Poznań - Odbiór elektrośmieci | WasteMaster

Odbiór elektrośmieci w Poznaniu

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!
Czy dodanie odpadów elektronicznych w Poznaniu w aplikacji Waste Master jest płatne?
Nie ponosisz żadnych kosztów w związku z dodaniem zużytego sprzętu elektronicznego w Poznaniu w naszej aplikacji, niezależnie czy dokonasz tego przy pomocy konsultanta telefonicznego, czy bezpośrednio w aplikacji. Warto podkreślić, iż również nie ponosisz żadnych kosztów w związku obsługą zapytania przez naszego Opiekuna klienta. W związku z powyższym warto dodać odpad w naszej aplikacji i dowiedzieć się gdzie oddać elektrośmieci w Poznaniu.
Zastanawiasz się gdzie oddać elektrośmieci w Poznaniu? Nie ważne czy masz zepsuty komputer czy stare radio, z nami znajdziesz rozwiązanie! Ale czym są tak naprawdę zużyty sprzęt elektroniczny?
Jako odpady elektroniczne w Poznaniu (lub inaczej ZSEiE- Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny) możemy definiować jako wszelkiego rodzaju nieużywane, niepotrzebne oraz oczywiście zużyte urządzenia elektryczne. Sprzęt musi być zasilany na prąd (niezależnie czy z sieci elektronicznej, czy na baterie).
Jak przebiega usługa odbioru odpadów elektronicznych w Poznaniu?
Po wyborze najkorzystniejszej dla sobie oferty odbioru odpadów elektronicznych w Poznaniu pracownik naszej firmy ustali najważniejsze informacje dotyczące odbioru, a głównie termin realizacji zlecenia. Pragniemy podkreślić też to, że przez cały okres odbioru odpadów elektronicznych w Poznaniu gwarantujemy wsparcie. Możesz liczyć ponadto na pomoc z potrzebną dokumentacją, a także w innych sprawach. W rezultacie realizacja zlecenia przebiegnie bez najmniejszych zakłóceń.
Co warto wiedzieć o działaniu, jakim jest odbiór elektrośmieci w Poznaniu z aplikacją WasteMaster? Co należy zrobić, aby zużyty sprzęt elektroniczny został odebrany w ramach usługi?
Priorytetem dla naszej firmy jest znajdowanie najlepszych rozwiązań dla każdego rodzaju odpadów. Dlatego robimy wszystko, aby zapewnić naszym klientom odbiór elektrośmieci w Poznaniu należących do różnych rodzajów. Organizacje , które z nami współpracują, przyjmują w szczególności zużyty sprzęt wielkogabarytowy, czyli: lodówki, kuchenki elektryczne, grzejniki, klimatyzatory, piece, pralki, zmywarki, telewizory i wiele innych odpadów. Ponadto , z powodzeniem możesz oddać też urządzenia małogabarytowe, czyli: żelazka, odkurzacze, frytkownice, tostery, sprzęt wi-fi, wideo, radia i wiele, wiele więcej. W przypadku usługi odbioru elektrośmieci w Poznaniu podmioty przyjmą też następujące sprzęty elektroniczne: wiertarki, maszyny do szycia, piły, urządzenia do nitkowania czy spawania. Oczywiście wymienione maszyny to nie wszystkie urządzenia, które zostaną odebrane w ramach usługi. W sytuacji, gdy masz jakieś wątpliwości i nie wiesz, czy posiadany przez Ciebie sprzęt zostanie przyjęty przez specjalistyczne przedsiębiorstwo, zapraszamy do nawiązania kontaktu telefonicznego z przedstawicielem naszej organizacji. W rezultacie pozbędziesz się zużytego sprzętu i rozwiążesz kłopot z tym związany! Jednak nie wszystkie odpady elektroniczne zostaną przyjęte w ramach usługi. Z procesu odbioru elektrośmieci wyłączone są w przede wszystkim urządzenia, które pozbawione są pewnych elementów, czyli sprzęt niekompletny. Dla przykładu organizacje nie przyjmą urządzeń elektronicznych bez silnika lub agregatu.
To gdzie oddać elektrośmieci w Poznaniu? Nie musisz się nad tym zastanawiać, zamiast tego zamów w naszej aplikacji usługę odbioru odpadów elektronicznych w Poznaniu! Zamawianie usługi odbioru elektrośmieci w aplikacji Waste Master.
To nigdy nie było łatwiejsze. Dzięki naszej aplikacji masz dwa możliwe sposoby na zamówienie usługi. Po pierwsze, możesz usługę zamówić przez kontakt telefoniczny z naszym konsultantem. Uzupełni on wszystkie niezbędne informacje i doda ogłoszenie w aplikacji. Na swój adres e-mail otrzymasz potwierdzenie złożenia zamówienia na usługę odbioru elektrośmieci w Poznaniu. Drugą możliwością jest dodanie ogłoszenia przy pomocy naszej aplikacji. Można to uczynić na dwa sposoby. Po pierwsze przy wykorzystaniu strony mamodpad, na której się aktualnie znajdujemy. Po wypełnieniu formularza odnośnie zamówienia, ogłoszenie zostanie dodane w aplikacji. Drugi sposób prowadzi przez rejestrację w aplikacji. Po utworzeniu konta będziesz mógł dodać ogłoszenie odnośnie usługi. Nie zależnie od wybranego sposobu, po umieszczeniu ogłoszenia jego obsługą zajmie się wyznaczony przez nas Opiekun klienta. Jego zadaniem będzie znalezienie najkorzystniejszych ofert na odbiór zużytego sprzętu elektronicznego w Poznaniu. Dodatkowo, po przyjęciu którejś oferty, zadba on o prawidłowy przebieg całej transakcji. Wszystko to, aby nasz klient zaoszczędził maksymalnie swój czas. Nie będzie musiał się już zastanawiać gdzie oddać elektrośmieci w Poznaniu.
Jaki stosuje się cennik za zużyty sprzęt elektroniczny w Poznaniu? Ile wynoszą ceny za odpady elektroniczne?
Odpłatność za odbiór elektrośmieci w Poznaniu zależy od wielu różnych czynników, dlatego nie można jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Firmy działające w tej branży i zajmujące się odbiorem odpadów elektronicznych kierują się indywidualnie określonymi minimalnymi ilościami logistycznymi. Co więcej, nie bez znaczenia jest też to, jakim typem odpadów dysponujemy. Dla przykładu w przypadku świetlówek stosuje się stawki, które kształtują się na poziomie od 6 złotych netto za kilogram. Z kolei inne odpady tego typu uwzględniają ceny od 0,08 złotych netto za kilogram. Warto podkreślić jeszcze jedną kwestię, a mianowicie przy odbiorze odpadów w niewielkich ilościach możesz liczyć na to, że odbiór zrealizowany będzie nieodpłatnie.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Jako serwis sprzętu AGD mamy sporo odpadów ze sprzętów zamawianych dla klientów. Papier, plastik, elementy metalowe. Jest tego mnóstwo. Szukaliśmy kogoś, kto zajmie się pośrednictwem w obrocie odpadami. WasteMaster szybko wskazał kompetentną osobę w okolicy.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Pierwszy raz spotykam się z aplikacją, jaka jest dopasowana w 100% do użytkownika. Pracowałam w wielu biurach i nigdy wcześniej żadne narzędzie nie było tak przyjazne i skuteczne. Polecam wszystkim z branży!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Sprzedawałem nie raz części z samochodów i wielokrotnie spotkałem się z naciąganymi cenami. Nie chcę być stratny. Dlatego zaczynam szukać nowych kontrahentów w apce. Koledzy z innych warsztatów polecali i skorzystam z ich porad.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Aplikacja tak funkcjonalna, z uproszczonym do minimum panelem obsługi… w branży odpadów naprawdę nadeszły zmiany. I są to zmiany wyłącznie na lepsze!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

W naszej restauracji mamy [...]

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Gdzie oddać zużyty sprzęt AGD?
01-07-2022
Gdzie oddać zużyty sprzęt AGD?

Osoby gromadzące wyeksploatowane lodówki, mikrofalówki bądź też inne urządzenia elektryczne, zastanawiają się, gdzie oddać zużyty sprzęt AGD? Odpowiedź na to pytanie nie jest tr...

Więcej -->
Gdzie oddać makulaturę?
20-06-2022
Gdzie oddać makulaturę?

Według danych statystycznych makulatura stanowi nawet 1/3 wytwarzanych na co dzień „śmieci”. Nie dziwi zatem fakt, że skup makulatury to bardzo potrzebny element gospodarki cyrk...

Więcej -->
Gdzie oddać opony?
15-06-2022
Gdzie oddać opony?

Każdy przedsiębiorca, którego działalność wiąże się z produkcją lub wymianą ogumienia, zastanawia się gdzie oddać opony i odpady gumowe. Pytanie to wiąże się przede wszystkim ze...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat