Poznań - Odbiór elektrośmieci | WasteMaster

Odbiór elektrośmieci w Poznaniu

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Aktualne ceny elektrośmieci w Poznaniu

Wiele przedsiębiorstw przez lata odkłada elektrośmieci, które wymagają natychmiastowego zaużytkowania. Sprzęt ten można przekazać do utylizacji, ponieważ świetnie nadaje się on do ponownego przetworzenia. Pozyskane z niego surowce wtórne są bardzo wartościowe dla przemysłu. Właściciele przedsiębiorstw mogą oddać elektrośmieci odpłatnie. Ważne jest, aby poznać ceny złomu elektronicznego w Poznaniu. Tylko wtedy można z zyskiem sprzedać te odpady. Ceny złomu komputerowego w Poznaniu można otrzymać za pomocą naszego formularza internetowego.
Ceny
Płyty główne 37,6 zł netto
Dyski twarde HDD 5,7 zł netto
Procesory ceramiczne Intel 486 1336,5 zł netto
RAM - złote 170,3 zł netto
RAM - srebrne 147,5 zł netto
Układy scalone 64,4 zł netto
Komputery samochodowe 16,8 zł netto
Warunki współpracy

Czy dodanie odpadów elektronicznych w Poznaniu w aplikacji Waste Master jest płatne?

Nie ponosisz żadnych kosztów w związku z dodaniem zużytego sprzętu elektronicznego w Poznaniu w naszej aplikacji, niezależnie czy dokonasz tego przy pomocy konsultanta telefonicznego, czy bezpośrednio w aplikacji. Warto podkreślić, iż również nie ponosisz żadnych kosztów w związku obsługą zapytania przez naszego Opiekuna klienta. W związku z powyższym warto dodać odpad w naszej aplikacji i dowiedzieć się gdzie oddać elektrośmieci w Poznaniu.

Gdzie oddać zużyty sprzęt elektroniczny w Poznaniu?

Zastanawiasz się gdzie oddać elektrośmieci w Poznaniu? Nie ważne czy masz zepsuty komputer czy stare radio, z nami znajdziesz rozwiązanie! Ale czym jest tak naprawdę zużyty sprzęt elektroniczny?

Jako odpady elektroniczne w Poznaniu (lub inaczej ZSEiE – zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny) możemy definiować wszelkiego rodzaju nieużywane, niepotrzebne oraz oczywiście zużyte urządzenia elektryczne. Sprzęt musi być zasilany na prąd (niezależnie czy z sieci elektronicznej, czy na baterie). Dzięki nam zorganizujesz sprawny wywóz elektrośmieci w Poznaniu.

Jak przebiega usługa odbioru odpadów elektronicznych w Poznaniu?

Jak wygląda u nas odbiór elektroodpadów w Poznaniu? Po wyborze najkorzystniejszej dla siebie oferty odbioru odpadów elektronicznych w Poznaniu pracownik naszej firmy ustali najważniejsze informacje dotyczące odbioru, a głównie termin realizacji zlecenia. Pragniemy podkreślić też to, że przez cały okres odbioru odpadów elektronicznych w Poznaniu gwarantujemy wsparcie. Możesz liczyć ponadto na pomoc z potrzebną dokumentacją, a także w innych sprawach związanych z odbiorem zużytego sprzętu elektronicznego w Poznaniu. W rezultacie realizacja zlecenia przebiegnie bez najmniejszych zakłóceń. To wszystko sprawia, że recykling elektrośmieci w Poznaniu jest nie tylko pożyteczny, lecz także prosty i skuteczny!

Co warto wiedzieć o działaniu, jakim jest odbiór elektrośmieci w Poznaniu z aplikacją WasteMaster? Co należy zrobić, aby zużyty sprzęt elektroniczny został odebrany w ramach usługi?

Priorytetem dla naszej firmy jest znajdowanie najlepszych rozwiązań dla każdego rodzaju odpadów. Dlatego robimy wszystko, aby zapewnić naszym klientom odbiór elektrośmieci w Poznaniu należących do różnych rodzajów. Organizacje , które z nami współpracują, przyjmują w szczególności zużyty sprzęt wielkogabarytowy, czyli: lodówki, kuchenki elektryczne, grzejniki, klimatyzatory, piece, pralki, zmywarki, telewizory i wiele innych odpadów. Ponadto z powodzeniem możesz oddać też urządzenia małogabarytowe, czyli: żelazka, odkurzacze, frytkownice, tostery, sprzęt wi-fi, wideo, radia i wiele, wiele więcej. W przypadku usługi odbioru elektrośmieci w Poznaniu podmioty przyjmą też następujące sprzęty elektroniczne: wiertarki, maszyny do szycia, piły, urządzenia do nitkowania czy spawania. Oczywiście wymienione maszyny to nie wszystkie urządzenia, które zostaną odebrane w ramach usługi. W sytuacji, gdy masz jakieś wątpliwości i nie wiesz, czy posiadany przez Ciebie sprzęt zostanie przyjęty przez specjalistyczne przedsiębiorstwo, zapraszamy do nawiązania kontaktu telefonicznego z przedstawicielem naszej organizacji. W rezultacie pozbędziesz się zużytego sprzętu i rozwiążesz kłopot z tym związany! Jednak nie wszystkie odpady elektroniczne zostaną przyjęte w ramach usługi. Z procesu odbioru elektrośmieci wyłączone są w przede wszystkim urządzenia, które pozbawione są pewnych elementów, czyli sprzęt niekompletny. Dla przykładu organizacje nie przyjmą urządzeń elektronicznych bez silnika lub agregatu. To wszystko trzeba mieć na względzie, myśląc o utylizacji elektroodpadów w Poznaniu.

Odbiór elektrośmieci w Poznaniu

To gdzie oddać elektrośmieci w Poznaniu? Nie musisz się nad tym zastanawiać, zamiast tego zamów w naszej aplikacji usługę odbioru odpadów elektronicznych w Poznaniu! Zamawianie usługi odbioru elektrośmieci w aplikacji Waste Master.

To nigdy nie było łatwiejsze. Dzięki naszej aplikacji masz dwa możliwe sposoby na zamówienie usługi wywozu odpadów elektronicznych w Poznaniu. Po pierwsze, możesz usługę zamówić przez kontakt telefoniczny z naszym konsultantem. Uzupełni on wszystkie niezbędne informacje i doda ogłoszenie w aplikacji. Na swój adres e-mail otrzymasz potwierdzenie złożenia zamówienia na usługę odbioru elektrośmieci w Poznaniu. Drugą możliwością jest dodanie ogłoszenia przy pomocy naszej aplikacji. Można to uczynić na dwa sposoby. Po pierwsze przy wykorzystaniu strony mamodpad, na której się aktualnie znajdujemy. Po wypełnieniu formularza odnośnie zamówienia, ogłoszenie zostanie dodane w aplikacji. Drugi sposób prowadzi przez rejestrację w aplikacji. Po utworzeniu konta będziesz mógł dodać ogłoszenie odnośnie usługi. Nie zależnie od wybranego sposobu, po umieszczeniu ogłoszenia jego obsługą zajmie się wyznaczony przez nas Opiekun klienta. Jego zadaniem będzie znalezienie najkorzystniejszych ofert na odbiór zużytego sprzętu elektronicznego w Poznaniu. Dodatkowo, po przyjęciu którejś oferty, zadba on o prawidłowy przebieg całej transakcji. Wszystko to, aby nasz klient zaoszczędził maksymalnie swój czas. Nie będzie musiał się już zastanawiać gdzie oddać elektrośmieci w Poznaniu. Niektóre firmy są w stanie zagwarantować Ci bezpłatny odbiór elektrośmieci w Poznaniu, trzeba tylko dobrze poszukać w naszej aplikacji.

Skup elektrośmieci w Poznaniu. Jaki stosuje się cennik za zużyty sprzęt elektroniczny w Poznaniu? Ile wynoszą ceny za odpady elektroniczne?

Odpłatność za odbiór elektrośmieci w Poznaniu zależy od wielu różnych czynników, dlatego nie można jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Firmy działające w tej branży i zajmujące się odbiorem odpadów elektronicznych kierują się indywidualnie określonymi minimalnymi ilościami logistycznymi. Co więcej, nie bez znaczenia jest też to, jakim typem odpadów dysponujemy. Dla przykładu w przypadku świetlówek stosuje się stawki, które kształtują się na poziomie od 6 złotych netto za kilogram. Z kolei inne odpady tego typu uwzględniają ceny od 0,08 złotych netto za kilogram. Warto podkreślić jeszcze jedną kwestię, a mianowicie przy odbiorze odpadów w niewielkich ilościach możesz liczyć na to, że odbiór zrealizowany będzie nieodpłatnie. Mamy nadzieję, że wiesz już wszystko na temat tego, gdzie oddać elektrośmieci w Poznaniu. Jak widać odpowiedź na pytanie o ceny złomu elektronicznego w Poznaniu jest złożona.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Jak utylizuje się elektrośmieci?
25-08-2022
Jak utylizuje się elektrośmieci?

Elektrośmieci utylizuje się w wyspecjalizowanych do tego przedsiębiorstwach, które w bezpieczny i legalny sposób je przerabiają. Posiadasz dużą liczbę elektroodpadów i chcesz si...

Więcej -->
Kto skupuje elektrośmieci?
24-08-2022
Kto skupuje elektrośmieci?

Elektrośmieci skupują specjalne przedsiębiorstwa, które zajmują się tego typu odpadami na co dzień. Masz dużą liczbę elektroodpadów i chcesz się ich pozbyć? Skorzystaj z naszej ...

Więcej -->
Czy można sprzedać elektrośmieci?
23-08-2022
Czy można sprzedać elektrośmieci?

Tak, elektrośmieci można sprzedać. Jeżeli posiadasz dużą liczbę elektroodpadów i chcesz je sprzedać, zgłoś się do nas. Skorzystaj z naszej aplikacji WasteMaster lub zadzwoń. Bez...

Więcej -->
Ile kosztuje utylizacja świetlówek?
23-08-2022
Ile kosztuje utylizacja świetlówek?

Trudno jednoznacznie odpowiedzieć, ile kosztuje utylizacja świetlówek. Jej cena jest uzależniona od wielu czynników jak np. lokalizacja punktu skupu, ilość odpadu, rodzaju odpad...

Więcej -->
Czy można oddać starą lodówkę na złom?
22-08-2022
Czy można oddać starą lodówkę na złom?

Jak pozbyć się starej lodówki? Starą lodówkę można oddać do firm wyspecjalizowanych w tego rodzaju odpadach. Jeżeli posiadasz sporą liczbę tego typu elektroodpadu, skorzystaj z ...

Więcej -->
Gdzie oddać zużyte tonery?
21-08-2022
Gdzie oddać zużyte tonery?

Zużyte tonery trzeba oddać do specjalnego punktu skupu elektrośmieci. Niektóre z nich znajdują się na terenie sklepów z materiałami eksploatacyjnymi. Oprócz tego sprzedawca, u k...

Więcej -->
Gdzie oddać zużyte żarówki?
19-08-2022
Gdzie oddać zużyte żarówki?

Osoby fizyczne mogą oddać zużyte żarówki do specjalnych punktów skupów lub pojemników. Często takowe znajdują się w sklepach budowlanych i meblowych. Przedsiębiorcy, którzy posi...

Więcej -->
Ile kosztuje odbiór elektrośmieci?
18-08-2022
Ile kosztuje odbiór elektrośmieci?

Wiele osób zastanawia się, ile kosztuje odbiór elektrośmieci. Otóż odpowiedź nie jest taka prosta, jak mogłoby się z początku wydawać. Zazwyczaj bezpłatny odbiór elektroodpadów ...

Więcej -->
Gdzie oddać elektrośmieci z firmy?
17-08-2022
Gdzie oddać elektrośmieci z firmy?

Elektrośmieci z firmy najlepiej oddać za pośrednictwem naszej firmy WasteMaster. Zorganizujemy bezpłatny odbiór elektrośmieci i pomożemy z formalnościami. Skorzystaj z naszej da...

Więcej -->
Gdzie oddać elektrośmieci?
17-08-2022
Gdzie oddać elektrośmieci?

„Jak oddać elektrośmieci?”, „jak pozbyć się elektrośmieci?” – tego typu pytania ciągle przewijają się przez naszą skrzynkę mejlową. Odpowiadamy: jeśli posiadamy dużą liczbę elek...

Więcej -->
Gdzie oddać starą pralkę?
13-08-2022
Gdzie oddać starą pralkę?

Niektórzy nasi klienci zwracają się do nas z zapytaniem co zrobić z zepsutą pralką. Jeżeli posiadamy znaczącą liczbę tego typu elektroodpadów, wtedy warto skorzystać z naszej ap...

Więcej -->
Gdzie oddać zużyte świetlówki?
12-08-2022
Gdzie oddać zużyte świetlówki?

Często dostajemy pytanie o to, jak pozbyć się świetlówek. Jeśli posiadacie ich dużą liczbę wtedy warto skorzystać z aplikacji WasteMaster dostępnej na naszej stronie. Jeżeli są ...

Więcej -->
Ile kosztuje 1 kg elektrośmieci?
10-08-2022
Ile kosztuje 1 kg elektrośmieci?

Trudno odpowiedzieć jednoznacznie na to pytanie. Na cenę za 1 kg elektrośmieci składa się wiele czynników między innymi rodzaju odpadu czy lokalizacja punktu skupu. Ceny mogą zm...

Więcej -->
Jak utylizować elektrośmieci w firmie?
09-08-2022
Jak utylizować elektrośmieci w firmie?

Elektrośmieci w firmie najlepiej utylizować za pośrednictwem naszej firmy WasteMaster. Zorganizujemy bezpłatny odbiór elektrośmieci i pomożemy z formalnościami. Skorzystaj z nas...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Cieszy mnie fakt, że znalazłam taką firmę, jak WasteMaster! Bardzo szybko udało mi się przeprowadzić odbiór elektrośmieci w Poznaniu! Warto było rozpocząć z nimi współpracę!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Wielkie zaskoczenie! Szybka i solidna obsługa, a sam transport solarów słonecznych nie mógł przebiec lepiej. Warto było realizować odbiór elektrośmieci w Poznaniu właśnie z WasteMaster!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Warto korzystać z takich nowoczesnych usług! Dodatkowo polecam skorzystanie także z aplikacji WasteMaster! Niezwykle usprawnia obrót odpadami elektronicznymi w Poznaniu!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Odpady elektroniczne w mojej fabryce to była prawdziwa udręka, dopóki nie zacząłem korzystać z WasteMaster. Dzięki nim, regularnie wywozimy śmieci z naszego zakładu. Wysoka jakość usług!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Za darmo otrzymałam wycenę zużytego sprzętu elektronicznego w Poznaniu oraz listę ofert. Byłam zdzwiona - oczywiście pozytywnie! Warto było ulec namowom i skorzystać z WasteMaster - to była wielka oszczędność czasu!

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Odbiór elektrośmieci od firm – jak wygląda taka usługa?
01-09-2022
Odbiór elektrośmieci od firm – jak wygląda taka usługa?

Niektóre przedsiębiorstwa wytwarzają wyjątkowo sporo elektroodpadów. Utylizacja sprzętu elektrycznego i elektronicznego może wydawać się dla niektórych kłopotliwa. Nic bardziej ...

Więcej -->
Recykling elektrośmieci – czy można na tym zarobić?
25-08-2022
Recykling elektrośmieci – czy można na tym zarobić?

W badaniu przeprowadzonym dla GFK Polonia zrealizowanym dla ElektrEco 20 proc. Polaków przyznało, że zdarzyło im się wyrzucać zużyty sprzęt elektryczny bądź elektroniczny do zwy...

Więcej -->
Skup elektrośmieci – jakie są aktualne ceny?
25-08-2022
Skup elektrośmieci – jakie są aktualne ceny?

Interesuje Cię utylizacja elektroodpadów i chcesz na tym jak najwięcej zyskać? Aby przeprowadzić intratną transakcję kupna-sprzedaży trzeba znać aktualne ceny, które obowiązują ...

Więcej -->
Bezpłatny odbiór elektrośmieci – czy jest to możliwe?
11-08-2022
Bezpłatny odbiór elektrośmieci – czy jest to możliwe?

Często zdarza nam się zmieniać telefon na nowszy model lub raz na jakiś czas wymienić lodówkę. Ale co wtedy zrobić ze starym sprzętem? Już nawet małe dzieci uczą się, że utyliza...

Więcej -->
Czy odbiór zużytego sprzętu komputerowego jest możliwy?
05-07-2022
Czy odbiór zużytego sprzętu komputerowego jest możliwy?

Przedsiębiorcy, którzy prowadzą własne biura lub działają w branży IT z pewnością znają problem z odbiorem zużytego sprzętu komputerowego. Zapewniamy, że u nas jest on możliwy a...

Więcej -->
Gdzie oddać zużyty sprzęt AGD?
01-07-2022
Gdzie oddać zużyty sprzęt AGD?

Osoby gromadzące wyeksploatowane lodówki, mikrofalówki bądź też inne urządzenia elektryczne, zastanawiają się, gdzie oddać zużyty sprzęt AGD? Odpowiedź na to pytanie nie jest tr...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon