Kraków - Odbiór elektrośmieci | WasteMaster

Odbiór elektrośmieci w Krakowie

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!
Zastanawiasz się gdzie oddać elektrośmieci w Krakowie? Nie ważne czy masz zepsuty komputer czy stare radio, z nami znajdziesz rozwiązanie! Ale czym są tak naprawdę zużyty sprzęt elektroniczny?
Jako odpady elektroniczne w Krakowie (lub inaczej ZSEiE- Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny) możemy definiować jako wszelkiego rodzaju nieużywane, niepotrzebne oraz oczywiście zużyte urządzenia elektryczne. Sprzęt musi być zasilany na prąd (niezależnie czy z sieci elektronicznej, czy na baterie).
Zużyty sprzęt elektorniczny- cennik za odbiór. Jak wygląda odpłatność za odpady elektroniczne w Krakowie?
Odpłatność za odbiór elektrośmieci w Krakowie jest niezwykle skomplikowanym zagadnieniem. Należy zacząć od tego, iż firmy odbierające taki odpad mają swoje określone minimalne ilości logistyczne. Dodatkowo niezwykle istotne jest jaki odpad posiadamy. Przykładowo tonery, czy świetlówki są odpłatnie pobierane w cenie od 6 zł netto za kg. Pozostałe odpady tego typu mają ceny od 0,08 zł netto za kg. W przypadku małych ilości możemy liczyć na bezpłatny odbiór.
Chcesz wiedzieć, gdzie oddać elektrośmieci w Krakowie? Nie zaprzątaj sobie tym głowy, ponieważ najlepsze rozwiązanie jest na wyciągnięcie ręki. Wystarczy, że skorzystasz z naszej oferty i opublikujesz odpowiednie zapytanie dotyczące odbioru odpadów elektronicznych w Krakowie w aplikacji WasteMaster! Najważniejsze informacje dotyczące zamawiania usługi odbioru elektrośmieci z użyciem aplikacji WasteMaster
Nasze narzędzie, które oferujemy, jest niezwykle intuicyjne i pomaga, nie tylko znaleźć właściwą firmę, ale również oszczędzić cenny czas. Możesz wykorzystać jeden z dwóch sposobów, które zaprowadzą Cię do sukcesu w tym zakresie. Pierwsze rozwiązanie polega na skontaktowaniu się z konsultantem. W rezultacie pozyska on stosowne dane, uzupełni informacje i w rezultacie umieści w aplikacji odpowiednie ogłoszenie. Przeprowadzenie tych czynności przyczyni się do tego, że na swój adres poczty elektronicznej uzyskasz potwierdzenie przyjęcia zamówienia odbioru elektrośmieci w Krakowie do realizacji. Co więcej, możesz też samodzielnie opublikować zapytanie w naszym narzędziu WasteMaster. W tym przypadku wystarczy wypełnić formularz znajdujący się na stronie internetowej mamodpad, czyli tej, na której się obecnie znajdujemy . Przekazane informacje za pomocą kwestionariusza przyczynią się do tego, że ogłoszenie pojawi się w systemie. Ponadto możesz również założyć konto bezpośrednio w aplikacji i dodać ogłoszenie samodzielnie. Niezależnie od tego , na którą metodę się zdecydujesz, za każdym razem możesz liczyć na najkorzystniejszą ofertę na odbiór zużytego sprzętu elektronicznego w Krakowie i wsparcie z naszej strony. Dzięki temu przebieg całej transakcji zakończy się powodzeniem , a Ty nareszcie dowiesz się, gdzie oddać elektrośmieci w Krakowie.
Jak dokładnie wygląda usługa odbioru odpadów elektronicznych w Krakowie?
Po wyborze najkorzystniejszej dla sobie oferty odbioru odpadów elektronicznych w Krakowie pracownik naszej firmy ustali najważniejsze informacje dotyczące odbioru, a przede wszystkim termin realizacji zlecenia. Chcemy podkreślić też to, że przez cały okres odbioru odpadów elektronicznych w Krakowie gwarantujemy wsparcie. Możesz liczyć ponadto na pomoc z potrzebną dokumentacją, a także w innych sprawach. W rezultacie realizacja zlecenia przebiegnie bez najmniejszych zakłóceń.
Co warto wiedzieć na temat działania, jakim jest odbiór elektrośmieci w Krakowie z narzędziem WasteMaster? Co trzeba zrobić, aby zużyty sprzęt elektroniczny został odebrany w ramach usługi?
Priorytetem dla naszej firmy jest znajdowanie najlepszych rozwiązań dla każdego typu odpadów. Dlatego robimy wszystko, aby zapewnić naszym klientom odbiór elektrośmieci w Krakowie należących do różnych rodzajów. Organizacje , które z nami współpracują, przyjmują w szczególności zużyty sprzęt wielkogabarytowy, czyli: lodówki, kuchenki elektryczne, grzejniki, klimatyzatory, piece, pralki, zmywarki, telewizory i wiele innych odpadów. Co więcej , z powodzeniem możesz oddać też urządzenia małogabarytowe, czyli: żelazka, odkurzacze, frytkownice, tostery, sprzęt wi-fi, wideo, radia i wiele, wiele więcej. W przypadku usługi odbioru elektrośmieci w Krakowie podmioty przyjmą też następujące sprzęty elektroniczne: wiertarki, maszyny do szycia, piły, urządzenia do nitkowania czy spawania. Oczywiście wymienione maszyny to nie wszystkie urządzenia, które zostaną odebrane w ramach usługi. W sytuacji, gdy masz pewne wątpliwości i nie wiesz, czy posiadany przez Ciebie sprzęt zostanie przyjęty przez specjalistyczne przedsiębiorstwo, zachęcamy do nawiązania kontaktu telefonicznego z pracownikiem naszej organizacji. W rezultacie pozbędziesz się zużytego sprzętu i rozwiążesz kłopot z tym związany! Jednak nie wszystkie odpady elektroniczne zostaną odebrane w ramach usługi. Z procesu odbioru elektrośmieci wyłączone są w szczególności urządzenia, które pozbawione są pewnych elementów, czyli sprzęt niekompletny. Dla przykładu organizacje nie przyjmą urządzeń elektronicznych bez silnika lub agregatu.
Czy dodanie odpadów elektronicznych w Krakowie w aplikacji Waste Master jest płatne?
Nie ponosisz żadnych kosztów w związku z dodaniem zużytego sprzętu elektronicznego w Krakowie w naszej aplikacji, niezależnie czy dokonasz tego przy pomocy konsultanta telefonicznego, czy bezpośrednio w aplikacji. Warto podkreślić, iż również nie ponosisz żadnych kosztów w związku obsługą zapytania przez naszego Opiekuna klienta. W związku z powyższym warto dodać odpad w naszej aplikacji i dowiedzieć się gdzie oddać elektrośmieci w Krakowie.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Jako pracownica urzędu jestem odpowiedzialna również za bieżące pozbywanie się makulatury i innych odpadów. Dlatego postanowiłam korzystać z WasteMaster i moja praca jest o wiele prostsza.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Bardzo cieszę się, ze nie muszę aplikacji pobierać. Nie lubię kiedy coś zabiera dużo miejsca. Odpady większe zbieram tylko raz w roku i w zupełności wystarczy mi wersja przeglądarkowa.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Bardzo fajnie, że aplikacja ma tak wiele udogodnień. Na pewno powalczę o to, by zostać liderem rynku. W naszej branży to duże wyróżnienie.

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Moja praca jest specyficzna i czasami mam sporo pracy, a czasem klientów jest mało. Jako pośrednik w obrocie odpadami nie muszę się już martwić, bo w WasteMaster ofert jest mnóstwo!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Skupujemy auta na Śląsku. [...]

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Gdzie oddać zużyty sprzęt AGD?
01-07-2022
Gdzie oddać zużyty sprzęt AGD?

Osoby gromadzące wyeksploatowane lodówki, mikrofalówki bądź też inne urządzenia elektryczne, zastanawiają się, gdzie oddać zużyty sprzęt AGD? Odpowiedź na to pytanie nie jest tr...

Więcej -->
Gdzie oddać makulaturę?
20-06-2022
Gdzie oddać makulaturę?

Według danych statystycznych makulatura stanowi nawet 1/3 wytwarzanych na co dzień „śmieci”. Nie dziwi zatem fakt, że skup makulatury to bardzo potrzebny element gospodarki cyrk...

Więcej -->
Gdzie oddać opony?
15-06-2022
Gdzie oddać opony?

Każdy przedsiębiorca, którego działalność wiąże się z produkcją lub wymianą ogumienia, zastanawia się gdzie oddać opony i odpady gumowe. Pytanie to wiąże się przede wszystkim ze...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat