Łódź - Skup metali kolorowych | WasteMaster

Skup metali kolorowych w Łodzi

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Złom metali kolorowych na skupach w Łodzi

Wykonywanie połączeń telefonicznych do jednostek zajmujących się skupem złomu metali kolorowych jest wyczerpujące i żmudne. Czynność ta nie może nam zagwarantować, że w jej wyniku pozna się ceny skupu metali kolorowych w Łodzi. Zdecydowanie prościej jest wykorzystać oferowane przez nas narzędzie. To formularz online, przeznaczony do bezpłatnej wyceny złomu metali kolorowych. Za pomocą tego narzędzia można w ciągu kilku minut poznać cennik skupu metali kolorowych w Łodzi, który, jak wiadomo, kształtuje się dynamicznie i może zmieniać się nawet każdego dnia.
Ceny
Cu millbera 29,1 zł netto
Cu III niesort 25,9 zł netto
Cu wiór 25,3 zł netto
Mosiądz M 63 stare blachy 18,9 zł netto
Mosiadz chłodnice czyste bez Fe 16,6 zł netto
Brązy niemagnetyczne 21,4 zł netto
Brązy magnetyczne 20,5 zł netto
Cynk (blacha czysta) bez Fe 7,4 zł netto
Znal poamortyzacja 4,3 zł netto
Znal poprodukcja 9,1 zł netto
Ołów pokablowy czysty 6,5 zł netto
Ołów czysty 6,3 zł netto
Stal CrNiMo 18/10/2 8,0 zł netto
Stal CrNiMo 18/9 5,1 zł netto
Al. Cu chłodnice 13,2 zł netto
Profile białe nielakierowane max do 1 m 7,7 zł netto
Al. felgi rozbrojone bez Fe i Pb 8,5 zł netto
Al. Puszki 4,1 zł netto
Warunki współpracy

Jaki rodzaj odpadów nie zostanie odebrany przez skup złomu i metali kolorowych?

Legalny skup złomu dba o to, żeby zakupowane odpady nie pochodziły z kradzieży. Z tego względu, nie zostaną zakupione takie elementy jak fragmenty torów kolejowych i trakcji, elementy infrastruktury komunikacyjnej, znaki drogowe i barierki, oraz monety znajdujące się w obiegu. Skupy również nie przyjmą takich odpadów, nawet jeśli zostały one pozyskane w sposób legalny.

Czy muszę przyjąć ofertę od WM?

Nie masz takiego obowiązku. Pamiętaj, iż przedstawione oferty do niczego Cię nie zobowiązują, finalna decyzja co do przyjęcia oferty należy wyłącznie do Ciebie. Dzięki naszej stronie jednocześnie porówna wiele ofert, a dzięki temu zaoszczędzisz swój cenny czas.

Ile wynosi uwzględnienie odpadów złomu metali kolorowych w narzędziu WasteMaster?

Uwzględnienie odpadów złomu metali kolorowych w aplikacji WasteMaster nic nie kosztuje, ponieważ jest to usługa nieodpłatna. Zatem decydując się na taką alternatywę, nie tylko uzyskasz najlepsze oferty dotyczące konkretnego odpadu, ale także oszczędzisz cenny czas.

W jaki sposób jest wykonywana usługa odbioru złomu metali kolorowych w Łodzi?

Po wybraniu oferty na usługę skupu metali kolorowych w Łodzi otrzymasz na adres e-mail potwierdzenie złożenia zamówienia. Jednocześnie firma realizująca usługę otrzyma wszystkie informacje na temat zamówienia. Nasz Opiekun klienta zadba o resztę związanych z samym odbiorem zagadnień. W tym kontekście ustali jego termin oraz inne ważne kwestie jak rodzaj pojazdu. Odpady złomu są przewożone przy pomocy specjalistycznych pojazdów dostawczych (HDS, czyli pojazdów z samo załadunkiem) lub kontenerów. W przypadku regularnego dostarczania dużych ilości odpadu możliwe jest również ustawienie kontenera z opcją jego planowej wymiany. Jeżeli nie jesteś pewny, jaki sposób odbioru będzie najlepszy dla Twojej sytuacji, skontaktuj się z naszą firmą a nasz konsultant, służąc swoim doświadczeniem, postara się pomóc.

Jakie wyróżnia się typu odpadów, które nadają się do skupu metali kolorowych w Łodzi?

Odpady zaliczane do złomu metali kolorowych dzieli się na różne grupy. W podziale tym szczególne znaczenie mają właściwości, dlatego wymienia się złom metali nieżelaznych i stopów metali. Z tego wydziela się jeszcze podkategorie złomu użytkowego. Aluminium, miedź, cynk i ołów należą do kategorii metali nieżelaznych. Z kolei brąz i mosiądz uwzględnia się w kategorii stopów metali. Złomem użytkowym są przedmioty z metalu, które można przeznaczyć do recyklingu, na przykład części użytkowe pojazdów.

Jakie warunki należy spełnić, jeśli chodzi o niezbędną dokumentację przy skupie złomu i metali kolorowych w Łodzi?

Przy procedurze związanej ze sprzedażą złomu metali kolorowych niezbędne są takie same dokumenty, jak przy innych rodzajach złomu. W rezultacie firmy wystawiają Kartę Przekazania Odpadu, czyli w skrócie KPO w systemie BDO. Co więcej, formularz wypisuje się przed wykonaniem samego odbioru. Odmiennie sytuacja wygląda w przypadku osób fizycznych. Osoby należące do tej kategorii muszą przedstawić dokument tożsamości. Dodatkowo po sprzedaży odpadu osoba fizyczna otrzymuje Formularz Przekazania Odpadu, czyli FPO. W dokumencie znajdą się takie informacje jak: adres, imię i nazwisko i rodzaj odebranego odpadu. Nasze przedsiębiorstwo zatrudnia doświadczoną kadrę, dlatego w razie potrzeby może pomóc z wymaganą dokumentacją.

W jaki sposób przeprowadza się proces zamawiania usługi odbioru złomu metali kolorowych w Łodzi w aplikacji WasteMaster?

Duży podział złomu kolorowego przyczynił się do tego, że przygotowaliśmy system, który ułatwia cały proces zamawiania. Co więcej, system jest bardzo przyjacielski dla użytkownika. Oferujemy dwa sposoby związane z zamawianiem usługi. Po pierwsze trzeba nawiązać kontakt telefoniczny z konsultantem. Sposób ten polecamy osobom, które nie są przekonane, co do tego, jaki dokładnie rodzaj odpadu posiadają lub nie wiedzą, do jakiej grupy odpad przyporządkować. Opiekun Klienta wyjaśni wszelkie wątpliwości, a mianowicie udzieli wsparcia w identyfikacji odpadu, a także uzupełni wszelkie potrzebne dane. Co więcej, konsultant umieści również w imieniu klienta konkretne ogłoszenie. Druga metoda polega na samodzielnym złożeniu ogłoszenia w narzędziu WasteMaster lub za pośrednictwem strony internetowej, na której obecnie jesteśmy. W tym przypadku wystarczy założyć konto i opublikować ogłoszenie przez uwzględnienie rodzaju odpadu, jego lokalizacji oraz ilości. Gdy stosowne zapytanie pojawi się już w naszej bazie, Opiekun Klienta wykona analizę rynku i wybierze najlepsze propozycje spełniające Twoje wymagania.

Jakie działania należy zrealizować, aby prawidłowo przygotować odpady do skupu metali kolorowych w Łodzi?

Pojęcie skup metali kolorowych w Łodzi nie odnosi się wyłącznie do jednego typu odpadów . Dlatego w pierwszej kolejności wymagane jest wykonanie dokładnej segregacji odpadu. Co więcej, dobre efekty przyniesie również szczegółowe oczyszczenie odpadu z zanieczyszczeń. W rezultacie uzyskasz wyższą stawkę za odpad. Dużą pomocą będzie również magazynowanie odpadów metali kolorowych w jednym miejscu. Działanie to w znacznym stopniu ułatwi załadunek odpadów.

akie czynniki są ważne w procesie wyboru kontrahenta oferującego odbiór złomu metali kolorowych w Łodzi?

Dobry kontrahent zajmujący się odbiorem złomu metali kolorowych powinien w szczególności spełniać nasze oczekiwania. Co więcej, ważne znaczenie ma cena, ale nie należy się kierować tylko tym elementem. Uwzględnij również na takie aspekty jak: termin odbioru, opinie o firmie i wiele, wiele więcej. Nasze narzędzie pomoże Ci w tym procesie i co najważniejsze zagwarantuje Ci bezpieczeństwo całej transakcji.

Jakie przedmioty można oddać do skupu złomu metali kolorowych w Łodzi?

Firmy prowadzące skup metali kolorowych w Łodzi chętnie przyjmą stare miedziane przewody, a także aluminiowe puszki po różnych napojach. Mogą to być też żaluzje, klamki czy lampy z mosiądzu. Przedsiębiorstwa uwzględniają na tej liście także zlewy ze stali nierdzewnej i nakrętki aluminiowe. W przypadku, gdy pojawią się u Ciebie pewne wątpliwości dotyczące tego, czy określony odpad będzie odebrany przez firmę, warto skontaktować się z przedstawicielem naszej firmy. Gwarantujemy, że konsultant pomoże w rozwiązaniu problemu.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Gdzie znaleźć firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem?
13-09-2022
Gdzie znaleźć firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem?

Firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem znajdziesz na giełdzie WasteMaster! Wystarczy dodać tam swój odpad, dokładnie go opisać i działać. Wtedy zainteresowani recykl...

Więcej -->
Gdzie znajdę najbliższy skup metali kolorowych?
01-09-2022
Gdzie znajdę najbliższy skup metali kolorowych?

Interesuje Cię skup metali kolorowych, jednak nie wiesz, gdzie jest ich najbliższy punkt? Odpowiedź znajdziesz w WasteMaster! Na naszej giełdzie odpadów szybko znajdziesz przeds...

Więcej -->
Czy jest możliwy skup metali kolorowych online?
31-08-2022
Czy jest możliwy skup metali kolorowych online?

Interesuje Cię skup metali kolorowych online i zastanawiasz się, czy to w ogóle możliwe? Oczywiście! W dzisiejszych czasach już większość usług jest scyfryzowanych, w tym równie...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Nie byłam przekonana, co zrobić z zanieczyszczonym ołowiem z mojego miejsca pracy, więc skontaktowałam się z WasteMaster. Szybko wycenili odpad i wyszukali dla mnie skup złomu kolorowego w Łodzi. Jestem bardzo zadowolona!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Jestem zadowolona z usług WasteMaster, nie myślałam, że w tak krótkim czasie wyszukają dla mnie tak wiele skupów złomu metali kolorowych w Łodzi!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Teraz ceny skupu metali kolorowych w Łodzi nie stanowią dla mnie problemu! Chwilę porozmawiałam z konsultantem z WasteMaster i już wiem, czego się spodziewać i gdzie zwracać moje miedziane kable. Polecam serdecznie!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Wartościowe usługi - z ich pomocą organizacja recyklingu aluminiowych profili to łatwizna. Kilka minut i już wiem, który skup dobrze je przetworzy i nie zedrze ze mnie ostatniego grosza!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Cieszę się, że miałam szansę skorzystać z tych usług, są naprawdę pomocne i dzięki nim oszczędziłam dużo czasu, który normalnie zmarnowałabym na poszukiwania skupu złomu kolorowego w Łodzi.

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych
27-04-2022
Przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych

Osoby gromadzące różnego typu odpady mogą wykorzystać przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych. Dzięki nim można dowiedzieć się, jak prawidłowo określać złom s...

Więcej -->
Klasyfikacja złomu kolorowego
02-03-2022
Klasyfikacja złomu kolorowego

Jak dzielimy odpady nadające się do skupu metali kolorowych? Odpady złomu metali kolorowych możemy podzielić ze względu na właściwości. Możemy wymienić następujące podział, na z...

Więcej -->
Cena tytanu na złomie
02-02-2022
Cena tytanu na złomie

Obowiązująca w Polsce cena tytanu na złomie utrzymuje się na stałym poziomie od kilku lat, co umożliwia korzystne cenowo przekazanie tego odpadu do punktów skupu. Stosunkowo wys...

Więcej -->
Cena niklu na złomie
02-12-2021
Cena niklu na złomie

Wiele osób zastanawia się, jaka jest cena niklu na złomie. Odpowiedź na to pytanie znajduje się w poniższym artykule. Zawarte w nim informacje mogą być przydatne zarówno dla kli...

Więcej -->
Cena cyny na złomie
19-11-2021
Cena cyny na złomie

W trakcie porządków na strychu lub w piwnicy znalazłeś sporo starych, cynowych przedmiotów? Garnków, naczyń, sztućców i dekoracji? Za bardzo nie wiesz co z tym zrobić? Przedmiot...

Więcej -->
Ceny złomu kolorowego
12-11-2021
Ceny złomu kolorowego

Posiadanie wiedzy na temat tego, jakie są aktualne ceny złomu kolorowego, może być przydatne zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. Popularny złom kolorowy to ogó...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat