Gdańsk - Odbiór elektrośmieci | WasteMaster

Odbiór elektrośmieci w Gdańsku

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Ogólny cennik na złom elektroniczny w Gdańsku

Jeżeli szukasz danych na temat tego, na jakim poziomie kształtują się ceny złomu elektronicznego w Gdańsku, to musisz mieć świadomość, że jest to działanie czasochłonne i wyczerpujące. Dużo prościej jest skorzystać z innowacyjnych i sprawdzonych rozwiązań. Dzięki nim ceny złomu komputerowego w Gdańsku przestaną być dla Ciebie trudno dostępne. Uruchamiając nasz darmowy formularz internetowy, opublikowany na naszej stronie w sieci, jesteś w stanie szybko i bezbłędnie obliczyć, ile możesz zarobić na sprzedaży posiadanych elektrośmieci.
Ceny
Płyty główne 37,2 zł netto
Dyski twarde HDD 6,1 zł netto
Procesory ceramiczne Intel 486 1323,0 zł netto
RAM - złote 168,6 zł netto
RAM - srebrne 146,0 zł netto
Układy scalone 63,7 zł netto
Komputery samochodowe 17,6 zł netto
Warunki współpracy

Jaki wykorzystuje się cennik za zużyty sprzęt elektroniczny w Gdańsku? Na jakim poziomie kształtują się ceny za odpady elektroniczne?

Odpłatność za odbiór elektrośmieci w Gdańsku zależy od wielu różnych czynników, dlatego nie można jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Firmy działające w tej branży i zajmujące się odbiorem odpadów elektronicznych kierują się indywidualnie określonymi optymalnymi ilościami logistycznymi. Co więcej, nie bez znaczenia jest też to, jakim typem odpadów dysponujemy. Dla przykładu w przypadku świetlówek wykorzystuje się stawki, które kształtują się na poziomie od 6 złotych netto za kilogram. Z kolei inne odpady tego typu uwzględniają ceny od 0,08 złotych netto za kilogram. Warto zauważyć jeszcze jedną kwestię, a mianowicie przy odbiorze odpadów w małych ilościach możesz liczyć na to, że odbiór zrealizowany będzie nieodpłatnie. Niektóre firmy oferują właśnie bezpłatny odbiór elektrośmieci w Gdańsku. Co jeszcze powinieneś wiedzieć o wywozie elektrośmieci w Gdańsku i samych elektrośmieciach?

W jaki sposób wykonuje się usługę odbioru odpadów elektronicznych w Gdańsku?

Gdy wybierzesz konkretną ofertę odbioru odpadów elektronicznych w Gdańsku, przydzielony do Ciebie Opiekun Klienta uzgodni wszystkie najważniejsze kwestie związane z procesem odbioru. Jedną z najistotniejszych spraw jest w tym przypadku termin wykonania zlecenia. Co więcej, chcemy też zauważyć, że przez cały czas dotyczący odbioru odpadów elektronicznych w Gdańsku będziemy oferować Ci pomoc. Dla przykładu możesz liczyć na nasze wsparcie przy sprawach związanych z wymaganymi dokumentami i innych działaniach. Dzięki temu możesz mieć pewność, że cały proces przebiegnie bezpiecznie, a usługa zostanie zrealizowana z pełnym sukcesem. W ten oto sposób odbiór i utylizacja sprzętu AGD w Gdańsku staje się prostsza.

Odbiór elektrośmieci w Gdańsku z pomocą aplikacji WasteMaster. Jakie wymienia się sposoby na to, aby zużyty sprzęt elektroniczny został odebrany w ramach usługi?

Gdzie oddać elektrośmieci w Gdańsku? W naszym działaniu dążymy głównie do oferowania naszym klientom najlepszych rozwiązań dla każdego typu odpadu. Dlatego dajemy gwarancję, że z nami zrealizujesz odbiór elektrośmieci w Gdańsku z różnych rodzajów. Zatem firmy , które z nami współpracują, chętnie przyjmą od Ciebie sprzęt elektryczny należący do kategorii wielkogabarytowego. Wymienia się tutaj między innymi: pralki, lodówki, zmywarki, telewizory, klimatyzatory, grzejniki i wiele, wiele więcej. Co więcej, oddasz także urządzenia małogabarytowe, a więc: żelazko, sprzęt wi-fi, wagi, zegarki, radia i inne urządzenia. Zachęcamy również do przeznaczania do odbioru elektrośmieci w Gdańsku następujących zużytych urządzeń elektronicznych: wiertarki, piły, maszyny do szycia czy też sprzęt do spawania. Oczywiście nie są to wszystkie urządzenia, ponieważ to tylko przykłady. W przypadku , gdy nurtują Cię wątpliwości, co do tego, czy zepsute urządzenia, które masz w domu, zostaną przyjęte przez specjalistyczną firmę, możesz zadzwonić do nas i porozmawiać o tym z doświadczonym pracownikiem naszego przedsiębiorstwa. W rezultacie możesz liczyć na to, że konsultant znajdzie najkorzystniejsze rozwiązanie dla Ciebie. W przypadku usługi odbioru elektrośmieci niestety firmy nie przyjmą sprzętów, które nie są kompletne, a więc pozbawione na przykład silnika czy agregatu.

To gdzie oddać elektrośmieci w Gdańsku? Nie musisz się nad tym zastanawiać, zamiast tego zamów w naszej aplikacji usługę odbioru odpadów elektronicznych w Gdańsku! Zamawianie usługi odbioru elektrośmieci w aplikacji Waste Master

Interesuje cię odbiór zużytego sprzętu AGD w Gdańsku? To nigdy nie było łatwiejsze. Dzięki naszej aplikacji masz dwa możliwe sposoby na zamówienie usługi. Po pierwsze, możesz usługę zamówić przez kontakt telefoniczny z naszym konsultantem. Uzupełni on wszystkie niezbędne informacje i doda ogłoszenie w aplikacji. Na swój adres e-mail otrzymasz potwierdzenie złożenia zamówienia na usługę odbioru elektrośmieci w Gdańsku. Drugą możliwością jest dodanie ogłoszenia przy pomocy naszej aplikacji. Można to uczynić na dwa sposoby. Po pierwsze przy wykorzystaniu strony mamodpad, na której się aktualnie znajdujemy. Po wypełnieniu formularza odnośnie zamówienia, ogłoszenie zostanie dodane w aplikacji. Drugi sposób prowadzi przez rejestrację w aplikacji. Po utworzeniu konta będziesz mógł dodać ogłoszenie odnośnie usługi. Nie zależnie od wybranego sposobu, po umieszczeniu ogłoszenia jego obsługą zajmie się wyznaczony przez nas Opiekun klienta. Jego zadaniem będzie znalezienie najkorzystniejszych ofert na odbiór zużytego sprzętu elektronicznego w Gdańsku. Dodatkowo, po przyjęciu którejś oferty, zadba on o prawidłowy przebieg całej transakcji. Wszystko to, aby nasz klient zaoszczędził maksymalnie swój czas. Nie będzie musiał się już zastanawiać gdzie oddać elektrośmieci w Gdańsku.

Czy dodanie odpadów elektronicznych w Gdańsku w narzędziu WasteMaster jest jednoznaczne z ponoszeniem jakichś opłat?

Dodanie zużytego sprzętu elektronicznego w Gdańsku w aplikacji WasteMaster nie wywołuje potrzeby ponoszenia opłat za to działanie. Co więcej, nie ma tutaj znaczenia czy czynności tej dokonasz z pomocą naszego konsultanta, czy samodzielnie w systemie. Nie ponosisz też kosztów za obsługę zapytania przez przedstawiciela naszej firmy. Dlatego z pewnością warto dodać odpad w naszym systemie i raz na zawsze zapomnieć o problemie związanym z tym, gdzie oddać elektrośmieci w Gdańsku.

Odbiór elektroniki Gdańsk – gdzie wyrzucać elektrośmieci w Gdańsku?

Zastanawiasz się gdzie oddać elektrośmieci w Gdańsku? Nie ważne czy masz zepsuty komputer czy stare radio, z nami znajdziesz rozwiązanie! Ale czym są tak naprawdę zużyty sprzęt elektroniczny? Czy istnieją skupy elektrośmieci w Gdańsku?

Jako odpady elektroniczne w Gdańsku (lub inaczej ZSEiE – Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny) możemy definiować jako wszelkiego rodzaju nieużywane, niepotrzebne oraz oczywiście zużyte urządzenia elektryczne. Sprzęt musi być zasilany na prąd (niezależnie czy z sieci elektronicznej, czy na baterie).Odbiór sprzętu elektronicznego w Gdańsku odbywa się w specjalnie przystosowanych do tego celu skupach. Właściciele miejsc takich jak te, doskonale wiedzą, w jaki sposób obchodzić się z tego typu odpadami. Jeżeli mamy stary sprzęt AGD czy biurowy, warto odnaleźć najbliższy punkt elektrozłomu i pofatygować się do niego razem z zalegającym nam przedmiotem. Jeśli jednak to dla nas zbyt duży kłopot, niektóre firmy oferują transport do twojego domu, gdzie odbierają zużyty sprzęt elektroniczny w Gdańsku. Nasza aplikacja pomoże Ci dowiedzieć się, czy i w Twoim przypadku jest to możliwe. Dzięki odpowiedniej segregacji, recykling elektrośmieci w Gdańsku może przebiegać sprawnie i z korzyścią dla środowiska naturalnego.W dodatku, jeżeli masz naprawdę dużą ilość elektroodpadów, nasza firma jest w stanie zagwarantować Ci kontener na elektrośmieci w Gdańsku. Wystarczy się do nas zgłosić, a na pewno ustalimy szczegóły. Mamy nadzieje, że już wiesz, gdzie oddać elektrośmieci w Gdańsku.

Elektrośmieci Gdańsk. Utylizacja elektroodpadów w Gdańsku

Szukasz punktu, który odbierze Twój zużyty sprzęt komputerowy? Myślisz, że coś możesz na tym zarobić? Wejdź na stronę WasteMaster. Znajdziesz tam aplikację, która pomoże znaleźć chętnych na twoje elektroodpady. Wystarczy, że wypełnisz brakujące dane o Twoim sprzęcie, a przeglądające oferty firmy z pewnością się o nim dowiedzą. A może wolisz kontakt z żywym człowiekiem? Wtedy koniecznie zadzwoń! Recykling elektrośmieci w Gdańsku powinien być i użyteczny, i przyjemny! Musisz również wiedzieć, że niektóre z firm mogą Ci zaoferować darmowy odbiór elektrośmieci w Gdańsku. Dodatkowo, jeśli będziesz korzystał z naszej aplikacji, na bieżąco będziesz wiedział, jak kształtują się aktualne ceny złomu elektronicznego w Gdańsku. Same korzyści!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Jak utylizuje się elektrośmieci?
25-08-2022
Jak utylizuje się elektrośmieci?

Elektrośmieci utylizuje się w wyspecjalizowanych do tego przedsiębiorstwach, które w bezpieczny i legalny sposób je przerabiają. Posiadasz dużą liczbę elektroodpadów i chcesz si...

Więcej -->
Kto skupuje elektrośmieci?
24-08-2022
Kto skupuje elektrośmieci?

Elektrośmieci skupują specjalne przedsiębiorstwa, które zajmują się tego typu odpadami na co dzień. Masz dużą liczbę elektroodpadów i chcesz się ich pozbyć? Skorzystaj z naszej ...

Więcej -->
Czy można sprzedać elektrośmieci?
23-08-2022
Czy można sprzedać elektrośmieci?

Tak, elektrośmieci można sprzedać. Jeżeli posiadasz dużą liczbę elektroodpadów i chcesz je sprzedać, zgłoś się do nas. Skorzystaj z naszej aplikacji WasteMaster lub zadzwoń. Bez...

Więcej -->
Ile kosztuje utylizacja świetlówek?
23-08-2022
Ile kosztuje utylizacja świetlówek?

Trudno jednoznacznie odpowiedzieć, ile kosztuje utylizacja świetlówek. Jej cena jest uzależniona od wielu czynników jak np. lokalizacja punktu skupu, ilość odpadu, rodzaju odpad...

Więcej -->
Czy można oddać starą lodówkę na złom?
22-08-2022
Czy można oddać starą lodówkę na złom?

Jak pozbyć się starej lodówki? Starą lodówkę można oddać do firm wyspecjalizowanych w tego rodzaju odpadach. Jeżeli posiadasz sporą liczbę tego typu elektroodpadu, skorzystaj z ...

Więcej -->
Gdzie oddać zużyte tonery?
21-08-2022
Gdzie oddać zużyte tonery?

Zużyte tonery trzeba oddać do specjalnego punktu skupu elektrośmieci. Niektóre z nich znajdują się na terenie sklepów z materiałami eksploatacyjnymi. Oprócz tego sprzedawca, u k...

Więcej -->
Gdzie oddać zużyte żarówki?
19-08-2022
Gdzie oddać zużyte żarówki?

Osoby fizyczne mogą oddać zużyte żarówki do specjalnych punktów skupów lub pojemników. Często takowe znajdują się w sklepach budowlanych i meblowych. Przedsiębiorcy, którzy posi...

Więcej -->
Ile kosztuje odbiór elektrośmieci?
18-08-2022
Ile kosztuje odbiór elektrośmieci?

Wiele osób zastanawia się, ile kosztuje odbiór elektrośmieci. Otóż odpowiedź nie jest taka prosta, jak mogłoby się z początku wydawać. Zazwyczaj bezpłatny odbiór elektroodpadów ...

Więcej -->
Gdzie oddać elektrośmieci z firmy?
17-08-2022
Gdzie oddać elektrośmieci z firmy?

Elektrośmieci z firmy najlepiej oddać za pośrednictwem naszej firmy WasteMaster. Zorganizujemy bezpłatny odbiór elektrośmieci i pomożemy z formalnościami. Skorzystaj z naszej da...

Więcej -->
Gdzie oddać elektrośmieci?
17-08-2022
Gdzie oddać elektrośmieci?

„Jak oddać elektrośmieci?”, „jak pozbyć się elektrośmieci?” – tego typu pytania ciągle przewijają się przez naszą skrzynkę mejlową. Odpowiadamy: jeśli posiadamy dużą liczbę elek...

Więcej -->
Gdzie oddać starą pralkę?
13-08-2022
Gdzie oddać starą pralkę?

Niektórzy nasi klienci zwracają się do nas z zapytaniem co zrobić z zepsutą pralką. Jeżeli posiadamy znaczącą liczbę tego typu elektroodpadów, wtedy warto skorzystać z naszej ap...

Więcej -->
Gdzie oddać zużyte świetlówki?
12-08-2022
Gdzie oddać zużyte świetlówki?

Często dostajemy pytanie o to, jak pozbyć się świetlówek. Jeśli posiadacie ich dużą liczbę wtedy warto skorzystać z aplikacji WasteMaster dostępnej na naszej stronie. Jeżeli są ...

Więcej -->
Ile kosztuje 1 kg elektrośmieci?
10-08-2022
Ile kosztuje 1 kg elektrośmieci?

Trudno odpowiedzieć jednoznacznie na to pytanie. Na cenę za 1 kg elektrośmieci składa się wiele czynników między innymi rodzaju odpadu czy lokalizacja punktu skupu. Ceny mogą zm...

Więcej -->
Jak utylizować elektrośmieci w firmie?
09-08-2022
Jak utylizować elektrośmieci w firmie?

Elektrośmieci w firmie najlepiej utylizować za pośrednictwem naszej firmy WasteMaster. Zorganizujemy bezpłatny odbiór elektrośmieci i pomożemy z formalnościami. Skorzystaj z nas...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Wysłałam formularz zgłoszeniowy i po krótkim czasie otrzymałam maila ze wszystkimi wytycznymi! Już wiem wszystko - zaczynając od tego gdzie oddać elektrośmieci w Gdańsku, a skończywszy na ich odbiorze z mojego biura!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Super sprawa! Polecam wszystkim, co chcą zorganizować wywózkę swojego odpadu elektronicznego szybko i wygodnie!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

W mojej podstawówce wymienialiśmy komputery na nowsze, więc siłą rzeczy musieliśmy się pozbyć tego zużytego sprzętu elektronicznego, jednak kompletnie nie wiedziałam, jak się za to zabrać. Na szczęście na infolinii, dzięki rozmowie z cierpliwym konsultantem dowiedziałam się wszystkiego!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie wiedziałem gdzie zwrócić różnego typu zużyte baterie. Konsultant z WasteMaster szybko mi wyjaśnił i bardzo pomógł w organizacji wywozu tych odpadów elektronicznych w Gdańsku. Jestem pod wrażeniem!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Jestem wyjątkowo zadowolony z pomocy WasteMaster! Dzięki konwersacji z konsultantem zorganizowałem odbiór elektrośmieci w Gdańsku w zaledwie parę minut! Polecam serdecznie!

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Odbiór elektrośmieci od firm – jak wygląda taka usługa?
01-09-2022
Odbiór elektrośmieci od firm – jak wygląda taka usługa?

Niektóre przedsiębiorstwa wytwarzają wyjątkowo sporo elektroodpadów. Utylizacja sprzętu elektrycznego i elektronicznego może wydawać się dla niektórych kłopotliwa. Nic bardziej ...

Więcej -->
Recykling elektrośmieci – czy można na tym zarobić?
25-08-2022
Recykling elektrośmieci – czy można na tym zarobić?

W badaniu przeprowadzonym dla GFK Polonia zrealizowanym dla ElektrEco 20 proc. Polaków przyznało, że zdarzyło im się wyrzucać zużyty sprzęt elektryczny bądź elektroniczny do zwy...

Więcej -->
Skup elektrośmieci – jakie są aktualne ceny?
25-08-2022
Skup elektrośmieci – jakie są aktualne ceny?

Interesuje Cię utylizacja elektroodpadów i chcesz na tym jak najwięcej zyskać? Aby przeprowadzić intratną transakcję kupna-sprzedaży trzeba znać aktualne ceny, które obowiązują ...

Więcej -->
Bezpłatny odbiór elektrośmieci – czy jest to możliwe?
11-08-2022
Bezpłatny odbiór elektrośmieci – czy jest to możliwe?

Często zdarza nam się zmieniać telefon na nowszy model lub raz na jakiś czas wymienić lodówkę. Ale co wtedy zrobić ze starym sprzętem? Już nawet małe dzieci uczą się, że utyliza...

Więcej -->
Czy odbiór zużytego sprzętu komputerowego jest możliwy?
05-07-2022
Czy odbiór zużytego sprzętu komputerowego jest możliwy?

Przedsiębiorcy, którzy prowadzą własne biura lub działają w branży IT z pewnością znają problem z odbiorem zużytego sprzętu komputerowego. Zapewniamy, że u nas jest on możliwy a...

Więcej -->
Gdzie oddać zużyty sprzęt AGD?
01-07-2022
Gdzie oddać zużyty sprzęt AGD?

Osoby gromadzące wyeksploatowane lodówki, mikrofalówki bądź też inne urządzenia elektryczne, zastanawiają się, gdzie oddać zużyty sprzęt AGD? Odpowiedź na to pytanie nie jest tr...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon