Białystok - Odbiór elektrośmieci | WasteMaster

Odbiór elektrośmieci w Białymstoku

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Cennik elektrośmieci w Białymstoku

Ceny złomu komputerowego w Białymstoku ulegają zmianom w zależności od popytu i podaży na poszczególne surowce wtórne, a w szczególności miedź czy też metale szlachetne lub półszlachetne. Biorąc to pod uwagę, powinieneś poznać aktualne ceny złomu elektronicznego w Białymstoku , aby móc sprzedać go z dużą korzyścią. W tym celu możesz bezproblemowo wykorzystać proponowany przez nas formularz. To internetowe narzędzie przeznaczone do bezpłatnego obliczania wartości złomu w postaci elektrośmieci.
Ceny
Płyty główne 37,2 zł netto
Dyski twarde HDD 5,7 zł netto
Procesory ceramiczne Intel 486 1323,0 zł netto
RAM - złote 168,6 zł netto
RAM - srebrne 146,0 zł netto
Układy scalone 63,7 zł netto
Komputery samochodowe 16,7 zł netto
Warunki współpracy

Jakie wymienia się metody na realizację usługi odbioru odpadów elektronicznych w Białymstoku?

Gdy spośród dostępnych rozwiązań wybierzesz najkorzystniejszą dla siebie ofertę na odbiór odpadów elektronicznych w Białymstoku pracownik naszej firmy ustali najważniejsze sprawy związane z realizacją zlecenia. Najważniejszym jego działaniem będzie ustalenie terminu, w jakim nastąpi odbiór elektroodpadów. Chcemy również podkreślić, że przez cały czas związany z realizacją usługi odbioru odpadów elektronicznych w Białymstoku, możesz liczyć na wsparcie i pomoc z naszej strony. Gwarantujemy, że pomożemy Ci z wymaganą dokumentacja i innymi sprawami. Dlatego z naszą firmą wszystkie etapy przebiegną zgodnie z planem i zakończą się pełnym sukcesem. Warto również wiedzieć, że większość firm oferuje bezpłatny odbiór elektrośmieci w Białymstoku, jednak trzeba pamiętać, że pewne rodzaje elektroodpadów, w zamian za ich prawidłową i bezpieczną utylizację, wymagają dopłaty. O wszystkim dowiesz się od nas, a odpady elektroniczne w Białymstoku nie będą miały przed Tobą tajemnic!

Odbiór elektrośmieci w Białymstoku z Waste Master. Jaki zużyty sprzęt elektroniczny zostanie odebrany w ramach usługi?

Dla naszej firmy niezwykłe ważne jest, aby znajdywać rozwiązanie dla każdego rodzaju odpadu. W ramach tej usługi zagwarantujemy odbiór elektrośmieci w Białymstoku różnego rodzaju. Z łatwością możemy wymienić takie wielkogabarytowe sprzęty jak: lodówki, zmywarki, pralki, telewizory, kuchenki, piece elektryczne, mikrofalówki, grzejniki elektryczne, wentylatory czy urządzenia klimatyzacyjne. Wśród małogabarytowych urządzeń, możemy wyróżnić takie jak: odkurzacze, żelazka, tostery, frytkownice, zegarki, wagi, radia, sprzęt wideo, sprzęt hi-fi. Oczywiście w ramach usługi odbioru elektrośmieci w Białymstoku również zostaną odebrane narzędzia elektryczne typu: wiertarki, piły, maszyny do szycia, narzędzia do spawania czy nitowania. Jest to tylko część z rzeczy wliczanych w ramy elektroodpadów. Jeżeli nie jesteś pewny, czy posiadany przez Ciebie sprzęt wlicza się w tę kategorię, skontaktuj się z naszym konsultantem. Pomoże Ci on w ustaleniu, jaki rodzaj odpadu posiadasz oraz w wyszukaniu rozwiązania dla niego. Warto podkreślić, że w przypadku usługi odbioru elektrośmieci nie zostaną odebrane urządzenia niekompletne. Przykładowo bez silników czy agregatów. Jak odbiór zużytego sprzętu elektronicznego w Białymstoku, to tylko z nami!

Nie musisz martwić się tym, gdzie oddać elektrośmieci w Białymstoku. Wystarczy, że zdecydujesz się na zamówienie usługi za pomocą naszej aplikacji WasteMaster, a sprawa odbioru odpadów elektronicznych w Białymstoku będzie załatwiona. W rezultacie oszczędzisz również cenny czas. Informacje związane zamawianiem usługi odbioru elektrośmieci za pomocą narzędzia WasteMaster

Proces zamawiania usługi odbioru elektrośmieci jest niezwykle łatwy . Oferujemy wybór jednej z dwóch dostępnych metod . Możesz nawiązać kontakt z przedstawicielem naszej firmy, który pozyska od Ciebie wszystkie najistotniejsze dane. Dzięki temu opublikuje odpowiednie zapytanie w systemie, a Ty uzyskasz potwierdzenie przyjęcia zamówienia na usługę odbioru elektrośmieci w Białymstoku do wykonania. Co więcej, działanie to możesz też zrobić samodzielnie przez wypełnienie formularza dostępnego na stronie internetowej mamodpad, czyli tej, na której obecnie jesteśmy. W efekcie ogłoszenie zostanie opublikowane w naszym systemie. Dla wygody udostępniliśmy także możliwość założenia konta bezpośrednio w aplikacji. Gdy wybierzesz taką drogę, samodzielnie dodasz ogłoszenie dotyczące usługi odbioru elektrośmieci. Niezależnie od tego , która technika jest dla Ciebie najlepsza, gwarantujemy wsparcie przedstawiciela naszej firmy. Jego zadaniem będzie znalezienie dla Ciebie najkorzystniejszych ofert odbioru zużytego sprzętu elektronicznego w Białymstoku. Co więcej , gdy zdecydujesz się na konkretną firmę, przydzielony dla Ciebie Opiekun Klienta będzie czuwał nad prawidłowym przebiegiem całej transakcji. Dzięki temu załatwisz sprawę i oszczędzisz przy tym swój cenny czas. Dlatego nie zastanawiaj się długo, wybierz nasze rozwiązanie i zapomnij o problemie, gdzie oddać elektrośmieci w Białymstoku.

Chcesz wiedzieć, gdzie oddać elektrośmieci w Białymstoku? Niezależnie od tego, czy dysponujesz zepsutym komputerem czy starym radiem, oferujemy Ci najlepsze rozwiązanie w tym zakresie! Co to dokładnie jest zużyty sprzęt elektroniczny?

Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny (ZSEiE) to inaczej odpady elektroniczne w Białymstoku . W tej kategorii uwzględnia się w szczególności wszystkie nieużywane, niepotrzebne, a głównie zużyte urządzenia elektroniczne. Ponadto, cechą wyróżniającą odpadów należących do tej grupy jest to, że zużyty sprzęt musi mieć zasilanie na prąd. Nie ma w tym przypadku znaczenia czy jest to sieć elektryczna czy baterie. Jest to istotne, jeśli uwzględnimy potrzebę utylizacji odpadów elektronicznych w Białymstoku.

Czy za dodanie odpadów elektronicznych w Białymstoku w aplikacji WasteMaster trzeba ponosić jakiś koszt?

Za dodanie zużytego sprzętu elektronicznego w Białymstoku w narzędziu WasteMaster nie trzeba ponosić żadnych kosztów finansowych. Co więcej, w naszym narzędziu niezależnie od tego czy dokonasz całego procesu przy pomocy pracownika naszej firmy, czy też bezpośrednio w systemie działanie to jest bezpłatne. Ponadto, musisz wiedzieć również o tym, że nie pobierzemy od Ciebie opłaty nawet za opublikowanie zapytania w aplikacji. Dlatego z pewnością warto zdecydować się na naszą ofertę i uzyskać informacje, gdzie oddać elektrośmieci w Białymstoku .

Zużyty sprzęt elektroniczny w Białymstoku, czyli co warto wiedzieć o odpłatności za odbiór? Jakie stosuje się ceny za odpady elektroniczne?

Kwestia związana z odpłatnością za odbiór elektrośmieci w Białymstoku niestety nie należy do prostych kwestii. Zagadnienie jest skomplikowane, ponieważ po pierwsze firmy działające w tej branży mają swoje określone minimalne ilości logistyczne. Co więcej, należy wskazać również to, że duże znaczenie ma w tym przypadku rodzaj odpadu, jakim dysponujemy. Na przykład, jeśli chodzi o świetlówki, to obowiązują ceny na poziomie 6 złotych netto za kilogram i wyższe. Z kolei pozostałe odpady należące do tego typu mają stawki wynoszące od 0,08 złotych netto za kilogram. Pragniemy podkreślić również fakt, że przy niewielkich ilościach odpadów możesz liczyć na darmowy odbiór elektrośmieci w Białymstoku.

Utylizacja elektroodpadów w Białymstoku – bezpieczny recykling elektrośmieci

Recykling elektrośmieci w Białymstoku musi odbywać się zgodnie z prawem oraz wytyczoną procedurą. Te same zasady tyczą się pozostałych miast Polski i obowiązują  na terenie całego kraju. Jest to takie ważne, ponieważ zużyty sprzęt elektroniczny posiada niebezpieczne dla środowiska substancje. Dlatego istotne jest, aby wiedzieć, gdzie jest skup elektrośmieci. Białystok z pewnością ma wiele do zaoferowania pod tym względem, ale już porównywanie cen na skupie elektrośmieci nie należy do najłatwiejszych i najprzyjemniejszych. Dlatego WasteMaster zrobi to za Ciebie. Wystarczy skorzystać z naszej aplikacji lub postawić na tradycyjny kontakt telefoniczny. Zapewnimy Ci odbiór zużytego sprzętu elektronicznego, w tym komputerowego, w Białymstoku, ale również na terenie całej Polski. Zobacz, że utylizacja odpadów elektronicznych w Białymstoku nie musi być problematyczna!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Jak utylizuje się elektrośmieci?
25-08-2022
Jak utylizuje się elektrośmieci?

Elektrośmieci utylizuje się w wyspecjalizowanych do tego przedsiębiorstwach, które w bezpieczny i legalny sposób je przerabiają. Posiadasz dużą liczbę elektroodpadów i chcesz si...

Więcej -->
Kto skupuje elektrośmieci?
24-08-2022
Kto skupuje elektrośmieci?

Elektrośmieci skupują specjalne przedsiębiorstwa, które zajmują się tego typu odpadami na co dzień. Masz dużą liczbę elektroodpadów i chcesz się ich pozbyć? Skorzystaj z naszej ...

Więcej -->
Czy można sprzedać elektrośmieci?
23-08-2022
Czy można sprzedać elektrośmieci?

Tak, elektrośmieci można sprzedać. Jeżeli posiadasz dużą liczbę elektroodpadów i chcesz je sprzedać, zgłoś się do nas. Skorzystaj z naszej aplikacji WasteMaster lub zadzwoń. Bez...

Więcej -->
Ile kosztuje utylizacja świetlówek?
23-08-2022
Ile kosztuje utylizacja świetlówek?

Trudno jednoznacznie odpowiedzieć, ile kosztuje utylizacja świetlówek. Jej cena jest uzależniona od wielu czynników jak np. lokalizacja punktu skupu, ilość odpadu, rodzaju odpad...

Więcej -->
Czy można oddać starą lodówkę na złom?
22-08-2022
Czy można oddać starą lodówkę na złom?

Jak pozbyć się starej lodówki? Starą lodówkę można oddać do firm wyspecjalizowanych w tego rodzaju odpadach. Jeżeli posiadasz sporą liczbę tego typu elektroodpadu, skorzystaj z ...

Więcej -->
Gdzie oddać zużyte tonery?
21-08-2022
Gdzie oddać zużyte tonery?

Zużyte tonery trzeba oddać do specjalnego punktu skupu elektrośmieci. Niektóre z nich znajdują się na terenie sklepów z materiałami eksploatacyjnymi. Oprócz tego sprzedawca, u k...

Więcej -->
Gdzie oddać zużyte żarówki?
19-08-2022
Gdzie oddać zużyte żarówki?

Osoby fizyczne mogą oddać zużyte żarówki do specjalnych punktów skupów lub pojemników. Często takowe znajdują się w sklepach budowlanych i meblowych. Przedsiębiorcy, którzy posi...

Więcej -->
Ile kosztuje odbiór elektrośmieci?
18-08-2022
Ile kosztuje odbiór elektrośmieci?

Wiele osób zastanawia się, ile kosztuje odbiór elektrośmieci. Otóż odpowiedź nie jest taka prosta, jak mogłoby się z początku wydawać. Zazwyczaj bezpłatny odbiór elektroodpadów ...

Więcej -->
Gdzie oddać elektrośmieci z firmy?
17-08-2022
Gdzie oddać elektrośmieci z firmy?

Elektrośmieci z firmy najlepiej oddać za pośrednictwem naszej firmy WasteMaster. Zorganizujemy bezpłatny odbiór elektrośmieci i pomożemy z formalnościami. Skorzystaj z naszej da...

Więcej -->
Gdzie oddać elektrośmieci?
17-08-2022
Gdzie oddać elektrośmieci?

„Jak oddać elektrośmieci?”, „jak pozbyć się elektrośmieci?” – tego typu pytania ciągle przewijają się przez naszą skrzynkę mejlową. Odpowiadamy: jeśli posiadamy dużą liczbę elek...

Więcej -->
Gdzie oddać starą pralkę?
13-08-2022
Gdzie oddać starą pralkę?

Niektórzy nasi klienci zwracają się do nas z zapytaniem co zrobić z zepsutą pralką. Jeżeli posiadamy znaczącą liczbę tego typu elektroodpadów, wtedy warto skorzystać z naszej ap...

Więcej -->
Gdzie oddać zużyte świetlówki?
12-08-2022
Gdzie oddać zużyte świetlówki?

Często dostajemy pytanie o to, jak pozbyć się świetlówek. Jeśli posiadacie ich dużą liczbę wtedy warto skorzystać z aplikacji WasteMaster dostępnej na naszej stronie. Jeżeli są ...

Więcej -->
Ile kosztuje 1 kg elektrośmieci?
10-08-2022
Ile kosztuje 1 kg elektrośmieci?

Trudno odpowiedzieć jednoznacznie na to pytanie. Na cenę za 1 kg elektrośmieci składa się wiele czynników między innymi rodzaju odpadu czy lokalizacja punktu skupu. Ceny mogą zm...

Więcej -->
Jak utylizować elektrośmieci w firmie?
09-08-2022
Jak utylizować elektrośmieci w firmie?

Elektrośmieci w firmie najlepiej utylizować za pośrednictwem naszej firmy WasteMaster. Zorganizujemy bezpłatny odbiór elektrośmieci i pomożemy z formalnościami. Skorzystaj z nas...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Nie sądziłem, że odbiór zużytego sprzętu elektronicznego w Białymstoku to taka łatwizna! Zgłosiłem się do WasteMaster, gdzie udostępnili mi listę interesujących mnie ofert i wybrałem najlepszą z nich. Później kontakt telefoniczny z firmą wywozową i tyle! Problem z głowy!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie wiedziałem gdzie oddać różnego typu zużyte baterie. Konsultant z WasteMaster szybko mi wyjaśnił i bardzo pomógł w organizacji transport tych odpadów elektronicznych w Białymstoku . Jestem pod wrażeniem!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie sądziłem, że odbiór zużytego sprzętu elektronicznego w Białymstoku to taka łatwizna! Zgłosiłem się do WasteMaster, gdzie pokazali mi listę interesujących mnie ofert i wybrałem najlepszą z nich. Później kontakt telefoniczny z firmą wywozową i tyle! Problem rozwiązany!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Użyłam aplikacji WasteMaster i byłam pozytywnie zaskoczona! Nie dość, że konsultant pokazał mi nowe miejsca, gdzie mogę oddać elektrośmieci w Białymstoku , to wycenił moje baterie. Godne polecenia!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie mam czasu śledzić zmieniających cen złomu elektronicznego w Białymstoku . Jest to zwyczajnie męczące i czasochłonne. Dlatego korzystam zawsze z usług WasteMaster. Są solidni i sprawdzeni!

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Odbiór elektrośmieci od firm – jak wygląda taka usługa?
01-09-2022
Odbiór elektrośmieci od firm – jak wygląda taka usługa?

Niektóre przedsiębiorstwa wytwarzają wyjątkowo sporo elektroodpadów. Utylizacja sprzętu elektrycznego i elektronicznego może wydawać się dla niektórych kłopotliwa. Nic bardziej ...

Więcej -->
Recykling elektrośmieci – czy można na tym zarobić?
25-08-2022
Recykling elektrośmieci – czy można na tym zarobić?

W badaniu przeprowadzonym dla GFK Polonia zrealizowanym dla ElektrEco 20 proc. Polaków przyznało, że zdarzyło im się wyrzucać zużyty sprzęt elektryczny bądź elektroniczny do zwy...

Więcej -->
Skup elektrośmieci – jakie są aktualne ceny?
25-08-2022
Skup elektrośmieci – jakie są aktualne ceny?

Interesuje Cię utylizacja elektroodpadów i chcesz na tym jak najwięcej zyskać? Aby przeprowadzić intratną transakcję kupna-sprzedaży trzeba znać aktualne ceny, które obowiązują ...

Więcej -->
Bezpłatny odbiór elektrośmieci – czy jest to możliwe?
11-08-2022
Bezpłatny odbiór elektrośmieci – czy jest to możliwe?

Często zdarza nam się zmieniać telefon na nowszy model lub raz na jakiś czas wymienić lodówkę. Ale co wtedy zrobić ze starym sprzętem? Już nawet małe dzieci uczą się, że utyliza...

Więcej -->
Czy odbiór zużytego sprzętu komputerowego jest możliwy?
05-07-2022
Czy odbiór zużytego sprzętu komputerowego jest możliwy?

Przedsiębiorcy, którzy prowadzą własne biura lub działają w branży IT z pewnością znają problem z odbiorem zużytego sprzętu komputerowego. Zapewniamy, że u nas jest on możliwy a...

Więcej -->
Gdzie oddać zużyty sprzęt AGD?
01-07-2022
Gdzie oddać zużyty sprzęt AGD?

Osoby gromadzące wyeksploatowane lodówki, mikrofalówki bądź też inne urządzenia elektryczne, zastanawiają się, gdzie oddać zużyty sprzęt AGD? Odpowiedź na to pytanie nie jest tr...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat