Gdynia - Skup metali kolorowych | WasteMaster

Skup metali kolorowych w Gdyni

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!
Cennik złomu metali kolorowych w Polsce
Mało osób wie, że ceny skupu metali kolorowych w Gdyni kształtują się dynamicznie. Ich zmiana jest uzależniona od wielu czynników}uwarunkowana wieloma czynnikami. Może to być zarówno sytuacja geopolityczna, jak i zmiana popytu i podaży na odpady w postaci metali kolorowych. Dlatego też sprzedaż tego typu odpadów powinna być poprzedzona wypełnieniem naszego formularza internetowego. To narzędzie, dzięki któremu można ustalić cennik skupu metali kolorowych w Gdyni, bez potrzeby przeszukiwania setek stron internetowych.
Ceny
Cu millbera 33,5 zł netto
Cu III niesort 29,9 zł netto
Cu wiór 29,3 zł netto
Mosiądz M 63 stare blachy 23,6 zł netto
Mosiadz chłodnice czyste bez Fe 19,2 zł netto
Brązy niemagnetyczne 23,8 zł netto
Brązy magnetyczne 22,8 zł netto
Cynk (blacha czysta) bez Fe 9,2 zł netto
Znal poamortyzacja 4,7 zł netto
Znal poprodukcja 11,1 zł netto
Ołów pokablowy czysty 6,5 zł netto
Ołów czysty 6,3 zł netto
Stal CrNiMo 18/10/2 6,6 zł netto
Stal CrNiMo 18/9 4,9 zł netto
Al. Cu chłodnice 15,0 zł netto
Profile białe nielakierowane max do 1 m 9,0 zł netto
Al. felgi rozbrojone bez Fe i Pb 9,2 zł netto
Al. Puszki 5,0 zł netto
Warunki współpracy
W jaki sposób przeprowadza się proces zlecania usługi odbioru złomu metali kolorowych w Gdyni w aplikacji WasteMaster?
Duży podział złomu kolorowego przyczynił się do tego, że przygotowaliśmy system, który ułatwia cały proces zamawiania. Co więcej, narzędzie jest bardzo przyjacielskie dla korzystającego. Oferujemy dwa sposoby związane z zlecaniem usługi. Po pierwsze trzeba nawiązać kontakt telefoniczny z konsultantem. Sposób ten polecamy osobom, które nie są przekonane, co do tego, jaki dokładnie rodzaj odpadu mają lub nie wiedzą, do jakiej kategorii odpad przypisać. Przedstawiciel naszej firmy wyjaśni wszelkie wątpliwości, a dokładnie udzieli wsparcia w identyfikacji odpadu, a także uzupełni wszelkie potrzebne dane. Co więcej, konsultant opublikuje również w imieniu klienta konkretne ogłoszenie. Drugie rozwiązanie polega na samodzielnym złożeniu zapytania w narzędziu WasteMaster lub za pośrednictwem strony internetowej, na której obecnie jesteśmy. Tutaj wystarczy założyć konto i opublikować ogłoszenie przez uwzględnienie rodzaju odpadu, jego lokalizacji oraz ilości. Gdy stosowne zapytanie pojawi się już w naszej bazie, Opiekun Klienta przeprowadzi analizę rynku i wybierze najkorzystniejsze oferty spełniające Twoje wymagania.
Jak dzieli się odpady, które nadają się do skupu metali kolorowych w Gdyni?
Ze względu na właściwości wyróżnia się różne rodzaje złomu metali kolorowych. Elementy te dzieli się na złom metali nieżelaznych i stopów metali. Wymienia się także podkategorie złomu użytkowego. Do metali nieżelaznych zalicza się aluminium, cynk, miedź i ołów. Z kolei produkty wyprodukowane z brązu i mosiądzu kwalifikuje się do stopów metali. W podkategorii złomu użytkowego mieszczą się przedmioty z metalu, które poddaje się recyklingowi. Doskonałym przykładem są części użytkowe pojazdów.
Ile wynosi dodanie odpadów złomu metali kolorowych w narzędziu WasteMaster?
Uwzględnienie odpadów złomu metali kolorowych w narzędziu WasteMaster nic nie kosztuje, ponieważ jest to usługa nieodpłatna. Zatem decydując się na to rozwiązanie, nie tylko *#*otrzymasz|uzyskasz*#* najlepsze oferty dotyczące konkretnego odpadu, ale także oszczędzisz cenny czas.
Czy muszę przyjąć ofertę od WM?
Nie masz takiego obowiązku. Pamiętaj, iż przedstawione oferty do niczego Cię nie zobowiązują, finalna decyzja co do przyjęcia oferty należy wyłącznie do Ciebie. Dzięki naszej stronie jednocześnie porówna wiele ofert, a dzięki temu zaoszczędzisz swój cenny czas.
akie czynniki są istotne w procesie wyboru kontrahenta oferującego odbiór złomu metali kolorowych w Gdyni?
Dobry kontrahent zajmujący się odbiorem złomu metali kolorowych powinien w szczególności spełniać nasze potrzeby. Co więcej, ważne znaczenie ma stawka, ale nie należy się kierować wyłącznie tym elementem. Zwróć uwagę również na takie czynniki jak: termin odbioru, opinie o firmie i wiele, wiele więcej. Nasze narzędzie pomoże Ci w tym procesie i co najważniejsze zagwarantuje Ci bezpieczeństwo całej transakcji.
Jaki typ odpadów złomu metali kolorowych odbierają specjalistyczne firmy w ramach usługi w Gdyni?
Specjalistyczne organizacje odbierają wszystkie grupy złomu metali kolorowych w Gdyni. Wyróżnia się tutaj między innymi takie odpady jak: aluminium niesortowane, puszki aluminiowe, profile, aluminium energetyczne, a więc zarówno sektor, jak i linka, a także miedź (millbera, pobiał, wiór, kawałkowa i inne). Na liście tej znajdują się też takie elementy jak: ołów czysty, brudny i odważniki, mosiądz żółty, pobiał, wióry, chłodnice, niemagnetyczny i magnetyczny brąz, cynk i stal kwasowa (kwasówka, wióry i gary). Gdy nie masz pewności, co do rodzaju posiadanego odpadu lub masz inny odpad niż te, które wymieniono powyżej skontaktuj się z pracownikiem naszej firmy. Nasz konsultant udzieli Ci potrzebnego wsparcia w znalezieniu najkorzystniejszego rozwiązania dla konkretnego odpadu.
Jak przebiega proces dotyczący specjalistycznego odbioru złomu metali kolorowych w Gdyni?
Po tym, jak zdecydujesz się na konkretną ofertę, jeśli chodzi o usługę skupu metali kolorowych w Gdyni prześlemy na Twój adres e-mail potwierdzenie złożenia zapytania. Co więcej, firma, która będzie wykonywała zlecenie, także otrzyma wszystkie niezbędne informacje dotyczące zamówienia. Nie musisz się też obawiać dalszego procesu, ponieważ przedstawiciel naszej firmy poprowadzi Cię przez następne działania. Zadba o niezbędne formalności, czyli ustali termin odbioru odpadu i inne istotne aspekty takie, jak na przykład rodzaj transportu, który przyjedzie po złom. Warto podkreślić, że do przewożenia złomu metali kolorowych stosuje się specjalistyczne samochody dostawcze, czyli HDS, a więc pojazdy z samo załadunkiem lub kontenery. Podmioty, które pragną zlecić regularny odbiór dużych ilości odpadu, mogą liczyć na podstawienie kontenera z możliwością jego planowanej wymiany. Gdy nie jesteś pewny, jaka technika odbioru będzie odpowiednia w Twoim przypadku, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Dzięki temu będziesz mieć wszystko pod kontrolą.
Które odpady nie są przyjmowane przez skup złomu i metali kolorowych?
Skup złomu, który działa zgodnie z obowiązującym prawem, przykłada dużą uwagę do tego, aby odpady nie były z kradzieży. Dlatego nie przyjmują one elementów torów kolejowych i trakcji. Co więcej, pominięte zostaną również części infrastruktury komunikacyjnej, znaki drogowe, barierki i monety, które znajdują się w obiegu. Trzeba mieć na uwadze również to, że elementy te nie zostaną przyjęte przez skup złomu i metali kolorowych nawet wtedy, gdy zostaną one pozyskane w sposób zgodny z prawem.
Jakie dokumenty są wymagane przy skupie złomu i metali kolorowych w Gdyni?
Sprzedaż odpadów złomu metali kolorowych nie różni się pod względem dokumentów wymaganych do sprzedaży od innych rodzaju złomu. W związku z tym dla przedsiębiorstw niezbędne jest wystawienie KPO (Karty Przekazania Odpadu) w systemie BDO. Należy przy tym pamiętać, że taki dokument musi zostać wypełniony przed realizacją samego odbioru. W przypadku osób fizycznych niezbędny jest dokument potwierdzający tożsamość. Po sprzedaży osoba fizyczna otrzyma FPO (Formularz Przekazania Odpadu), na którym będą dane adresowe, imie nazwisko oraz rodzaj przekazywanego odpadu. W razie potrzeby nasza firma jest w stanie pomóc z wszelką wymaganą dokumentacją.
Jak przedstawiają się ceny złomu kolorowego w Gdyni?
Ceny skupu metali kolorowych w Gdyni mogą różnić się w zależności od odpadu jakim się dysponuje. Na przykład ceny miedzi zawierają się w zakresie od 1 zł za kg przewodów miedzianych do nawet 32 zł za kg za miedź millbera. Natomiast różnica w cenie pomiędzy brązem magnetycznym i niemagnetycznym jest znacznie mniejsza. Cena pierwszego kształtuje się na poziomie około 19 zł za kg, a drugiego 20 zł za kg. Wartości te są zatem zbliżone. Za mosiądz można uzyskać od 14 zł za kg w przypadku za wiór i nawet 19,50 zł za kg za mosiądz żółty. Cechą charakterystyczną cen za aluminium jest duża rozpiętość, ponieważ odpad ten podzielony jest na wiele grup. Ceny wynoszą od 0,50 zł za kg do nawet 7 zł za kg odpadu. Przedstawione przez nas ceny dotyczą okresu styczeń 2022 rok.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Gdzie znaleźć firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem?
13-09-2022
Gdzie znaleźć firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem?

Firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem znajdziesz na giełdzie WasteMaster! Wystarczy dodać tam swój odpad, dokładnie go opisać i działać. Wtedy zainteresowani recykl...

Więcej -->
Gdzie znajdę najbliższy skup metali kolorowych?
01-09-2022
Gdzie znajdę najbliższy skup metali kolorowych?

Interesuje Cię skup metali kolorowych, jednak nie wiesz, gdzie jest ich najbliższy punkt? Odpowiedź znajdziesz w WasteMaster! Na naszej giełdzie odpadów szybko znajdziesz przeds...

Więcej -->
Czy jest możliwy skup metali kolorowych online?
31-08-2022
Czy jest możliwy skup metali kolorowych online?

Interesuje Cię skup metali kolorowych online i zastanawiasz się, czy to w ogóle możliwe? Oczywiście! W dzisiejszych czasach już większość usług jest scyfryzowanych, w tym równie...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

WasteMaster to prawdziwa odpowiedź na problemy rynku odpadowego. Teraz wreszcie wszyscy recyklerzy są w jednym miejscu. Jest to korzystne zarówno dla nas, dla klientów, jak i dla pośredników. Wszystkie strony mogą szybko i łatwo się komunikować.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Gospodarujemy odpady nie tylko je skupując, ale też często proponując bezpłatną utylizację. WasteMaster to aplikacja jaka w dużym stopniu nam to ułatwiła. Teraz klienci wiedzą, z czym się do nas zgłaszać i czy otrzymają za coś pieniądze czy nie.

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Zainwestowaliśmy w nowe kontenery i samochody ciężarowe do załadowania złomu. Wiedzieliśmy, że to pomoże nam ugruntować pozycję w branży. WasteMaster też się do tego przyłożył, ponieważ szybko znaleźliśmy kontrahentów.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Zależało mi na zakupie dużych ilości złomu stalowego zanieczyszczonego dowolnymi odpadami. Nikt w okolicy nie mógł mi pomóc. Skorzystałem z aplikacji i od razu wiedziałem, gdzie się skierować, by dostać to na czym mi zależy.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Pandemia dosyć mocno uderz [...]

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Skup złomu mosiądzu w praktyce – przydatne informacje
06-05-2022
Skup złomu mosiądzu w praktyce – przydatne informacje

Osoby dysponujące dużą ilością odpadów w postaci metali kolorowych i nieżelaznych powinny zainteresować się tematem skupu złomu mosiądzu w praktyce – przydatne informacje. Z pon...

Więcej -->
Skup złomu ołowiu od strony praktycznej – najważniejsze informacje
04-05-2022
Skup złomu ołowiu od strony praktycznej – najważniejsze informacje

Klienci indywidualni i firmowi dysponujący sporą ilością odpadów, często poszukują wiedzy z zakresu skup złomu ołowiu od strony praktycznej – najważniejsze informacje, które war...

Więcej -->
Przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych
27-04-2022
Przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych

Osoby gromadzące różnego typu odpady mogą wykorzystać przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych. Dzięki nim można dowiedzieć się, jak prawidłowo określać złom s...

Więcej -->
Praktycznie o skupie złomu kablowego
22-04-2022
Praktycznie o skupie złomu kablowego

Poniższy tekst można zakwalifikować do kategorii praktycznie o skupie złomu kablowego. W jego treści można znaleźć wiele przydatnych informacji, traktujących o tym, czym jest zł...

Więcej -->
Najważniejsze informacje na temat skupu złomu aluminium
21-04-2022
Najważniejsze informacje na temat skupu złomu aluminium

Osoby zainteresowane sprzedażą metalu o symbolu Al, powinny poznać najważniejsze informacje na temat skupu złomu aluminium. To odpad, który może powstawać, zarówno w zakładach p...

Więcej -->
Skup cynku – wszystko co powinieneś wiedzieć!
20-04-2022
Skup cynku – wszystko co powinieneś wiedzieć!

Osoby zainteresowane sprzedażą metali kolorowych i nieżelaznych często poszukują informacji na temat taki, jak skup cynku- wszystko co powinieneś wiedzieć? Informacje zawarte w ...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat