Kraków - Odbiór elektrośmieci | WasteMaster

Odbiór elektrośmieci w Krakowie

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Ceny złomu komputerowego w Krakowie

W prawie każdym gospodarstwie zarówno domowym, jak i w firmie można znaleźć urządzenia elektroniczne w postaci komputerów, drukarek, skanerów czy kserokopiarek. Sprzęt ten ma*#*określony|wymagany*#* termin stosowania, po którym nie nadaje się już do wykorzystywania. Biorąc to pod uwagę, możesz oddać go do firm zajmujących się utylizacją tego rodzaju odpadów. Zanim podejmie się taką decyzję, powinno poznać się ceny złomu komputerowego w Krakowie. Utrzymują się one na zmiennym poziomie. Aby precyzyjnie obliczyć ceny złomu elektronicznego w Krakowie, możesz skorzystać z naszego formularza internetowego.
Ceny
Płyty główne 31,9 zł netto
Dyski twarde HDD 4,9 zł netto
Procesory ceramiczne Intel 486 1134,0 zł netto
RAM - złote 144,5 zł netto
RAM - srebrne 125,2 zł netto
Układy scalone 54,6 zł netto
Komputery samochodowe 14,3 zł netto
Warunki współpracy

Utylizacja elektrośmieci w Krakowie – gdzie oddać elektrośmieci w Krakowie?

Zastanawiasz się gdzie oddać elektrośmieci w Krakowie? Nieważne czy masz zepsuty komputer czy stare radio, z nami znajdziesz rozwiązanie! Ale czym są tak naprawdę zużyty sprzęt elektroniczny?

Jako odpady elektroniczne w Krakowie (lub inaczej ZSEiE – Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny) możemy definiować jako wszelkiego rodzaju nieużywane, niepotrzebne oraz oczywiście zużyte urządzenia elektryczne. Sprzęt musi być zasilany na prąd (niezależnie czy z sieci elektronicznej, czy na baterie). Jeśli jesteś osobą prywatną i masz małe ilości ZSEiE, np. pojedynczą pralkę czy lodówkę możesz liczyć na bezpłatny odbiór elektrośmieci w Krakowie. Niektóre firmy oferują tego typu usługę, dlatego z nami utylizacja elektroodpadów w Krakowie może być prostsza.

Zużyty sprzęt elektroniczny – cennik za odbiór. Jak wygląda odpłatność za odpady elektroniczne w Krakowie?

Odpłatność za odbiór elektrośmieci w Krakowie jest niezwykle skomplikowanym zagadnieniem. Należy zacząć od tego, iż firmy odbierające taki odpad mają swoje określone minimalne ilości logistyczne. Dodatkowo niezwykle istotne jest jaki odpad posiadamy. Przykładowo tonery, czy świetlówki są odpłatnie pobierane w cenie od 6 zł netto za kg. Pozostałe odpady tego typu mają ceny od 0,08 zł netto za kg. W przypadku małych ilości możemy liczyć na bezpłatny odbiór. Wejdź na naszą stronę i sam zobacz, który skup elektrośmieci w Krakowie i okolicach najbardziej Ci odpowiada. We wszystkim chętnie Ci pomożemy. W kwestii wywozu elektrośmieci w Krakowie w województwie małopolskim możesz na nas liczyć. Mamy nadzieję, że następnym razem, kiedy będziesz tego potrzebował, będziesz wiedział, gdzie wyrzucić elektrośmieci w Krakowie.

Gdzie można oddać elektrośmieci w Krakowie?

Chcesz wiedzieć, gdzie oddać elektrośmieci w Krakowie? Nie zaprzątaj sobie tym głowy, ponieważ najlepsze rozwiązanie jest na wyciągnięcie ręki. Wystarczy, że skorzystasz z naszej oferty i opublikujesz odpowiednie zapytanie dotyczące odbioru odpadów elektronicznych w Krakowie w aplikacji WasteMaster! Oto najważniejsze informacje dotyczące zamawiania usługi odbioru elektrośmieci z użyciem aplikacji WasteMaster! Elektrośmieci w Krakowie nie będą już problemem.

Nasze narzędzie, które oferujemy, jest niezwykle intuicyjne i pomaga, nie tylko znaleźć właściwą firmę, ale również oszczędzić cenny czas. Możesz wykorzystać jeden z dwóch sposobów, które zaprowadzą Cię do sukcesu w tym zakresie. Pierwsze rozwiązanie polega na skontaktowaniu się z konsultantem. W rezultacie pozyska on stosowne dane, uzupełni informacje i w rezultacie umieści w aplikacji odpowiednie ogłoszenie. Przeprowadzenie tych czynności przyczyni się do tego, że na swój adres poczty elektronicznej uzyskasz potwierdzenie przyjęcia zamówienia odbioru elektrośmieci w Krakowie do realizacji. Co więcej, możesz też samodzielnie opublikować zapytanie w naszym narzędziu WasteMaster. W tym przypadku wystarczy wypełnić formularz znajdujący się na stronie internetowej mamodpad, czyli tej, na której się obecnie znajdujemy . Przekazane informacje za pomocą kwestionariusza przyczynią się do tego, że ogłoszenie pojawi się w systemie. Ponadto możesz również założyć konto bezpośrednio w aplikacji i dodać ogłoszenie samodzielnie. Niezależnie od tego, na którą metodę się zdecydujesz, za każdym razem możesz liczyć na najkorzystniejszą ofertę na odbiór zużytego sprzętu elektronicznego w Krakowie i wsparcie z naszej strony. Dzięki temu przebieg całej transakcji zakończy się powodzeniem, a Ty nareszcie dowiesz się, gdzie oddać elektrośmieci w Krakowie. Chyba sami musicie przyznać, że utylizacja sprzętu AGD w Krakowie nie mogła być już prostsza? To samo tyczy się chociażby utylizacji sprzętu biurowego w Krakowie.

Jak dokładnie wygląda usługa odbioru odpadów elektronicznych w Krakowie?

Po wyborze najkorzystniejszej dla sobie oferty odbioru odpadów elektronicznych w Krakowie pracownik naszej firmy ustali najważniejsze informacje dotyczące odbioru, a przede wszystkim termin realizacji zlecenia. Chcemy podkreślić też to, że przez cały okres odbioru odpadów elektronicznych w Krakowie gwarantujemy wsparcie. Możesz liczyć ponadto na pomoc z potrzebną dokumentacją, a także w innych sprawach. W rezultacie realizacja zlecenia odbioru zużytego sprzętu elektronicznego w Krakowie przebiegnie bez najmniejszych zakłóceń. Codziennie dokładamy największych starań, aby rynek odpadowy był coraz nowocześniejszy i ekologiczny. Utylizacja odpadów elektronicznych w Krakowie, ale także w całej Polsce, z nami jest bezpieczna i legalna. Zaufaj WasteMaster.

Co warto wiedzieć na temat działania, jakim jest odbiór elektrośmieci w Krakowie z narzędziem WasteMaster? Co trzeba zrobić, aby zużyty sprzęt elektroniczny został odebrany w ramach usługi?

Priorytetem dla naszej firmy jest znajdowanie najlepszych rozwiązań dla każdego typu odpadów. Dlatego robimy wszystko, aby zapewnić naszym klientom odbiór elektrośmieci w Krakowie należących do różnych rodzajów. Organizacje , które z nami współpracują, przyjmują w szczególności zużyty sprzęt wielkogabarytowy, czyli: lodówki, kuchenki elektryczne, grzejniki, klimatyzatory, piece, pralki, zmywarki, telewizory i wiele innych odpadów. Co więcej , z powodzeniem możesz oddać też urządzenia małogabarytowe, czyli: żelazka, odkurzacze, frytkownice, tostery, sprzęt wi-fi, wideo, radia i wiele, wiele więcej. W przypadku usługi odbioru elektrośmieci w Krakowie podmioty przyjmą też następujące sprzęty elektroniczne: wiertarki, maszyny do szycia, piły, urządzenia do nitkowania czy spawania. Oczywiście wymienione maszyny to nie wszystkie urządzenia, które zostaną odebrane w ramach usługi. W sytuacji, gdy masz pewne wątpliwości i nie wiesz, czy posiadany przez Ciebie sprzęt zostanie przyjęty przez specjalistyczne przedsiębiorstwo, zachęcamy do nawiązania kontaktu telefonicznego z pracownikiem naszej organizacji. W rezultacie pozbędziesz się zużytego sprzętu i rozwiążesz kłopot z tym związany! Jednak nie wszystkie odpady elektroniczne zostaną odebrane w ramach usługi. Z procesu odbioru elektrośmieci wyłączone są w szczególności urządzenia, które pozbawione są pewnych elementów, czyli sprzęt niekompletny. Dla przykładu organizacje nie przyjmą urządzeń elektronicznych bez silnika lub agregatu.

Czy dodanie odpadów elektronicznych w Krakowie w aplikacji Waste Master jest płatne?

Nie ponosisz żadnych kosztów w związku z dodaniem zużytego sprzętu elektronicznego w Krakowie w naszej aplikacji, niezależnie czy dokonasz tego przy pomocy konsultanta telefonicznego, czy bezpośrednio w aplikacji. Warto podkreślić, iż również nie ponosisz żadnych kosztów w związku obsługą zapytania przez naszego Opiekuna klienta. W związku z powyższym warto dodać odpad w naszej aplikacji i dowiedzieć się gdzie oddać elektrośmieci w Krakowie. Za pomocą zaprojektowanego przez nas narzędzia szybko i skutecznie znajdziesz odpowiedni dla siebie skup złomu elektronicznego w Krakowie lub okolicach.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Jak utylizuje się elektrośmieci?
25-08-2022
Jak utylizuje się elektrośmieci?

Elektrośmieci utylizuje się w wyspecjalizowanych do tego przedsiębiorstwach, które w bezpieczny i legalny sposób je przerabiają. Posiadasz dużą liczbę elektroodpadów i chcesz si...

Więcej -->
Kto skupuje elektrośmieci?
24-08-2022
Kto skupuje elektrośmieci?

Elektrośmieci skupują specjalne przedsiębiorstwa, które zajmują się tego typu odpadami na co dzień. Masz dużą liczbę elektroodpadów i chcesz się ich pozbyć? Skorzystaj z naszej ...

Więcej -->
Czy można sprzedać elektrośmieci?
23-08-2022
Czy można sprzedać elektrośmieci?

Tak, elektrośmieci można sprzedać. Jeżeli posiadasz dużą liczbę elektroodpadów i chcesz je sprzedać, zgłoś się do nas. Skorzystaj z naszej aplikacji WasteMaster lub zadzwoń. Bez...

Więcej -->
Ile kosztuje utylizacja świetlówek?
23-08-2022
Ile kosztuje utylizacja świetlówek?

Trudno jednoznacznie odpowiedzieć, ile kosztuje utylizacja świetlówek. Jej cena jest uzależniona od wielu czynników jak np. lokalizacja punktu skupu, ilość odpadu, rodzaju odpad...

Więcej -->
Czy można oddać starą lodówkę na złom?
22-08-2022
Czy można oddać starą lodówkę na złom?

Jak pozbyć się starej lodówki? Starą lodówkę można oddać do firm wyspecjalizowanych w tego rodzaju odpadach. Jeżeli posiadasz sporą liczbę tego typu elektroodpadu, skorzystaj z ...

Więcej -->
Gdzie oddać zużyte tonery?
21-08-2022
Gdzie oddać zużyte tonery?

Zużyte tonery trzeba oddać do specjalnego punktu skupu elektrośmieci. Niektóre z nich znajdują się na terenie sklepów z materiałami eksploatacyjnymi. Oprócz tego sprzedawca, u k...

Więcej -->
Gdzie oddać zużyte żarówki?
19-08-2022
Gdzie oddać zużyte żarówki?

Osoby fizyczne mogą oddać zużyte żarówki do specjalnych punktów skupów lub pojemników. Często takowe znajdują się w sklepach budowlanych i meblowych. Przedsiębiorcy, którzy posi...

Więcej -->
Ile kosztuje odbiór elektrośmieci?
18-08-2022
Ile kosztuje odbiór elektrośmieci?

Wiele osób zastanawia się, ile kosztuje odbiór elektrośmieci. Otóż odpowiedź nie jest taka prosta, jak mogłoby się z początku wydawać. Zazwyczaj bezpłatny odbiór elektroodpadów ...

Więcej -->
Gdzie oddać elektrośmieci z firmy?
17-08-2022
Gdzie oddać elektrośmieci z firmy?

Elektrośmieci z firmy najlepiej oddać za pośrednictwem naszej firmy WasteMaster. Zorganizujemy bezpłatny odbiór elektrośmieci i pomożemy z formalnościami. Skorzystaj z naszej da...

Więcej -->
Gdzie oddać elektrośmieci?
17-08-2022
Gdzie oddać elektrośmieci?

„Jak oddać elektrośmieci?”, „jak pozbyć się elektrośmieci?” – tego typu pytania ciągle przewijają się przez naszą skrzynkę mejlową. Odpowiadamy: jeśli posiadamy dużą liczbę elek...

Więcej -->
Gdzie oddać starą pralkę?
13-08-2022
Gdzie oddać starą pralkę?

Niektórzy nasi klienci zwracają się do nas z zapytaniem co zrobić z zepsutą pralką. Jeżeli posiadamy znaczącą liczbę tego typu elektroodpadów, wtedy warto skorzystać z naszej ap...

Więcej -->
Gdzie oddać zużyte świetlówki?
12-08-2022
Gdzie oddać zużyte świetlówki?

Często dostajemy pytanie o to, jak pozbyć się świetlówek. Jeśli posiadacie ich dużą liczbę wtedy warto skorzystać z aplikacji WasteMaster dostępnej na naszej stronie. Jeżeli są ...

Więcej -->
Ile kosztuje 1 kg elektrośmieci?
10-08-2022
Ile kosztuje 1 kg elektrośmieci?

Trudno odpowiedzieć jednoznacznie na to pytanie. Na cenę za 1 kg elektrośmieci składa się wiele czynników między innymi rodzaju odpadu czy lokalizacja punktu skupu. Ceny mogą zm...

Więcej -->
Jak utylizować elektrośmieci w firmie?
09-08-2022
Jak utylizować elektrośmieci w firmie?

Elektrośmieci w firmie najlepiej utylizować za pośrednictwem naszej firmy WasteMaster. Zorganizujemy bezpłatny odbiór elektrośmieci i pomożemy z formalnościami. Skorzystaj z nas...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

W mojej podstawówce wymienialiśmy komputery na nowe, więc siłą rzeczy musieliśmy się pozbyć tego zużytego sprzętu elektronicznego, jednak kompletnie nie wiedziałam, jak się tym zająć. Na szczęście na infolinii, dzięki rozmowie z cierpliwym Panem dowiedziałam się wszystkiego!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie wiedziałem, jak najlepiej zorganizować odbiór zużytego sprzętu elektronicznego w Krakowie, więc zdecydowałem, że poradzę się ekspertów. Już w parę dni dzięki WasteMaster, udało mi się wywieźć kilogramy zużytych przewodów komputerowych i dysków. Warto korzystać!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Wiem sporo o cenach złomu elektronicznego w Krakowie, jednak nie mam *#kiedy kontrolować sytuacji na rynku odpadowym|przestrzeni na ciągłe kontrolowanie całego rynku odpadowego#*#. W związku z tym, usługi od WasteMaster są nieocenione. Wywożę elektrośmieci tylko dzięki nim!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Jestem niezywkle usatysfakcjonowany usługami tej firmy. Usługi za darmo? Nie myślałem, że to się jeszcze zdarza! Dzięki pomocy konsultantów z WasteMaster pozbyłem się setek kilogramów zużytych świetlówek. Od teraz tylko z nimi będę organizował odbiór elektrośmieci w Krakowie!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Polecam mocno! Skoro czas to pieniądz, to zdecydowanie opłaca się współpracować z WasteMaster! Znaleźli dla mnie bardzo korzystne oferty wywozu zużytego sprzętu elektronicznego w Krakowie.

Ocena 4/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Odbiór elektrośmieci od firm – jak wygląda taka usługa?
01-09-2022
Odbiór elektrośmieci od firm – jak wygląda taka usługa?

Niektóre przedsiębiorstwa wytwarzają wyjątkowo sporo elektroodpadów. Utylizacja sprzętu elektrycznego i elektronicznego może wydawać się dla niektórych kłopotliwa. Nic bardziej ...

Więcej -->
Recykling elektrośmieci – czy można na tym zarobić?
25-08-2022
Recykling elektrośmieci – czy można na tym zarobić?

W badaniu przeprowadzonym dla GFK Polonia zrealizowanym dla ElektrEco 20 proc. Polaków przyznało, że zdarzyło im się wyrzucać zużyty sprzęt elektryczny bądź elektroniczny do zwy...

Więcej -->
Skup elektrośmieci – jakie są aktualne ceny?
25-08-2022
Skup elektrośmieci – jakie są aktualne ceny?

Interesuje Cię utylizacja elektroodpadów i chcesz na tym jak najwięcej zyskać? Aby przeprowadzić intratną transakcję kupna-sprzedaży trzeba znać aktualne ceny, które obowiązują ...

Więcej -->
Bezpłatny odbiór elektrośmieci – czy jest to możliwe?
11-08-2022
Bezpłatny odbiór elektrośmieci – czy jest to możliwe?

Często zdarza nam się zmieniać telefon na nowszy model lub raz na jakiś czas wymienić lodówkę. Ale co wtedy zrobić ze starym sprzętem? Już nawet małe dzieci uczą się, że utyliza...

Więcej -->
Czy odbiór zużytego sprzętu komputerowego jest możliwy?
05-07-2022
Czy odbiór zużytego sprzętu komputerowego jest możliwy?

Przedsiębiorcy, którzy prowadzą własne biura lub działają w branży IT z pewnością znają problem z odbiorem zużytego sprzętu komputerowego. Zapewniamy, że u nas jest on możliwy a...

Więcej -->
Gdzie oddać zużyty sprzęt AGD?
01-07-2022
Gdzie oddać zużyty sprzęt AGD?

Osoby gromadzące wyeksploatowane lodówki, mikrofalówki bądź też inne urządzenia elektryczne, zastanawiają się, gdzie oddać zużyty sprzęt AGD? Odpowiedź na to pytanie nie jest tr...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat