Gdańsk - Skup metali kolorowych | WasteMaster

Skup metali kolorowych w Gdańsku

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Złom metali kolorowych na skupach w Gdańsku

Wykonywanie połączeń telefonicznych do podmiotów zajmujących się skupem złomu metali kolorowych jest wyczerpujące i czasochłonne. Czynność ta nie może nam zagwarantować, że w jej wyniku pozna się ceny skupu metali kolorowych w Gdańsku. Zdecydowanie łatwiej jest wykorzystać oferowane przez nas narzędzie. To formularz internetowy, przeznaczony do nieodpłatnej wyceny złomu metali kolorowych. Za pomocą tego narzędzia można w ciągu kilku minut poznać cennik skupu metali kolorowych w Gdańsku, który, jak wiadomo, kształtuje się dynamicznie i może zmieniać się nawet każdego dnia.
Ceny
Cu millbera 32,0 zł netto
Cu III niesort 28,5 zł netto
Cu wiór 27,8 zł netto
Mosiądz M 63 stare blachy 20,8 zł netto
Mosiadz chłodnice czyste bez Fe 18,2 zł netto
Brązy niemagnetyczne 23,5 zł netto
Brązy magnetyczne 22,5 zł netto
Cynk (blacha czysta) bez Fe 8,1 zł netto
Znal poamortyzacja 4,7 zł netto
Znal poprodukcja 10,0 zł netto
Ołów pokablowy czysty 7,2 zł netto
Ołów czysty 7,0 zł netto
Stal CrNiMo 18/10/2 8,8 zł netto
Stal CrNiMo 18/9 5,6 zł netto
Al. Cu chłodnice 14,5 zł netto
Profile białe nielakierowane max do 1 m 8,5 zł netto
Al. felgi rozbrojone bez Fe i Pb 9,3 zł netto
Al. Puszki 4,5 zł netto
Warunki współpracy

Jak prezentują się ceny złomu metali kolorowych w Gdańsku?

Na ceny skupu metali kolorowych w Gdańsku wpływają różne czynniki , a głównie to, jaki rodzaj odpadu jest w naszej dyspozycji . Najwyższą cenę otrzymasz za złom miedzi. W tym przypadku cena za miedź millbera kształtuje się na poziomie od 32 złotych za kg. Co więcej, bardzo dobrą stawkę możesz uzyskać również za płaskowniki oraz trakcję, ponieważ ceny zaczynają się od kwoty 31 zł za kg. Z kolei najmniej płatne są kable miedziane, gdyż cena wynosi tylko 1 zł za kg. Warto podkreślić fakt, że ze złomu metali kolorowych w dużym zakresie cenione są odpady brązu, a także mosiądzu. Warto podać przykład, a więc za mosiądz żółty możesz liczyć na stawkę 19,50 zł za kg i wyższą, a za brąz od 19 zł za kg odpadu. Za ołów w najgorszej sytuacji możesz otrzymać 0,50 zł za kg, a za cynk 2 zł za kg. Ceny za skupu odpadu aluminium charakteryzują się sporą rozpiętością. Wynosi ona od 0,50 zł za kg do nawet 7 zł za kg. Ceny skupu metali kolorowych ulegają częstym zmianom, dlatego warto śledzić sytuację. Stawki, które podaliśmy w powyższych przykładach, dotyczą stycznia 2022 roku.

Czy muszę przyjąć ofertę od WM?

Nie masz takiego obowiązku. Pamiętaj, iż przedstawione oferty do niczego Cię nie zobowiązują, finalna decyzja co do przyjęcia oferty należy wyłącznie do Ciebie. Dzięki naszej stronie jednocześnie porówna wiele ofert, a dzięki temu zaoszczędzisz swój cenny czas.

Jakie są ceny złomu kolorowego w Gdańsku?

W zależności od posiadanego odpadu ceny skupu metali kolorowych w Gdańsku może zdecydowanie się różnic. Przykładowo ceny miedzi wahają się od 1 zł za kg kabli do 32 zł za kg miedzi millbera. Inaczej jest w przypadku złomu brązu, gdzie różnica w cenie pomiędzy brązem niemagnetycznym a magnetycznym wynosi czasami 1 zł/kg (20 zł za kg niemagnetycznej do 19 zł za kg magnetycznej). Ceny mosiądzu zaczynają się od 14 zł za kg wiór do nawet 19,50 zł za mosiądz żółty. Odpady złomu aluminium są podzielone na wiele kategorii, w związku z czym istnieje duży przedział cenowy. W tym przypadku możemy uzyskać od 0,50 zł za kg do nawet 7 zł za kg. Wskazane ceny obowiązują na styczeń 2022.

Jakie dokumenty są wymagane przy skupie złomu i metali kolorowych w Gdańsku?

Sprzedaż odpadów złomu metali kolorowych nie różni się pod względem dokumentów wymaganych do sprzedaży od innych rodzaju złomu. W związku z tym dla przedsiębiorstw niezbędne jest wystawienie KPO (Karty Przekazania Odpadu) w systemie BDO. Należy przy tym pamiętać, że taki dokument musi zostać wypełniony przed realizacją samego odbioru. W przypadku osób fizycznych niezbędny jest dokument potwierdzający tożsamość. Po sprzedaży osoba fizyczna otrzyma FPO (Formularz Przekazania Odpadu), na którym będą dane adresowe, imie nazwisko oraz rodzaj przekazywanego odpadu. W razie potrzeby nasza firma jest w stanie pomóc z wszelką wymaganą dokumentacją.

W jaki sposób jest wykonywana usługa odbioru złomu metali kolorowych w Gdańsku?

Po wybraniu oferty na usługę skupu metali kolorowych w Gdańsku otrzymasz na adres e-mail potwierdzenie złożenia zamówienia. Jednocześnie firma realizująca usługę otrzyma wszystkie informacje na temat zamówienia. Nasz Opiekun klienta zadba o resztę związanych z samym odbiorem zagadnień. W tym kontekście ustali jego termin oraz inne ważne kwestie jak rodzaj pojazdu. Odpady złomu są przewożone przy pomocy specjalistycznych pojazdów dostawczych (HDS, czyli pojazdów z samo załadunkiem) lub kontenerów. W przypadku regularnego dostarczania dużych ilości odpadu możliwe jest również ustawienie kontenera z opcją jego planowej wymiany. Jeżeli nie jesteś pewny, jaki sposób odbioru będzie najlepszy dla Twojej sytuacji, skontaktuj się z naszą firmą a nasz konsultant, służąc swoim doświadczeniem, postara się pomóc.

W jaki sposób przeprowadza się proces zlecania usługi odbioru złomu metali kolorowych w Gdańsku w narzędziu WasteMaster?

Duży podział złomu kolorowego przyczynił się do tego, że opracowaliśmy system, który ułatwia cały proces zamawiania. Co więcej, system jest bardzo przyjacielski dla korzystającego. Oferujemy dwa sposoby związane z zamawianiem usługi. Po pierwsze trzeba nawiązać kontakt telefoniczny z przedstawicielem naszej firmy. Metodę taką polecamy osobom, które nie są przekonane, co do tego, jaki dokładnie rodzaj odpadu posiadają lub nie wiedzą, do jakiej kategorii odpad przypisać. Przedstawiciel naszej firmy rozwieje wszelkie wątpliwości, a mianowicie udzieli wsparcia w identyfikacji odpadu, a także uzupełni wszelkie potrzebne dane. Co więcej, konsultant umieści również w imieniu klienta konkretne zapytanie. Drugie rozwiązanie polega na samodzielnym złożeniu ogłoszenia w narzędziu WasteMaster lub za pośrednictwem strony internetowej, na której obecnie jesteśmy. W tym przypadku wystarczy założyć konto i opublikować ogłoszenie przez uwzględnienie rodzaju odpadu, jego lokalizacji oraz ilości. Gdy stosowne zapytanie pojawi się już w naszej bazie, konsultant wykona analizę rynku i wybierze najlepsze propozycje spełniające Twoje wymagania.

Które odpady nie są przyjmowane przez skup złomu i metali kolorowych?

Skup złomu, który działa zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, przykłada dużą wagę do tego, aby odpady nie pochodziły z kradzieży. Dlatego nie odbierają one elementów torów kolejowych i trakcji. Co więcej, odrzucone zostaną również części infrastruktury komunikacyjnej, znaki drogowe, barierki i monety, które są w obiegu. Trzeba mieć na uwadze również to, że przedmioty te nie zostaną przyjęte przez skup złomu i metali kolorowych nawet wtedy, gdy zostaną one pozyskane w sposób zgodny z prawem.

Ile wynosi dodanie odpadów złomu metali kolorowych w narzędziu WasteMaster?

Uwzględnienie odpadów złomu metali kolorowych w aplikacji WasteMaster nic nie kosztuje, ponieważ jest to usługa darmowa. Dlatego decydując się na to rozwiązanie, nie tylko uzyskasz najlepsze propozycje dotyczące konkretnego odpadu, ale także oszczędzisz cenny czas.

Jakie odpady są chętnie przyjmowane przez skup złomu metali kolorowych w Gdańsku?

Profesjonalny skup metali kolorowych w Gdańsku przyjmuje różne odpady, a w szczególności stare miedziane przewody, a także puszki aluminiowe po napojach. Znajdują się tam również klamki, żaluzje, mosiężne lampy, stalowe zlewy czy nakrętki aluminiowe. Gdy nie masz przekonania i nie jesteś pewny lub pewna, czy konkretny odpad zostanie przyjęty przez skup, zadzwoń do nas, a pomożemy Ci rozwiać wszelkie wątpliwości w tym zakresie.

Na jakie czynniki należy zwrócić szczególną uwagę w trakcie procesu związanego z wyborem kontrahenta na odbiór złomu metali kolorowych w Gdańsku?

Ważne znaczenie mają oczywiście nasze oczekiwania. Stawka także jest istotna, ale nie najważniejsza. W procesie tym uwzględnij w szczególności termin odbioru i opinie o przedsiębiorstwie. Gdy wybierzesz naszą aplikację WasteMaster do porównywania propozycji możesz liczyć na bezpieczeństwo całej transakcji.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Gdzie znaleźć firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem?
13-09-2022
Gdzie znaleźć firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem?

Firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem znajdziesz na giełdzie WasteMaster! Wystarczy dodać tam swój odpad, dokładnie go opisać i działać. Wtedy zainteresowani recykl...

Więcej -->
Gdzie znajdę najbliższy skup metali kolorowych?
01-09-2022
Gdzie znajdę najbliższy skup metali kolorowych?

Interesuje Cię skup metali kolorowych, jednak nie wiesz, gdzie jest ich najbliższy punkt? Odpowiedź znajdziesz w WasteMaster! Na naszej giełdzie odpadów szybko znajdziesz przeds...

Więcej -->
Czy jest możliwy skup metali kolorowych online?
31-08-2022
Czy jest możliwy skup metali kolorowych online?

Interesuje Cię skup metali kolorowych online i zastanawiasz się, czy to w ogóle możliwe? Oczywiście! W dzisiejszych czasach już większość usług jest scyfryzowanych, w tym równie...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Dobrze, że powstało coś takiego. Dzięki opcji bezpłatnej konsultacji, mogę dzwonić w sprawie cen skupu metali kolorowych w Gdańsku i dowiedzieć się wszystkiego!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Bardzo wartościowa usługa. Szanuję swój czas, dlatego nie chcę go marnować na bezsensowne wyszukiwanie skupów metali kolorowych w Gdańsku - przecież tak niewiele o tym wiem! Dlatego zadzwoniłam do WasteMaster - zawsze wyszukają dla mnie coś ciekawego!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Nie mam czasu na grzebanie w intrenecie za cenami skupu metali kolorowych, dlatego wolę zadzwonić do WasteMaster i w kilka minut dowiedzieć się, ile zapłacę za utylizację mojego mosiężnego złomu. Bardzo przydatna usługa!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Dobra obsługa, uprzejmy konsultant na linii wyszukał dla mnie najkorzystniejszy skup złomu kolorowego w Gdańsku, do którego mogłem wywieźć aluminiowe puszki. Stąd ocena 5 na 5 gwiazdek!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Dzięki konsultacji z espertami z WasteMaster, dowiedziałem się jak kształtują się ceny skupu metali kolorowych w Gdańsku. Polecam, to naprawdę wartościowe źródło informacji!

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Skup złomu mosiądzu w praktyce – przydatne informacje
06-05-2022
Skup złomu mosiądzu w praktyce – przydatne informacje

Osoby dysponujące dużą ilością odpadów w postaci metali kolorowych i nieżelaznych powinny zainteresować się tematem skupu złomu mosiądzu w praktyce – przydatne informacje. Z pon...

Więcej -->
Przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych
27-04-2022
Przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych

Osoby gromadzące różnego typu odpady mogą wykorzystać przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych. Dzięki nim można dowiedzieć się, jak prawidłowo określać złom s...

Więcej -->
Klasyfikacja złomu kolorowego
02-03-2022
Klasyfikacja złomu kolorowego

Jak dzielimy odpady nadające się do skupu metali kolorowych? Odpady złomu metali kolorowych możemy podzielić ze względu na właściwości. Możemy wymienić następujące podział, na z...

Więcej -->
Cena tytanu na złomie
02-02-2022
Cena tytanu na złomie

Obowiązująca w Polsce cena tytanu na złomie utrzymuje się na stałym poziomie od kilku lat, co umożliwia korzystne cenowo przekazanie tego odpadu do punktów skupu. Stosunkowo wys...

Więcej -->
Cena niklu na złomie
02-12-2021
Cena niklu na złomie

Wiele osób zastanawia się, jaka jest cena niklu na złomie. Odpowiedź na to pytanie znajduje się w poniższym artykule. Zawarte w nim informacje mogą być przydatne zarówno dla kli...

Więcej -->
Cena cyny na złomie
19-11-2021
Cena cyny na złomie

W trakcie porządków na strychu lub w piwnicy znalazłeś sporo starych, cynowych przedmiotów? Garnków, naczyń, sztućców i dekoracji? Za bardzo nie wiesz co z tym zrobić? Przedmiot...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat