Warszawa - Odbiór elektrośmieci | WasteMaster

Odbiór elektrośmieci w Warszawie

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Cennik złomu elektronicznego w Warszawie

Przedsiębiorstwa dysponujące parkiem maszynowym w postaci różnego rodzaju komputerów mogą oddać tego typu odpady do jednostek zajmujących się ich odbiorem i recyklingiem. Zanim dokonamy tej transakcji, warto poznać ceny złomu elektronicznego w Warszawie. Kształtują się one na różnym poziomie i zależą. Aby poznać dokładne ceny złomu komputerowego w Warszawie, najlepiej uruchomić oferowany przez nas formularz online i wpisać do niego wymagane dane.
Ceny
Płyty główne 37,6 zł netto
Dyski twarde HDD 5,7 zł netto
Procesory ceramiczne Intel 486 1336,5 zł netto
RAM - złote 170,3 zł netto
RAM - srebrne 147,5 zł netto
Układy scalone 64,4 zł netto
Komputery samochodowe 16,8 zł netto
Warunki współpracy

Ile trzeba zapłacić za dodanie odpadów elektronicznych w Warszawie w narzędziu WasteMaster?

Dodanie zużytego sprzętu elektronicznego w Warszawie w narzędziu WasteMaster niezależnie od tego, którą z dostępnych metod wybierzesz, nie wywoła konieczności dokonywania płatności za przeprowadzone działanie. Co więcej, nie pobieramy również opłat za obsługę zapytania przez pracownika naszej firmy. Dlatego z całym przekonaniem zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i dodania odpadu w naszej aplikacji WasteMaster. Dzięki temu szybko i sprawnie załatwisz sprawę, a także nareszcie dowiesz się, gdzie oddać elektrośmieci w Warszawie. Co więcej aktualne ceny złomu elektronicznego w Warszawie nie będą już dla Ciebie tajemnicą.

Jak przebiega usługa odbioru odpadów elektronicznych w Warszawie?

Interesuje Cię odbiór elektroodpadów w Warszawie? Po wyborze najlepszej dla siebie oferty odbioru odpadów elektronicznych w Warszawie pracownik naszej firmy ustali najważniejsze informacje dotyczące odbioru, a głównie termin realizacji zlecenia. Pragniemy podkreślić też to, że przez cały okres odbioru odpadów elektronicznych w Warszawie zapewniamy wsparcie. Możesz liczyć ponadto na pomoc z wymaganą dokumentacją, a także w innych sprawach. W rezultacie realizacja zlecenia przebiegnie bez najmniejszych zakłóceń, a skup złomu elektronicznego w Warszawie stanie się czystą przyjemnością, a nie niemiłym obowiązkiem. Przekonaj się sam, że recykling elektrośmieci w Warszawie jest i użyteczny, i prosty!

Zużyty sprzęt elektroniczny w Warszawie, czyli co warto wiedzieć na temat odpłatności za odbiór? Jakie stosuje się ceny za odpady elektroniczne?

Kwestia związana z odpłatnością za odbiór elektrośmieci w Warszawie niestety nie należy do prostych kwestii. Zagadnienie jest skomplikowane, ponieważ po pierwsze firmy działające w tej branży mają swoje określone minimalne ilości logistyczne. Co więcej, należy wskazać również to, że duże znaczenie ma w tym przypadku rodzaj odpadu, jakim dysponujemy. Na przykład, jeśli chodzi o świetlówki, to obowiązują ceny na poziomie 6 złotych netto za kilogram i wyższe. Z kolei pozostałe odpady należące do tego typu mają stawki kształtujące się na poziomie od 0,08 złotych netto za kilogram. Pragniemy podkreślić również fakt, że przy małych ilościach odpadów możesz liczyć na bezpłatny odbiór. Dlatego trudno jest jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie o ceny złomu elektronicznego w Warszawie. Z kolei jeśli prowadzisz firmę i masz naprawdę sporą ilość elektrozłomu, możesz zamówić kontenery na elektrośmieci w Warszawie. Dzięki temu codzienna praca Twoja i Twoich pracowników będzie lżejsza!

Wywóz elektrośmieci w Warszawie

Zastanawiasz się gdzie oddać elektrośmieci w Warszawie? Nieważne czy masz zepsuty komputer czy stare radio, z nami znajdziesz rozwiązanie! A chyba sam przyznasz, że skupów złomu elektronicznego w Warszawie jest całkiem sporo. Ale czym są tak naprawdę jest zużyty sprzęt elektroniczny?

Odpady elektroniczne w Warszawie (lub inaczej ZSEiE – zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny) możemy definiować jako wszelkiego rodzaju nieużywane, niepotrzebne oraz oczywiście zużyte urządzenia elektryczne. Sprzęt musi być zasilany na prąd (niezależnie czy z sieci elektronicznej, czy na baterie). Tego typu informacje są ważne, jeśli wybieramy się do skupu elektrośmieci w Warszawie.

Na czym polega odbiór elektrośmieci w Warszawie z aplikacją WasteMaster? Na czym polega odbiór odpadów należących do grupy: zużyty sprzęt elektroniczny?

Nasza firma w działalności, którą prowadzi, pragnie przede wszystkim oferować najlepsze rozwiązania dla każdego rodzaju odpadu. Zatem w ramach usługi dostępnej za sprawą aplikacji WasteMaster proponujemy odbiór elektrośmieci w Warszawie różnego rodzaju. Do tej grupy należą głównie urządzenia wielkogabarytowe, a więc: lodówki, zmywarki, pralki, telewizory, kuchenki elektryczne, mikrofalówki, wentylatory, grzejniki elektryczne czy też sprzęt klimatyzacyjny. Z kolei małogabarytowe urządzenia elektroniczne przyjmowane w ramach tej usługi to między innymi: frytkownice, tostery, żelazka, radia, zegarki, sprzęt hi-fi i wiele, wiele więcej (w tym również skup złomu komputerowego w Warszawie). Warto podkreślić fakt, że specjalistyczne przedsiębiorstwa działające w tej branży dokonają również odbioru elektrośmieci w Warszawie takich produktów jak: wiertarki, maszyny do szycia, piły czy też narzędzia do spawania i wiele innych. Uwzględnij również to, że urządzenia wymienione powyżej to tylko przykłady. W ramach tej usługi przyjmowane są również inne zużyte urządzenia. W sytuacji, gdy nie masz pewności co do tego czy posiadane przez Ciebie urządzenia zostaną zakwalifikowane do odbioru, zapraszamy do kontaktu z przedstawicielem naszej firmy. Dzięki temu rozwiejesz wszelkie swoje wątpliwości i rozwiążesz problem z elektrośmieciami. Istotne jest to, że w ramach usługi odbioru elektrośmieci nie zostaną przyjęte urządzenia, które są niekompletne, a więc na przykład konstrukcje pozbawione agregatów bądź silników. Warto więc zainteresować się m.in. skupem złomu komputerowego w Warszawie, ale nie tylko!

To gdzie oddać elektrośmieci w Warszawie? Nie musisz się nad tym zastanawiać, zamiast tego zamów w naszej aplikacji usługę odbioru odpadów elektronicznych w Warszawie! Zamawianie usługi odbioru elektrośmieci w aplikacji Waste Master

Jak pozbyć się elektrośmieci w Warszawie? To nigdy nie było łatwiejsze. Dzięki naszej aplikacji masz dwa możliwe sposoby na zamówienie usługi. Po pierwsze, możesz usługę zamówić przez kontakt telefoniczny z naszym konsultantem. Uzupełni on wszystkie niezbędne informacje i doda ogłoszenie w aplikacji. Na swój adres e-mail otrzymasz potwierdzenie złożenia zamówienia na usługę odbioru elektrośmieci w Warszawie. Drugą możliwością jest dodanie ogłoszenia przy pomocy naszej aplikacji. Można to uczynić na dwa sposoby. Po pierwsze przy wykorzystaniu strony mamodpad, na której się aktualnie znajdujemy. Po wypełnieniu formularza odnośnie zamówienia, ogłoszenie zostanie dodane w aplikacji. Drugi sposób prowadzi przez rejestrację w aplikacji. Po utworzeniu konta będziesz mógł dodać ogłoszenie odnośnie usługi. Nie zależnie od wybranego sposobu, po umieszczeniu ogłoszenia jego obsługą zajmie się wyznaczony przez nas Opiekun klienta. Jego zadaniem będzie znalezienie najkorzystniejszych ofert na odbiór zużytego sprzętu elektronicznego w Warszawie. Dodatkowo, po przyjęciu którejś oferty, zadba on o prawidłowy przebieg całej transakcji. Wszystko to, aby nasz klient zaoszczędził maksymalnie swój czas. Nie będzie musiał się już zastanawiać, gdzie oddać elektrośmieci w Warszawie.

Utylizacja elektroodpadów w Warszawie

Utylizacja elektrośmieci w Warszawie zawsze powinna przebiegać zgodnie z literą prawa i być bezpieczna dla środowiska naturalnego. Zużyty sprzęt elektroniczny może zawierać szkodliwe związki. Jeśli będziemy nieodpowiednio się z nimi obchodzić, mogą się one przedostać na zewnątrz, co będzie miało bardzo poważne konsekwencje. Dlatego tak ważna jest prawidłowa utylizacja odpadów elektronicznych w Warszawie. Powinna ona przebiegać w specjalnie do tego przygotowanych warunkach.Na szczęście coraz więcej Polaków ma świadomość tego, że elektroodpady nie powinny trafiać do zwykłych altan śmietnikowych. W Warszawie prowadzonych jest szereg kampanii społecznych, które mają nas uświadamiać w zakresie ekologii. I tak np. za oddanie zużytego sprzętu elektronicznego w Warszawie do specjalnego punktu odbioru, można odebrać sadzonkę roślinki. W ten sposób władze miasta zachęcają warszawiaków do odpowiedniej segregacji odpadów.Jeśli masz dużą firmę, która w efekcie generuje duże ilości śmieci elektronicznych w Warszawie, znacznie lepiej jest powierzyć tę sprawę zewnętrznej firmie. W naszej aplikacji porównasz wszystkie interesujące Cię szczegóły i sam będziesz mógł wybrać przedsiębiorstwo, z którym finalnie nawiążesz współpracę. Odbiór zużytego sprzętu elektronicznego w Warszawie wcale nie musi być kłopotem!

Odbiór elektrośmieci Warszawa-Wola. Gdzie oddać elektrośmieci w Warszawie-Woli?

Zastanawiasz się, gdzie można oddać elektrośmieci w Warszawie? Interesuje cię konkretnie Wola? Bardzo dobrze trafiłeś, ponieważ nasza firma może zaproponować ci bezpłatny odbiór elektrośmieci w Warszawie, w tym na Woli. Wystarczy zadzwonić lub wypełnić nieodpłatny formularz w naszej aplikacji WasteMaster. Doradcy klienta przygotują dla ciebie specjalną ofertę wywozu elektrośmieci w Warszawie. Dzięki temu już nigdy więcej nie będziesz musiał kłopotać się tym, gdzie można oddać elektrośmieci. Nasza firma jest do waszych usług i czekamy na Państwa zgłoszenia dotyczące darmowego odbioru elektrośmieci w Warszawie.

Gdzie oddać elektrośmieci w Warszawie-Bemowo?

Utylizację sprzętu elektronicznego w Warszawie najlepiej zawierzyć specjalistom z branży. Dlatego nie ma co szukać na własną rękę i lepiej jest zaufać fachowcom, którzy wiedzą, co robią. Oferujemy bezpłatny odbiór elektrośmieci w Warszawie, w tym w Warszawie-Bemowo. Działamy również na terenie całej Polski. Jeżeli potrzebujesz kontenera na elektrośmieci w Warszawie również zapraszamy do kontaktu z nami – przez aplikację lub telefonicznie. Odbieramy również zużyty sprzęt AGD w Warszawie. Darmowy odbiór elektrośmieci w Warszawie jeszcze nigdy nie był taki prosty!

Gdzie oddać elektrośmieci Warszawa-Bielany?

Utylizacja elektrośmieci w Warszawie, ale także w ogóle, jest procesem, który lepiej jest zlecić specjalistom. Zawarte w elektroodpadach surowce i pierwiastki mogą być szkodliwe dla środowiska, dlatego prawidłowy odbiór elektrośmieci w Warszawie jest tak ważny. Odpowiednio segregując nasze odpady, przyczyniamy się do dbania o planetę. Posiadasz dużą liczbę elektrozłomu i potrzebujesz kontenera na elektrośmieci w Warszawie? Zadzwoń do nas i wspólnie ustalimy, co da się zrobić. Razem sprawmy, żeby zbiórka elektrośmieci w Warszawie była łatwa i przyjemna!

Gdzie oddać elektrośmieci na Ursynowie?

Właśnie zastanawiałeś się, gdzie można oddać elektrośmieci na warszawskim Ursynowie? Świetnie się składa, ponieważ nasza firma odbierze Twój zużyty sprzęt elektroniczny zupełnie za darmo. Wystarczy, że wypełnisz formularz w naszej aplikacji WasteMaster lub skontaktujesz się bezpośrednio z konsultantem. Z niecierpliwością oczekujemy Twojego zgłoszenia. Działamy nie tylko w Warszawie, lecz także na terenie całego kraju.

Gdzie oddać elektrośmieci Warszawa-Mokotów?

Odbiór elektrośmieci w Warszawie, w tym na Mokotowie, dzięki naszym usługom, odbywa się zupełnie bezpłatnie. Nie musisz szukać specjalnych punktów zbiórek elektrośmieci w Warszawie, wystarczy, że nawiążesz z nami współpracę. Wypełni formularz na WasteMaster lub zadzwoń bezpośrednio do jednego z naszych Doradców, którzy z przyjemnością przygotują dla Ciebie odpowiednią ofertę. Nie trać czasu! Odbiór elektrozłomu w Warszawie wcale nie musi być problematyczny.

Gdzie oddać elektrośmieci Warszawa-Targówek?

Nie szukaj już dłużej punktu zbiórki elektrośmieci w Warszawie. Sami do Ciebie przyjedziemy! Wystarczy, że masz sporą liczbę elektroodpadów, idącą nawet w tony, oraz wpis do BDO. Dzięki temu szybko załatwisz odbiór elektrośmieci w Warszawie, nie tylko na Targówku. Dzięki nam wywóz elektrośmieci w Warszawie staje się prosty!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Jak utylizuje się elektrośmieci?
25-08-2022
Jak utylizuje się elektrośmieci?

Elektrośmieci utylizuje się w wyspecjalizowanych do tego przedsiębiorstwach, które w bezpieczny i legalny sposób je przerabiają. Posiadasz dużą liczbę elektroodpadów i chcesz si...

Więcej -->
Kto skupuje elektrośmieci?
24-08-2022
Kto skupuje elektrośmieci?

Elektrośmieci skupują specjalne przedsiębiorstwa, które zajmują się tego typu odpadami na co dzień. Masz dużą liczbę elektroodpadów i chcesz się ich pozbyć? Skorzystaj z naszej ...

Więcej -->
Czy można sprzedać elektrośmieci?
23-08-2022
Czy można sprzedać elektrośmieci?

Tak, elektrośmieci można sprzedać. Jeżeli posiadasz dużą liczbę elektroodpadów i chcesz je sprzedać, zgłoś się do nas. Skorzystaj z naszej aplikacji WasteMaster lub zadzwoń. Bez...

Więcej -->
Ile kosztuje utylizacja świetlówek?
23-08-2022
Ile kosztuje utylizacja świetlówek?

Trudno jednoznacznie odpowiedzieć, ile kosztuje utylizacja świetlówek. Jej cena jest uzależniona od wielu czynników jak np. lokalizacja punktu skupu, ilość odpadu, rodzaju odpad...

Więcej -->
Czy można oddać starą lodówkę na złom?
22-08-2022
Czy można oddać starą lodówkę na złom?

Jak pozbyć się starej lodówki? Starą lodówkę można oddać do firm wyspecjalizowanych w tego rodzaju odpadach. Jeżeli posiadasz sporą liczbę tego typu elektroodpadu, skorzystaj z ...

Więcej -->
Gdzie oddać zużyte tonery?
21-08-2022
Gdzie oddać zużyte tonery?

Zużyte tonery trzeba oddać do specjalnego punktu skupu elektrośmieci. Niektóre z nich znajdują się na terenie sklepów z materiałami eksploatacyjnymi. Oprócz tego sprzedawca, u k...

Więcej -->
Gdzie oddać zużyte żarówki?
19-08-2022
Gdzie oddać zużyte żarówki?

Osoby fizyczne mogą oddać zużyte żarówki do specjalnych punktów skupów lub pojemników. Często takowe znajdują się w sklepach budowlanych i meblowych. Przedsiębiorcy, którzy posi...

Więcej -->
Ile kosztuje odbiór elektrośmieci?
18-08-2022
Ile kosztuje odbiór elektrośmieci?

Wiele osób zastanawia się, ile kosztuje odbiór elektrośmieci. Otóż odpowiedź nie jest taka prosta, jak mogłoby się z początku wydawać. Zazwyczaj bezpłatny odbiór elektroodpadów ...

Więcej -->
Gdzie oddać elektrośmieci z firmy?
17-08-2022
Gdzie oddać elektrośmieci z firmy?

Elektrośmieci z firmy najlepiej oddać za pośrednictwem naszej firmy WasteMaster. Zorganizujemy bezpłatny odbiór elektrośmieci i pomożemy z formalnościami. Skorzystaj z naszej da...

Więcej -->
Gdzie oddać elektrośmieci?
17-08-2022
Gdzie oddać elektrośmieci?

„Jak oddać elektrośmieci?”, „jak pozbyć się elektrośmieci?” – tego typu pytania ciągle przewijają się przez naszą skrzynkę mejlową. Odpowiadamy: jeśli posiadamy dużą liczbę elek...

Więcej -->
Gdzie oddać starą pralkę?
13-08-2022
Gdzie oddać starą pralkę?

Niektórzy nasi klienci zwracają się do nas z zapytaniem co zrobić z zepsutą pralką. Jeżeli posiadamy znaczącą liczbę tego typu elektroodpadów, wtedy warto skorzystać z naszej ap...

Więcej -->
Gdzie oddać zużyte świetlówki?
12-08-2022
Gdzie oddać zużyte świetlówki?

Często dostajemy pytanie o to, jak pozbyć się świetlówek. Jeśli posiadacie ich dużą liczbę wtedy warto skorzystać z aplikacji WasteMaster dostępnej na naszej stronie. Jeżeli są ...

Więcej -->
Ile kosztuje 1 kg elektrośmieci?
10-08-2022
Ile kosztuje 1 kg elektrośmieci?

Trudno odpowiedzieć jednoznacznie na to pytanie. Na cenę za 1 kg elektrośmieci składa się wiele czynników między innymi rodzaju odpadu czy lokalizacja punktu skupu. Ceny mogą zm...

Więcej -->
Jak utylizować elektrośmieci w firmie?
09-08-2022
Jak utylizować elektrośmieci w firmie?

Elektrośmieci w firmie najlepiej utylizować za pośrednictwem naszej firmy WasteMaster. Zorganizujemy bezpłatny odbiór elektrośmieci i pomożemy z formalnościami. Skorzystaj z nas...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Nie byłem przekonany co do aplikacji WasteMaster, ponieważ średnio sobie radzę z komputerami. Zainstalowałem ją na telefonie i bardzo szybko znalazłem interesującą mnie ofertę odbioru elektrośmieci w Warszawie. Polecam skorzystać!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Super usługa! Byli bardzo pomocni w organizacji odbioru elektrośmieci w Warszawie! Warto!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Dzięki WasteMaster szybko pozbyłem się popsutych dysków komputerowych i kart graficznych. Nie sądziłem, że odbiór tych elektrośmieci w Warszawie nastąpi tak szybko!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Byłem nieco zagubiony, kiedy szef kazał mi przeprowadzić wywózkę naszych uszkodzonych telewizorów i monitorów. Nie znam się na tym! Jednak na całe szczęście wyszukałem WasteMaster w internecie i za ich pośrednictwem sprawnie zorganizowałem odbiór elektrośmieci z naszej firmy. Nawet szef był pod wrażeniem szybkości tych usług!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Wiedziałam gdzie oddać elektrośmieci w Warszawie, jednak równocześnie wiedziałam, że tam przepłacę. Skontaktowałam się z WasteMaster i miałam rację! Konsultant szybko znalazł kilka dużo korzystniejszych ofert! Zachęcam do korzystania!

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Odbiór elektrośmieci od firm – jak wygląda taka usługa?
01-09-2022
Odbiór elektrośmieci od firm – jak wygląda taka usługa?

Niektóre przedsiębiorstwa wytwarzają wyjątkowo sporo elektroodpadów. Utylizacja sprzętu elektrycznego i elektronicznego może wydawać się dla niektórych kłopotliwa. Nic bardziej ...

Więcej -->
Recykling elektrośmieci – czy można na tym zarobić?
25-08-2022
Recykling elektrośmieci – czy można na tym zarobić?

W badaniu przeprowadzonym dla GFK Polonia zrealizowanym dla ElektrEco 20 proc. Polaków przyznało, że zdarzyło im się wyrzucać zużyty sprzęt elektryczny bądź elektroniczny do zwy...

Więcej -->
Skup elektrośmieci – jakie są aktualne ceny?
25-08-2022
Skup elektrośmieci – jakie są aktualne ceny?

Interesuje Cię utylizacja elektroodpadów i chcesz na tym jak najwięcej zyskać? Aby przeprowadzić intratną transakcję kupna-sprzedaży trzeba znać aktualne ceny, które obowiązują ...

Więcej -->
Bezpłatny odbiór elektrośmieci – czy jest to możliwe?
11-08-2022
Bezpłatny odbiór elektrośmieci – czy jest to możliwe?

Często zdarza nam się zmieniać telefon na nowszy model lub raz na jakiś czas wymienić lodówkę. Ale co wtedy zrobić ze starym sprzętem? Już nawet małe dzieci uczą się, że utyliza...

Więcej -->
Czy odbiór zużytego sprzętu komputerowego jest możliwy?
05-07-2022
Czy odbiór zużytego sprzętu komputerowego jest możliwy?

Przedsiębiorcy, którzy prowadzą własne biura lub działają w branży IT z pewnością znają problem z odbiorem zużytego sprzętu komputerowego. Zapewniamy, że u nas jest on możliwy a...

Więcej -->
Gdzie oddać zużyty sprzęt AGD?
01-07-2022
Gdzie oddać zużyty sprzęt AGD?

Osoby gromadzące wyeksploatowane lodówki, mikrofalówki bądź też inne urządzenia elektryczne, zastanawiają się, gdzie oddać zużyty sprzęt AGD? Odpowiedź na to pytanie nie jest tr...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat