Auto złom - skup samochodów i utylizacja | WasteMaster

Auto złomowanie

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Masz auto, którego nie opłaca się naprawić lub sprzedać? To nie problem! Pobierz naszą aplikację i znajdź skup samochodów używanych w pobliżu.

Jeśli jesteś właścicielem pojazdu w złym stanie technicznym, na pewno wiesz, ile wynosi jego utrzymanie. I nie chodzi tu tylko o zużycie paliwa czy ciągłe naprawy, ale przede wszystkim o wysoką stawkę OC, naliczaną przez towarzystwa ubezpieczeniowe w przypadku przestarzałych modeli. A może posiadasz powypadkowy pojazd, którego naprawa mija się z celem? I tej sytuacji najbardziej opłaca Ci się oddać go na skup złomu samochodowego i skorzystać na atrakcyjnych stawkach za utylizację. Auto złomowanie jest sposobem na pozbycie się problemu, a przy okazji uzyskanie sensownego zwrotu finansowego.

W zakres prezentowanych przez WasteMaster ofert wchodzi auto złomowanie różnego rodzaju pojazdów. Skup samochodów uszkodzonych i używanych za pośrednictwem naszej aplikacji obejmuje najszerszy możliwy zakres. Każda z firm, z którymi współpracujemy, świadczy usługi profesjonalnie i w korzystnej cenie.

Auto złom – na czym polega?

Auto złom jest to przekazanie używanego przez siebie pojazdu mechanicznego do specjalistycznej firmy, zajmującej się kasacją pojazdów osobowych, dostawczych, jak również jednośladów. Utylizacja samochodów najczęściej wiąże się z uzyskaniem przez klienta dodatkowych korzyści finansowych oraz możliwością wyrejestrowania auta.

Firmy, które oferują auto złom, są stacjami demontażu, złomowania i kasacji pojazdów. To specjalistyczne jednostki, które oferują odpłatny recykling aut. W zakres ich usług wchodzą pojazdy osobowe, ciężarowe, kampery oraz auta dostawcze. Zazwyczaj skup samochodów używanych przyjmuje wszystkie samochody i jednoślady, bez względu na markę, model, stan techniczny czy rok produkcji.

 

Utylizacja samochodów z aplikacją WasteMaster 

Poszukiwanie firmy, w której zakres wchodzi auto złomowanie, nie należy do łatwych czynności. Dlatego też możesz skorzystać z internetowej aplikacji WasteMaster. Pozwala ona wybrać skup samochodów uszkodzonych i używanych, oferujący atrakcyjne cenowo złomowanie pojazdów.


 

Aby znaleźć skup samochodów na złom za naszą pomocą, w pierwszej kolejność musisz określić, do jakiej kategorii należy Twój pojazd. Do wyboru masz samochody osobowe, ciężarowe i motocykle. Ten podział ma charakter transparentny, dzięki czemu łatwiej jest wyszukać ofertę na auto złom. 


 

Pamiętaj, że dodając zapytanie o auto złomowanie w aplikacji WasteMaster, nie ponosisz żadnych opłat związanych z tym działaniem. Niezależnie, czy jesteś klientem firmowym, czy indywidualnym, możesz wielokrotnie wynajdować skup samochodów używanych za pośrednictwem naszego narzędzia – bez żadnych zobowiązań! 

Wszystko, co musisz wiedzieć, zanim wyszukasz oferty na auto złomowanie w aplikacji WasteMaster

Jakich dokumentów wymaga skup samochodów na złom? 

Auto złomowanie polega na odbiorze pojazdów mechanicznych wraz z kompletem dokumentów, uprawniających do kasacji. Skup samochodów uszkodzonych i używanych wymaga od Ciebie między innymi okazania dowodu rejestracyjnego, dowodu osobistego, karty pojazdu oraz umowy kupna-sprzedaży. Jeśli auto jest zarejestrowane na firmę, musisz okazać także wpis do ewidencji działalności gospodarczej. 

Jak wybrać stację na auto złomowanie? 

Pamiętaj, aby wybrać legalnie działającą stację, czyli uprawioną do utylizacji samochodów przez wojewodę. Tylko takie miejsca mogą wydawać dokumenty niezbędne do wyrejestrowania pojazdu oraz otrzymania zwrotu składek za niewykorzystane OC. Wybierając legalny skup samochodów uszkodzonych i używanych, zyskujesz pewność, że auto złom zostanie należycie zabezpieczony i nie będzie stwarzał zagrożenia dla ludzi czy środowiska. 

Jak przebiega utylizacja samochodów? 

Zanim udasz się na skup złomu samochodowego, ustal z firmą, jak przetransportować pojazd przeznaczony na auto złom. Możesz zrobić to na własną rękę lub przy pomocy lawety. Gdy dostarczysz samochód, pracownik stacji podpisuje z Tobą umowę kupna-sprzedaży. Po zakończonej kasacji wystarczy odebrać dokumenty potwierdzające auto złomowanie oraz wyrejestrowanie pojazdu.

Szukasz firmy, która oferuje skup samochodów na złom? Skorzystaj z aplikacji WasteMaster i wybierz najlepszą ofertę na utylizację Twojego pojazdu! Koniecznie sprawdź też cennik na auto złom.

 

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Zajmujemy się sprzedażą hurtową złomu i odpadów metalowych. Od niedawna proponujemy materiały do recyklingu. Chcieliśmy się zareklamować, ale konkurencja w regionie była spora. Zdecydowaliśmy się na wastemaster i promujemy się z pomocą tego narzędzia.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Pośrednicy odpadami dobrze wiedzą, jak liczą się kontakty biznes. Polecam wszystkim kolegom i koleżankom po fachu korzystać z aplikacji wm. Teraz budowanie solidnej sieci zawodowej nie jest żadnym wyzwaniem.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Jesteśmy dużym zakładem przetwórstwa tworzyw sztucznych. Duże złomowisko koło nas zamknęło się i zaczęliśmy mieć problem z przemiałami. W apce znalazłem pośrednika, który szuka teraz dla nas kontrahentów. To było bardzo proste.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Sama decyduję o tym, czy chcę ofertę kupna zaakceptować czy odrzucić. Kontaktują się ze mną tylko te osoby, które akceptuję. Wiem, że moje dane są bezpieczne.

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Pierwszy raz spotykam się [...]

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Jak postępuje się z odpadami niebezpiecznymi oraz, jak się je przechowuje?
06-06-2022
Jak postępuje się z odpadami niebezpiecznymi oraz, jak się je przechowuje?

Osoby generujące sporą ilość produktów toksycznych, skażonych lub zagrażających faunie i florze, powinny wiedzieć, jak postępuje z odpadami niebezpiecznymi oraz, jak się je prze...

Więcej -->
Ewidencja odpadów w praktyce (nowe przykłady, więcej informacji)
03-06-2022
Ewidencja odpadów w praktyce (nowe przykłady, więcej informacji)

Bardzo popularny obecnie temat, którym jest ewidencja odpadów w praktyce (nowe przykłady, więcej informacji) może przydać się osobom rozpoczynającym działalność gospodarczą, jak...

Więcej -->
Rodzaje odpadów na przykładach
02-06-2022
Rodzaje odpadów na przykładach

Osoby, które zastanawiają się w, jaki sposób klasyfikować różnego typu śmieci, powinny zapoznać się z poniższym tekstem. Przedstawione w nim rodzaje odpadów na przykładach, pozw...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat