Warszawa - Skup metali kolorowych | WasteMaster

Skup metali kolorowych w Warszawie

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Złom metali kolorowych - obowiązujące ceny w Warszawie

Dynamicznie kształtujące się ceny skupu metali kolorowych w Warszawie, mogą zmienić się nawet w przeciągu kilku dni. Z uwagi na to, osoby dysponujące tego typu odpadami, powinny poznać najnowszy cennik skupu metali kolorowych w Warszawie. Pozwoli im to na zawarcie intratnej transakcji finansowej, polegającej na sprzedaży tego surowca do wyspecjalizowanych firm, trudniących się jego odbiorem. Sposobem na poznanie ceny obowiązującej w skupie metali kolorowych jest otwarcie naszego narzędzia internetowego. To formularz, który jest przeznaczony do wyceny złomu metali kolorowych.
Ceny
Cu millbera 32,4 zł netto
Cu III niesort 28,8 zł netto
Cu wiór 28,1 zł netto
Mosiądz M 63 stare blachy 21,0 zł netto
Mosiadz chłodnice czyste bez Fe 18,4 zł netto
Brązy niemagnetyczne 23,8 zł netto
Brązy magnetyczne 22,8 zł netto
Cynk (blacha czysta) bez Fe 8,2 zł netto
Znal poamortyzacja 4,8 zł netto
Znal poprodukcja 10,1 zł netto
Ołów pokablowy czysty 7,2 zł netto
Ołów czysty 7,0 zł netto
Stal CrNiMo 18/10/2 8,9 zł netto
Stal CrNiMo 18/9 5,6 zł netto
Al. Cu chłodnice 14,7 zł netto
Profile białe nielakierowane max do 1 m 8,6 zł netto
Al. felgi rozbrojone bez Fe i Pb 9,4 zł netto
Al. Puszki 4,6 zł netto
Warunki współpracy

Jak zamówić usługę odbioru złomu metali kolorowych w Warszawie w aplikacji WasteMaster?

Ze względu na duży podział złomu kolorowego, stworzyliśmy nasz system zamawiania usługi, aby był jak najbardziej przyjacielski użytkownikowi. Nauczeni doświadczeniem umożliwiliśmy dwie możliwości zamawiania usług. Pierwszy sposób szczególnie polecamy gdy nie jesteśmy pewni, jaki dokładnie rodzaj odpadu posiadamy lub do której kategorii go przypisać. Dzięki kontaktowi telefonicznemu nasz konsultant pomoże w identyfikacji odpadu, uzupełni wszystkie niezbędne informacje oraz umieści w imieniu klienta ogłoszenie. Drugą możliwością jest umieszczenie ogłoszenia przy pomocy aplikacji lub poprzez stronę mamodpad. Wystarczy zarejestrować konto oraz umieścić ogłoszenie, podając rodzaj odpadu, jego ilość i oczywiście lokalizację. Po pojawieniu się ogłoszenia w naszej giełdzie nasz Opiekun klienta dokona analizy rynku, wybierając najlepsze oferty na zagospodarowanie wskazanego odpadu.

Jakie czynniki należy uwzględnić przy wyborze odpowiedniej firmy oferujące odbiór złomu metali kolorowych w Warszawie?

Najważniejszym elementem, który ułatwi wybór odpowiedniego przedsiębiorstwa, są nasze oczekiwania i potrzeby wobec takiego podmiotu. Co więcej, nie nie bierz pod uwagę wyłącznie ceny, ponieważ możesz się zawieść. Uwzględnij również na takie czynniki jak: termin odbioru i opinie o firmie. Nasza aplikacja WasteMaster gwarantuje, że cala transakcja przebiegnie bezpiecznie.

Co można oddać na skup złomu metali kolorowych w Warszawie?

Skup metali kolorowych w Warszawie chętnie przyjmie takie odpady jak miedziane stare kable, aluminiowe puszki po różnego rodzaju napojach, klamki czy lampy z mosiądzu, żaluzje czy nakrętki aluminiowe, zlewy ze stali nierdzewnej. W przypadku gdy nie jesteśmy pewni, czy odpad danego typu można przekazać na skup, warto skontaktować się z naszym konsultantem, który pomoże w rozwiązaniu problemu.

Jakie są ceny złomu kolorowego w Warszawie?

W zależności od posiadanego odpadu ceny skupu metali kolorowych w Warszawie może zdecydowanie się różnic. Przykładowo ceny miedzi wahają się od 1 zł za kg kabli do 32 zł za kg miedzi millbera. Inaczej jest w przypadku złomu brązu, gdzie różnica w cenie pomiędzy brązem niemagnetycznym a magnetycznym wynosi czasami 1 zł/kg (20 zł za kg niemagnetycznej do 19 zł za kg magnetycznej). Ceny mosiądzu zaczynają się od 14 zł za kg wiór do nawet 19,50 zł za mosiądz żółty. Odpady złomu aluminium są podzielone na wiele kategorii, w związku z czym istnieje duży przedział cenowy. W tym przypadku możemy uzyskać od 0,50 zł za kg do nawet 7 zł za kg. Wskazane ceny obowiązują na styczeń 2022.

Czy umieszczenie oferty dotyczącej złomu metali kolorowych w aplikacji WasteMaster wiąże się z ponoszeniem jakichś kosztów?

Dodanie ogłoszenia w aplikacji WasteMaster nie jest związane z ponoszeniem jakichkolwiek wydatków. Jest to bowiem usługa bezpłatna. Dodajesz konkretne zapytanie, a w zamian zyskujesz najkorzystniejsze oferty dotyczące usługi. W rezultacie oszczędzasz swój cenny czas.

Jak wygląda proces związany ze specjalistycznym odbiorem złomu metali kolorowych w Warszawie?

Po tym, jak wybierzesz konkretną ofertę, jeśli chodzi o usługę skupu metali kolorowych w Warszawie otrzymasz na Twój adres e-mail potwierdzenie złożenia zapytania. Co więcej, firma, która będzie wykonywała zlecenie, także otrzyma wszystkie niezbędne informacje dotyczące zamówienia. Nie musisz się też obawiać dalszego procesu, ponieważ Opiekun Klienta poprowadzi Cię przez następne działania. Zadba o niezbędne formalności, czyli ustali termin odbioru odpadu i inne istotne aspekty takie, jak na przykład rodzaj transportu, który przyjedzie po odpady. Warto podkreślić, że do przewożenia złomu metali kolorowych stosuje się specjalistyczne samochody dostawcze, czyli HDS, a więc pojazdy z samo załadunkiem lub kontenery. Podmioty, które pragną zlecić regularny odbiór dużych ilości odpadu, mogą liczyć na podstawienie kontenera z możliwością jego planowanej wymiany. Gdy nie jesteś przekonany, jaka technika odbioru będzie odpowiednia w Twoim przypadku, zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Dzięki temu rozwiejesz wszelkie swoje wątpliwości.

Jakie odpady złomu metali kolorowych kwalifikowane są do odebrania w ramach usługi w Warszawie?

Do odebrania w ramach usługi kwalifikowane są wszystkie grupy złomu metali kolorowych w Warszawie. Na liście tej znajdują się w szczególności puszki aluminiowe, niesortowane aluminium, aluminium energetyczne, czyli zarówno sektor, jak i linka, profile, miedź (millbera, pobiał, wiór, kawałkowa i inne), ołów (brudny, czysty i odważniki), niemagnetyczny i magnetyczny brąz, mosiądz (żółty, pobiał, wióry, chłodnice), cynk, stal kwasowa, a więc kwasówka, wióry i gary. W przypadku, gdy masz wątpliwości lub dysponujesz innym odpadem niż te, które zostały wymienione powyżej, zapraszamy do kontaktu z przedstawicielem naszej firmy. Razem z pewnością znajdziemy najlepsze rozwiązanie.

Jak prezentują się ceny złomu metali kolorowych w Warszawie?

Rodzaj posiadanego odpadu wpływa na ceny skupu metali kolorowych w Warszawie. Najwyższa cena dotyczy miedzi. Dla przykładu cena za miedź millbera wynosi 32 zł za kg i więcej. Bardzo dobrą stawkę otrzymasz też za inny rodzaj miedzi, a mianowicie płaskowniki i trakcje. W tym przypadku kwoty zaczynają się od kwoty 32 zł za kg. Najmniej korzystną alternatywą są kable miedziane, ponieważ cena kształtuje się na poziomie 1 zł za kg. Wśród złomu metali kolorowych dużą popularnością cieszy się też brąz i mosiądz. W pierwszym przypadku możesz zyskać 19 zł za kg, a w drugim 19,50 zł za kg i więcej. Warto także wspomnieć o cynku. Cena za ten odpad osiąga wartość około 2 zł za kg. Natomiast za ołów w najgorszej sytuacji otrzymasz 0,50 zł za kg. W przypadku aluminium wyróżnia się dużą rozpiętość cenowa, ponieważ ceny w tym przypadku zawierają się w zakresie od 0,50 zł za kg do 7 zł za kg. Ceny regularnie się zmieniają, dlatego trzeba obserwować sytuację. Przedstawione przez nas ceny są ze stycznia 2022 roku.

Czy muszę przyjąć ofertę od WM?

Nie masz takiego obowiązku. Pamiętaj, iż przedstawione oferty do niczego Cię nie zobowiązują, finalna decyzja co do przyjęcia oferty należy wyłącznie do Ciebie. Dzięki naszej stronie jednocześnie porówna wiele ofert, a dzięki temu zaoszczędzisz swój cenny czas.

Jakie czynności są niezbędne do przygotowania odpadów do skupu metali kolorowych w Warszawie?

Termin skup metali kolorowych w Warszawie odnosi się do różnych typów odpadu, dlatego przed zgłoszeniem zlecenia należy odpady bardzo szczegółowo posortować. Ponadto, zaleca się również oczyszczenie złomu z różnych zanieczyszczeń, gdyż dzięki temu można dostać znacznie wyższą stawkę . Pamiętaj również o tym, że magazynowanie odpadów w jednym miejscu, w dużym stopniu uprości załadunek złomu.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Gdzie znaleźć firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem?
13-09-2022
Gdzie znaleźć firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem?

Firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem znajdziesz na giełdzie WasteMaster! Wystarczy dodać tam swój odpad, dokładnie go opisać i działać. Wtedy zainteresowani recykl...

Więcej -->
Gdzie znajdę najbliższy skup metali kolorowych?
01-09-2022
Gdzie znajdę najbliższy skup metali kolorowych?

Interesuje Cię skup metali kolorowych, jednak nie wiesz, gdzie jest ich najbliższy punkt? Odpowiedź znajdziesz w WasteMaster! Na naszej giełdzie odpadów szybko znajdziesz przeds...

Więcej -->
Czy jest możliwy skup metali kolorowych online?
31-08-2022
Czy jest możliwy skup metali kolorowych online?

Interesuje Cię skup metali kolorowych online i zastanawiasz się, czy to w ogóle możliwe? Oczywiście! W dzisiejszych czasach już większość usług jest scyfryzowanych, w tym równie...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Solidna firma, wyszukali dla mnie skup metali kolorowych w Warszawie, w którym nie przepłacę!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Polecam szczerze - nic nie zapłaciłam, a otrzymałam naprawdę rzeteleną obsługę. Nie sądziłam, że tak szybko uda mi się zrealizować wywóz aluminium do skupu metali kolorowych w Warszawie.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Po uzupełnieniu formularza zgłoszeniowego w dosłownie kilka chwil otrzymałam na maila wycenę moich felg albuminowych i listę całkiem korzystnych skupów metali kolorowych w Warszawie. Polecam serdecznie te usługę - zwłaszcza, że nic nie kosztuje:)

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie sądziłem, że tak szybko uda mi się zrealizować wywóz mosiądzu do skupu metali kolorowych w Warszawie. W WasteMaster serio znają się na rzeczy!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Wysoka jakość usług - w parę chwil wyszukali dla mnie solidny skup złomu metali kolorowych w Warszawie i dokonali akuratnej wyceny stali chromowanej. Jestem bardzo zadowolony!

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych
27-04-2022
Przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych

Osoby gromadzące różnego typu odpady mogą wykorzystać przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych. Dzięki nim można dowiedzieć się, jak prawidłowo określać złom s...

Więcej -->
Klasyfikacja złomu kolorowego
02-03-2022
Klasyfikacja złomu kolorowego

Jak dzielimy odpady nadające się do skupu metali kolorowych? Odpady złomu metali kolorowych możemy podzielić ze względu na właściwości. Możemy wymienić następujące podział, na z...

Więcej -->
Cena tytanu na złomie
02-02-2022
Cena tytanu na złomie

Obowiązująca w Polsce cena tytanu na złomie utrzymuje się na stałym poziomie od kilku lat, co umożliwia korzystne cenowo przekazanie tego odpadu do punktów skupu. Stosunkowo wys...

Więcej -->
Cena niklu na złomie
02-12-2021
Cena niklu na złomie

Wiele osób zastanawia się, jaka jest cena niklu na złomie. Odpowiedź na to pytanie znajduje się w poniższym artykule. Zawarte w nim informacje mogą być przydatne zarówno dla kli...

Więcej -->
Cena cyny na złomie
19-11-2021
Cena cyny na złomie

W trakcie porządków na strychu lub w piwnicy znalazłeś sporo starych, cynowych przedmiotów? Garnków, naczyń, sztućców i dekoracji? Za bardzo nie wiesz co z tym zrobić? Przedmiot...

Więcej -->
Ceny złomu kolorowego
12-11-2021
Ceny złomu kolorowego

Posiadanie wiedzy na temat tego, jakie są aktualne ceny złomu kolorowego, może być przydatne zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. Popularny złom kolorowy to ogó...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat