Lublin - Skup metali kolorowych | WasteMaster

Skup metali kolorowych w Lublinie

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Najlepsze ceny obowiązujące w skupie metali kolorowych w Lublinie

Osoby dysponujące dużą ilością odpadów w postaci metali kolorowych, mogą zagospodarować je zgodnie z ich przeznaczeniem. Wystarczy zgłosić się do wyspecjalizowanych jednostek, oferujących skup metali kolorowych. Przed podjęciem tej czynności, warto poznać ceny skupu metali kolorowych w Lublinie. Można tego dokonać przy pomocy naszego formularza internetowego. To narzędzie służące do ustalenia, na jakim obecnie poziomie kształtuje się cennik skupu metali kolorowych w Lublinie.
Ceny
Cu millbera 37,0 zł netto
Cu III niesort 32,9 zł netto
Cu wiór 31,9 zł netto
Mosiądz M 63 stare blachy 24,1 zł netto
Mosiadz chłodnice czyste bez Fe 21,1 zł netto
Brązy niemagnetyczne 26,5 zł netto
Brązy magnetyczne 25,5 zł netto
Cynk (blacha czysta) bez Fe 9,8 zł netto
Znal poamortyzacja 5,3 zł netto
Znal poprodukcja 10,6 zł netto
Ołów pokablowy czysty 7,2 zł netto
Ołów czysty 7,1 zł netto
Stal CrNiMo 18/10/2 9,9 zł netto
Stal CrNiMo 18/9 6,3 zł netto
Al. Cu chłodnice 16,7 zł netto
Profile białe nielakierowane max do 1 m 9,7 zł netto
Al. felgi rozbrojone bez Fe i Pb 9,6 zł netto
Al. Puszki 4,4 zł netto
Warunki współpracy

Jak przedstawiają się ceny złomu kolorowego w Lublinie?

Ceny skupu metali kolorowych w Lublinie mogą różnić się w zależności od odpadu jakim się dysponuje. Na przykład ceny miedzi mieszczą się w zakresie od 1 zł za kg przewodów miedzianych do nawet 32 zł za kg za miedź millbera. Z kolei różnica w cenie między brązem magnetycznym i niemagnetycznym jest znacznie mniejsza. Cena pierwszego kształtuje się na poziomie około 19 zł za kg, a drugiego 20 zł za kg. Wartości te są zatem zbliżone. Za mosiądz można uzyskać od 14 zł za kg w przypadku za wiór i nawet 19,50 zł za kg za mosiądz żółty. Cechą wyróżniającą cen za aluminium jest duża rozpiętość, ponieważ odpad ten podzielony jest na wiele grup. Ceny wynoszą od 0,50 zł za kg do nawet 7 zł za kg odpadu. Przedstawione przez nas ceny skupu metali kolorowych w Lublinie dotyczą okresu styczeń 2022 rok. Chcesz znać aktualne stawki? Nic łatwiejszego! Zamów indywidualną, darmową wycenę lub skorzystaj z cennika na tej stronie. Prezentowane w nim ceny skupu metali kolorowych w Lublinie zawsze są aktualne.

Jakie są dostępne sposoby, jeśli chodzi o realizację usługi odbioru złomu metali kolorowych w Lublinie w aplikacji WasteMaster?

Oferujemy bardzo przyjacielski i intuicyjny system dla wszystkich zainteresowanych. Wynika to z tego, że jest duży podział złomu kolorowego, a my pragnęliśmy ułatwić całą procedurę zamawiania skupu metali kolorowych w Lublinie. Co więcej, nasze doświadczenie pozwoliło na to, że dla zainteresowanych przygotowaliśmy dwa sposoby zamawiania usługi. Po pierwsze możesz nawiązać kontakt z konsultantem telefonicznym. Metodę polecamy przede wszystkim osobom, które nie są pewne jaki rodzaj odpadu mają lub do której z dostępnych grup go przypisać. Podczas rozmowy przedstawiciel naszej firmy udzieli potrzebnego wsparcia w identyfikacji odpadu, a także uzupełni niezbędne dane. Istotne jest również to, że w imieniu zainteresowanego umieści także ogłoszenie w systemie, dotyczące skupu złomu kolorowego w Lublinie. Dzięki temu można oszczędzić cenny czas. Druga opcja polega na opublikowaniu ogłoszenia w narzędziu WasteMaster lub na stronie mamodpad, czyli tej, na której obecnie jesteśmy. W tym przypadku rejestruje się konto, podaje rodzaj odpadu, jego ilość oraz lokalizację i umieszcza konkretne ogłoszenie o skupie złomu metali kolorowych w Lublinie. Następnie, gdy treść ogłoszenia będzie już dostępna w naszej giełdzie, Opiekun Klienta wykona analizę rynku i wybierze najlepsze oferty na zagospodarowanie konkretnego odpadu. Dzięki nam masz pewność najkorzystniejszej oferty skupu metali kolorowych w Lublinie.

Jakie wymienia się rodzaje odpadów, które nadają się do skupu metali kolorowych w Lublinie?

Odpady klasyfikowane do złomu metali kolorowych dzieli się na różne grupy. W podziale tym szczególne znaczenie mają właściwości, dlatego wyróżnia się złom metali nieżelaznych i stopów metali. Z tego wydziela się jeszcze podkategorie złomu użytkowego. Aluminium, miedź, cynk i ołów należą do grupy metali nieżelaznych. Z kolei brąz i mosiądz zalicza się do kategorii stopów metali. Złomem użytkowym są elementy z metalu, które można przeznaczyć do recyklingu, na przykład części użytkowe pojazdów. Tego rodzaju informacje mogą okazać się przydatne podczas skupu złomu kolorowego w Lublinie.

Jaka dokumentacja jest wymagana przy skupie złomu i metali kolorowych w Lublinie?

Przy sprzedaży złomu metali kolorowych potrzebne są takie same dokumenty jak w przypadku sprzedaży innego rodzaju złomu. Zatem każda firma, która zleca taką usługę jak skup złomu metali kolorowych w Lublinie, musi wystawić Kartę Przekazania Odpadu, czyli KPO w rejestrze BDO. Co więcej, warto zdawać sobie sprawę z tego, że dokument ten musi być wystawiony jeszcze przed realizacją odbioru. Natomiast osoby fizyczne muszą dysponować przy tym procesie dokumentem, który potwierdzi ich tożsamość. Stosowny dokument, czyli Formularz Przyjęcia Odpadu (FPO) osoba fizyczna uzyska po sprzedaży złomu metali kolorowych. Na dokumencie znajdą się głównie dane adresowe, imię i nazwisko, a także typ przekazywanego odpadu. Pragniemy ułatwić cały proces skupu metali kolorowych w Lublinie, dlatego zapewniamy pomoc z wszelkimi wymaganymi dokumentami. Dlatego, jeśli masz jakiś kłopot zadzwoń do nas, a z przyjemnością pomożemy Ci ze wszelkimi trudnościami związanymi ze skupem złomu kolorowego w Lublinie.

Czy dodanie odpadów złomu metali kolorowych w aplikacji WM jest płatne?

Dodanie oferty dotyczącej skupu złomu metali kolorowych w Lublinie w naszej aplikacji jest zupełnie darmowe. Dodanie odpadu nic Cię nie kosztuje, a dzięki temu uzyskasz wiele ofert naraz, z najlepszymi cenami. W efekcie oszczędzasz swój czas na poszukiwania najlepszego kontrahenta, ponieważ przejmujemy od Ciebie to zadanie. Wynegocjujemy dla Ciebie dobre ceny skupu metali kolorowych w Lublinie!

Jakie odpady złomu metali kolorowych przyjmują specjalistyczne firmy w ramach usługi w Lublinie?

Specjalistyczne firmy przyjmują wszystkie kategorie złomu metali kolorowych w Lublinie. Wyróżnia się tutaj w szczególności takie odpady jak: aluminium niesortowane, puszki aluminiowe, profile, aluminium energetyczne, a więc zarówno sektor, jak i linka, a także miedź (millbera, pobiał, wiór, kawałkowa i inne). Są to też takie elementy jak: ołów czysty, brudny i odważniki, mosiądz żółty, pobiał, wióry, chłodnice, niemagnetyczny i magnetyczny brąz, cynk i stal kwasowa (kwasówka, wióry i gary). Gdy nie masz pewności, co do rodzaju posiadanego odpadu lub masz inny odpad niż te, które wymieniono powyżej skontaktuj się z pracownikiem naszej firmy. Nasz konsultant udzieli Ci niezbędnej pomocy w znalezieniu najkorzystniejszego rozwiązania dla konkretnego odpadu.

Na jakie czynniki należy zwrócić szczególną uwagę w trakcie procesu związanego z wyborem firmy na odbiór złomu metali kolorowych w Lublinie?

Duże znaczenie mają oczywiście nasze oczekiwania. Cena także jest istotna, ale nie najważniejsza. W procesie tym uwzględnij przede wszystkim termin odbioru i opinie o przedsiębiorstwie. Gdy wybierzesz naszą aplikację WasteMaster do porównywania ofert możesz liczyć na bezpieczeństwo całej transakcji związanej ze skupem metali kolorowych w Lublinie.

Czy jest obowiązek przyjmowania propozycji od WasteMaster?

Przedstawione oferty skupów złomu kolorowego w Lublinie do niczego Cię nie zobowiązują, dlatego nie masz obowiązku przyjmowania oferty od WasteMaster. Wszystko zależy od Ciebie. Zatem warto złożyć zapytanie, dzięki temu zyskasz najkorzystniejsze oferty i oszczędzisz cenny czas. Nic nie tracisz, a wiele w tym względzie możesz zyskać, ponieważ przedstawiona Ci oferta skupu złomu metali kolorowych w Lublinie może wydać Ci się atrakcyjną.

Jakie elementy można oddać do skupu złomu metali kolorowych w Lublinie?

Firmy prowadzące skup metali kolorowych w Lublinie chętnie przyjmą stare miedziane kable, a także aluminiowe puszki po napojach. Mogą to być też żaluzje, klamki czy lampy z mosiądzu. Przedsiębiorstwa uwzględniają na tej liście także zlewy ze stali nierdzewnej i nakrętki aluminiowe. W przypadku, gdy pojawią się u Ciebie jakiekolwiek wątpliwości dotyczące tego, czy konkretny odpad będzie odebrany przez firmę, warto skontaktować się z naszym konsultantem. Zapewniamy, że konsultant pomoże w rozwiązaniu kłopotu ze skupem metali kolorowych w Lublinie.

Jak w praktyce przebiega usługa odbioru złomu metali kolorowych w Lublinie?

W pierwszej kolejności wybierasz najlepszą ofertę spośród przedstawionych rozwiązań. Po wybraniu właściwej firmy oferującej skup metali kolorowych w Lublinie prześlemy potwierdzenie na podany adres mailowy. Co więcej, organizacja, która będzie zajmowała się realizacją zlecenia skupu złomu kolorowego w Lublinie, również uzyska wszelkie informacje dotyczące zamówienia. Warto wiedzieć , że przydzielony przez nas konsultant zadba i przeprowadzi Cię przez następne kroki. W zakres jego zadań wchodzą takie aspekty jak: ustalenie terminu odbioru, typu pojazdu i wiele, wiele więcej. Złom metali kolorowych odbierany jest samochodami dostawczymi typu HDS, czyli pojazdami z samo załadunkiem lub kontenerami. Jest również możliwość podstawienia kontenera z opcją jego czasowej wymiany w przypadku systematycznego dostarczania dużych ilości odpadu. W przypadku, gdy masz jakiekolwiek wątpliwości, która technika będzie najlepsza, zachęcamy do nawiązania kontaktu z naszą firmą. Pracownik naszej firmy wykorzystując swoje doświadczenie, postara się Ci pomóc w rozwiązaniu kłopotu ze skupem złomu metali kolorowych w Lublinie.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Gdzie znaleźć firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem?
13-09-2022
Gdzie znaleźć firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem?

Firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem znajdziesz na giełdzie WasteMaster! Wystarczy dodać tam swój odpad, dokładnie go opisać i działać. Wtedy zainteresowani recykl...

Więcej -->
Gdzie znajdę najbliższy skup metali kolorowych?
01-09-2022
Gdzie znajdę najbliższy skup metali kolorowych?

Interesuje Cię skup metali kolorowych, jednak nie wiesz, gdzie jest ich najbliższy punkt? Odpowiedź znajdziesz w WasteMaster! Na naszej giełdzie odpadów szybko znajdziesz przeds...

Więcej -->
Czy jest możliwy skup metali kolorowych online?
31-08-2022
Czy jest możliwy skup metali kolorowych online?

Interesuje Cię skup metali kolorowych online i zastanawiasz się, czy to w ogóle możliwe? Oczywiście! W dzisiejszych czasach już większość usług jest scyfryzowanych, w tym równie...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Wydawało mi się, że proces wyszukiwania odpowiedniego skupu metali kolorowych w Lublinie będzie trwał wieki. Dlatego skorzystałem z aplikacji i dosłownie w kilka godzin już byłem umówiony na oddanie stopów metali!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Warto korzystać - usługa jest pomocna i w dodatku darmowa, więc można tylko zyskać!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Miałem do zutylizowania sporo miedzianego okablowania, ale nie byłem przekonany, czy najbliższy skup metali kolorowych w Lublinie jest najtańszą opcją. Skontaktowałem się z WasteMaster i okazało się, że nie byłem w błędzie. Ale w zamian znaleźli dla mnie o wiele korzystniejszą placówkę i to całkiem za darmo!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Po uzupełnieniu formularza zgłoszeniowego w dosłownie parę chwil otrzymałam na maila wycenę moich felg albuminowych i wykaz całkiem korzystnych skupów metali kolorowych w Lublinie. Polecam serdecznie te usługę - zwłaszcza, że nic nie kosztuje:)

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

W moim skupie metali kolorowych nie miałem zbyt wielu klientów. Jednak od kiedy rozpocząłem współpracę z WasteMaster, złom zaczął do mnie spływać z całego województwa! Bardzo polecam!

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych
27-04-2022
Przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych

Osoby gromadzące różnego typu odpady mogą wykorzystać przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych. Dzięki nim można dowiedzieć się, jak prawidłowo określać złom s...

Więcej -->
Klasyfikacja złomu kolorowego
02-03-2022
Klasyfikacja złomu kolorowego

Jak dzielimy odpady nadające się do skupu metali kolorowych? Odpady złomu metali kolorowych możemy podzielić ze względu na właściwości. Możemy wymienić następujące podział, na z...

Więcej -->
Cena tytanu na złomie
02-02-2022
Cena tytanu na złomie

Obowiązująca w Polsce cena tytanu na złomie utrzymuje się na stałym poziomie od kilku lat, co umożliwia korzystne cenowo przekazanie tego odpadu do punktów skupu. Stosunkowo wys...

Więcej -->
Cena niklu na złomie
02-12-2021
Cena niklu na złomie

Wiele osób zastanawia się, jaka jest cena niklu na złomie. Odpowiedź na to pytanie znajduje się w poniższym artykule. Zawarte w nim informacje mogą być przydatne zarówno dla kli...

Więcej -->
Cena cyny na złomie
19-11-2021
Cena cyny na złomie

W trakcie porządków na strychu lub w piwnicy znalazłeś sporo starych, cynowych przedmiotów? Garnków, naczyń, sztućców i dekoracji? Za bardzo nie wiesz co z tym zrobić? Przedmiot...

Więcej -->
Ceny złomu kolorowego
12-11-2021
Ceny złomu kolorowego

Posiadanie wiedzy na temat tego, jakie są aktualne ceny złomu kolorowego, może być przydatne zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. Popularny złom kolorowy to ogó...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon