Poznań - Skup metali kolorowych | WasteMaster

Skup metali kolorowych w Poznaniu

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!
Jak szybko i skutecznie poznać ceny złomu metali kolorowych?
Niewiele osób ma wiedzę na temat tego, jakie ceny skupu metali kolorowych w Poznaniu, obowiązują obecnie w wyspecjalizowanych jednostkach, przyjmujących te odpady. Należy pamiętać, że cennik skupu metali kolorowych w Poznaniu kształtuje się dynamicznie i jest on uzależniony od wielu różnych czynników. Do tej kategorii należy aktualna sytuacja geopolityczna, podaż i popyt na wybrany surowiec, a także ilość i jakość tego odpadu. Najszybszym sposobem na poznanie cen skup metali kolorowych jest skorzystanie z naszego formularza, zamieszczonego na stronie internetowej.
Ceny
Cu millbera 33,1 zł netto
Cu III niesort 29,6 zł netto
Cu wiór 29,0 zł netto
Mosiądz M 63 stare blachy 23,3 zł netto
Mosiadz chłodnice czyste bez Fe 19,0 zł netto
Brązy niemagnetyczne 23,5 zł netto
Brązy magnetyczne 22,6 zł netto
Cynk (blacha czysta) bez Fe 9,1 zł netto
Znal poamortyzacja 4,6 zł netto
Znal poprodukcja 10,9 zł netto
Ołów pokablowy czysty 6,4 zł netto
Ołów czysty 6,2 zł netto
Stal CrNiMo 18/10/2 6,5 zł netto
Stal CrNiMo 18/9 4,8 zł netto
Al. Cu chłodnice 14,9 zł netto
Profile białe nielakierowane max do 1 m 8,9 zł netto
Al. felgi rozbrojone bez Fe i Pb 9,1 zł netto
Al. Puszki 5,0 zł netto
Warunki współpracy
Jaki rodzaj odpadów nie zostanie odebrany przez skup złomu i metali kolorowych?
Legalny skup złomu dba o to, żeby zakupowane odpady nie pochodziły z kradzieży. Z tego względu, nie zostaną zakupione takie elementy jak fragmenty torów kolejowych i trakcji, elementy infrastruktury komunikacyjnej, znaki drogowe i barierki, oraz monety znajdujące się w obiegu. Skupy również nie przyjmą takich odpadów, nawet jeśli zostały one pozyskane w sposób legalny.
Jaki rodzaj odpadów złomu metali kolorowych w Poznaniu zostanie odebrany w ramach usługi?
W ramach usługi odbieramy wszystkie kategorie złomu metali kolorowych w Poznaniu. Możemy wymienić takie rodzaje jak puszki aluminiowe, aluminium niesortowane oraz profile, aluminium energetyczne (zarówno sektor jak i linka), miedź (typu millbera, pobiał, wiór, kawałkowa i inne), ołów (czysty, brudny, odważniki), mosiądz (żółty, pobiał, wióry, chłodnice), brąz (niemagnetyczny, magnetyczny), cynk czy stal kwasowa (kwasówka, wióry, gary). Jeżeli posiada inny odpad, niż wymienione powyżej, skontaktuj się z nami, a nasz konsultant pomoże w znaleźć najlepsze rozwiązanie dla wskazanego odpadu.
Jak przebiega proces związany ze specjalistycznym odbiorem złomu metali kolorowych w Poznaniu?
Po tym, jak wybierzesz konkretną ofertę, jeśli chodzi o usługę skupu metali kolorowych w Poznaniu prześlemy na Twój adres e-mail potwierdzenie złożenia zapytania. Co więcej, firma, która będzie realizowała zlecenie, także otrzyma wszystkie niezbędne dane dotyczące zamówienia. Nie musisz się też martwić dalszym procesem, ponieważ Opiekun Klienta poprowadzi Cię przez kolejne działania. Zadba o niezbędne procedury, czyli ustali termin odbioru odpadu i inne istotne kwestie takie, jak na przykład rodzaj transportu, który przyjedzie po złom. Warto podkreślić, że do przewożenia złomu metali kolorowych wykorzystuje się specjalistyczne samochody dostawcze, czyli HDS, a więc pojazdy z samo załadunkiem lub kontenery. Podmioty, które pragną zlecić systematyczny odbiór dużych ilości odpadu, mogą liczyć na podstawienie kontenera z możliwością jego planowanej wymiany. Gdy nie jesteś przekonany, jaka technika odbioru będzie odpowiednia w Twoim przypadku, zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Dzięki temu rozwiejesz wszelkie swoje wątpliwości.
Jakie czynniki należy uwzględnić przy wyborze odpowiedniej firmy oferujące odbiór złomu metali kolorowych w Poznaniu?
Najistotniejszym elementem, który ułatwi wybór odpowiedniego przedsiębiorstwa, są nasze oczekiwania i potrzeby wobec takiego podmiotu. Co więcej, nie nie bierz pod uwagę wyłącznie ceny, ponieważ możesz się zawieść. Zwróć uwagę również na takie czynniki jak: termin odbioru i opinie o firmie. Nasze narzędzie WasteMaster gwarantuje, że cala transakcja przebiegnie w sposób bezpieczny.
Jakie czynności są niezbędne do przygotowania odpadów do skupu metali kolorowych w Poznaniu?
#Określenie|Termin#*# skup metali kolorowych w Poznaniu odnosi się do różnych rodzajów odpadu, dlatego przed zgłoszeniem zlecenia należy odpady bardzo szczegółowo posortować. Ponadto, zaleca się również oczyszczenie złomu z różnych zanieczyszczeń, gdyż dzięki temu można dostać znacznie wyższą cenę . Pamiętaj również o tym, że przechowywanie odpadów w jednym miejscu, w dużym stopniu ułatwi załadunek złomu.
przedstawiają się ceny złomu metali kolorowych w Poznaniu?
Rodzaj posiadanego odpadu wywiera duży wpływ na ceny skupu metali kolorowych w Poznaniu. Najlepsza cena dotyczy miedzi. Dla przykładu cena za miedź millbera kształtuje się na poziomie 32 zł za kg i więcej. Bardzo dobrą stawkę uzyskasz też za inny rodzaj miedzi, a mianowicie płaskowniki i trakcje. W tym przypadku ceny zaczynają się od kwoty 32 zł za kg. Najmniej korzystną alternatywą są kable miedziane, ponieważ cena wynosi 1 zł za kg. Wśród złomu metali kolorowych dużą popularnością cieszy się też brąz i mosiądz. W pierwszym przypadku możesz zyskać 19 zł za kg, a w drugim 19,50 zł za kg i więcej. Należy także wspomnieć o cynku. Cena za ten odpad osiąga wartość około 2 zł za kg. Z kolei za ołów w najgorszej sytuacji otrzymasz 0,50 zł za kg. W przypadku aluminium jest duża rozpiętość cenowa, ponieważ ceny w tym przypadku zawierają się w zakresie od 0,50 zł za kg do 7 zł za kg. Ceny systematycznie się zmieniają, dlatego trzeba obserwować sytuację. Przedstawione przez nas ceny są ze stycznia 2022 roku.
Jakiego rodzaju dokumenty są potrzebne przy skupie złomu i metali kolorowych w Poznaniu?
Przy sprzedaży złomu metali kolorowych potrzebne są takie same dokumenty jak w przypadku sprzedaży innego rodzaju złomu. Dlatego każdy podmiot prawny, który zleca taką usługę, musi wystawić Kartę Przekazania Odpadu, czyli KPO w rejestrze BDO. Co więcej, warto zdawać sobie sprawę z tego, że dokument ten musi być wystawiony jeszcze przed odbiorem. Z kolei osoby fizyczne muszą mieć przy tym procesie dokument, który potwierdzi ich tożsamość. Odpowiedni dokument, czyli Formularz Przekazania Odpadu (FPO) osoba fizyczna uzyska po sprzedaży złomu metali kolorowych. Na dokumencie znajdą się przede wszystkim dane adresowe, imię i nazwisko, a także typ przekazywanego odpadu. Pragniemy ułatwić cały ten proces, dlatego nasza firma również zapewnia pomoc z wszelkimi wymaganymi dokumentami. Dlatego, jeśli masz wątpliwości zadzwoń do nas.
Jak zamówić usługę odbioru złomu metali kolorowych w Poznaniu w aplikacji WasteMaster?
Ze względu na duży podział złomu kolorowego, stworzyliśmy nasz system zamawiania usługi, aby był jak najbardziej przyjacielski użytkownikowi. Nauczeni doświadczeniem umożliwiliśmy dwie możliwości zamawiania usług. Pierwszy sposób szczególnie polecamy gdy nie jesteśmy pewni, jaki dokładnie rodzaj odpadu posiadamy lub do której kategorii go przypisać. Dzięki kontaktowi telefonicznemu nasz konsultant pomoże w identyfikacji odpadu, uzupełni wszystkie niezbędne informacje oraz umieści w imieniu klienta ogłoszenie. Drugą możliwością jest umieszczenie ogłoszenia przy pomocy aplikacji lub poprzez stronę mamodpad. Wystarczy zarejestrować konto oraz umieścić ogłoszenie, podając rodzaj odpadu, jego ilość i oczywiście lokalizację. Po pojawieniu się ogłoszenia w naszej giełdzie nasz Opiekun klienta dokona analizy rynku, wybierając najlepsze oferty na zagospodarowanie wskazanego odpadu.
Jak dzielimy odpady nadające się do skupu metali kolorowych w Poznaniu?
Odpady złomu metali kolorowych możemy podzielić, ze względu na właściwości. Możemy wymienić następujące podział, na złom metali nieżelaznych oraz stopów metali. Z tego możemy jeszcze wyselekcjonować podkategorie złomu użytkowego. Wśród metali nieżelaznych możemy wymienić aluminium, miedź, cynk oraz ołów. Produkty z brązu i mosiądzu zaliczamy do stopów metali. Co do podkategorii złomu użytkowego, są to przedmioty z metalu, które możemy poddać recyklingowi (jako przykład możemy podać części użytkowe pojazdów).
Co można oddać na skup złomu metali kolorowych w Poznaniu?
Skup metali kolorowych w Poznaniu chętnie przyjmie takie odpady jak miedziane stare kable, aluminiowe puszki po różnego rodzaju napojach, klamki czy lampy z mosiądzu, żaluzje czy nakrętki aluminiowe, zlewy ze stali nierdzewnej. W przypadku gdy nie jesteśmy pewni, czy odpad danego typu można przekazać na skup, warto skontaktować się z naszym konsultantem, który pomoże w rozwiązaniu problemu.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Gdzie znaleźć firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem?
13-09-2022
Gdzie znaleźć firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem?

Firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem znajdziesz na giełdzie WasteMaster! Wystarczy dodać tam swój odpad, dokładnie go opisać i działać. Wtedy zainteresowani recykl...

Więcej -->
Gdzie znajdę najbliższy skup metali kolorowych?
01-09-2022
Gdzie znajdę najbliższy skup metali kolorowych?

Interesuje Cię skup metali kolorowych, jednak nie wiesz, gdzie jest ich najbliższy punkt? Odpowiedź znajdziesz w WasteMaster! Na naszej giełdzie odpadów szybko znajdziesz przeds...

Więcej -->
Czy jest możliwy skup metali kolorowych online?
31-08-2022
Czy jest możliwy skup metali kolorowych online?

Interesuje Cię skup metali kolorowych online i zastanawiasz się, czy to w ogóle możliwe? Oczywiście! W dzisiejszych czasach już większość usług jest scyfryzowanych, w tym równie...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Poniszczone kartony, stare książki i ozdoby świąteczne... Czego to ja nie znalazłam w domu przed przeprowadzką. Na szczęście mąż powiedział mi o aplikacji, z jakiej sam korzysta. Szybki opis, parę zdjęć i od razu wiemy, gdzie to zawieźć.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie tylko mogę sprawdzić, gdzie składować odpady z mojej fabryki, ale mogę porównać ceny z wielu miejsc i dobrać najlepszą ofertę. To bardzo przydatne.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Mamy z mężem niewielki sklepik spożywczy. Asortymentu jest sporo i oczywiście śmieci też. Mąż skorzystał z aplikacji i znalazł pośrednika, który teraz pozbywa się wszystkiego za nas, a my możemy bardziej skupić się na sprzedaży.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Chciałem kupić ilości hurtowe dezodorantów i złomu po spaleniu. W aplikacji wpisałem, czego potrzebuję i już po paru dniach miałem takie ilości, jakich potrzebowałem. Nawet nie myślałem, że to pójdzie tak szybko.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nasz rynek odpadowy jest j [...]

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Skup złomu mosiądzu w praktyce – przydatne informacje
06-05-2022
Skup złomu mosiądzu w praktyce – przydatne informacje

Osoby dysponujące dużą ilością odpadów w postaci metali kolorowych i nieżelaznych powinny zainteresować się tematem skupu złomu mosiądzu w praktyce – przydatne informacje. Z pon...

Więcej -->
Skup złomu ołowiu od strony praktycznej – najważniejsze informacje
04-05-2022
Skup złomu ołowiu od strony praktycznej – najważniejsze informacje

Klienci indywidualni i firmowi dysponujący sporą ilością odpadów, często poszukują wiedzy z zakresu skup złomu ołowiu od strony praktycznej – najważniejsze informacje, które war...

Więcej -->
Przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych
27-04-2022
Przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych

Osoby gromadzące różnego typu odpady mogą wykorzystać przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych. Dzięki nim można dowiedzieć się, jak prawidłowo określać złom s...

Więcej -->
Praktycznie o skupie złomu kablowego
22-04-2022
Praktycznie o skupie złomu kablowego

Poniższy tekst można zakwalifikować do kategorii praktycznie o skupie złomu kablowego. W jego treści można znaleźć wiele przydatnych informacji, traktujących o tym, czym jest zł...

Więcej -->
Najważniejsze informacje na temat skupu złomu aluminium
21-04-2022
Najważniejsze informacje na temat skupu złomu aluminium

Osoby zainteresowane sprzedażą metalu o symbolu Al, powinny poznać najważniejsze informacje na temat skupu złomu aluminium. To odpad, który może powstawać, zarówno w zakładach p...

Więcej -->
Skup cynku – wszystko co powinieneś wiedzieć!
20-04-2022
Skup cynku – wszystko co powinieneś wiedzieć!

Osoby zainteresowane sprzedażą metali kolorowych i nieżelaznych często poszukują informacji na temat taki, jak skup cynku- wszystko co powinieneś wiedzieć? Informacje zawarte w ...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat