Szczecin - Odbiór elektrośmieci | WasteMaster

Odbiór elektrośmieci w Szczecinie

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Cennik złomu elektronicznego w Szczecinie

Firmy dysponujące zapleczem maszynowym w postaci różnego rodzaju komputerów mogą oddać tego typu odpady do firm zajmujących się ich odbiorem i odzyskiem. Przed dokonaniem tej transakcji, warto poznać ceny złomu elektronicznego w Szczecinie. Kształtują się one na różnym poziomie i zależą. Aby poznać bieżące ceny złomu komputerowego w Szczecinie, najlepiej otworzyć zaprojektowany przez nas formularz internetowy i wpisać do niego wymagane dane.
Ceny
Płyty główne 35,0 zł netto
Dyski twarde HDD 5,3 zł netto
Procesory ceramiczne Intel 486 1242,0 zł netto
RAM - złote 158,2 zł netto
RAM - srebrne 137,1 zł netto
Układy scalone 59,8 zł netto
Komputery samochodowe 15,6 zł netto
Warunki współpracy

Zużyty sprzęt elektroniczny – cennik za odbiór. Jak wygląda odpłatność za odpady elektroniczne w Szczecinie?

Odpłatność za odbiór elektrośmieci w Szczecinie jest niezwykle skomplikowanym zagadnieniem. Należy zacząć od tego, iż firmy odbierające taki odpad mają swoje określone minimalne ilości logistyczne. Dodatkowo niezwykle istotne jest jaki odpad posiadamy. Przykładowo tonery, czy świetlówki są odpłatnie pobierane w cenie od 6 zł netto za kg. Pozostałe odpady tego typu mają ceny od 0,08 zł netto za kg. W przypadku małych ilości możemy liczyć na darmowy odbiór. Z naszą pomocą z łatwością sprawdzisz, czy istnieje szansa na to, aby jakaś firma zaoferowała Ci bezpłatny odbiór elektrośmieci w Szczecinie.

Czy dodanie odpadów elektronicznych w Szczecinie w aplikacji Waste Master jest płatne?

Nie ponosisz żadnych kosztów w związku z dodaniem zużytego sprzętu elektronicznego w Szczecinie w naszej aplikacji, niezależnie czy dokonasz tego przy pomocy konsultanta telefonicznego, czy bezpośrednio w aplikacji. Warto podkreślić, iż również nie ponosisz żadnych kosztów w związku obsługą zapytania przez naszego Opiekuna klienta. W związku z powyższym warto dodać odpad w naszej aplikacji i dowiedzieć się gdzie oddać elektrośmieci w Szczecinie.

W jaki sposób jest wykonywana usługa odbioru odpadów elektronicznych w Szczecinie?

Po zaakceptowaniu oferty na odbiór odpadów elektronicznych w Szczecinie nasz Opiekun klienta uzgodni wszelkie wytyczne dotyczące takiego odbioru, w tym te najważniejsze jak termin jego realizacji. Przez cały okres odbioru odpadów elektronicznych w Szczecinie, będziemy oczywiście służyć naszym wsparciem. Pomożemy w przypadku problemów z dokumentami lub innymi sprawami, uniemożliwiającymi prawidłowe wykonanie usługi. Dlatego jeśli masz w planach np. utylizację sprzętu biurowego w Szczecinie lub utylizację komputerów w Szczecinie, śmiało możesz zgłosić się do nas. Wszystkim się zajmiemy.

Na czym polega odbiór elektrośmieci w Szczecinie z narzędziem WasteMaster? Na czym polega odbiór odpadów należących do grupy: zużyty sprzęt elektroniczny?

Nasza organizacja w działalności, którą prowadzi, chce przede wszystkim oferować najlepsze rozwiązania dla każdego typu odpadu. Dlatego w ramach usługi dostępnej za sprawą systemu WasteMaster proponujemy odbiór elektrośmieci w Szczecinie różnego rodzaju. Do tej grupy należą w szczególności urządzenia wielkogabarytowe, a więc: lodówki, zmywarki, pralki, telewizory, kuchenki elektryczne, mikrofalówki, wentylatory, grzejniki elektryczne czy też sprzęt klimatyzacyjny. Natomiast małogabarytowe urządzenia elektroniczne przyjmowane w ramach tej usługi to przede wszystkim: frytkownice, tostery, żelazka, radia, zegarki, sprzęt hi-fi i wiele, wiele więcej. Warto podkreślić również fakt, że specjalistyczne przedsiębiorstwa działające w tej branży dokonają również odbioru elektrośmieci w Szczecinie takich produktów jak: wiertarki, maszyny do szycia, piły czy też narzędzia do spawania i wiele innych. Uwzględnij również to, że urządzenia wymienione powyżej to tylko przykłady. W ramach usługi związanej z odbiorem elektroodpadów przyjmowane są również inne zużyte urządzenia. W sytuacji, gdy nie masz pewności co do tego czy posiadane przez Ciebie urządzenia zostaną zakwalifikowane do odbioru, zapraszamy do kontaktu z przedstawicielem naszej firmy. W rezultacie rozwiejesz wszelkie swoje wątpliwości i rozwiążesz problem z elektrośmieciami. Ważne jest to, że w ramach usługi odbioru elektrośmieci nie zostaną przyjęte maszyny, które są niekompletne, a więc na przykład konstrukcje pozbawione agregatów bądź silników. Warto to wiedzieć, szykując się do utylizacji sprzętu AGD w Szczecinie.

Zużyty sprzęt elektroniczny w Szczecinie – co warto wiedzieć

Chcesz wiedzieć, gdzie oddać elektrośmieci w Szczecinie? Bez względu na to, czy masz zepsuty komputer czy stare radio, oferujemy Ci najkorzystniejsze rozwiązanie w tym zakresie! Czym jest zużyty sprzęt elektroniczny?

Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny (ZSEiE) to inaczej odpady elektroniczne w Szczecinie. W tej grupie uwzględnia się w przede wszystkim wszystkie nieużywane, niepotrzebne, a głównie zużyte urządzenia elektroniczne. Co więcej, cechą charakterystyczną odpadów należących do tej grupy jest to, że zużyty sprzęt musi mieć zasilanie na prąd. Nie ma tutaj znaczenia czy jest to sieć elektryczna czy baterie. To wszystko warto wiedzieć przy okazji utylizacji elektroodpadów w Szczecinie. Tego typu informacje są niezbędne, aby móc podobne procesy przeprowadzić zgodnie z procedurami oraz bezpiecznie dla środowiska. Prawidłowa utylizacja odpadów elektronicznych w Szczecinie to ważna kwestia dla ekologii.

Gdzie oddać elektrośmieci w Szczecinie?

To gdzie oddać elektrośmieci w Szczecinie? Nie musisz się nad tym zastanawiać, zamiast tego zamów w naszej aplikacji usługę odbioru odpadów elektronicznych w Szczecinie! Zamawianie usługi odbioru elektrośmieci w aplikacji Waste Master – co trzeba wiedzieć?

To nigdy nie było łatwiejsze. Dzięki naszej aplikacji masz dwa możliwe sposoby na zamówienie usługi odbioru elektroniki w Szczecinie. Po pierwsze, możesz usługę zamówić przez kontakt telefoniczny z naszym konsultantem. Uzupełni on wszystkie niezbędne informacje i doda twoje ogłoszenie o odpadach elektronicznych w Szczecinie w aplikacji. Na swój adres e-mail otrzymasz potwierdzenie złożenia zamówienia na usługę odbioru elektrośmieci w Szczecinie. Drugą możliwością jest dodanie ogłoszenia przy pomocy naszej aplikacji. Można to uczynić na dwa sposoby. Po pierwsze przy wykorzystaniu strony mamodpad, na której się aktualnie znajdujemy. Po wypełnieniu formularza odnośnie zamówienia, ogłoszenie zostanie dodane w aplikacji. Drugi sposób prowadzi przez rejestrację w aplikacji. Po utworzeniu konta będziesz mógł dodać ogłoszenie odnośnie usługi. Niezależnie od wybranego sposobu, po umieszczeniu ogłoszenia jego obsługą zajmie się wyznaczony przez nas Opiekun klienta. Jego zadaniem będzie znalezienie najkorzystniejszych ofert na odbiór zużytego sprzętu elektronicznego w Szczecinie. Dodatkowo, po przyjęciu którejś oferty, zadba on o prawidłowy przebieg całej transakcji. Wszystko to, aby nasz klient zaoszczędził maksymalnie swój czas. Nie będzie musiał się już zastanawiać gdzie oddać elektrośmieci w Szczecinie. Jednocześnie dzięki temu i ty, i nasza firma, przyczyniamy się do jeszcze lepszego i bezpieczniejszego recyklingu elektrośmieci w Szczecinie, ale również w Polsce. WasteMaster działa na terenie całego kraju.

Ceny złomu elektronicznego w Szczecinie

Ceny złomu elektronicznego w Szczecinie są bardzo dynamiczne i mogą zmieniać się parę, a nawet parenaście, razy w roku. Ma na to wpływ wiele czynników. Jeśli interesuje nas wywóz elektrośmieci w Szczenicie to warto pamiętać, że na kwotę elektroodpadów wpływa między innymi aktualna sytuacja polityczno-gospodarcza, poziom inflacji, rodzaj oraz jakość elektrośmieci, a także ich ilość. Właśnie z tych powodów skupy elektrośmieci w Szczecinie mogą nam podać różne, często zupełnie odmienne od siebie ceny. Nie należy się jednak zniechęcać. Zapraszamy do kontaktu, a wspólnie ustalimy, jakie wartości elektrozłomu są teraz najbardziej korzystne. W końcu odbiór zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego w Szczecinie powinien być i przystępny, i zyskowny.Jeśli jednak jesteśmy osobą prywatną i zależy nam bardziej na darmowym odbiorze elektrośmieci w Szczecinie nic straconego. W naszej aplikacji można sprawdzić, która firma jest w stanie zaoferować nam taką usługę jak bezpłatny odbiór zużytego sprzętu AGD w Szczecinie. Warto pamiętać, że wiele sklepów z elektroniką ma w standardzie tego typu usługę, jeśli kupujemy u nich nowy sprzęt i go wymieniamy na nowy.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Jak utylizuje się elektrośmieci?
25-08-2022
Jak utylizuje się elektrośmieci?

Elektrośmieci utylizuje się w wyspecjalizowanych do tego przedsiębiorstwach, które w bezpieczny i legalny sposób je przerabiają. Posiadasz dużą liczbę elektroodpadów i chcesz si...

Więcej -->
Kto skupuje elektrośmieci?
24-08-2022
Kto skupuje elektrośmieci?

Elektrośmieci skupują specjalne przedsiębiorstwa, które zajmują się tego typu odpadami na co dzień. Masz dużą liczbę elektroodpadów i chcesz się ich pozbyć? Skorzystaj z naszej ...

Więcej -->
Czy można sprzedać elektrośmieci?
23-08-2022
Czy można sprzedać elektrośmieci?

Tak, elektrośmieci można sprzedać. Jeżeli posiadasz dużą liczbę elektroodpadów i chcesz je sprzedać, zgłoś się do nas. Skorzystaj z naszej aplikacji WasteMaster lub zadzwoń. Bez...

Więcej -->
Ile kosztuje utylizacja świetlówek?
23-08-2022
Ile kosztuje utylizacja świetlówek?

Trudno jednoznacznie odpowiedzieć, ile kosztuje utylizacja świetlówek. Jej cena jest uzależniona od wielu czynników jak np. lokalizacja punktu skupu, ilość odpadu, rodzaju odpad...

Więcej -->
Czy można oddać starą lodówkę na złom?
22-08-2022
Czy można oddać starą lodówkę na złom?

Jak pozbyć się starej lodówki? Starą lodówkę można oddać do firm wyspecjalizowanych w tego rodzaju odpadach. Jeżeli posiadasz sporą liczbę tego typu elektroodpadu, skorzystaj z ...

Więcej -->
Gdzie oddać zużyte tonery?
21-08-2022
Gdzie oddać zużyte tonery?

Zużyte tonery trzeba oddać do specjalnego punktu skupu elektrośmieci. Niektóre z nich znajdują się na terenie sklepów z materiałami eksploatacyjnymi. Oprócz tego sprzedawca, u k...

Więcej -->
Gdzie oddać zużyte żarówki?
19-08-2022
Gdzie oddać zużyte żarówki?

Osoby fizyczne mogą oddać zużyte żarówki do specjalnych punktów skupów lub pojemników. Często takowe znajdują się w sklepach budowlanych i meblowych. Przedsiębiorcy, którzy posi...

Więcej -->
Ile kosztuje odbiór elektrośmieci?
18-08-2022
Ile kosztuje odbiór elektrośmieci?

Wiele osób zastanawia się, ile kosztuje odbiór elektrośmieci. Otóż odpowiedź nie jest taka prosta, jak mogłoby się z początku wydawać. Zazwyczaj bezpłatny odbiór elektroodpadów ...

Więcej -->
Gdzie oddać elektrośmieci z firmy?
17-08-2022
Gdzie oddać elektrośmieci z firmy?

Elektrośmieci z firmy najlepiej oddać za pośrednictwem naszej firmy WasteMaster. Zorganizujemy bezpłatny odbiór elektrośmieci i pomożemy z formalnościami. Skorzystaj z naszej da...

Więcej -->
Gdzie oddać elektrośmieci?
17-08-2022
Gdzie oddać elektrośmieci?

„Jak oddać elektrośmieci?”, „jak pozbyć się elektrośmieci?” – tego typu pytania ciągle przewijają się przez naszą skrzynkę mejlową. Odpowiadamy: jeśli posiadamy dużą liczbę elek...

Więcej -->
Gdzie oddać starą pralkę?
13-08-2022
Gdzie oddać starą pralkę?

Niektórzy nasi klienci zwracają się do nas z zapytaniem co zrobić z zepsutą pralką. Jeżeli posiadamy znaczącą liczbę tego typu elektroodpadów, wtedy warto skorzystać z naszej ap...

Więcej -->
Gdzie oddać zużyte świetlówki?
12-08-2022
Gdzie oddać zużyte świetlówki?

Często dostajemy pytanie o to, jak pozbyć się świetlówek. Jeśli posiadacie ich dużą liczbę wtedy warto skorzystać z aplikacji WasteMaster dostępnej na naszej stronie. Jeżeli są ...

Więcej -->
Ile kosztuje 1 kg elektrośmieci?
10-08-2022
Ile kosztuje 1 kg elektrośmieci?

Trudno odpowiedzieć jednoznacznie na to pytanie. Na cenę za 1 kg elektrośmieci składa się wiele czynników między innymi rodzaju odpadu czy lokalizacja punktu skupu. Ceny mogą zm...

Więcej -->
Jak utylizować elektrośmieci w firmie?
09-08-2022
Jak utylizować elektrośmieci w firmie?

Elektrośmieci w firmie najlepiej utylizować za pośrednictwem naszej firmy WasteMaster. Zorganizujemy bezpłatny odbiór elektrośmieci i pomożemy z formalnościami. Skorzystaj z nas...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Świetna usługa! Właśnie to są odpowiedzi na potrzeby polskiego rynku odpadowego!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Zdecydowanie zbyt długo zajęła mi próba odpowiedzenia na zapytanie gdzie oddać elektrośmieci w Szczecinie. Dzięki usłudze WasteMaster już nie muszę zajmować sobie tym głowy! Pomogli mi ze wszystkim, nawet BDO!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Wysłałam formularz zgłoszeniowy i po krótkim czasie dostałam maila ze wszystkimi wytycznymi! Już wiem wszystko - zaczynając od tego gdzie oddać elektrośmieci w Szczecinie, a skończywszy na ich odbiorze z mojego biura!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Cieszy mnie fakt, że znalazłam taką firmę, jak WasteMaster! Bardzo szybko udało mi się ogarnąć odbiór elektrośmieci w Szczecinie! Warto było z nimi współpracować!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Kolega polecił mi usługi WasteMaster, więc postanowiłam zrealizować wywóz zużytego sprzętu elektronicznego w Szczecinie właśnie z ich pomocą. Nie rozczarowali mnie! Polecam gorąco innym!

Ocena 4/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Odbiór elektrośmieci od firm – jak wygląda taka usługa?
01-09-2022
Odbiór elektrośmieci od firm – jak wygląda taka usługa?

Niektóre przedsiębiorstwa wytwarzają wyjątkowo sporo elektroodpadów. Utylizacja sprzętu elektrycznego i elektronicznego może wydawać się dla niektórych kłopotliwa. Nic bardziej ...

Więcej -->
Recykling elektrośmieci – czy można na tym zarobić?
25-08-2022
Recykling elektrośmieci – czy można na tym zarobić?

W badaniu przeprowadzonym dla GFK Polonia zrealizowanym dla ElektrEco 20 proc. Polaków przyznało, że zdarzyło im się wyrzucać zużyty sprzęt elektryczny bądź elektroniczny do zwy...

Więcej -->
Skup elektrośmieci – jakie są aktualne ceny?
25-08-2022
Skup elektrośmieci – jakie są aktualne ceny?

Interesuje Cię utylizacja elektroodpadów i chcesz na tym jak najwięcej zyskać? Aby przeprowadzić intratną transakcję kupna-sprzedaży trzeba znać aktualne ceny, które obowiązują ...

Więcej -->
Bezpłatny odbiór elektrośmieci – czy jest to możliwe?
11-08-2022
Bezpłatny odbiór elektrośmieci – czy jest to możliwe?

Często zdarza nam się zmieniać telefon na nowszy model lub raz na jakiś czas wymienić lodówkę. Ale co wtedy zrobić ze starym sprzętem? Już nawet małe dzieci uczą się, że utyliza...

Więcej -->
Czy odbiór zużytego sprzętu komputerowego jest możliwy?
05-07-2022
Czy odbiór zużytego sprzętu komputerowego jest możliwy?

Przedsiębiorcy, którzy prowadzą własne biura lub działają w branży IT z pewnością znają problem z odbiorem zużytego sprzętu komputerowego. Zapewniamy, że u nas jest on możliwy a...

Więcej -->
Gdzie oddać zużyty sprzęt AGD?
01-07-2022
Gdzie oddać zużyty sprzęt AGD?

Osoby gromadzące wyeksploatowane lodówki, mikrofalówki bądź też inne urządzenia elektryczne, zastanawiają się, gdzie oddać zużyty sprzęt AGD? Odpowiedź na to pytanie nie jest tr...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat