Wrocław - Skup metali kolorowych | WasteMaster

Skup metali kolorowych we Wrocławiu

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Aktualne ceny w skupach metali kolorowych we Wrocławiu

Właściciele przedsiębiorstw oferujących prace rozbiórkowe bądź też demontaż rozmaitego typu urządzeń, powinni poznać ceny skupu metali kolorowych we Wrocławiu. Tylko wówczas mogą oni intratnie sprzedać ten odpad do wybranego przez siebie punktu. Metodą na określenie, jaki cennik skupu metali kolorowych we Wrocławiu obowiązuje w danym roku kalendarzowym, jest wykorzystanie oferowanego przez nas formularza online. To narzędzie przeznaczone do oszacowania ceny posiadanego złomu metali kolorowych.
Ceny
Cu millbera 32,4 zł netto
Cu III niesort 28,8 zł netto
Cu wiór 28,1 zł netto
Mosiądz M 63 stare blachy 21,0 zł netto
Mosiadz chłodnice czyste bez Fe 18,4 zł netto
Brązy niemagnetyczne 23,8 zł netto
Brązy magnetyczne 22,8 zł netto
Cynk (blacha czysta) bez Fe 8,2 zł netto
Znal poamortyzacja 4,8 zł netto
Znal poprodukcja 10,1 zł netto
Ołów pokablowy czysty 7,2 zł netto
Ołów czysty 7,0 zł netto
Stal CrNiMo 18/10/2 8,9 zł netto
Stal CrNiMo 18/9 5,6 zł netto
Al. Cu chłodnice 14,7 zł netto
Profile białe nielakierowane max do 1 m 8,6 zł netto
Al. felgi rozbrojone bez Fe i Pb 9,4 zł netto
Al. Puszki 4,6 zł netto
Warunki współpracy

Co można oddać na skup złomu metali kolorowych we Wrocławiu?

Skup metali kolorowych we Wrocławiu chętnie przyjmie takie odpady jak miedziane stare kable, aluminiowe puszki po różnego rodzaju napojach, klamki czy lampy z mosiądzu, żaluzje czy nakrętki aluminiowe, zlewy ze stali nierdzewnej. W przypadku gdy nie jesteśmy pewni, czy odpad danego typu można przekazać na skup, warto skontaktować się z naszym konsultantem, który pomoże w rozwiązaniu problemu.

Jak zamówić usługę odbioru złomu metali kolorowych we Wrocławiu w aplikacji WasteMaster?

Ze względu na duży podział złomu kolorowego, stworzyliśmy nasz system zamawiania usługi, aby był jak najbardziej przyjacielski użytkownikowi. Nauczeni doświadczeniem umożliwiliśmy dwie możliwości zamawiania usług. Pierwszy sposób szczególnie polecamy gdy nie jesteśmy pewni, jaki dokładnie rodzaj odpadu posiadamy lub do której kategorii go przypisać. Dzięki kontaktowi telefonicznemu nasz konsultant pomoże w identyfikacji odpadu, uzupełni wszystkie niezbędne informacje oraz umieści w imieniu klienta ogłoszenie. Drugą możliwością jest umieszczenie ogłoszenia przy pomocy aplikacji lub poprzez stronę mamodpad. Wystarczy zarejestrować konto oraz umieścić ogłoszenie, podając rodzaj odpadu, jego ilość i oczywiście lokalizację. Po pojawieniu się ogłoszenia w naszej giełdzie nasz Opiekun klienta dokona analizy rynku, wybierając najlepsze oferty na zagospodarowanie wskazanego odpadu.

Czy dodanie odpadów złomu metali kolorowych w aplikacji WM jest płatne?

Dodanie oferty w naszej aplikacji jest zupełnie darmowe. Dodanie odpadu nic Cię nie kosztuje, a dzięki temu uzyskasz wiele ofert naraz, z najlepszymi cenami. W efekcie oszczędzasz swój czas na poszukiwania najlepszego kontrahenta.

Jak przygotować odpady do skupu metali kolorowych we Wrocławiu?

Należy pamiętać, że skup metali kolorowych we Wrocławiu nie jest pojęciem dotyczącym wyłącznie jednego rodzaju odpadu. W związku z tym przede wszystkim należy dokonać szczegółowej segregacji odpadu. Warto również oczyścić odpad z wszelkich zanieczyszczeń, dzięki czemu możemy uzyskać wyższą kwotę za odpad. Warto, żeby odpad był magazynowany w jednym miejscu, tak aby maksymalnie uprościć jego załadunek.

Jakiego rodzaju dokumenty są potrzebne przy skupie złomu i metali kolorowych we Wrocławiu?

Przy sprzedaży złomu metali kolorowych potrzebne są takie same dokumenty jak w przypadku sprzedaży innego rodzaju złomu. Dlatego każdy podmiot prawny, który zleca taką usługę, musi wystawić Kartę Przekazania Odpadu, czyli KPO w rejestrze BDO. Co więcej, warto wiedzieć, że dokument ten musi być wystawiony jeszcze przed realizacją odbioru. Z kolei osoby fizyczne muszą mieć przy tym procesie dokument, który potwierdzi ich tożsamość. Odpowiedni dokument, czyli Formularz Przekazania Odpadu (FPO) osoba fizyczna otrzyma po sprzedaży złomu metali kolorowych. Na dokumencie znajdą się przede wszystkim dane adresowe, imię i nazwisko, a także typ przekazywanego odpadu. Pragniemy ułatwić cały ten proces, dlatego zapewniamy pomoc z wszelkimi wymaganymi dokumentami. Dlatego, jeśli masz wątpliwości zadzwoń do nas.

Jak w praktyce przebiega usługa odbioru złomu metali kolorowych we Wrocławiu?

W pierwszej kolejności wybierasz najkorzystniejszą ofertę spośród przedstawionych alternatyw. Po wybraniu konkretnej firmy oferującej skup metali kolorowych we Wrocławiu otrzymasz potwierdzenie na podany adres mailowy. Co więcej, przedsiębiorstwo, które będzie zajmowało się realizacją zlecenia, również uzyska dane dotyczące zamówienia. Warto zdawać sobie sprawę z tego , że przydzielony przez nas konsultant zadba i przeprowadzi Cię przez następne kroki. W zakres jego zadań wchodzą takie aspekty jak: ustalenie terminu odbioru, typu pojazdu i wiele, wiele więcej. Złom metali kolorowych odbierany jest samochodami dostawczymi typu HDS, czyli pojazdami z samo załadunkiem lub kontenerami. Jest również możliwość podstawienia kontenera z opcją jego czasowej wymiany w przypadku systematycznego dostarczania dużych ilości odpadu. W przypadku, gdy masz jakiekolwiek wątpliwości, która metoda będzie najlepsza, zapraszamy do nawiązania kontaktu z naszą firmą. Przedstawiciel naszej firmy wykorzystując swoje doświadczenie, postara się udzielić Ci wsparcia w rozwiązaniu kłopotu.

Jaki typ odpadów złomu metali kolorowych przyjmują specjalistyczne firmy w ramach usługi we Wrocławiu?

Specjalistyczne organizacje odbierają wszystkie grupy złomu metali kolorowych we Wrocławiu. Wyróżnia się tutaj między innymi takie odpady jak: aluminium niesortowane, puszki aluminiowe, profile, aluminium energetyczne, a więc zarówno sektor, jak i linka, a także miedź (millbera, pobiał, wiór, kawałkowa i inne). Na liście tej znajdują się też takie elementy jak: ołów czysty, brudny i odważniki, mosiądz żółty, pobiał, wióry, chłodnice, niemagnetyczny i magnetyczny brąz, cynk i stal kwasowa (kwasówka, wióry i gary). Gdy nie masz pewności, co do rodzaju posiadanego odpadu lub masz inny odpad niż te, które zostały wymienione powyżej skontaktuj się z pracownikiem naszej firmy. Nasz konsultant udzieli Ci potrzebnego wsparcia w znalezieniu najlepszego rozwiązania dla konkretnego odpadu.

Jaki rodzaj odpadów nie zostanie odebrany przez skup złomu i metali kolorowych?

Legalny skup złomu dba o to, żeby zakupowane odpady nie pochodziły z kradzieży. Z tego względu, nie zostaną zakupione takie elementy jak fragmenty torów kolejowych i trakcji, elementy infrastruktury komunikacyjnej, znaki drogowe i barierki, oraz monety znajdujące się w obiegu. Skupy również nie przyjmą takich odpadów, nawet jeśli zostały one pozyskane w sposób legalny.

Czy jest potrzeba przyjmowania propozycji od WasteMaster?

Przedstawione propozycje do niczego Cię nie zmuszają, dlatego nie masz obowiązku przyjmowania oferty od WasteMaster. Wszystko zależy od Ciebie. Dlatego warto złożyć zapytanie, dzięki temu zyskasz najkorzystniejsze oferty i oszczędzisz cenny czas. Nic nie tracisz, a wiele w tym względzie możesz zyskać.

Jak prezentują się ceny złomu kolorowego we Wrocławiu?

Ceny skupu metali kolorowych we Wrocławiu zależą od tego, o jakim odpadzie mówimy. Niewiele warte są przewody miedziane, ponieważ ich cena kształtuje się na poziomie 1 zł za kg. W odniesieniu do cen miedzi millbera, które zaczynają się od 32 zł za kg, jest to bardzo duża różnica. Natomiast w przypadku brązu różnice te są dużo mniejsze. Dla przykładu ceny brązu niemagnetycznego zaczynają się od 20 zł za kg, a stawki brązu magnetycznego od 19 zł za kg. Warto także powiedzieć o mosiądzu. W tym przypadku za wiór można uzyskać 14 zł za kg i więcej, a za mosiądz żółty 19,50 zł za kg. Duży zakres cenowy występuje przy aluminium. Jest to podyktowane tym, że jest tutaj wiele różnych kategorii. Ceny mieszczą się w zakresie od 0,50 zł za kg do 7 zł za kg. Zaprezentowane ceny obowiązują za styczeń 2022 roku.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Gdzie znaleźć firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem?
13-09-2022
Gdzie znaleźć firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem?

Firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem znajdziesz na giełdzie WasteMaster! Wystarczy dodać tam swój odpad, dokładnie go opisać i działać. Wtedy zainteresowani recykl...

Więcej -->
Gdzie znajdę najbliższy skup metali kolorowych?
01-09-2022
Gdzie znajdę najbliższy skup metali kolorowych?

Interesuje Cię skup metali kolorowych, jednak nie wiesz, gdzie jest ich najbliższy punkt? Odpowiedź znajdziesz w WasteMaster! Na naszej giełdzie odpadów szybko znajdziesz przeds...

Więcej -->
Czy jest możliwy skup metali kolorowych online?
31-08-2022
Czy jest możliwy skup metali kolorowych online?

Interesuje Cię skup metali kolorowych online i zastanawiasz się, czy to w ogóle możliwe? Oczywiście! W dzisiejszych czasach już większość usług jest scyfryzowanych, w tym równie...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Nie wiedziałam, jak wyglądają ceny skupu metali kolorowych we Wrocławiu, zwłaszcza różnego rodzaju rur. Z tego powodu zadzwoniłam do specjalistów z WasteMaster i dowiedziałam się najważniejszego, łącznie z tym, do jakiego skupu opłaca się je oddać:)

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Zaoszczędziłam naprawdę masę czasu, korzystając z tej usługi. W kilka minut dodałam ogłoszenie i po krótkim czasie dostałam kilka zgłoszeń od skupów złomu kolorowego we Wrocławiu!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Lubię mieć wybór, dlatego kiedy mam do zutylizowania aluminiowe puszki, dzwonię do WasteMaster i pytam o skupy złomu kolorowego we Wrocławiu. Otrzymuję listę na maila i mogę losowo wybierać! Polecam ich usługi zwłaszcza zapracowanym!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Teraz ceny skupu metali kolorowych we Wrocławiu nie mają przede mną tajemnic! Chwilę porozmawiałam z pracownikiem z WasteMaster i już wiem, czego się spodziewać i gdzie oddać moje miedziane kable. Polecam gorąco!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Nie przypuszczałam, że będę tak zadowolona z darmowej usługi. W dodatku cały czas miałam możliwość kontaktu z Opiekunem mojego zlecenia! Bardzo pomocna rzecz!

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Skup złomu mosiądzu w praktyce – przydatne informacje
06-05-2022
Skup złomu mosiądzu w praktyce – przydatne informacje

Osoby dysponujące dużą ilością odpadów w postaci metali kolorowych i nieżelaznych powinny zainteresować się tematem skupu złomu mosiądzu w praktyce – przydatne informacje. Z pon...

Więcej -->
Przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych
27-04-2022
Przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych

Osoby gromadzące różnego typu odpady mogą wykorzystać przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych. Dzięki nim można dowiedzieć się, jak prawidłowo określać złom s...

Więcej -->
Klasyfikacja złomu kolorowego
02-03-2022
Klasyfikacja złomu kolorowego

Jak dzielimy odpady nadające się do skupu metali kolorowych? Odpady złomu metali kolorowych możemy podzielić ze względu na właściwości. Możemy wymienić następujące podział, na z...

Więcej -->
Cena tytanu na złomie
02-02-2022
Cena tytanu na złomie

Obowiązująca w Polsce cena tytanu na złomie utrzymuje się na stałym poziomie od kilku lat, co umożliwia korzystne cenowo przekazanie tego odpadu do punktów skupu. Stosunkowo wys...

Więcej -->
Cena niklu na złomie
02-12-2021
Cena niklu na złomie

Wiele osób zastanawia się, jaka jest cena niklu na złomie. Odpowiedź na to pytanie znajduje się w poniższym artykule. Zawarte w nim informacje mogą być przydatne zarówno dla kli...

Więcej -->
Cena cyny na złomie
19-11-2021
Cena cyny na złomie

W trakcie porządków na strychu lub w piwnicy znalazłeś sporo starych, cynowych przedmiotów? Garnków, naczyń, sztućców i dekoracji? Za bardzo nie wiesz co z tym zrobić? Przedmiot...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat