Abonament BDO Standard - 199 zł (netto) za miesiąc*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO i 10 wpisów do KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*płatność cykliczna przez okres 12 miesięcy.
Abonament BDO - Premium 399 zł (netto) za miesiąc*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO i 25 wpisów do KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*płatność cykliczna przez okres 12 miesięcy.
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.
\

Recykling elektrośmieci – czy można na tym zarobić?

Recykling elektrośmieci – czy można na tym zarobić?

W badaniu przeprowadzonym dla GFK Polonia zrealizowanym dla ElektrEco 20 proc. Polaków przyznało, że zdarzyło im się wyrzucać zużyty sprzęt elektryczny bądź elektroniczny do zwykłego śmietnika. Tymczasem tego typu odpady są niebezpieczne dla środowiska. Na szczęście coraz więcej z nas zdaje sobie sprawę z korzyści, jakie płyną z recyklingu elektrośmieci. „Czy można na tym zarobić?” – kotłuje się wtedy w głowie niektórym z nas. Odpowiadamy.

Recykling elektrośmieci – kto zarabia?

Warto przysiąść na chwilę i zastanowić się, dlaczego recykling elektrośmieci w ogóle się opłaca? Okazuje się, że w elektroodpadach znajduje się wiele cennych surowców takich jak różnego rodzaju metale kolorowe: aluminium, miedź, cyna, platyna czy brąz.

Najbardziej pożądane są wolfram, nikiel oraz węglik spiekany. Im więcej tego typu surowców we wnętrzu elektrozłomu, tym większą cenę uda się wytargować za jego sprzedaż. Czy można na tym zarobić? Tak, ale najwięcej zyskają firmy specjalizujące się w skupie tego typu odpadów. Osoby prywatne nie mają co liczyć na nie wiadomo jak duży przypływ gotówki.

Zajmujesz się skupem elektrozłomu i poszukujesz potencjalnych dostawców elektroodpadów, którzy zasilą Twoją firmę w nowe produkty? A może chcesz intratnie sprzedać posiadane już elektrośmieci? Jeśli tak, to bardzo dobrze trafiłeś.

Warto skorzystać z naszego cennika elektrozłomu. Cena elektrośmieci nie będzie już dla Ciebie tajemnicą.

Potrzebujesz pomocy z utylizacją swoich odpadów?
Jeśli posiadasz złom, z którym nie wiesz co masz zrobić, a czystość stolicy i jej okolic nie jest Ci obojętna – skontaktuj się z nami.

Recykling elektrośmieci – zarób z WasteMaster

Za pomocą naszej darmowej aplikacji WasteMaster z łatwością wycenisz posiadany elektroodpad. Możesz również zajrzeć na stronę internetową i zorientować się w aktualnych cennikach. Nasza oferta jest skierowana do firm z wpisem do rejestru BDO (Baza Danych o Produktach i Opakowaniach oraz o Gospodarce Odpadami).

Jesteś przedsiębiorcą i nie posiadasz wpisu do BDO, a musisz pozbyć się elektroodpadów lub pilnie je sprzedać? Nie masz czasu na jeszcze więcej papierkowej roboty? Nic nie szkodzi, ponieważ nasza firma proponuje również tego typu usługę jaką jest wpis do rejestru BDO i związane z jego prowadzeniem formalności. Wystarczy skontaktować się z naszym konsultantem.

Warto pamiętać, że recykling elektrośmieci to nie tylko zysk, lecz także dbałość o środowisko naturalne. To dodatkowa korzyść, która jest ważna szczególnie dla tych, którym sprawy ekologii i przyszłości naszej planety są bliskie sercu. Dzięki temu w łatwy sposób można połączyć przyjemne z pożytecznym!

Copyright © 2022 Waste Master