Poznań - Skup metali kolorowych | WasteMaster

Skup metali kolorowych w Poznaniu

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Cennik złomu metali kolorowych w Poznaniu

Mało osób zdaje sobie sprawę z tego, że ceny skupu metali kolorowych w Poznaniu kształtują się dynamicznie. Ich zmiana jest zależna od wielu czynników. Może to być zarówno sytuacja geopolityczna, jak i zmiana popytu i podaży na odpady w postaci metali kolorowych. Dlatego też ich sprzedaż powinna być poprzedzona wypełnieniem naszego formularza internetowego. To narzędzie, dzięki któremu można ustalić cennik skupu metali kolorowych w Poznaniu, bez potrzeby przeszukiwania dziesiątek stron internetowych.
Ceny
Cu millbera 37,4 zł netto
Cu III niesort 33,3 zł netto
Cu wiór 32,3 zł netto
Mosiądz M 63 stare blachy 24,4 zł netto
Mosiadz chłodnice czyste bez Fe 21,3 zł netto
Brązy niemagnetyczne 26,7 zł netto
Brązy magnetyczne 25,7 zł netto
Cynk (blacha czysta) bez Fe 9,9 zł netto
Znal poamortyzacja 5,3 zł netto
Znal poprodukcja 10,7 zł netto
Ołów pokablowy czysty 7,2 zł netto
Ołów czysty 7,1 zł netto
Stal CrNiMo 18/10/2 10,0 zł netto
Stal CrNiMo 18/9 6,3 zł netto
Al. Cu chłodnice 16,8 zł netto
Profile białe nielakierowane max do 1 m 9,8 zł netto
Al. felgi rozbrojone bez Fe i Pb 9,7 zł netto
Al. Puszki 4,5 zł netto
Warunki współpracy

Jaki rodzaj odpadów nie zostanie odebrany przez skup złomu i metali kolorowych?

Legalny skup złomu kolorowego w Poznaniu dba o to, żeby kupowane odpady nie pochodziły z kradzieży. Z tego względu nie zostaną zakupione takie elementy jak fragmenty torów kolejowych i trakcji, elementy infrastruktury komunikacyjnej, znaki drogowe i barierki, oraz monety znajdujące się w obiegu. Skupy metali kolorowych w Poznaniu nie przyjmą takich odpadów, nawet jeśli zostały one pozyskane w sposób legalny.

Jaki rodzaj odpadów złomu metali kolorowych w Poznaniu zostanie odebrany w ramach usługi?

W ramach usługi odbieramy wszystkie kategorie złomu metali kolorowych w Poznaniu. Możemy wymienić takie rodzaje jak puszki aluminiowe, aluminium niesortowane oraz profile, aluminium energetyczne (zarówno sektor jak i linka), miedź (typu millbera, pobiał, wiór, kawałkowa i inne), ołów (czysty, brudny, odważniki), mosiądz (żółty, pobiał, wióry, chłodnice), brąz (niemagnetyczny, magnetyczny), cynk czy stal kwasowa (kwasówka, wióry, gary). Jeżeli posiadasz inny odpad, niż wymienione powyżej, skontaktuj się z nami, a nasz konsultant pomoże znaleźć najlepsze rozwiązanie w sprawie skupu złomu metali kolorowych w Poznaniu.

Jak przebiega proces związany ze specjalistycznym odbiorem złomu metali kolorowych w Poznaniu?

Po tym, jak wybierzesz konkretną ofertę, jeśli chodzi o usługę skupu metali kolorowych w Poznaniu, prześlemy na Twój adres e-mail potwierdzenie złożenia zapytania. Co więcej, firma, która będzie realizowała zlecenie, także otrzyma wszystkie niezbędne dane dotyczące zamówienia skupu metali kolorowych w Poznaniu. Nie musisz się też martwić dalszym procesem, ponieważ Opiekun Klienta poprowadzi Cię przez kolejne działania. Zadba o niezbędne procedury, czyli ustali termin odbioru odpadu i inne istotne kwestie takie, jak na przykład rodzaj transportu, który przyjedzie po złom. Warto podkreślić, że do przewożenia złomu metali kolorowych wykorzystuje się specjalistyczne samochody dostawcze, czyli HDS, a więc pojazdy z samo załadunkiem lub kontenery. Podmioty, które pragną zlecić systematyczny odbiór dużych ilości odpadu, mogą liczyć na podstawienie kontenera z możliwością jego planowanej wymiany. Gdy nie jesteś przekonany, jaka technika odbioru będzie odpowiednia w Twoim przypadku, zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Dzięki temu rozwiejesz wszelkie swoje wątpliwości związane ze skupem złomu kolorowego w Poznaniu.

Jakie czynniki należy uwzględnić przy wyborze odpowiedniej firmy oferujące odbiór złomu metali kolorowych w Poznaniu?

Najistotniejszym elementem, który ułatwi wybór odpowiedniego przedsiębiorstwa, które zrealizuje skup złomu metali kolorowych w Poznaniu, są nasze oczekiwania i potrzeby wobec takiego podmiotu. Co więcej, nie bierz pod uwagę wyłącznie ceny skupu metali kolorowych w Poznaniu, ponieważ możesz się zawieść. Zwróć uwagę również na takie czynniki jak: termin odbioru i opinie o firmie. Nasze narzędzie WasteMaster gwarantuje, że cala transakcja przebiegnie w sposób bezpieczny.

Jakie czynności są niezbędne do przygotowania odpadów do skupu metali kolorowych w Poznaniu?

Termin skup metali kolorowych w Poznaniu odnosi się do różnych rodzajów odpadu, dlatego przed zgłoszeniem zlecenia należy odpady bardzo szczegółowo posortować. Ponadto, zaleca się również oczyszczenie złomu z różnych zanieczyszczeń, gdyż dzięki temu można dostać znacznie wyższą cenę . Pamiętaj również o tym, że przechowywanie odpadów w jednym miejscu, w dużym stopniu ułatwi załadunek złomu. Jeżeli dopilnujesz powyższych kwestii, możesz liczyć na korzystniejszy i sprawniejszy skup metali kolorowych w Poznaniu.

Jak przedstawiają się ceny złomu metali kolorowych w Poznaniu?

Rodzaj posiadanego odpadu wywiera duży wpływ na ceny skupu metali kolorowych w Poznaniu. Najlepsza cena dotyczy miedzi. Dla przykładu cena za miedź millbera kształtuje się na poziomie 32 zł za kg i więcej. Bardzo dobrą stawkę uzyskasz też za inny rodzaj miedzi, a mianowicie płaskowniki i trakcje. W tym przypadku ceny zaczynają się od kwoty 32 zł za kg. Najmniej korzystną alternatywą są kable miedziane, ponieważ cena wynosi 1 zł za kg. Wśród złomu metali kolorowych dużą popularnością cieszy się też brąz i mosiądz. W pierwszym przypadku możesz zyskać 19 zł za kg, a w drugim 19,50 zł za kg i więcej. Należy także wspomnieć o cynku. Cena za ten odpad osiąga wartość około 2 zł za kg. Z kolei za ołów w najgorszej sytuacji otrzymasz 0,50 zł za kg. W przypadku aluminium jest duża rozpiętość cenowa, ponieważ ceny w tym przypadku zawierają się w zakresie od 0,50 zł za kg do 7 zł za kg. Ceny systematycznie się zmieniają, dlatego trzeba obserwować sytuację na poszczególnych skupach złomu kolorowego w Poznaniu. Przedstawione przez nas ceny są ze stycznia 2022 roku.

Jakiego rodzaju dokumenty są potrzebne przy skupie złomu i metali kolorowych w Poznaniu?

Przy sprzedaży złomu metali kolorowych potrzebne są takie same dokumenty jak w przypadku sprzedaży innego rodzaju złomu. Dlatego każdy podmiot prawny, który zleca taką usługę jak skup złomu metali kolorowych w Poznaniu, musi wystawić Kartę Przekazania Odpadu, czyli KPO w rejestrze BDO. Co więcej, warto zdawać sobie sprawę z tego, że dokument ten musi być wystawiony jeszcze przed odbiorem. Z kolei osoby fizyczne muszą mieć przy tym procesie dokument, który potwierdzi ich tożsamość. Odpowiedni dokument, czyli Formularz Przekazania Odpadu (FPO) osoba fizyczna uzyska po sprzedaży złomu metali kolorowych. Na dokumencie znajdą się przede wszystkim dane adresowe, imię i nazwisko, a także typ przekazywanego odpadu. Pragniemy ułatwić cały ten proces, dlatego nasza firma również zapewnia pomoc z wszelkimi wymaganymi dokumentami. Dlatego, jeśli masz wątpliwości co do skupu metali kolorowych w Poznaniu zadzwoń do nas.

Jak zamówić usługę odbioru złomu metali kolorowych w Poznaniu w aplikacji WasteMaster?

Ze względu na duży podział złomu kolorowego, stworzyliśmy nasz system zamawiania usługi, aby był jak najbardziej przyjacielski użytkownikowi. Nauczeni doświadczeniem umożliwiliśmy dwie możliwości zamawiania usług skupu metali kolorowych w Poznaniu. Pierwszy sposób szczególnie polecamy, gdy nie jesteśmy pewni, jaki dokładnie rodzaj odpadu posiadamy lub do której kategorii go przypisać. Dzięki kontaktowi telefonicznemu nasz konsultant pomoże w identyfikacji odpadu, uzupełni wszystkie niezbędne informacje oraz umieści w imieniu klienta ogłoszenie dotyczące skupu złomu kolorowego w Poznaniu. Drugą możliwością jest umieszczenie ogłoszenia przy pomocy aplikacji lub poprzez stronę mamodpad. Wystarczy zarejestrować konto oraz umieścić ogłoszenie, podając rodzaj odpadu, jego ilość i oczywiście lokalizację. Po pojawieniu się ogłoszenia w naszej giełdzie nasz Opiekun Klienta dokona analizy rynku, wybierając najlepsze oferty na skup złomu metali kolorowych w Poznaniu.

Jak dzielimy odpady nadające się do skupu metali kolorowych w Poznaniu?

Odpady złomu metali kolorowych możemy podzielić, ze względu na właściwości. Możemy wymienić następujące podział na złom metali nieżelaznych oraz stopów metali. Z tego możemy jeszcze wyselekcjonować podkategorie złomu użytkowego. Wśród metali nieżelaznych możemy wymienić aluminium, miedź, cynk oraz ołów. Produkty z brązu i mosiądzu zaliczamy do stopów metali. Co do podkategorii złomu użytkowego, są to przedmioty z metalu, które możemy poddać recyklingowi (jako przykład możemy podać części użytkowe pojazdów). Tego rodzaju odpady nadają się na każdy skup złomu metali kolorowych w Poznaniu.

Co można oddać na skup złomu metali kolorowych w Poznaniu?

Skup metali kolorowych w Poznaniu chętnie przyjmie takie odpady jak miedziane stare kable, aluminiowe puszki po różnego rodzaju napojach, klamki czy lampy z mosiądzu, żaluzje czy nakrętki aluminiowe, zlewy ze stali nierdzewnej. W przypadku gdy nie jesteśmy pewni, czy odpad danego typu można przekazać na skup złomu kolorowego w Poznaniu, warto skontaktować się z naszym konsultantem, który pomoże w rozwiązaniu problemu.

Co wpływa na wysokość ceny skupu metali kolorowych w Poznaniu?

Z pewnością co bardziej spostrzegawcze osoby zauważą, że ceny skupu metali kolorowych w Poznaniu mogą się nieco różnić na poszczególnych skupach. Być może niektórzy zastanawiają się, z czego to wynika. Dlaczego stawki mogą być różne? Otóż wynika to z wielu czynników, które za chwilę przedstawimy. Na ceny skupu metali kolorowych w Poznaniu wpływają między innymi takie zmienne jak: notowania na Londyńskiej Giełdzie Metali, aktualne zapotrzebowanie na złom kolorowy, kursy walut, ogólna sytuacja ekonomiczna w Polsce i na świecie. Żeby poznać bieżące ceny skupu metali kolorowych w Poznaniu można zajrzeć na górę strony, gdzie znajduje się cennik. Inną opcją jest zamówienie darmowej wyceny u jednego z naszych specjalistów. Druga opcja jest korzystna w szczególności wtedy, gdy posiadamy naprawdę hurtowe ilości odpadów, lub gdy nasze odpady są nietypowe (np. zanieczyszczone lub nieposegregowane, co może wpływać na ich końcową wartość).

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Gdzie znaleźć firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem?
13-09-2022
Gdzie znaleźć firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem?

Firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem znajdziesz na giełdzie WasteMaster! Wystarczy dodać tam swój odpad, dokładnie go opisać i działać. Wtedy zainteresowani recykl...

Więcej -->
Gdzie znajdę najbliższy skup metali kolorowych?
01-09-2022
Gdzie znajdę najbliższy skup metali kolorowych?

Interesuje Cię skup metali kolorowych, jednak nie wiesz, gdzie jest ich najbliższy punkt? Odpowiedź znajdziesz w WasteMaster! Na naszej giełdzie odpadów szybko znajdziesz przeds...

Więcej -->
Czy jest możliwy skup metali kolorowych online?
31-08-2022
Czy jest możliwy skup metali kolorowych online?

Interesuje Cię skup metali kolorowych online i zastanawiasz się, czy to w ogóle możliwe? Oczywiście! W dzisiejszych czasach już większość usług jest scyfryzowanych, w tym równie...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Cenne usługi - z ich pomocą organizacja recyklingu aluminiowych profili to łatwizna. Kilka minut i już widzę, który skup dobrze je przetworzy i nie zedrze ze mnie ostatniego grosza!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Potrzebowałam wyszukać najtańszy skup metali kolorowych w Poznaniu i wszystko się powiodło dzięki pomocy konsultanta. Wywiązują się ze swoich zobowiązań!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Dzięki WasteMaster szybko i sprawnie wywiozłam złom stali nierdzewnej do skupu złomu kolorowego w Poznaniu. Naprawdę ich polecam!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Nie sądziłam, że będę tak zadowolona z darmowej usługi. W dodatku cały czas mogłam kontaktować się z Opiekunem mojego zlecenia! Bardzo pomocna rzecz!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Dobrze, że powstały takie usługi, dzięki temu nie muszę wydzielać czasu na szukanie skupu złomu metali kolorowych w Poznaniu. WasteMaster zrobi to za mnie i to za darmo!

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych
27-04-2022
Przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych

Osoby gromadzące różnego typu odpady mogą wykorzystać przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych. Dzięki nim można dowiedzieć się, jak prawidłowo określać złom s...

Więcej -->
Klasyfikacja złomu kolorowego
02-03-2022
Klasyfikacja złomu kolorowego

Jak dzielimy odpady nadające się do skupu metali kolorowych? Odpady złomu metali kolorowych możemy podzielić ze względu na właściwości. Możemy wymienić następujące podział, na z...

Więcej -->
Cena tytanu na złomie
02-02-2022
Cena tytanu na złomie

Obowiązująca w Polsce cena tytanu na złomie utrzymuje się na stałym poziomie od kilku lat, co umożliwia korzystne cenowo przekazanie tego odpadu do punktów skupu. Stosunkowo wys...

Więcej -->
Cena niklu na złomie
02-12-2021
Cena niklu na złomie

Wiele osób zastanawia się, jaka jest cena niklu na złomie. Odpowiedź na to pytanie znajduje się w poniższym artykule. Zawarte w nim informacje mogą być przydatne zarówno dla kli...

Więcej -->
Cena cyny na złomie
19-11-2021
Cena cyny na złomie

W trakcie porządków na strychu lub w piwnicy znalazłeś sporo starych, cynowych przedmiotów? Garnków, naczyń, sztućców i dekoracji? Za bardzo nie wiesz co z tym zrobić? Przedmiot...

Więcej -->
Ceny złomu kolorowego
12-11-2021
Ceny złomu kolorowego

Posiadanie wiedzy na temat tego, jakie są aktualne ceny złomu kolorowego, może być przydatne zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. Popularny złom kolorowy to ogó...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon