Odbiór elektrośmieci w Szczecinie

Abonament BDO Standard - 199 zł (netto) za miesiąc*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO i 10 wpisów do KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*płatność cykliczna przez okres 12 miesięcy.
Abonament BDO - Premium 399 zł (netto) za miesiąc*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO i 25 wpisów do KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*płatność cykliczna przez okres 12 miesięcy.
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.
\

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Cennik złomu elektronicznego w Szczecinie

Firmy dysponujące zapleczem maszynowym w postaci różnego rodzaju komputerów mogą oddać tego typu odpady do firm zajmujących się ich odbiorem i odzyskiem. Przed dokonaniem tej transakcji, warto poznać ceny złomu elektronicznego w Szczecinie. Kształtują się one na różnym poziomie i zależą. Aby poznać bieżące ceny złomu komputerowego w Szczecinie, najlepiej otworzyć zaprojektowany przez nas formularz internetowy i wpisać do niego wymagane dane.
Ceny
Płyty główne 35,0 zł netto
Dyski twarde HDD 5,7 zł netto
Procesory ceramiczne Intel 486 1380,0 zł netto
RAM - złote 138,0 zł netto
RAM - srebrne 59,8 zł netto
Układy scalone 42,3 zł netto
Komputery samochodowe 4,0 zł netto
Warunki współpracy

Zużyty sprzęt elektroniczny – cennik za odbiór. Jak wygląda odpłatność za odpady elektroniczne w Szczecinie?

Odpłatność za odbiór elektrośmieci w Szczecinie jest niezwykle skomplikowanym zagadnieniem. Należy zacząć od tego, iż firmy odbierające taki odpad mają swoje określone minimalne ilości logistyczne. Dodatkowo niezwykle istotne jest jaki odpad posiadamy. Przykładowo tonery, czy świetlówki są odpłatnie pobierane w cenie od 6 zł netto za kg. Pozostałe odpady tego typu mają ceny od 0,08 zł netto za kg. W przypadku małych ilości możemy liczyć na darmowy odbiór. Z naszą pomocą z łatwością sprawdzisz, czy istnieje szansa na to, aby jakaś firma zaoferowała Ci bezpłatny odbiór elektrośmieci w Szczecinie.

Czy dodanie odpadów elektronicznych w Szczecinie w aplikacji Waste Master jest płatne?

Nie ponosisz żadnych kosztów w związku z dodaniem zużytego sprzętu elektronicznego w Szczecinie w naszej aplikacji, niezależnie czy dokonasz tego przy pomocy konsultanta telefonicznego, czy bezpośrednio w aplikacji. Warto podkreślić, iż również nie ponosisz żadnych kosztów w związku obsługą zapytania przez naszego Opiekuna klienta. W związku z powyższym warto dodać odpad w naszej aplikacji i dowiedzieć się gdzie oddać elektrośmieci w Szczecinie.

W jaki sposób jest wykonywana usługa odbioru odpadów elektronicznych w Szczecinie?

Po zaakceptowaniu oferty na odbiór odpadów elektronicznych w Szczecinie nasz Opiekun klienta uzgodni wszelkie wytyczne dotyczące takiego odbioru, w tym te najważniejsze jak termin jego realizacji. Przez cały okres odbioru odpadów elektronicznych w Szczecinie, będziemy oczywiście służyć naszym wsparciem. Pomożemy w przypadku problemów z dokumentami lub innymi sprawami, uniemożliwiającymi prawidłowe wykonanie usługi. Dlatego jeśli masz w planach np. utylizację sprzętu biurowego w Szczecinie lub utylizację komputerów w Szczecinie, śmiało możesz zgłosić się do nas. Wszystkim się zajmiemy.

Na czym polega odbiór elektrośmieci w Szczecinie z narzędziem WasteMaster? Na czym polega odbiór odpadów należących do grupy: zużyty sprzęt elektroniczny?

Nasza organizacja w działalności, którą prowadzi, chce przede wszystkim oferować najlepsze rozwiązania dla każdego typu odpadu. Dlatego w ramach usługi dostępnej za sprawą systemu WasteMaster proponujemy odbiór elektrośmieci w Szczecinie różnego rodzaju. Do tej grupy należą w szczególności urządzenia wielkogabarytowe, a więc: lodówki, zmywarki, pralki, telewizory, kuchenki elektryczne, mikrofalówki, wentylatory, grzejniki elektryczne czy też sprzęt klimatyzacyjny. Natomiast małogabarytowe urządzenia elektroniczne przyjmowane w ramach tej usługi to przede wszystkim: frytkownice, tostery, żelazka, radia, zegarki, sprzęt hi-fi i wiele, wiele więcej. Warto podkreślić również fakt, że specjalistyczne przedsiębiorstwa działające w tej branży dokonają również odbioru elektrośmieci w Szczecinie takich produktów jak: wiertarki, maszyny do szycia, piły czy też narzędzia do spawania i wiele innych. Uwzględnij również to, że urządzenia wymienione powyżej to tylko przykłady. W ramach usługi związanej z odbiorem elektroodpadów przyjmowane są również inne zużyte urządzenia. W sytuacji, gdy nie masz pewności co do tego czy posiadane przez Ciebie urządzenia zostaną zakwalifikowane do odbioru, zapraszamy do kontaktu z przedstawicielem naszej firmy. W rezultacie rozwiejesz wszelkie swoje wątpliwości i rozwiążesz problem z elektrośmieciami. Ważne jest to, że w ramach usługi odbioru elektrośmieci nie zostaną przyjęte maszyny, które są niekompletne, a więc na przykład konstrukcje pozbawione agregatów bądź silników. Warto to wiedzieć, szykując się do utylizacji sprzętu AGD w Szczecinie.

Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny (ZSEiE) to inaczej odpady elektroniczne w Szczecinie. W tej grupie uwzględnia się w przede wszystkim wszystkie nieużywane, niepotrzebne, a głównie zużyte urządzenia elektroniczne. Co więcej, cechą charakterystyczną odpadów należących do tej grupy jest to, że zużyty sprzęt musi mieć zasilanie na prąd. Nie ma tutaj znaczenia czy jest to sieć elektryczna czy baterie. To wszystko warto wiedzieć przy okazji utylizacji elektroodpadów w Szczecinie. Tego typu informacje są niezbędne, aby móc podobne procesy przeprowadzić zgodnie z procedurami oraz bezpiecznie dla środowiska. Prawidłowa utylizacja odpadów elektronicznych w Szczecinie to ważna kwestia dla ekologii.

To nigdy nie było łatwiejsze. Dzięki naszej aplikacji masz dwa możliwe sposoby na zamówienie usługi odbioru elektroniki w Szczecinie. Po pierwsze, możesz usługę zamówić przez kontakt telefoniczny z naszym konsultantem. Uzupełni on wszystkie niezbędne informacje i doda twoje ogłoszenie o odpadach elektronicznych w Szczecinie w aplikacji. Na swój adres e-mail otrzymasz potwierdzenie złożenia zamówienia na usługę odbioru elektrośmieci w Szczecinie. Drugą możliwością jest dodanie ogłoszenia przy pomocy naszej aplikacji. Można to uczynić na dwa sposoby. Po pierwsze przy wykorzystaniu strony mamodpad, na której się aktualnie znajdujemy. Po wypełnieniu formularza odnośnie zamówienia, ogłoszenie zostanie dodane w aplikacji. Drugi sposób prowadzi przez rejestrację w aplikacji. Po utworzeniu konta będziesz mógł dodać ogłoszenie odnośnie usługi. Niezależnie od wybranego sposobu, po umieszczeniu ogłoszenia jego obsługą zajmie się wyznaczony przez nas Opiekun klienta. Jego zadaniem będzie znalezienie najkorzystniejszych ofert na odbiór zużytego sprzętu elektronicznego w Szczecinie. Dodatkowo, po przyjęciu którejś oferty, zadba on o prawidłowy przebieg całej transakcji. Wszystko to, aby nasz klient zaoszczędził maksymalnie swój czas. Nie będzie musiał się już zastanawiać gdzie oddać elektrośmieci w Szczecinie. Jednocześnie dzięki temu i ty, i nasza firma, przyczyniamy się do jeszcze lepszego i bezpieczniejszego recyklingu elektrośmieci w Szczecinie, ale również w Polsce. WasteMaster działa na terenie całego kraju.

Ceny złomu elektronicznego w Szczecinie są bardzo dynamiczne i mogą zmieniać się parę, a nawet parenaście, razy w roku. Ma na to wpływ wiele czynników. Jeśli interesuje nas wywóz elektrośmieci w Szczenicie to warto pamiętać, że na kwotę elektroodpadów wpływa między innymi aktualna sytuacja polityczno-gospodarcza, poziom inflacji, rodzaj oraz jakość elektrośmieci, a także ich ilość. Właśnie z tych powodów skupy elektrośmieci w Szczecinie mogą nam podać różne, często zupełnie odmienne od siebie ceny. Nie należy się jednak zniechęcać. Zapraszamy do kontaktu, a wspólnie ustalimy, jakie wartości elektrozłomu są teraz najbardziej korzystne. W końcu odbiór zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego w Szczecinie powinien być i przystępny, i zyskowny.Jeśli jednak jesteśmy osobą prywatną i zależy nam bardziej na darmowym odbiorze elektrośmieci w Szczecinie nic straconego. W naszej aplikacji można sprawdzić, która firma jest w stanie zaoferować nam taką usługę jak bezpłatny odbiór zużytego sprzętu AGD w Szczecinie. Warto pamiętać, że wiele sklepów z elektroniką ma w standardzie tego typu usługę, jeśli kupujemy u nich nowy sprzęt i go wymieniamy na nowy.

Nie znalazłeś oferty jakiej potrzebujesz?
Jeśli posiadasz złom, z którym nie wiesz co masz zrobić, a czystość nie jest Ci obojętna - skontaktuj się z nami. W aplikacji WasteMaster znajdziesz skup złomu w Szczecinie, który spełni oba te oczekiwania. Sprawdź i przekonaj się, że warto!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

co to są elektrośmieci - na grafice widać telewizory, pralkę, lodówkę, ekrany
18-06-2023
Co to są elektrośmieci?

Czym są elektroodpady? Jak brzmi definicja elektrośmieci? Są to odpady z zużytego sprzętu elektrycznego i elektrycznego (w skrócie ZSEE). Do tej grupy pozostałości możemy zalicz...

Więcej -->
co to zsee - na obrazku widać zużyte baterie w kontenerze oraz zepsuty ekran komputera
13-05-2023
Co to ZSEE?

ZSEE to skrót od Zużytego Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego. Możemy się również spotkać z ZSEiE, który oznacza dokładnie to samo, co rozwinięcie skrótu powyżej. Jak sama n...

Więcej -->
Jak utylizuje się elektrośmieci?
25-08-2022
Jak utylizuje się elektrośmieci?

Elektrośmieci utylizuje się w wyspecjalizowanych do tego przedsiębiorstwach, które w bezpieczny i legalny sposób je przerabiają, nadając im drugie życie. Posiadasz elektroodpady...

Więcej -->
Kto skupuje elektrośmieci?
24-08-2022
Kto skupuje elektrośmieci?

Elektrośmieci skupują specjalne przedsiębiorstwa, które zajmują się tego typu odpadami na co dzień. Masz dużą liczbę elektroodpadów i chcesz się ich pozbyć? Skorzystaj z naszej ...

Więcej -->
Czy można sprzedać elektrośmieci?
23-08-2022
Czy można sprzedać elektrośmieci?

Tak, elektrośmieci można sprzedać. Jeżeli posiadasz dużą liczbę elektroodpadów i chcesz je sprzedać, zgłoś się do nas. Skorzystaj z naszej aplikacji WasteMaster lub zadzwoń. Bez...

Więcej -->
Ile kosztuje utylizacja świetlówek?
23-08-2022
Ile kosztuje utylizacja świetlówek?

Trudno jednoznacznie odpowiedzieć, ile kosztuje utylizacja świetlówek. Cena jest uzależniona od wielu czynników jak np. lokalizacja punktu skupu, ilość odpadu, rodzaju odpadu et...

Więcej -->

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Obrazek przedstawia zdjęcie instalacji elektronicznej. Ma ona ilustrować blog o tytule: "Jak przebiega utylizacja sprzętu elektronicznego?".
19-08-2023
Jak przebiega utylizacja sprzętu elektronicznego?

Nie da się ukryć, że w naszych domach i zakładach pracy nieustannie przybywa kolejnych nowinek technologicznych. Rozwój techniki jest oczywiście niezbędny – jednak bardzo często...

Więcej -->
Obrazek przedstawia zdjęcie wielu baterii w kolorze miedzianym z bliska. Ma to stanowić nawiązanie do recyklingu baterii - tego, jak on przebiega oraz co z niego powstaje.
18-05-2023
Recykling baterii – jak wygląda i co z niego powstaje?

Z pewnością doskonale wiesz, że baterie są kłopotliwym odpadem, który ze względu na swój skład musi trafić do odpowiednich pojemników. W bateriach możemy znaleźć wiele związków ...

Więcej -->
Odbiór elektrośmieci od firm – jak wygląda taka usługa?
01-09-2022
Odbiór elektrośmieci od firm – jak wygląda taka usługa?

Niektóre przedsiębiorstwa wytwarzają wyjątkowo sporo elektroodpadów. Utylizacja sprzętu elektrycznego i elektronicznego może wydawać się dla niektórych kłopotliwa. Nic bardziej ...

Więcej -->
Recykling elektrośmieci – czy można na tym zarobić?
25-08-2022
Recykling elektrośmieci – czy można na tym zarobić?

W badaniu przeprowadzonym dla GFK Polonia zrealizowanym dla ElektrEco 20 proc. Polaków przyznało, że zdarzyło im się wyrzucać zużyty sprzęt elektryczny bądź elektroniczny do zwy...

Więcej -->
Skup elektrośmieci – jakie są aktualne ceny?
25-08-2022
Skup elektrośmieci – jakie są aktualne ceny?

Interesuje Cię utylizacja elektroodpadów i chcesz na tym jak najwięcej zyskać? Aby przeprowadzić intratną transakcję kupna-sprzedaży trzeba znać aktualne ceny, które obowiązują ...

Więcej -->
Bezpłatny odbiór elektrośmieci – czy jest to możliwe?
11-08-2022
Bezpłatny odbiór elektrośmieci – czy jest to możliwe?

Często zdarza nam się zmieniać telefon na nowszy model lub raz na jakiś czas wymienić lodówkę. Ale co wtedy zrobić ze starym sprzętem? Już nawet małe dzieci uczą się, że utyliza...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master