Łódź - Odbiór elektrośmieci | WasteMaster

Odbiór elektrośmieci w Łodzi

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Obowiązujące w Łodzi ceny na złom elektroniczny

Dużo osób zastanawia się, w jaki sposób pozbyć się elektrośmieci, uzyskując za nie konkretną sumę gotówki. Jedną z metod zagospodarowania elektrośmieci jest przekazanie ich do skupów. Zanim przystąpimy do tego działania, warto poznać ceny złomu elektronicznego w Łodzi. Jeżeli zależy Ci na tym, aby oszacować ceny złomu komputerowego w Łodzi obowiązujące w danym roku kalendarzowym, możesz skorzystać ze stworzonego przez nas formularza internetowego. Służy on do nieodpłatnej wyceny elektrośmieci.
Ceny
Płyty główne 33,8 zł netto
Dyski twarde HDD 5,2 zł netto
Procesory ceramiczne Intel 486 1201,5 zł netto
RAM - złote 153,1 zł netto
RAM - srebrne 132,6 zł netto
Układy scalone 57,9 zł netto
Komputery samochodowe 15,1 zł netto
Warunki współpracy

Jak przebiega usługa odbioru odpadów elektronicznych w Łodzi?

Po wyborze najlepszej dla siebie oferty odbioru odpadów elektronicznych w Łodzi przedstawiciel naszej firmy ustali najważniejsze informacje dotyczące odbioru, a przede wszystkim termin realizacji zlecenia. Pragniemy podkreślić też to, że przez cały okres odbioru odpadów elektronicznych w Łodzi gwarantujemy wsparcie. Możesz liczyć ponadto na pomoc z wymaganą dokumentacją, a także w innych sprawach. W efekcie realizacja zlecenia przebiegnie bez najmniejszych zakłóceń.

Jaki wykorzystuje się cennik za zużyty sprzęt elektroniczny w Łodzi? Ile wynoszą ceny za odpady elektroniczne?

Odpłatność za odbiór elektrośmieci w Łodzi zależy od wielu różnych czynników, dlatego nie można jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Organizacje działające w tej branży i zajmujące się odbiorem odpadów elektronicznych kierują się indywidualnie określonymi minimalnymi ilościami logistycznymi. Co więcej, nie bez znaczenia jest też to, jakim typem odpadów dysponujemy. Dla przykładu w przypadku świetlówek stosuje się stawki, które kształtują się na poziomie od 6 złotych netto za kilogram. Natomiast inne odpady tego typu uwzględniają ceny od 0,08 złotych netto za kilogram. Warto zauważyć jeszcze jedną kwestię, a mianowicie przy odbiorze odpadów w małych ilościach możesz liczyć na to, że odbiór zrealizowany będzie nieodpłatnie.

Czy dodanie odpadów elektronicznych w Łodzi w aplikacji Waste Master jest płatne?

Posiadasz odpady elektroniczne w Łodzi? Chcesz je oddać i nie wiesz gdzie? Musisz wiedzieć, że nie ponosisz żadnych kosztów w związku z dodaniem zużytego sprzętu elektronicznego w Łodzi w naszej aplikacji, niezależnie czy dokonasz tego przy pomocy konsultanta telefonicznego, czy bezpośrednio w aplikacji. Warto podkreślić, iż również nie ponosisz żadnych kosztów w związku obsługą zapytania przez naszego Opiekuna klienta. W związku z powyższym warto dodać odpad w naszej aplikacji i dowiedzieć się gdzie oddać elektrośmieci w Łodzi. Jeśli jesteś klientem prywatnym, nie masz firmy i posiadasz małe ilości elektroodpadów, takich jak np. pojedyncza lodówka czy pralka, możesz liczyć na bezpłatny odbiór elektrośmieci w Łodzi. Niektóre firmy oferują tego typu usługę. Wejdź i przekonaj się sam, jakie to proste! Już na zawsze możesz się pozbyć kłopotu z elektroodpadami w Łodzi.

Chcesz wiedzieć, gdzie oddać elektrośmieci w Łodzi? Bez względu na to, czy dysponujesz zepsutym komputerem czy starym radiem, oferujemy Ci najkorzystniejsze rozwiązanie w tym zakresie! Czym jest zużyty sprzęt elektroniczny?

Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny (ZSEiE) to inaczej odpady elektroniczne w Łodzi. W tej grupie uwzględnia się w przede wszystkim wszystkie nieużywane, niepotrzebne, a głównie zużyte urządzenia elektroniczne. Ponadto, cechą wyróżniającą odpadów należących do tej grupy jest to, że zużyty sprzęt musi posiadać zasilanie na prąd. Nie ma tutaj znaczenia czy jest to sieć elektryczna czy baterie. Elektroodpady w Łodzi najlepiej jest powierzyć nam. Profesjonalnie zajmiemy się utylizacją komputerów, sprzętu AGD czy sprzętu biurowego w Łodzi. W ofercie nie mogło zabraknąć również pojemników na elektrośmieci w Łodzi.

Na czym polega odbiór elektrośmieci w Łodzi z narzędziem WasteMaster? Na czym polega odbiór odpadów należących do grupy: zużyty sprzęt elektroniczny?

Nasza organizacja w działalności, którą prowadzi, chce przede wszystkim oferować najlepsze rozwiązania dla każdego rodzaju odpadu. Dlatego w ramach usługi dostępnej za sprawą aplikacji WasteMaster proponujemy odbiór elektrośmieci w Łodzi różnego rodzaju. Do tej grupy należą w szczególności urządzenia wielkogabarytowe, a więc: lodówki, zmywarki, pralki, telewizory, kuchenki elektryczne, mikrofalówki, wentylatory, grzejniki elektryczne czy też sprzęt klimatyzacyjny. Natomiast małogabarytowe urządzenia elektroniczne przyjmowane w ramach tej usługi to między innymi: frytkownice, tostery, żelazka, radia, zegarki, sprzęt hi-fi i wiele, wiele więcej. Warto zauważyć, że specjalistyczne przedsiębiorstwa działające w tej branży dokonają również odbioru elektrośmieci w Łodzi takich produktów jak: wiertarki, maszyny do szycia, piły czy też narzędzia do spawania i wiele innych. Uwzględnij również to, że urządzenia wymienione powyżej to tylko przykłady. W ramach tej usługi przyjmowane są również inne zużyte urządzenia. W sytuacji, gdy nie masz pewności co do tego czy posiadany przez Ciebie sprzęt zostanie zakwalifikowany do odbioru, zapraszamy do kontaktu z przedstawicielem naszej firmy. Dzięki temu rozwiejesz wszelkie swoje wątpliwości i rozwiążesz problem z elektrośmieciami. Istotne jest to, że w ramach usługi odbioru elektrośmieci nie zostaną przyjęte maszyny, które są niekompletne, a więc na przykład konstrukcje pozbawione agregatów bądź silników.

Zatem gdzie oddać elektrośmieci w Łodzi? Nie musisz już śledzić odpowiedzi na własną rękę, ponieważ wystarczy skorzystać z naszego rozwiązania! W aplikacji WasteMaster z łatwością zamówisz usługę odbioru odpadów elektronicznych w Łodzi! Jak wygląda proces zamawiania usługi odbioru elektrośmieci za pomocą narzędzia WasteMaster?

Proces zamawiania usługi odbioru elektrośmieci w systemie WasteMaster jest bardzo porosty i intuicyjny. Istnieją różne drogi prowadzące do osiągnięcia sukcesu w tym zakresie. Po pierwsze możesz nawiązać kontakt telefoniczny z konsultantem. Dzięki temu przedstawiciel naszej organizacji pozyska wszelkie niezbędne informacje od Ciebie i w rezultacie uzupełni niezbędne dane i opublikuje odpowiednie ogłoszenie w naszym systemie. Po przeprowadzeniu tych czynności otrzymasz na swoją skrzynkę mailową potwierdzenie złożenia zamówienia na usługę odbioru elektrośmieci w Łodzi. Jest również druga opcja, przeznaczona dla osób, które pragną zrobić to samodzielnie. W tym przypadku możesz przeprowadzić zadanie za pośrednictwem strony internetowej mamodpad, czyli tej, na której się obecnie jesteśmy. Trzeba tam wypełnić formularz dotyczący zamówienia. W efekcie tej czynności w aplikacji WasteMaster pojawi się ogłoszenie dotyczące usługi. Możesz także zarejestrować się bezpośrednio w naszym systemie. Wówczas po założeniu konta z łatwością opublikujesz zapytanie w systemie. Niezależnie od tego, jaką technikę wybierzesz, po publikacji ogłoszenia jeden z członków naszego zespołu wykona analizę rynku i prześle do Ciebie najkorzystniejsze oferty na odbiór zużytego sprzętu elektronicznego w Łodzi, które spełnią Twoje potrzeby. Co więcej, gdy już zdecydujesz się na konkretną ofertę, konsultant krok po kroku przeprowadzi Cię przez kolejne etapy związane z zawieraniem transakcji. Dzięki temu maksymalnie zaoszczędzisz swój czas. Dlatego, nie będziesz już szukać odpowiedzi i zastanawiać się, gdzie oddać elektrośmieci w Łodzi. Kłopot będzie rozwiązany!

Gdzie w Łodzi wyrzucić elektrośmieci?

Chcesz się pozbyć elektroodpadów z firmy i nie wiesz, gdzie je wyrzucić? Najlepiej zrobisz, zgłaszając się do nas. Oferujemy darmowy wywóz elektrośmieci w Łodzi. Zupełnie bezpłatnie odbierzemy tego typu odpady z Twojej firmy. Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, skorzystaj z formularza online lub zadzwoń bezpośrednio na infolinię. Tam czeka już na Ciebie jeden z naszych Doradców klienta, który przygotuje ofertę. Nie ma co czekać, chwytaj za słuchawkę i dzwoń!Dzięki temu przyczynisz się do lepszego recyklingu elektrośmieci w Łodzi. Nie od dzisiaj wiadomo, że sprawy ekologii stają się coraz ważniejsze i częściej są brane na tapet. Dlatego tak ważna jest prawidłowa segregacja i utylizacja odpadów elektronicznych w Łodzi, ale także w całej Polsce. Zużyty sprzęt elektroniczny może zawierać wiele cennych surowców naturalnych, które cały czas nadają się do wykorzystania. Zamów odbiór zużytego sprzętu elektronicznego: komputerowego, biurowego, AGD w Łodzi.

Elektroodpady Łódź. Ceny złomu elektronicznego w Łodzi

Z pewnością wiele z was już wie, gdzie oddać elektrośmieci w Łodzi. Ale co z wiedzą na temat cen elektrozłomu w Łodzi? Okazuje się, że odpowiedź jest nieco bardziej złożona. Na wartość ceny skupu elektrośmieci w Łodzi ma wpływ wiele czynników. Wśród nich możemy wymienić takie zmienne jak: aktualna ogólna sytuacja polityczno-gospodarcza, poziom inflacji, lokalizacja punktu skupu, ilość odpadu czy jego jakość lub rodzaj. Warto to wszystko mieć na względzie, poszukując firmy, która zajmie się odbiorem elektrośmieci w Łodzi. Na co dzień raczej nie zdajemy sobie sprawy z podobnych rzeczy. Zaczynamy się tym interesować dopiero wtedy, gdy problem wywozu elektrośmieci w Łodzi dotknie naszą firmę lub nas samych. Na szczęście nasza aplikacja WasteMaster sama porówna ceny złomu elektronicznego w Łodzi i wybierze dla Ciebie najodpowiedniejszy skup. Wystarczy wejść na stronę, dodać ofertę lub zadzwonić do naszego Doradcy klienta. Sam się przekonaj, że razem z nami utylizacja elektroodpadów w Łodzi może osiągnąć wyższy poziom.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Jak utylizuje się elektrośmieci?
25-08-2022
Jak utylizuje się elektrośmieci?

Elektrośmieci utylizuje się w wyspecjalizowanych do tego przedsiębiorstwach, które w bezpieczny i legalny sposób je przerabiają. Posiadasz dużą liczbę elektroodpadów i chcesz si...

Więcej -->
Kto skupuje elektrośmieci?
24-08-2022
Kto skupuje elektrośmieci?

Elektrośmieci skupują specjalne przedsiębiorstwa, które zajmują się tego typu odpadami na co dzień. Masz dużą liczbę elektroodpadów i chcesz się ich pozbyć? Skorzystaj z naszej ...

Więcej -->
Czy można sprzedać elektrośmieci?
23-08-2022
Czy można sprzedać elektrośmieci?

Tak, elektrośmieci można sprzedać. Jeżeli posiadasz dużą liczbę elektroodpadów i chcesz je sprzedać, zgłoś się do nas. Skorzystaj z naszej aplikacji WasteMaster lub zadzwoń. Bez...

Więcej -->
Ile kosztuje utylizacja świetlówek?
23-08-2022
Ile kosztuje utylizacja świetlówek?

Trudno jednoznacznie odpowiedzieć, ile kosztuje utylizacja świetlówek. Jej cena jest uzależniona od wielu czynników jak np. lokalizacja punktu skupu, ilość odpadu, rodzaju odpad...

Więcej -->
Czy można oddać starą lodówkę na złom?
22-08-2022
Czy można oddać starą lodówkę na złom?

Jak pozbyć się starej lodówki? Starą lodówkę można oddać do firm wyspecjalizowanych w tego rodzaju odpadach. Jeżeli posiadasz sporą liczbę tego typu elektroodpadu, skorzystaj z ...

Więcej -->
Gdzie oddać zużyte tonery?
21-08-2022
Gdzie oddać zużyte tonery?

Zużyte tonery trzeba oddać do specjalnego punktu skupu elektrośmieci. Niektóre z nich znajdują się na terenie sklepów z materiałami eksploatacyjnymi. Oprócz tego sprzedawca, u k...

Więcej -->
Gdzie oddać zużyte żarówki?
19-08-2022
Gdzie oddać zużyte żarówki?

Osoby fizyczne mogą oddać zużyte żarówki do specjalnych punktów skupów lub pojemników. Często takowe znajdują się w sklepach budowlanych i meblowych. Przedsiębiorcy, którzy posi...

Więcej -->
Ile kosztuje odbiór elektrośmieci?
18-08-2022
Ile kosztuje odbiór elektrośmieci?

Wiele osób zastanawia się, ile kosztuje odbiór elektrośmieci. Otóż odpowiedź nie jest taka prosta, jak mogłoby się z początku wydawać. Zazwyczaj bezpłatny odbiór elektroodpadów ...

Więcej -->
Gdzie oddać elektrośmieci z firmy?
17-08-2022
Gdzie oddać elektrośmieci z firmy?

Elektrośmieci z firmy najlepiej oddać za pośrednictwem naszej firmy WasteMaster. Zorganizujemy bezpłatny odbiór elektrośmieci i pomożemy z formalnościami. Skorzystaj z naszej da...

Więcej -->
Gdzie oddać elektrośmieci?
17-08-2022
Gdzie oddać elektrośmieci?

„Jak oddać elektrośmieci?”, „jak pozbyć się elektrośmieci?” – tego typu pytania ciągle przewijają się przez naszą skrzynkę mejlową. Odpowiadamy: jeśli posiadamy dużą liczbę elek...

Więcej -->
Gdzie oddać starą pralkę?
13-08-2022
Gdzie oddać starą pralkę?

Niektórzy nasi klienci zwracają się do nas z zapytaniem co zrobić z zepsutą pralką. Jeżeli posiadamy znaczącą liczbę tego typu elektroodpadów, wtedy warto skorzystać z naszej ap...

Więcej -->
Gdzie oddać zużyte świetlówki?
12-08-2022
Gdzie oddać zużyte świetlówki?

Często dostajemy pytanie o to, jak pozbyć się świetlówek. Jeśli posiadacie ich dużą liczbę wtedy warto skorzystać z aplikacji WasteMaster dostępnej na naszej stronie. Jeżeli są ...

Więcej -->
Ile kosztuje 1 kg elektrośmieci?
10-08-2022
Ile kosztuje 1 kg elektrośmieci?

Trudno odpowiedzieć jednoznacznie na to pytanie. Na cenę za 1 kg elektrośmieci składa się wiele czynników między innymi rodzaju odpadu czy lokalizacja punktu skupu. Ceny mogą zm...

Więcej -->
Jak utylizować elektrośmieci w firmie?
09-08-2022
Jak utylizować elektrośmieci w firmie?

Elektrośmieci w firmie najlepiej utylizować za pośrednictwem naszej firmy WasteMaster. Zorganizujemy bezpłatny odbiór elektrośmieci i pomożemy z formalnościami. Skorzystaj z nas...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Podczas modereniazacji siłowni, mieliśmy do wyrzucenia mnóstwo starego sprzętu, który nadawał się tylko na śmietnik. Dzięki WasteMaster zorganizowaliśmy sprawny odbiór elektrośmieci w Łodzi i pozbyliśmy się na zawsze orbitreków!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Wydawało mi się, że stracę mnóstwo czasu szukając najlepszej firmy odbierającej odpady elektroniczne w Łodzi, jednak zostałem pozytywnie zaskoczony! WasteMaster naprawdę daje radę i oferuje rzetelną obsługę!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Bałam się, że moja firma nie poradzi sobie z zalegającymi odpadami elektronicznymi - stare monitory piętrzyły się aż pod sufit! Jednak wyszukałam w internecie WasteMaster i szybciutko zorganizowano wywóz niepotrzebnych śmieci. Polecam z ręką na sercu!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Usługi warte polecania dalej. Zaoszczędziłem naprawdę dużo czasu i mam pewność, że wybrałem najtrafniejszą z możliwych ofert odbioru zużytego sprzętu elektronicznego w Łodzi!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Odpady elektroniczne w mojej fabryce to była okropna udręka, dopóki nie zacząłem korzystać z WasteMaster. Dzięki nim, co miesiąc wywozimy śmieci z naszego zakładu. Wysoka jakość usług!

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Odbiór elektrośmieci od firm – jak wygląda taka usługa?
01-09-2022
Odbiór elektrośmieci od firm – jak wygląda taka usługa?

Niektóre przedsiębiorstwa wytwarzają wyjątkowo sporo elektroodpadów. Utylizacja sprzętu elektrycznego i elektronicznego może wydawać się dla niektórych kłopotliwa. Nic bardziej ...

Więcej -->
Recykling elektrośmieci – czy można na tym zarobić?
25-08-2022
Recykling elektrośmieci – czy można na tym zarobić?

W badaniu przeprowadzonym dla GFK Polonia zrealizowanym dla ElektrEco 20 proc. Polaków przyznało, że zdarzyło im się wyrzucać zużyty sprzęt elektryczny bądź elektroniczny do zwy...

Więcej -->
Skup elektrośmieci – jakie są aktualne ceny?
25-08-2022
Skup elektrośmieci – jakie są aktualne ceny?

Interesuje Cię utylizacja elektroodpadów i chcesz na tym jak najwięcej zyskać? Aby przeprowadzić intratną transakcję kupna-sprzedaży trzeba znać aktualne ceny, które obowiązują ...

Więcej -->
Bezpłatny odbiór elektrośmieci – czy jest to możliwe?
11-08-2022
Bezpłatny odbiór elektrośmieci – czy jest to możliwe?

Często zdarza nam się zmieniać telefon na nowszy model lub raz na jakiś czas wymienić lodówkę. Ale co wtedy zrobić ze starym sprzętem? Już nawet małe dzieci uczą się, że utyliza...

Więcej -->
Czy odbiór zużytego sprzętu komputerowego jest możliwy?
05-07-2022
Czy odbiór zużytego sprzętu komputerowego jest możliwy?

Przedsiębiorcy, którzy prowadzą własne biura lub działają w branży IT z pewnością znają problem z odbiorem zużytego sprzętu komputerowego. Zapewniamy, że u nas jest on możliwy a...

Więcej -->
Gdzie oddać zużyty sprzęt AGD?
01-07-2022
Gdzie oddać zużyty sprzęt AGD?

Osoby gromadzące wyeksploatowane lodówki, mikrofalówki bądź też inne urządzenia elektryczne, zastanawiają się, gdzie oddać zużyty sprzęt AGD? Odpowiedź na to pytanie nie jest tr...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat