Odbiór elektrośmieci | WasteMaster

Odbiór elektrośmieci

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
 • wpis do BDO za 0 zł
 • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
 • preferencyjne ceny za odpad
 • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
 • wpis do BDO za 0 zł
 • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
 • preferencyjne ceny za odpad
 • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Skup elektorśmieci w Twoim mieście!

Prędzej czy później każdy posiadany sprzęt elektryczny i elektroniczny staje się elektrośmieciem. Nie wiesz co robić z takim odpadem? Bezskutecznie szukasz punktu skupu zużytego sprzętu elektronicznego? Nie musisz się tym martwić. Aplikacja WasteMaster została stworzona, aby Ci w tym pomóc. Sprawdź, jakie to proste i przekonaj się, że zamówienie odbioru elektrośmieci wcale nie musi być trudne!

Nawet jeśli nie zdajemy sobie z tego sprawy, każdego dnia spotykamy się z elektrośmieciami. Chcąc zadbać o odpowiednią ich utylizację czy recykling należy zdać sobie sprawę z tego, jak szeroka jest to grupa. Odpady elektroniczne to wszystkie urządzenia elektryczne i elektroniczne, które nie nadają się do dalszego użytkowania i z tego powodu trzeba je wyrzucić. Zużyty sprzęt elektroniczny to nie tylko to, co do działania wymagało prądu z gniazdka, ale także każdy przedmiot zasilany bateriami. Należy również zaznaczyć, że do tej kategorii zaliczają się same baterie oraz różnego rodzaju kable, przewody czy żarówki. Wszelkie tego typu przedmioty można określić wspólnym mianem zużytego sprzętu elektronicznego i elektronicznego (ZSEiE).

Aplikacja WasteMaster umożliwia znalezienie sprawdzonej firmy, która zapewni odbiór elektrośmieci i ich odpowiednią utylizację. Zapoznaj się z naszą ofertą i oddaj złom elektroniczny w dobre ręce. Nigdy więcej uciążliwych odpadów elektronicznych zalegających w Twoim domu czy firmie!

Usługa odbioru elektrośmieci w aplikacji WasteMaster. Co możesz oddać w ramach usługi?

Ogólnie odpady elektroniczne dzieli się na 10 grup. Aby jednak ułatwić użytkownikowi korzystanie z naszej aplikacji, ujęliśmy w niej uproszczone kategorie. Wyróżniamy wśród nich:

 • Baterie – każdy rodzaj;
 • Tonery – osobna grupa, stworzona ze względu na specyficzny recykling, którym zajmują się wyspecjalizowane w tym firmy;
 • Nośniki informacji – wszelkiego rodzaju przedmioty, na których możliwy jest zapis informacji, takie jak dyski czy pendrivy;
 • Panele/moduły fotowoltaiczne – odpady elektroniczne tego typu są specyficzną grupą, która obsługiwana jest przez firmy posiadające nie tylko odpowiednią wiedzę na temat ich utylizacji, ale także sprzęt zapewniający dostosowany odbiór elektrośmieci;
 • Sprzęt elektroniczny i elektryczny – każdy zużyty sprzęt elektroniczny zasilany prądem lub bateriami, czyli wszelkiego rodzaju małe i duże urządzenia AGD i RTV, a także zabawki, gadżety, sprzęt sportowy czy narzędzia służące do majsterkowania;
 • Elementy usunięte z urządzeń – odpady elektroniczne takie jak dyski wewnętrzne, przewody czy skomplikowane podzespoły.

Jeśli masz wątpliwości, do której z powyższych grup należy Twój zużyty sprzęt elektroniczny, zapraszamy do kontaktu. Nasz opiekun klienta pomoże Ci go sklasyfikować. Wesprze Cię również w innych kwestiach związanych z odpadami elektronicznymi, a także dokładnie wyjaśni, na czym polega usługa odbioru elektrośmieci.

Zamówienie usługi odbioru elektrośmieci w aplikacji WasteMaster

Aby zamówić odbiór elektrośmieci w naszej aplikacji, trzeba określić, do jakiej kategorii należy nasz zużyty sprzęt elektroniczny. Dzięki temu oszczędzamy czas na sprawdzaniu każdej firmy z osobna, pod kątem tego, czy odbierze dany odpad elektroniczny. Dla wygody użytkownika stworzyliśmy dwie możliwości złożenia zamówienia. Pierwsza to wypełnienie formularza bezpośrednio w aplikacji lub na stronie, na której się znajdujemy. Druga to tradycyjny kontakt telefoniczny. W razie jakichkolwiek wątpliwości, opiekun klienta pomoże sklasyfikować odpad, wprowadzić zamówienie oraz przedstawi najlepsze oferty firm, zapewniających odbiór elektrośmieci. Cena za zużyty sprzęt elektroniczny, w zależności od odpadów, ich ilości, jakości oraz rodzaju, również zostanie uzgodniona.

Złożenie zamówienia na odbiór zużytego sprzętu elektronicznego w naszej aplikacji jest całkowicie darmowe. Dla klientów indywidualnych jest to jedyna opcja. Biznesmeni mogą dodatkowo zdecydować się na opcję płatną. Koszt takiej usługi to 30 złotych miesięcznie. Stanowi ona opcję rozszerzoną, polegającą na obsłudze przedsiębiorstwa w zakresie kart przekazania odpadów oraz kart ewidencji odpadu. Jeżeli wiesz, że będziesz regularnie korzystał z opcji odbioru elektrośmieci, warto przemyśleć to rozwiązanie. Być może okaże się ono idealne dla Twojej firmy.

Realizacja usługi odbioru elektrośmieci

Po złożeniu zamówienia i wybraniu firmy, która ma wykonać odbiór elektrośmieci, opiekun klienta pomoże ustalić termin oraz wszelkie techniczne szczegóły do niego potrzebne. Czas realizacji uwarunkowany jest kilkoma czynnikami, dlatego w różnych przypadkach może osiągać nawet 30 dni. Na jego długość wpływają przede wszystkim rodzaj i ilość odpadów elektronicznych oraz lokalizacja. W naszej aplikacji znajdziesz oferty wyspecjalizowanych firm, znajdujących się najbliżej Ciebie. Dzięki temu odpady elektroniczne zostaną odebrane w najkrótszym możliwym czasie.

Odbiór elektrośmieci – wszystko co powinieneś wiedzieć. Jak wybrać odpowiednią firmę?

Elektrośmieci to grupa odpadów, które muszą zostać odpowiednio zutylizowane. Wybierając firmę, która ma się tym zająć, warto zwrócić uwagę na jej specjalizację. Stąd określenie kategorii odpadu. Drugim czynnikiem, jaki warto sprawdzić jest odbiór elektrośmieci od klienta. W przypadku małych przedmiotów można osobiście zawieźć je do odpowiedniego punku skupu zużytego sprzętu elektronicznego. Jednak przy większych sprzętach jest to niezwykłe ułatwienie. Kolejna sprawa to cena. Każda firma odbierająca złom elektroniczny ma własny cennik, więc warto porównać kilka ofert. W aplikacji WasteMaster zrobisz to szybko w jednym miejscu. Dzięki temu uda Ci się przeprowadzić najkorzystniejszą dla Ciebie usługę odbioru zużytego sprzętu elektronicznego.

Elektrośmieci – cena i jej różnice

Firmy za odbiór zużytego sprzętu elektronicznego ustalają ceny indywidualnie, sugerując się przede wszystkim rodzajem odpadu. Przekazując w takie miejsce zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny nie trzeba uiszczać opłaty produktowej. W niektórych miejscach elektrośmieci odbierane są bezpłatnie. Na cenę wpływa też to, skąd jest realizowany odbiór odpadów elektronicznych. 

Inne wyznaczniki ceny to gabaryty i ilość zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, jaki klient chce sprzedać. Każdy skup wyznacza swoje ceny indywidualnie, jednak im więcej jest odpadów, tym jest to bardziej opłacalne dla sprzedającego. Masz elektrośmieci, których chcesz się pozbyć? Cena gra ważną rolę, dlatego warto ją znać. Nawiąż z nami współpracę, a na pewno uda nam się przedstawić Ci zadowalającą ofertę. Już teraz możesz sprawdzić ceny złomu elektronicznego.

Czy ponoszę koszty za utylizację lub recykling zużytego sprzętu elektronicznego?

Skup i odbiór elektrośmieci realizowany jest w celu recyklingu lub utylizacji w profesjonalnych firmach. Eksperci z tych przedsiębiorstw zajmują się ich odbiorem, sklasyfikowaniem i wyceną. O tym, jakie elektrośmieci wymagają utylizacji mówi ustawa o ZSEiE z 2005 roku. Zaś informację jaki zużyty sprzęt elektroniczny można przetwarzać, podaje Giełda Odpadów Wartościowych.

Korzystając z aplikacji WasteMaster, dowiesz się jakie elektrośmieci możesz oddać, jaka firma zajmie się konkretnym rodzajem oraz jakie są warunki przekazania. Skorzystaj z naszej aplikacji i pozbądź się kłopotu ze skupem zużytego sprzętu elektronicznego.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Jak utylizuje się elektrośmieci?
25-08-2022
Jak utylizuje się elektrośmieci?

Elektrośmieci utylizuje się w wyspecjalizowanych do tego przedsiębiorstwach, które w bezpieczny i legalny sposób je przerabiają. Posiadasz dużą liczbę elektroodpadów i chcesz si...

Więcej -->
Kto skupuje elektrośmieci?
24-08-2022
Kto skupuje elektrośmieci?

Elektrośmieci skupują specjalne przedsiębiorstwa, które zajmują się tego typu odpadami na co dzień. Masz dużą liczbę elektroodpadów i chcesz się ich pozbyć? Skorzystaj z naszej ...

Więcej -->
Czy można sprzedać elektrośmieci?
23-08-2022
Czy można sprzedać elektrośmieci?

Tak, elektrośmieci można sprzedać. Jeżeli posiadasz dużą liczbę elektroodpadów i chcesz je sprzedać, zgłoś się do nas. Skorzystaj z naszej aplikacji WasteMaster lub zadzwoń. Bez...

Więcej -->
Ile kosztuje utylizacja świetlówek?
23-08-2022
Ile kosztuje utylizacja świetlówek?

Trudno jednoznacznie odpowiedzieć, ile kosztuje utylizacja świetlówek. Jej cena jest uzależniona od wielu czynników jak np. lokalizacja punktu skupu, ilość odpadu, rodzaju odpad...

Więcej -->
Czy można oddać starą lodówkę na złom?
22-08-2022
Czy można oddać starą lodówkę na złom?

Jak pozbyć się starej lodówki? Starą lodówkę można oddać do firm wyspecjalizowanych w tego rodzaju odpadach. Jeżeli posiadasz sporą liczbę tego typu elektroodpadu, skorzystaj z ...

Więcej -->
Gdzie oddać zużyte tonery?
21-08-2022
Gdzie oddać zużyte tonery?

Zużyte tonery trzeba oddać do specjalnego punktu skupu elektrośmieci. Niektóre z nich znajdują się na terenie sklepów z materiałami eksploatacyjnymi. Oprócz tego sprzedawca, u k...

Więcej -->
Gdzie oddać zużyte żarówki?
19-08-2022
Gdzie oddać zużyte żarówki?

Osoby fizyczne mogą oddać zużyte żarówki do specjalnych punktów skupów lub pojemników. Często takowe znajdują się w sklepach budowlanych i meblowych. Przedsiębiorcy, którzy posi...

Więcej -->
Ile kosztuje odbiór elektrośmieci?
18-08-2022
Ile kosztuje odbiór elektrośmieci?

Wiele osób zastanawia się, ile kosztuje odbiór elektrośmieci. Otóż odpowiedź nie jest taka prosta, jak mogłoby się z początku wydawać. Zazwyczaj bezpłatny odbiór elektroodpadów ...

Więcej -->
Gdzie oddać elektrośmieci z firmy?
17-08-2022
Gdzie oddać elektrośmieci z firmy?

Elektrośmieci z firmy najlepiej oddać za pośrednictwem naszej firmy WasteMaster. Zorganizujemy bezpłatny odbiór elektrośmieci i pomożemy z formalnościami. Skorzystaj z naszej da...

Więcej -->
Gdzie oddać elektrośmieci?
17-08-2022
Gdzie oddać elektrośmieci?

„Jak oddać elektrośmieci?”, „jak pozbyć się elektrośmieci?” – tego typu pytania ciągle przewijają się przez naszą skrzynkę mejlową. Odpowiadamy: jeśli posiadamy dużą liczbę elek...

Więcej -->
Gdzie oddać starą pralkę?
13-08-2022
Gdzie oddać starą pralkę?

Niektórzy nasi klienci zwracają się do nas z zapytaniem co zrobić z zepsutą pralką. Jeżeli posiadamy znaczącą liczbę tego typu elektroodpadów, wtedy warto skorzystać z naszej ap...

Więcej -->
Gdzie oddać zużyte świetlówki?
12-08-2022
Gdzie oddać zużyte świetlówki?

Często dostajemy pytanie o to, jak pozbyć się świetlówek. Jeśli posiadacie ich dużą liczbę wtedy warto skorzystać z aplikacji WasteMaster dostępnej na naszej stronie. Jeżeli są ...

Więcej -->
Ile kosztuje 1 kg elektrośmieci?
10-08-2022
Ile kosztuje 1 kg elektrośmieci?

Trudno odpowiedzieć jednoznacznie na to pytanie. Na cenę za 1 kg elektrośmieci składa się wiele czynników między innymi rodzaju odpadu czy lokalizacja punktu skupu. Ceny mogą zm...

Więcej -->
Jak utylizować elektrośmieci w firmie?
09-08-2022
Jak utylizować elektrośmieci w firmie?

Elektrośmieci w firmie najlepiej utylizować za pośrednictwem naszej firmy WasteMaster. Zorganizujemy bezpłatny odbiór elektrośmieci i pomożemy z formalnościami. Skorzystaj z nas...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Wypełniłem formularz i sądziłem, że od tego momentu czekają mnie wieki czekania na odpowiedź. Myliłem się! Chwila moment i już na mojej skrzynce mailowej znalazłem kilka ofert transportu odpadów elektronicznych oraz oszacowaną cenę moich zużytych lodówek. Niewiarygodne!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Cieszy mnie fakt, że znalazłam taką firmę, jak WasteMaster! Bardzo szybko udało mi się przeprowadzić odbiór elektrośmieci ! Warto było z nimi współpracować!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Wypełniłam formularz zgłoszeniowy i po krótkim czasie otrzymałam maila ze wszystkimi wytycznymi! Już wiem wszystko - począwszy od tego gdzie oddać elektrośmieci , a kończąc na ich odbiorze z mojego biura!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Super usługa! Bardzo pomogli mi w organizacji odbioru elektrośmieci ! Warto!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Dzięki WasteMaster szybko pozbyłem się wybrakowanych dysków komputerowych i kart graficznych. Nie sądziłem, że odbiór tych elektrośmieci nastąpi tak szybko!

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Odbiór elektrośmieci od firm – jak wygląda taka usługa?
01-09-2022
Odbiór elektrośmieci od firm – jak wygląda taka usługa?

Niektóre przedsiębiorstwa wytwarzają wyjątkowo sporo elektroodpadów. Utylizacja sprzętu elektrycznego i elektronicznego może wydawać się dla niektórych kłopotliwa. Nic bardziej ...

Więcej -->
Recykling elektrośmieci – czy można na tym zarobić?
25-08-2022
Recykling elektrośmieci – czy można na tym zarobić?

W badaniu przeprowadzonym dla GFK Polonia zrealizowanym dla ElektrEco 20 proc. Polaków przyznało, że zdarzyło im się wyrzucać zużyty sprzęt elektryczny bądź elektroniczny do zwy...

Więcej -->
Skup elektrośmieci – jakie są aktualne ceny?
25-08-2022
Skup elektrośmieci – jakie są aktualne ceny?

Interesuje Cię utylizacja elektroodpadów i chcesz na tym jak najwięcej zyskać? Aby przeprowadzić intratną transakcję kupna-sprzedaży trzeba znać aktualne ceny, które obowiązują ...

Więcej -->
Bezpłatny odbiór elektrośmieci – czy jest to możliwe?
11-08-2022
Bezpłatny odbiór elektrośmieci – czy jest to możliwe?

Często zdarza nam się zmieniać telefon na nowszy model lub raz na jakiś czas wymienić lodówkę. Ale co wtedy zrobić ze starym sprzętem? Już nawet małe dzieci uczą się, że utyliza...

Więcej -->
Czy odbiór zużytego sprzętu komputerowego jest możliwy?
05-07-2022
Czy odbiór zużytego sprzętu komputerowego jest możliwy?

Przedsiębiorcy, którzy prowadzą własne biura lub działają w branży IT z pewnością znają problem z odbiorem zużytego sprzętu komputerowego. Zapewniamy, że u nas jest on możliwy a...

Więcej -->
Gdzie oddać zużyty sprzęt AGD?
01-07-2022
Gdzie oddać zużyty sprzęt AGD?

Osoby gromadzące wyeksploatowane lodówki, mikrofalówki bądź też inne urządzenia elektryczne, zastanawiają się, gdzie oddać zużyty sprzęt AGD? Odpowiedź na to pytanie nie jest tr...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon