Lublin - Skup metali kolorowych | WasteMaster

Skup metali kolorowych w Lublinie

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Metale kolorowe na złomie– aktualne ceny

Znikoma ilość klientów indywidualnych i firmowych, na bieżąco śledzi ceny skupu metali kolorowych w Lublinie. To czynność, która wymaga poświęcenia sporej ilości czasu i energii, a także przeszukiwania stron internetowych, zawierających tego typu informacje. Znacznie łatwiejszym sposobem na to, aby poznać cennik skupu metali kolorowych w Lublinie, jest wykorzystanie naszego formularza internetowego. To bezpłatne narzędzie, dedykowane klientom pragnącym wycenić posiadane przez siebie odpady złomowe w postaci metali kolorowych.
Ceny
Cu millbera 32,3 zł netto
Cu III niesort 29,3 zł netto
Cu wiór 28,7 zł netto
Mosiądz M 63 stare blachy 23,2 zł netto
Mosiadz chłodnice czyste bez Fe 18,7 zł netto
Brązy niemagnetyczne 23,6 zł netto
Brązy magnetyczne 22,6 zł netto
Cynk (blacha czysta) bez Fe 8,9 zł netto
Znal poamortyzacja 4,6 zł netto
Znal poprodukcja 11,2 zł netto
Ołów pokablowy czysty 6,4 zł netto
Ołów czysty 6,2 zł netto
Stal CrNiMo 18/10/2 6,4 zł netto
Stal CrNiMo 18/9 4,6 zł netto
Al. Cu chłodnice 14,7 zł netto
Profile białe nielakierowane max do 1 m 9,1 zł netto
Al. felgi rozbrojone bez Fe i Pb 9,2 zł netto
Al. Puszki 5,1 zł netto
Warunki współpracy

Jak przedstawiają się ceny złomu kolorowego w Lublinie?

Ceny skupu metali kolorowych w Lublinie mogą różnić się w zależności od odpadu jakim się dysponuje. Na przykład ceny miedzi mieszczą się w zakresie od 1 zł za kg przewodów miedzianych do nawet 32 zł za kg za miedź millbera. Z kolei różnica w cenie między brązem magnetycznym i niemagnetycznym jest znacznie mniejsza. Cena pierwszego kształtuje się na poziomie około 19 zł za kg, a drugiego 20 zł za kg. Wartości te są zatem zbliżone. Za mosiądz można uzyskać od 14 zł za kg w przypadku za wiór i nawet 19,50 zł za kg za mosiądz żółty. Cechą wyróżniającą cen za aluminium jest duża rozpiętość, ponieważ odpad ten podzielony jest na wiele grup. Ceny wynoszą od 0,50 zł za kg do nawet 7 zł za kg odpadu. Przedstawione przez nas ceny dotyczą okresu styczeń 2022 rok.

Jakie są dostępne sposoby, jeśli chodzi o realizację usługi odbioru złomu metali kolorowych w Lublinie w aplikacji WasteMaster?

Oferujemy bardzo przyjacielski i intuicyjny system dla wszystkich zainteresowanych. Wynika to z tego, że jest duży podział złomu kolorowego, a my pragnęliśmy ułatwić całą procedurę. Co więcej, nasze doświadczenie pozwoliło na to, że dla zainteresowanych przygotowaliśmy dwa sposoby zamawiania usługi. Po pierwsze możesz nawiązać kontakt z konsultantem telefonicznym. Metodę polecamy przede wszystkim osobom, które nie są pewne jaki rodzaj odpadu mają lub do której z dostępnych grup go przypisać. Podczas rozmowy przedstawiciel naszej firmy udzieli potrzebnego wsparcia w identyfikacji odpadu, a także uzupełni niezbędne dane. Istotne jest również to, że w imieniu zainteresowanego umieści także ogłoszenie w systemie. Dzięki temu można oszczędzić cenny czas. Druga opcja polega na opublikowaniu ogłoszenia w narzędziu WasteMaster lub na stronie mamodpad, czyli tej, na której obecnie jesteśmy. W tym przypadku rejestruje się konto, podaje rodzaj odpadu, jego ilość oraz lokalizację i umieszcza konkretne ogłoszenie. Następnie, gdy treść ogłoszenia będzie już dostępna w naszej giełdzie, Opiekun Klienta wykona analizę rynku i wybierze najlepsze oferty na zagospodarowanie konkretnego odpadu.

Jakie wymienia się rodzaje odpadów, które nadają się do skupu metali kolorowych w Lublinie?

Odpady klasyfikowane do złomu metali kolorowych dzieli się na różne grupy. W podziale tym szczególne znaczenie mają właściwości, dlatego wyróżnia się złom metali nieżelaznych i stopów metali. Z tego wydziela się jeszcze podkategorie złomu użytkowego. Aluminium, miedź, cynk i ołów należą do grupy metali nieżelaznych. Z kolei brąz i mosiądz zalicza się do kategorii stopów metali. Złomem użytkowym są elementy z metalu, które można przeznaczyć do recyklingu, na przykład części użytkowe pojazdów.

Jaka dokumentacja jest wymagana przy skupie złomu i metali kolorowych w Lublinie?

Przy sprzedaży złomu metali kolorowych potrzebne są takie same dokumenty jak w przypadku sprzedaży innego rodzaju złomu. Zatem każda firma, która zleca taką usługę, musi wystawić Kartę Przekazania Odpadu, czyli KPO w rejestrze BDO. Co więcej, warto zdawać sobie sprawę z tego, że dokument ten musi być wystawiony jeszcze przed realizacją odbioru. Natomiast osoby fizyczne muszą dysponować przy tym procesie dokumentem, który potwierdzi ich tożsamość. Stosowny dokument, czyli Formularz Przekazania Odpadu (FPO) osoba fizyczna uzyska po sprzedaży złomu metali kolorowych. Na dokumencie znajdą się głównie dane adresowe, imię i nazwisko, a także typ przekazywanego odpadu. Pragniemy ułatwić cały ten proces, dlatego zapewniamy pomoc z wszelkimi wymaganymi dokumentami. Dlatego, jeśli masz jakiś kłopot zadzwoń do nas.

Czy dodanie odpadów złomu metali kolorowych w aplikacji WM jest płatne?

Dodanie oferty w naszej aplikacji jest zupełnie darmowe. Dodanie odpadu nic Cię nie kosztuje, a dzięki temu uzyskasz wiele ofert naraz, z najlepszymi cenami. W efekcie oszczędzasz swój czas na poszukiwania najlepszego kontrahenta.

Jakie odpady złomu metali kolorowych przyjmują specjalistyczne firmy w ramach usługi w Lublinie?

Specjalistyczne firmy przyjmują wszystkie kategorie złomu metali kolorowych w Lublinie. Wyróżnia się tutaj w szczególności takie odpady jak: aluminium niesortowane, puszki aluminiowe, profile, aluminium energetyczne, a więc zarówno sektor, jak i linka, a także miedź (millbera, pobiał, wiór, kawałkowa i inne). Są to też takie elementy jak: ołów czysty, brudny i odważniki, mosiądz żółty, pobiał, wióry, chłodnice, niemagnetyczny i magnetyczny brąz, cynk i stal kwasowa (kwasówka, wióry i gary). Gdy nie masz pewności, co do rodzaju posiadanego odpadu lub masz inny odpad niż te, które wymieniono powyżej skontaktuj się z pracownikiem naszej firmy. Nasz konsultant udzieli Ci niezbędnej pomocy w znalezieniu najkorzystniejszego rozwiązania dla konkretnego odpadu.

Na jakie czynniki należy zwrócić szczególną uwagę w trakcie procesu związanego z wyborem firmy na odbiór złomu metali kolorowych w Lublinie?

Duże znaczenie mają oczywiście nasze oczekiwania. Cena także jest istotna, ale nie najważniejsza. W procesie tym uwzględnij przede wszystkim termin odbioru i opinie o przedsiębiorstwie. Gdy wybierzesz naszą aplikację WasteMaster do porównywania ofert możesz liczyć na bezpieczeństwo całej transakcji.

Czy jest obowiązek przyjmowania propozycji od WasteMaster?

Przedstawione oferty do niczego Cię nie zobowiązują, dlatego nie masz obowiązku przyjmowania oferty od WasteMaster. Wszystko zależy od Ciebie. Zatem warto złożyć zapytanie, dzięki temu zyskasz najkorzystniejsze oferty i oszczędzisz cenny czas. Nic nie tracisz, a wiele w tym względzie możesz zyskać.

Jakie elementy można oddać do skupu złomu metali kolorowych w Lublinie?

Firmy prowadzące skup metali kolorowych w Lublinie chętnie przyjmą stare miedziane kable, a także aluminiowe puszki po napojach. Mogą to być też żaluzje, klamki czy lampy z mosiądzu. Przedsiębiorstwa uwzględniają na tej liście także zlewy ze stali nierdzewnej i nakrętki aluminiowe. W przypadku, gdy pojawią się u Ciebie jakiekolwiek wątpliwości dotyczące tego, czy konkretny odpad będzie odebrany przez firmę, warto skontaktować się z naszym konsultantem. Zapewniamy, że konsultant pomoże w rozwiązaniu kłopotu.

Jak w praktyce przebiega usługa odbioru złomu metali kolorowych w Lublinie?

W pierwszej kolejności wybierasz najlepszą ofertę spośród przedstawionych rozwiązań. Po wybraniu właściwej firmy oferującej skup metali kolorowych w Lublinie prześlemy potwierdzenie na podany adres mailowy. Co więcej, organizacja, która będzie zajmowała się realizacją zlecenia, również uzyska wszelkie informacje dotyczące zamówienia. Warto wiedzieć , że przydzielony przez nas konsultant zadba i przeprowadzi Cię przez następne kroki. W zakres jego zadań wchodzą takie aspekty jak: ustalenie terminu odbioru, typu pojazdu i wiele, wiele więcej. Złom metali kolorowych odbierany jest samochodami dostawczymi typu HDS, czyli pojazdami z samo załadunkiem lub kontenerami. Jest również możliwość podstawienia kontenera z opcją jego czasowej wymiany w przypadku systematycznego dostarczania dużych ilości odpadu. W przypadku, gdy masz jakiekolwiek wątpliwości, która technika będzie najlepsza, zachęcamy do nawiązania kontaktu z naszą firmą. Pracownik naszej firmy wykorzystując swoje doświadczenie, postara się Ci pomóc w rozwiązaniu kłopotu.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Gdzie znaleźć firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem?
13-09-2022
Gdzie znaleźć firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem?

Firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem znajdziesz na giełdzie WasteMaster! Wystarczy dodać tam swój odpad, dokładnie go opisać i działać. Wtedy zainteresowani recykl...

Więcej -->
Gdzie znajdę najbliższy skup metali kolorowych?
01-09-2022
Gdzie znajdę najbliższy skup metali kolorowych?

Interesuje Cię skup metali kolorowych, jednak nie wiesz, gdzie jest ich najbliższy punkt? Odpowiedź znajdziesz w WasteMaster! Na naszej giełdzie odpadów szybko znajdziesz przeds...

Więcej -->
Czy jest możliwy skup metali kolorowych online?
31-08-2022
Czy jest możliwy skup metali kolorowych online?

Interesuje Cię skup metali kolorowych online i zastanawiasz się, czy to w ogóle możliwe? Oczywiście! W dzisiejszych czasach już większość usług jest scyfryzowanych, w tym równie...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

600 recyklerów z całej Polski w jednym miejscu? Nie mogło być nic lepszego w mojej branży. To spore udogodnienie dla pośredników!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Branża recyklingowa jest w Polsce bogata. Dlatego też nie jest dziwne, że w tej chwili tak duży nacisk kładzie się na to, by promować swój biznes. Jako jeden z recyklerów wiem, że mogę to uzyskać, zapisując się do WasteMaster.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Aplikacja dzięki jakiej cały rynek będzie mógł dynamiczniej się rozwijać. Jestem pewien, że sprawdzi się idealnie i przekona nawet sceptyków.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Korzystam z WasteMaster od dawna. Mam kilka punktów skupu złomu i jako pośrednik obrotu odpadami mogę powiedzieć jedno: handel odpadami to teraz żadne wyzwanie!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Zajmujemy się na co dzień [...]

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Skup złomu mosiądzu w praktyce – przydatne informacje
06-05-2022
Skup złomu mosiądzu w praktyce – przydatne informacje

Osoby dysponujące dużą ilością odpadów w postaci metali kolorowych i nieżelaznych powinny zainteresować się tematem skupu złomu mosiądzu w praktyce – przydatne informacje. Z pon...

Więcej -->
Skup złomu ołowiu od strony praktycznej – najważniejsze informacje
04-05-2022
Skup złomu ołowiu od strony praktycznej – najważniejsze informacje

Klienci indywidualni i firmowi dysponujący sporą ilością odpadów, często poszukują wiedzy z zakresu skup złomu ołowiu od strony praktycznej – najważniejsze informacje, które war...

Więcej -->
Przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych
27-04-2022
Przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych

Osoby gromadzące różnego typu odpady mogą wykorzystać przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych. Dzięki nim można dowiedzieć się, jak prawidłowo określać złom s...

Więcej -->
Praktycznie o skupie złomu kablowego
22-04-2022
Praktycznie o skupie złomu kablowego

Poniższy tekst można zakwalifikować do kategorii praktycznie o skupie złomu kablowego. W jego treści można znaleźć wiele przydatnych informacji, traktujących o tym, czym jest zł...

Więcej -->
Najważniejsze informacje na temat skupu złomu aluminium
21-04-2022
Najważniejsze informacje na temat skupu złomu aluminium

Osoby zainteresowane sprzedażą metalu o symbolu Al, powinny poznać najważniejsze informacje na temat skupu złomu aluminium. To odpad, który może powstawać, zarówno w zakładach p...

Więcej -->
Skup cynku – wszystko co powinieneś wiedzieć!
20-04-2022
Skup cynku – wszystko co powinieneś wiedzieć!

Osoby zainteresowane sprzedażą metali kolorowych i nieżelaznych często poszukują informacji na temat taki, jak skup cynku- wszystko co powinieneś wiedzieć? Informacje zawarte w ...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat