 zł netto
Al. felgi rozbrojone bez Fe i Pb 9,3 zł netto
Al. Puszki 4,5 zł netto
Warunki współpracy

Jakie wyróżnia się typu odpadów, które nadają się do skupu metali kolorowych w Białymstoku ?

Odpady klasyfikowane do złomu metali kolorowych dzieli się na różne grupy. W podziale tym duże znaczenie mają właściwości, dlatego wymienia się złom metali nieżelaznych i stopów metali. Z tego wydziela się jeszcze podkategorie złomu użytkowego. Aluminium, miedź, cynk i ołów należą do grupy metali nieżelaznych. Z kolei brąz i mosiądz zalicza się do kategorii stopów metali. Złomem użytkowym są elementy z metalu, które można przeznaczyć do recyklingu, na przykład części użytkowe pojazdów.

Jak prezentują się ceny złomu metali kolorowych w Białymstoku ?

Na ceny skupu metali kolorowych w Białymstoku wpływają różne czynniki , a przede wszystkim to, jaki rodzaj mamy . Najwyższą cenę otrzymasz za złom miedzi. Tutaj cena za miedź millbera wynosi od 32 złotych za kg. Co więcej, bardzo dobrą stawkę możesz otrzymać również za płaskowniki oraz trakcję, ponieważ ceny zaczynają się od kwoty 31 zł za kg. Natomiast najmniej płatne są kable miedziane, gdyż cena wynosi zaledwie 1 zł za kg. Istotne jest to, że ze złomu metali kolorowych w dużym zakresie cenione są odpady brązu, a także mosiądzu. Warto podać przykład, a więc za mosiądz żółty możesz otrzymać stawkę 19,50 zł za kg i wyższą, a za brąz od 19 zł za kg odpadu. Za ołów w najgorszym przypadku możesz otrzymać 0,50 zł za kg, a za cynk 2 zł za kg. Ceny za skupu odpadu aluminium wyróżniają się sporą rozpiętością. Wynosi ona od 0,50 zł za kg do nawet 7 zł za kg. Ceny skupu metali kolorowych ulegają częstym zmianom, dlatego warto śledzić sytuację. Stawki, które zaprezentowaliśmy w powyższych przykładach, dotyczą stycznia 2022 roku.

Jakie odpady złomu metali kolorowych przyjmują specjalistyczne firmy w ramach usługi w Białymstoku ?

Specjalistyczne organizacje przyjmują wszystkie grupy złomu metali kolorowych w Białymstoku . Wyróżnia się tutaj między innymi takie odpady jak: aluminium niesortowane, puszki aluminiowe, profile, aluminium energetyczne, a więc zarówno sektor, jak i linka, a także miedź (millbera, pobiał, wiór, kawałkowa i inne). Na liście tej znajdują się też takie elementy jak: ołów czysty, brudny i odważniki, mosiądz żółty, pobiał, wióry, chłodnice, niemagnetyczny i magnetyczny brąz, cynk i stal kwasowa (kwasówka, wióry i gary). Gdy nie masz pewności, co do rodzaju posiadanego odpadu lub masz inny odpad niż te, które zostały wymienione powyżej skontaktuj się z przedstawicielem naszej firmy. Nasz konsultant udzieli Ci potrzebnego wsparcia w znalezieniu najlepszego rozwiązania dla konkretnego odpadu.

Jakie działania są potrzebne do przygotowania odpadów do skupu metali kolorowych w Białymstoku ?

Termin skup metali kolorowych w Białymstoku odnosi się do różnych typów odpadu, dlatego przed realizacją zlecenia trzeba odpady bardzo szczegółowo posortować. Ponadto, zaleca się również oczyszczenie złomu z wszelkich zanieczyszczeń, gdyż dzięki temu można dostać znacznie wyższą cenę . Pamiętaj również o tym, że przechowywanie odpadów w jednym miejscu, w dużym stopniu uprości załadunek złomu.

Czy jest obowiązek przyjmowania propozycji od WasteMaster?

Przedstawione propozycje do niczego Cię nie zmuszają, dlatego nie masz obowiązku przyjmowania oferty od WasteMaster. Wszystko zależy od Ciebie. Dlatego warto złożyć zapytanie, dzięki temu zyskasz najkorzystniejsze oferty i oszczędzisz cenny czas. Nic nie tracisz, a wiele w tym względzie możesz zyskać.

Jak wygląda proces związany ze specjalistycznym odbiorem złomu metali kolorowych w Białymstoku ?

Po tym, jak zdecydujesz się na konkretną ofertę, jeśli chodzi o usługę skupu metali kolorowych w Białymstoku otrzymasz na Twój adres e-mail potwierdzenie złożenia zapytania. Co więcej, firma, która będzie wykonywała zlecenie, także otrzyma wszystkie potrzebne dane dotyczące zamówienia. Nie musisz się też martwić dalszym procesem, ponieważ Opiekun Klienta poprowadzi Cię przez kolejne kroki. Zadba o niezbędne procedury, czyli ustali termin odbioru odpadu i inne istotne aspekty takie, jak na przykład rodzaj pojazdu, który przyjedzie po złom. Warto podkreślić, że do transportu złomu metali kolorowych stosuje się specjalistyczne samochody dostawcze, czyli HDS, a więc pojazdy z samo załadunkiem lub kontenery. Podmioty, które pragną zlecić systematyczny odbiór dużych ilości odpadu, mogą liczyć na podstawienie kontenera z możliwością jego planowanej wymiany. Gdy nie jesteś pewny, jaka technika odbioru będzie właściwa w Twoim przypadku, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Dzięki temu rozwiejesz wszelkie swoje wątpliwości.

Jaki rodzaj odpadów nie zostanie odebrany przez skup złomu i metali kolorowych?

Legalny skup złomu dba o to, żeby zakupowane odpady nie pochodziły z kradzieży. Z tego względu, nie zostaną zakupione takie elementy jak fragmenty torów kolejowych i trakcji, elementy infrastruktury komunikacyjnej, znaki drogowe i barierki, oraz monety znajdujące się w obiegu. Skupy również nie przyjmą takich odpadów, nawet jeśli zostały one pozyskane w sposób legalny.

Jakie są ceny złomu kolorowego w Białymstoku ?

W zależności od posiadanego odpadu ceny skupu metali kolorowych w Białymstoku może zdecydowanie się różnic. Przykładowo ceny miedzi wahają się od 1 zł za kg kabli do 32 zł za kg miedzi millbera. Inaczej jest w przypadku złomu brązu, gdzie różnica w cenie pomiędzy brązem niemagnetycznym a magnetycznym wynosi czasami 1 zł/kg (20 zł za kg niemagnetycznej do 19 zł za kg magnetycznej). Ceny mosiądzu zaczynają się od 14 zł za kg wiór do nawet 19,50 zł za mosiądz żółty. Odpady złomu aluminium są podzielone na wiele kategorii, w związku z czym istnieje duży przedział cenowy. W tym przypadku możemy uzyskać od 0,50 zł za kg do nawet 7 zł za kg. Wskazane ceny obowiązują na styczeń 2022.

Czy za dodanie odpadu złomu metali kolorowych w aplikacji WasteMaster należy ponosić jakiś wydatek?

Usługa polegająca na dodaniu oferty w narzędziu WasteMaster nie wiąże się z koniecznością uiszczania jakiejkolwiek opłaty. Jest to bardzo opłacalna opcja, ponieważ po dodaniu odpadu złomu metali kolorowych masz dostęp do najkorzystniejszych ofert, a więc oszczędzasz swój cenny czas.

Co warto wiedzieć, na temat procedury zamawiania usługi odbioru złomu metali kolorowych w Białymstoku w aplikacji WasteMaster?

Nasze rozwiązanie maksymalnie upraszcza całą procedurę związaną ze zlecaniem usługi odbioru odpadów ze względu na duży podział złomu kolorowego. Nasze doświadczenie na rynku wpływa na to, że umożliwiliśmy dwie drogi związane z zamawianiem usługi. Pierwsza polega na nawiązaniu kontaktu telefonicznego z konsultantem. Metoda ta jest polecany użytkownikom, którzy nie są pewni, jaki dokładnie typ odpadu posiadają lub do której kategorii go zakwalifikować. Opiekun Klienta z pewnością pomoże rozwiać wszelkie wątpliwości w tym względzie. Przede wszystkim udzieli wsparcia, jeśli chodzi o identyfikacje odpadu i uzupełni wszelkie potrzebne dane. Ponadto, umieści również ogłoszenie w imieniu klienta. Można również skorzystać z możliwości aplikacji WasteMaster lub strony internetowej mamodpad, na której obecnie się znajdujemy. W tym przypadku wystarczy założyć konto, umieścić ogłoszenie przez wskazanie rodzaju odpadu, jego ilości i lokalizacji. Gdy ogłoszenie znajdzie się na naszej giełdzie odpadów, konsultant wykona analizę rynku i przedstawi zainteresowanemu najlepsze rozwiązania.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Gdzie znaleźć firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem?
13-09-2022
Gdzie znaleźć firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem?

Firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem znajdziesz na giełdzie WasteMaster! Wystarczy dodać tam swój odpad, dokładnie go opisać i działać. Wtedy zainteresowani recykl...

Więcej -->
Gdzie znajdę najbliższy skup metali kolorowych?
01-09-2022
Gdzie znajdę najbliższy skup metali kolorowych?

Interesuje Cię skup metali kolorowych, jednak nie wiesz, gdzie jest ich najbliższy punkt? Odpowiedź znajdziesz w WasteMaster! Na naszej giełdzie odpadów szybko znajdziesz przeds...

Więcej -->
Czy jest możliwy skup metali kolorowych online?
31-08-2022
Czy jest możliwy skup metali kolorowych online?

Interesuje Cię skup metali kolorowych online i zastanawiasz się, czy to w ogóle możliwe? Oczywiście! W dzisiejszych czasach już większość usług jest scyfryzowanych, w tym równie...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Znajomy zachwalał mi WasteMaster i jestem bardzo z tego zadowolona! W parę chwil zamieścili moje ogłoszenie w apce i dzięki temu znalazłam sprawnie i wygodnie skup złomu metali kolorowych w Białymstoku .

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Polecam skorzystać - to naprawdę ogromna oszczędność czasu. Mi udało się znaleźć tańszy skup złomu kolorowego w Białymstoku , niż z początku przypuszczałam - więc to także oszczędność pieniędzy!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie sądziłem, że tak szybko uda mi się przeprowadzić wywóz mosiądzu do skupu metali kolorowych w Białymstoku . W WasteMaster serio znają się na rzeczy!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie sądziłam, że będę tak zadowolona z bezpłatnej usługi. W dodatku cały czas miałam możliwość kontaktu z Opiekunem mojego zlecenia! Bardzo użyteczna rzecz!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Dzięki WasteMaster szybko i sprawnie wywiozłam złom stali nierdzewnej do skupu złomu kolorowego w Białymstoku . Naprawdę ich polecam!

Ocena 4/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Skup złomu mosiądzu w praktyce – przydatne informacje
06-05-2022
Skup złomu mosiądzu w praktyce – przydatne informacje

Osoby dysponujące dużą ilością odpadów w postaci metali kolorowych i nieżelaznych powinny zainteresować się tematem skupu złomu mosiądzu w praktyce – przydatne informacje. Z pon...

Więcej -->
Przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych
27-04-2022
Przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych

Osoby gromadzące różnego typu odpady mogą wykorzystać przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych. Dzięki nim można dowiedzieć się, jak prawidłowo określać złom s...

Więcej -->
Klasyfikacja złomu kolorowego
02-03-2022
Klasyfikacja złomu kolorowego

Jak dzielimy odpady nadające się do skupu metali kolorowych? Odpady złomu metali kolorowych możemy podzielić ze względu na właściwości. Możemy wymienić następujące podział, na z...

Więcej -->
Cena tytanu na złomie
02-02-2022
Cena tytanu na złomie

Obowiązująca w Polsce cena tytanu na złomie utrzymuje się na stałym poziomie od kilku lat, co umożliwia korzystne cenowo przekazanie tego odpadu do punktów skupu. Stosunkowo wys...

Więcej -->
Cena niklu na złomie
02-12-2021
Cena niklu na złomie

Wiele osób zastanawia się, jaka jest cena niklu na złomie. Odpowiedź na to pytanie znajduje się w poniższym artykule. Zawarte w nim informacje mogą być przydatne zarówno dla kli...

Więcej -->
Cena cyny na złomie
19-11-2021
Cena cyny na złomie

W trakcie porządków na strychu lub w piwnicy znalazłeś sporo starych, cynowych przedmiotów? Garnków, naczyń, sztućców i dekoracji? Za bardzo nie wiesz co z tym zrobić? Przedmiot...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat