Szczecin - Skup metali kolorowych | WasteMaster

Skup metali kolorowych w Szczecinie

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Złom metali kolorowych - obowiązujące ceny w Szczecinie

Dynamicznie kształtujące się ceny skupu metali kolorowych w Szczecinie, mogą ulec zmianie nawet w przeciągu kilku dni. Z uwagi na powyższe, osoby dysponujące tego rodzaju odpadami, powinny poznać bieżący cennik skupu metali kolorowych w Szczecinie. Pozwoli im to na zawarcie korzystnej transakcji finansowej, opierającej się na sprzedaży tego surowca do wyspecjalizowanych firm, zajmujących się jego odbiorem. Sposobem na poznanie ceny obowiązującej w skupie metali kolorowych jest otwarcie naszego narzędzia internetowego. To formularz, który jest przeznaczony do wyceny złomu metali kolorowych.
Ceny
Cu millbera 33,5 zł netto
Cu III niesort 30,1 zł netto
Cu wiór 29,3 zł netto
Mosiądz M 63 stare blachy 22,0 zł netto
Mosiadz chłodnice czyste bez Fe 19,3 zł netto
Brązy niemagnetyczne 24,4 zł netto
Brązy magnetyczne 23,5 zł netto
Cynk (blacha czysta) bez Fe 9,2 zł netto
Znal poamortyzacja 5,0 zł netto
Znal poprodukcja 10,1 zł netto
Ołów pokablowy czysty 6,6 zł netto
Ołów czysty 6,4 zł netto
Stal CrNiMo 18/10/2 9,7 zł netto
Stal CrNiMo 18/9 5,9 zł netto
Al. Cu chłodnice 15,2 zł netto
Profile białe nielakierowane max do 1 m 8,6 zł netto
Al. felgi rozbrojone bez Fe i Pb 9,1 zł netto
Al. Puszki 4,3 zł netto
Warunki współpracy

Jak sprawdzić ceny złomu metali kolorowych w Szczecinie?

Konkretne ceny skupu metali kolorowych w Szczecinie są ważne w szczególności dla tych, którzy mają w planach sprzedaż tego rodzaju odpadu. Stworzyliśmy dwa szybkie sposoby na to, aby je skutecznie poznać. Pierwszy z nich to darmowa wycena odpadu, na podstawie indywidualnych parametrów, które sami podamy. Uzyskane w ten sposób ceny skupu metali kolorowych w Szczecinie są spersonalizowane i dotyczą naszego konkretnego przypadku. Drugi sposób to zaprojektowany cennik, który znajduje się powyżej. Dotyczy on konkretnych rodzajów odpadów, które możemy spotkać na skupie metali kolorowych w Szczecinie. Jeżeli będziesz miał z czymkolwiek problem, czy to z określeniem rodzaju odpadu, czy problem natury technicznej, nasz konsultant służy pomocą. Dzięki nam skup złomu kolorowego w Szczecinie może stać się łatwiejszy.

Jakie czynniki należy wziąć pod uwagę przy wyborze właściwiej firmy oferujące odbiór złomu metali kolorowych w Szczecinie?

Najistotniejszym czynnikiem, który ułatwi wybór odpowiedniego skupu metali kolorowych w Szczecinie, są nasze oczekiwania i potrzeby wobec takiego podmiotu. Co więcej nie skupiaj się wyłącznie na cenie, ponieważ możesz się zawieść. Uwzględnij również takie czynniki jak: termin odbioru i opinie o firmie. Nasza aplikacja WasteMaster gwarantuje, że cała transakcja skupu złomu metali kolorowych w Szczecinie przebiegnie w sposób bezpieczny.

Jaki rodzaj odpadów nie zostanie odebrany przez skup złomu i metali kolorowych?

Legalny skup złomu kolorowego w Szczecinie dba o to, żeby kupowane odpady nie pochodziły z kradzieży. Z tego względu nie zostaną zakupione takie elementy jak fragmenty torów kolejowych i trakcji, elementy infrastruktury komunikacyjnej, znaki drogowe i barierki, oraz monety znajdujące się w obiegu. Skupy metali kolorowych w Szczecinie również nie przyjmą takich odpadów, nawet jeśli zostały one pozyskane w sposób legalny. Dzięki systemowi BDO w Polsce coraz bardziej zawęża się działania tzw. szarej strefy, do której mogą należeć nielegalnie działające przedsiębiorstwa. Z nami masz pewność, że wybrany skup złomu metali kolorowych w Szczecinie funkcjonuje w zgodzie z literą prawa.

Jakie odpady złomu kolorowego są przyjmowane przez specjalistyczne organizacje świadczące takie usługi w Szczecinie?

W tej kategorii zawarte są wszystkie rodzaje złomu metali kolorowych w Szczecinie. Są to między innymi puszki aluminiowe oraz profile i aluminium niesortowane. Na liście tej są też takie rodzaje złomu jak: aluminium energetyczne, miedź, czyli typu Millbera, wiór, pobiał, kawałkowa i inne, ołów, mosiądz (żółty, pobiał, wióry, chłodnica), brąz (niemagnetyczny i magnetyczny), cynk oraz stal kwasowa (kwasówka, wióry, gary). Gdy nie wiesz, czy posiadany przez Ciebie odpad kwalifikuje się do jakiejś z wymienionych grup, to zapraszamy do kontaktu z przedstawicielem naszej firmy. Konsultant z pewnością udzieli Ci niezbędnego wsparcia i pomoże znaleźć najkorzystniejsze dla Ciebie rozwiązanie w kwestii skupu złomu kolorowego w Szczecinie.

Jakie dokumenty są wymagane przy skupie złomu i metali kolorowych w Szczecinie?

Sprzedaż odpadów złomu metali kolorowych nie różni się pod względem dokumentów wymaganych do sprzedaży od innych rodzaju złomu. W związku z tym dla przedsiębiorstw niezbędne jest wystawienie KPO (Karty Przekazania Odpadu) w systemie BDO. Należy przy tym pamiętać, że taki dokument musi zostać wypełniony przed realizacją samego odbioru. W przypadku osób fizycznych niezbędny jest dokument potwierdzający tożsamość. Po sprzedaży osoba fizyczna otrzyma FPO (Formularz Przyjęcia Odpadu), na którym będą dane adresowe, imię, nazwisko oraz rodzaj przekazywanego odpadu. W razie potrzeby nasza firma jest w stanie pomóc z wszelką wymaganą dokumentacją dotyczącą skupu złomu kolorowego w Szczecinie.

Jakie są ceny złomu kolorowego w Szczecinie?

W zależności od posiadanego odpadu ceny skupu metali kolorowych w Szczecinie mogą zdecydowanie się różnić. Przykładowo: ceny miedzi wahają się od 1 zł za kg kabli do 32 zł za kg miedzi Millbera. Inaczej jest w przypadku złomu brązu, gdzie różnica w cenie pomiędzy brązem niemagnetycznym a magnetycznym wynosi czasami 1 zł/kg (20 zł za kg niemagnetycznej, do 19 zł za kg magnetycznej). Ceny mosiądzu zaczynają się od 14 zł za kg wiór do nawet 19,50 zł za mosiądz żółty. Odpady złomu aluminium są podzielone na wiele kategorii, w związku z czym istnieje duży przedział cenowy. W tym przypadku możemy uzyskać od 0,50 zł za kg do nawet 7 zł za kg. Wskazane ceny skupu metali kolorowych w Szczecinie obowiązują na styczeń 2022.

W jaki sposób jest wykonywana usługa odbioru złomu metali kolorowych w Szczecinie?

Po wybraniu oferty na usługę skupu metali kolorowych w Szczecinie otrzymasz na adres e-mail potwierdzenie złożenia zamówienia. Jednocześnie firma realizująca usługę otrzyma wszystkie informacje na temat zamówienia skupu złomu metali kolorowych w Szczecinie. Nasz Opiekun klienta zadba o resztę związanych z samym odbiorem zagadnień. W tym kontekście ustali jego termin oraz inne ważne kwestie jak rodzaj pojazdu. Odpady złomu są przewożone przy pomocy specjalistycznych pojazdów dostawczych (HDS, czyli pojazdów z samo załadunkiem) lub kontenerów. W przypadku regularnego dostarczania dużych ilości odpadu możliwe jest również ustawienie kontenera z opcją jego planowej wymiany. Jeżeli nie jesteś pewny, jaki sposób odbioru będzie najlepszy dla Twojej sytuacji, skontaktuj się z naszą firmą, a nasz konsultant, służąc swoim doświadczeniem, postara Ci pomóc w kwestii skupu metali kolorowych w Szczecinie.

Jakie są dostępne metody, jeśli chodzi o wykonanie usługi odbioru złomu metali kolorowych w Szczecinie w aplikacji WasteMaster?

Proponujemy bardzo przyjacielski i intuicyjny system dla wszystkich użytkowników. Wynika to z tego, że jest duży podział złomu kolorowego, a my pragnęliśmy uprościć całą procedurę. Co więcej, nasze doświadczenie przyczyniło się do tego, że dla zainteresowanych mamy dwa sposoby zamawiania usługi skupu złomu kolorowego w Szczecinie. Po pierwsze możesz nawiązać kontakt z przedstawicielem naszej firmy. Tę metodę polecamy przede wszystkim osobom, które nie są pewne, jaki rodzaj odpadu mają lub do której z dostępnych grup go przypisać. Podczas rozmowy przedstawiciel naszej firmy udzieli potrzebnego wsparcia w identyfikacji odpadu, a także uzupełni niezbędne dane. Ważne jest również to, że w imieniu zainteresowanego umieści także ogłoszenie o skup złomu metali kolorowych w Szczecinie w systemie. Dzięki temu można oszczędzić cenny czas. Druga opcja polega na opublikowaniu zapytania w aplikacji WasteMaster lub na stronie mamodpad, czyli tej, na której obecnie jesteśmy. W tym przypadku rejestruje się konto, podaje rodzaj odpadu, jego ilość oraz lokalizację i umieszcza odpowiednie ogłoszenie. Następnie, gdy treść ogłoszenia będzie już dostępna w naszej giełdzie, konsultant wykona analizę rynku i wybierze najlepsze oferty na najkorzystniejszy dla nas skup metali kolorowych w Szczecinie.

Jak dzieli się odpady, które przeznaczone są do skupu metali kolorowych w Szczecinie?

Ze względu na właściwości wymienia się różne typy złomu metali kolorowych. Elementy te dzieli się na złom metali nieżelaznych i stopów metali. Wymienia się także podkategorie złomu użytkowego. Do metali nieżelaznych zalicza się aluminium, cynk, miedź i ołów. Z kolei produkty wyprodukowane z brązu i mosiądzu kwalifikuje się do stopów metali. W złomie użytkowym mieszczą się przedmioty z metalu, które można poddać recyklingowi. Dobrym przykładem są części użytkowe pojazdów. Te wszystkie rodzaje odpadów możemy spotkać na poszczególnych skupach złomu kolorowego w Szczecinie.

Jakie odpady są chętnie przyjmowane przez skup złomu metali kolorowych w Szczecinie?

Profesjonalny skup metali kolorowych w Szczecinie przyjmuje różne odpady, a w przede wszystkim stare miedziane przewody, a także puszki aluminiowe po napojach. Są to również klamki, żaluzje, mosiężne lampy, stalowe zlewy czy nakrętki aluminiowe. Gdy nie masz przekonania i nie jesteś pewny lub pewna, czy konkretny odpad zostanie odebrany przez skup, zadzwoń do nas, a pomożemy Ci rozwiać wszelkie wątpliwości związane ze skupem złomu metali kolorowych w Szczecinie.

Jakie czynniki wpływają na zmienność ceny skupu metali kolorowych w Szczecinie?

Nie od dzisiaj wiadomo, że nie tylko ceny skupu metali kolorowych w Szczecinie, ale ceny koloru w ogóle są bardzo zmienne i kształtują się dynamiczne. Warto również dowiedzieć się, jakie czynniki wpływają na taką sytuację. Są to między innymi takie aspekty jak aktualne zapotrzebowanie rynkowe na metale kolorowe, wahania na Giełdzie Metali w Londynie czy bieżące kursy walut. Ceny skupu metali kolorowych w Szczecinie są różne także w zależności od ogólnej sytuacji ekonomicznej w kraju i na świecie. Jeżeli zależy Ci na poznaniu najbardziej aktualnych stawek, zamów darmową wycenę. Możesz również skorzystać z cennika, który znajduje się u góry strony. Jest on regularnie sprawdzany i odświeżany, co daje Ci u nas gwarancję obowiązującej ceny skupu metali kolorowych w Szczecinie.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Gdzie znaleźć firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem?
13-09-2022
Gdzie znaleźć firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem?

Firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem znajdziesz na giełdzie WasteMaster! Wystarczy dodać tam swój odpad, dokładnie go opisać i działać. Wtedy zainteresowani recykl...

Więcej -->
Gdzie znajdę najbliższy skup metali kolorowych?
01-09-2022
Gdzie znajdę najbliższy skup metali kolorowych?

Interesuje Cię skup metali kolorowych, jednak nie wiesz, gdzie jest ich najbliższy punkt? Odpowiedź znajdziesz w WasteMaster! Na naszej giełdzie odpadów szybko znajdziesz przeds...

Więcej -->
Czy jest możliwy skup metali kolorowych online?
31-08-2022
Czy jest możliwy skup metali kolorowych online?

Interesuje Cię skup metali kolorowych online i zastanawiasz się, czy to w ogóle możliwe? Oczywiście! W dzisiejszych czasach już większość usług jest scyfryzowanych, w tym równie...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

5 na 5 gwiazdek - wyszukali dla mnie naprawdę niedrogi i ekologiczny skup metali kolorowych w Szczecinie, który zajmie się aluminiowymi częściami z serwisu męża!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Nie orientowałam się za bardzo w cenach skupu metali kolorowych w Szczecinie, dlatego zdecydowałam się na rozpoczęcie tej współpracy. Bezpłatnie otrzymałam oszacowaną cenę miedzianych wiórów oraz na maila wysłano mi listę skupów, z których opłaca się skorzystać. Polecam niezmiernie!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Wielka oszczędność czasu! Bardzo szybko dostałam informacje na temat ceny skupu metali kolorowych w Szczecinie. WasteMaster stało się moim podstawowym źródłem informacji z zakresu cen odpadów, jestem z tego naprawdę zadowolona!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Na pewno polecę WasteMaster znajomym! Wartościowa usługa, skierowana nie tylko do przedsiębiorców. Wyszukali dla mnie skup złomu metali kolorowych w Szczecinie, z którego jestem bardzo zadowolona. Samodzielnie pewnie nigdy bym go nie znalazła!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Polecam skorzystać - to naprawdę ogromna oszczędność czasu. Mi udało się wyszukać tańszy skup złomu kolorowego w Szczecinie, niż z początku przypuszczałam - więc to także oszczędność pieniędzy!

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych
27-04-2022
Przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych

Osoby gromadzące różnego typu odpady mogą wykorzystać przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych. Dzięki nim można dowiedzieć się, jak prawidłowo określać złom s...

Więcej -->
Klasyfikacja złomu kolorowego
02-03-2022
Klasyfikacja złomu kolorowego

Jak dzielimy odpady nadające się do skupu metali kolorowych? Odpady złomu metali kolorowych możemy podzielić ze względu na właściwości. Możemy wymienić następujące podział, na z...

Więcej -->
Cena tytanu na złomie
02-02-2022
Cena tytanu na złomie

Obowiązująca w Polsce cena tytanu na złomie utrzymuje się na stałym poziomie od kilku lat, co umożliwia korzystne cenowo przekazanie tego odpadu do punktów skupu. Stosunkowo wys...

Więcej -->
Cena niklu na złomie
02-12-2021
Cena niklu na złomie

Wiele osób zastanawia się, jaka jest cena niklu na złomie. Odpowiedź na to pytanie znajduje się w poniższym artykule. Zawarte w nim informacje mogą być przydatne zarówno dla kli...

Więcej -->
Cena cyny na złomie
19-11-2021
Cena cyny na złomie

W trakcie porządków na strychu lub w piwnicy znalazłeś sporo starych, cynowych przedmiotów? Garnków, naczyń, sztućców i dekoracji? Za bardzo nie wiesz co z tym zrobić? Przedmiot...

Więcej -->
Ceny złomu kolorowego
12-11-2021
Ceny złomu kolorowego

Posiadanie wiedzy na temat tego, jakie są aktualne ceny złomu kolorowego, może być przydatne zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. Popularny złom kolorowy to ogó...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon