Auto złom - skup samochodów i utylizacja | WasteMaster

Sprzedaj lub utylizuj odpady

Zajmie Ci tylko 15 sekund...

×
×
×

Autozłom

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
3 proste kroki!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Do wyceny
Szczegóły
Szybko
Efektywnie
Bezpiecznie

Masz auto, którego nie opłaca się naprawić lub sprzedać? To nie problem! Pobierz naszą aplikację i znajdź skup samochodów używanych w pobliżu.

Jeśli jesteś właścicielem pojazdu w złym stanie technicznym, na pewno wiesz, ile wynosi jego utrzymanie. I nie chodzi tu tylko o zużycie paliwa czy ciągłe naprawy, ale przede wszystkim o wysoką stawkę OC, naliczaną przez towarzystwa ubezpieczeniowe w przypadku przestarzałych modeli. A może posiadasz powypadkowy pojazd, którego naprawa mija się z celem? I tej sytuacji najbardziej opłaca Ci się oddać go na skup złomu samochodowego i skorzystać na atrakcyjnych stawkach za utylizację. Auto złomowanie jest sposobem na pozbycie się problemu, a przy okazji uzyskanie sensownego zwrotu finansowego.

W zakres prezentowanych przez WasteMaster ofert wchodzi auto złomowanie różnego rodzaju pojazdów. Skup samochodów uszkodzonych i używanych za pośrednictwem naszej aplikacji obejmuje najszerszy możliwy zakres. Każda z firm, z którymi współpracujemy, świadczy usługi profesjonalnie i w korzystnej cenie.

Auto złom – na czym polega?

Auto złom jest to przekazanie używanego przez siebie pojazdu mechanicznego do specjalistycznej firmy, zajmującej się kasacją pojazdów osobowych, dostawczych, jak również jednośladów. Utylizacja samochodów najczęściej wiąże się z uzyskaniem przez klienta dodatkowych korzyści finansowych oraz możliwością wyrejestrowania auta.

Firmy, które oferują auto złom, są stacjami demontażu, złomowania i kasacji pojazdów. To specjalistyczne jednostki, które oferują odpłatny recykling aut. W zakres ich usług wchodzą pojazdy osobowe, ciężarowe, kampery oraz auta dostawcze. Zazwyczaj skup samochodów używanych przyjmuje wszystkie samochody i jednoślady, bez względu na markę, model, stan techniczny czy rok produkcji.

 

Utylizacja samochodów z aplikacją WasteMaster 

Poszukiwanie firmy, w której zakres wchodzi auto złomowanie, nie należy do łatwych czynności. Dlatego też możesz skorzystać z internetowej aplikacji WasteMaster. Pozwala ona wybrać skup samochodów uszkodzonych i używanych, oferujący atrakcyjne cenowo złomowanie pojazdów.


 

Aby znaleźć skup samochodów na złom za naszą pomocą, w pierwszej kolejność musisz określić, do jakiej kategorii należy Twój pojazd. Do wyboru masz samochody osobowe, ciężarowe i motocykle. Ten podział ma charakter transparentny, dzięki czemu łatwiej jest wyszukać ofertę na auto złom. 


 

Pamiętaj, że dodając zapytanie o auto złomowanie w aplikacji WasteMaster, nie ponosisz żadnych opłat związanych z tym działaniem. Niezależnie, czy jesteś klientem firmowym, czy indywidualnym, możesz wielokrotnie wynajdować skup samochodów używanych za pośrednictwem naszego narzędzia – bez żadnych zobowiązań! 

Wszystko, co musisz wiedzieć, zanim wyszukasz oferty na auto złomowanie w aplikacji WasteMaster

Jakich dokumentów wymaga skup samochodów na złom? 

Auto złomowanie polega na odbiorze pojazdów mechanicznych wraz z kompletem dokumentów, uprawniających do kasacji. Skup samochodów uszkodzonych i używanych wymaga od Ciebie między innymi okazania dowodu rejestracyjnego, dowodu osobistego, karty pojazdu oraz umowy kupna-sprzedaży. Jeśli auto jest zarejestrowane na firmę, musisz okazać także wpis do ewidencji działalności gospodarczej. 

Jak wybrać stację na auto złomowanie? 

Pamiętaj, aby wybrać legalnie działającą stację, czyli uprawioną do utylizacji samochodów przez wojewodę. Tylko takie miejsca mogą wydawać dokumenty niezbędne do wyrejestrowania pojazdu oraz otrzymania zwrotu składek za niewykorzystane OC. Wybierając legalny skup samochodów uszkodzonych i używanych, zyskujesz pewność, że auto złom zostanie należycie zabezpieczony i nie będzie stwarzał zagrożenia dla ludzi czy środowiska. 

Jak przebiega utylizacja samochodów? 

Zanim udasz się na skup złomu samochodowego, ustal z firmą, jak przetransportować pojazd przeznaczony na auto złom. Możesz zrobić to na własną rękę lub przy pomocy lawety. Gdy dostarczysz samochód, pracownik stacji podpisuje z Tobą umowę kupna-sprzedaży. Po zakończonej kasacji wystarczy odebrać dokumenty potwierdzające auto złomowanie oraz wyrejestrowanie pojazdu.

Szukasz firmy, która oferuje skup samochodów na złom? Skorzystaj z aplikacji WasteMaster i wybierz najlepszą ofertę na utylizację Twojego pojazdu! Koniecznie sprawdź też cennik na auto złom.

 

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Zajmujemy się sprzedażą hurtową złomu i odpadów metalowych. Od niedawna proponujemy materiały do recyklingu. Chcieliśmy się zareklamować, ale konkurencja w regionie była spora. Zdecydowaliśmy się na wastemaster i promujemy się z pomocą tego narzędzia.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Pośrednicy odpadami dobrze wiedzą, jak liczą się kontakty biznes. Polecam wszystkim kolegom i koleżankom po fachu korzystać z aplikacji wm. Teraz budowanie solidnej sieci zawodowej nie jest żadnym wyzwaniem.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Jesteśmy dużym zakładem przetwórstwa tworzyw sztucznych. Duże złomowisko koło nas zamknęło się i zaczęliśmy mieć problem z przemiałami. W apce znalazłem pośrednika, który szuka teraz dla nas kontrahentów. To było bardzo proste.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Sama decyduję o tym, czy chcę ofertę kupna zaakceptować czy odrzucić. Kontaktują się ze mną tylko te osoby, które akceptuję. Wiem, że moje dane są bezpieczne.

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Pierwszy raz spotykam się [...]

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Odpady niebezpieczne i ich właściwości
19-05-2022
Odpady niebezpieczne i ich właściwości

Wiedza na temat tego, czym są odpady niebezpieczne ich właściwości, jest niezbędna, aby dokonać ich prawidłowej klasyfikacji i podziału. Duże znaczenie ma także świadomość, jaki...

Więcej -->
Rosnące grono klientów!
18-05-2022
Rosnące grono klientów!

🥳Rosnące grono klientów!🥳Zapytania o kontenery na odpady budowlane są codziennością. Jednak czy w kontekście zamówień można pochwalić się czymś nadzwyczajnym?My możemy, gdyż do ...

Więcej -->
Skup oleju gastronomicznego – najważniejsze informacje
17-05-2022
Skup oleju gastronomicznego – najważniejsze informacje

W wielu lokalach gastronomicznych do przygotowania potraw stosuje się oleje roślinne. Wykorzystany produkt tego rodzaju to odpad, który odbierze od lokalu i zutylizuje skup olej...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat