Gdynia - Odbiór elektrośmieci | WasteMaster

Odbiór elektrośmieci w Gdyni

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Aktualne ceny elektrośmieci w Gdyni

Wiele przedsiębiorstw przez lata gromadzi elektrośmieci, które wymagają natychmiastowego zaużytkowania. Sprzęt ten można przekazać do utylizacji, ponieważ rewelacyjnie nadaje się on do ponownego wykorzystania. Pozyskane z niego surowce wtórne są nieocenione dla przemysłu. Właściciele przedsiębiorstw mogą oddać elektrośmieci odpłatnie. Ważne jest, aby poznać ceny złomu elektronicznego w Gdyni. Tylko wtedy można intratnie sprzedać te odpady. Ceny złomu komputerowego w Gdyni można uzyskać za pomocą naszego formularza internetowego.
Ceny
Płyty główne 37,6 zł netto
Dyski twarde HDD 5,7 zł netto
Procesory ceramiczne Intel 486 1336,5 zł netto
RAM - złote 170,3 zł netto
RAM - srebrne 147,5 zł netto
Układy scalone 64,4 zł netto
Komputery samochodowe 16,8 zł netto
Warunki współpracy

Gdzie elektrośmieci? Gdynia

Nie musisz martwić się tym, gdzie oddać elektrośmieci w Gdyni. Wystarczy, że zdecydujesz się na zamówienie usługi za pomocą naszej aplikacji WasteMaster, a sprawa odbioru odpadów elektronicznych w Gdyni będzie załatwiona. Dzięki temu oszczędzisz również cenny czas. Informacje związane zamawianiem usługi odbioru elektrośmieci za pomocą narzędzia WasteMaster – elektroodpady w Gdyni nie będą już spędzały Ci snu z powiek!

Proces zamawiania usługi odbioru elektrośmieci jest bardzo łatwy. Oferujemy wybór jednej z dwóch dostępnych metod. Możesz nawiązać kontakt z przedstawicielem naszej firmy, który pozyska od Ciebie wszystkie najistotniejsze informacje. Dzięki temu opublikuje odpowiednie ogłoszenie w systemie, a Ty uzyskasz potwierdzenie przyjęcia zamówienia na usługę odbioru elektrośmieci w Gdyni do wykonania. Co więcej, działanie to możesz też zrobić samodzielnie przez wypełnieni formularza znajdującego się na stronie internetowej mamodpad, czyli tej, na której obecnie jesteśmy. Dzięki temu ogłoszenie zostanie opublikowane w naszym systemie. Dla wygody udostępniliśmy także możliwość zarejestrowania się bezpośrednio w aplikacji. Gdy wybierzesz taką drogę, samodzielnie dodasz ogłoszenie dotyczące usługi odbioru elektrośmieci. Bez względu na to, która technika jest dla Ciebie najlepsza, gwarantujemy wsparcie przedstawiciela naszej firmy. Jego zadaniem będzie znalezienie dla Ciebie najlepszych ofert odbioru zużytego sprzętu elektronicznego w Gdyni. Ponadto, gdy zdecydujesz się na konkretną firmę, przydzielony dla Ciebie Opiekun Klienta będzie czuwał nad prawidłowym przebiegiem całej transakcji. Dzięki temu załatwisz sprawę i oszczędzisz cenny czas. Dlatego nie zastanawiaj się długo, wybierz nasze rozwiązanie i zapomnij o problemie, gdzie oddać elektrośmieci w Gdyni. Na końcu warto wspomnieć również, że osoby indywidualne, które mają raczej małe liczby odpadów elektronicznych w Gdyni i nie liczą na żaden zysk z posiadanego elektrozłomu, mogą szukać firmy, która zaoferuje im bezpłatny odbiór elektrośmieci w Gdyni.

Odpady niebezpieczne w Gdyni – elektrośmieci

Wciąż szukasz odpowiedzi na pytanie, gdzie oddać elektrośmieci w Gdyni? Teraz bardzo sprawnie pozbędziesz się problemu związanego z posiadaniem bezużytecznego, zepsutego, starego radia czy komputera! Wystarczy, że skorzystasz z naszej oferty! Co warto wiedzieć na temat odpadów należących do grupy: zużyty sprzęt elektroniczny? Czy utylizacja sprzętu biurowego w Gdyni jest możliwa? Oczywiście! Dowiedz się więcej o odpadach elektrycznych.

Odpady elektryczne i elektroniczne oznaczane są skrótem ZSEiE i są to inaczej odpady elektroniczne w Gdyni. Co więcej, do kategorii takich odpadów zalicza się w szczególności nieużywane urządzenia elektroniczne, które nie nadają się do dalszego użytkowania. Istotne jest to, że w tej kategorii mieści się sprzęt, który zasilany jest energią elektryczną (bez względu na to, czy jest to prąd, czy baterie). Co warto wiedzieć o działaniu, jakim jest odbiór elektrośmieci z narzędziem WasteMaster?

Zużyty sprzęt elektroniczny w Gdyni, czyli co warto wiedzieć na temat odpłatności za odbiór? Jakie stosuje się ceny za odpady elektroniczne?

Kwestia związana z odpłatnością za odbiór elektrośmieci w Gdyni niestety nie należy do łatwych kwestii. Zagadnienie jest skomplikowane, ponieważ po pierwsze firmy działające w tej branży mają swoje określone minimalne ilości logistyczne. Co więcej, należy wskazać również to, że duże znaczenie ma w tym przypadku rodzaj odpadu, jakim dysponujemy. Na przykład, jeśli chodzi o świetlówki, to obowiązują ceny na poziomie 6 złotych netto za kilogram i wyższe. Z kolei pozostałe odpady należące do tego typu mają stawki wynoszące od 0,08 złotych netto za kilogram. Pragniemy podkreślić również fakt, że przy małych ilościach odpadów możesz liczyć na bezpłatny odbiór.

Odbiór elektrośmieci w Gdyni za pośrednictwem aplikacji WasteMaster. Jakie wyróżnia się sposoby na to, aby zużyty sprzęt elektroniczny został odebrany w ramach usługi?

W naszym działaniu dążymy głównie do oferowania naszym klientom najlepszych rozwiązań dla każdego typu odpadu. Zatem dajemy gwarancję, że z nami zrealizujesz odbiór elektrośmieci w Gdyni z różnych rodzajów. Zatem firmy , które z nami współpracują, chętnie przyjmą od Ciebie sprzęt elektryczny należący do kategorii wielkogabarytowego. Wyróżnia się tutaj między innymi: pralki, lodówki, zmywarki, telewizory, klimatyzatory, grzejniki i wiele, wiele więcej. Co więcej, oddasz także sprzęty małogabarytowe, a więc: żelazko, sprzęt wi-fi, wagi, zegarki, radia i inne urządzenia. Zachęcamy również do przeznaczania do odbioru elektrośmieci w Gdyni następujących zużytych urządzeń elektronicznych: wiertarki, piły, maszyny do szycia czy też sprzęt do spawania. Oczywiście nie są to wszystkie urządzenia, ponieważ to tylko przykłady. W przypadku , gdy nurtują Cię wątpliwości, co do tego, czy zepsute urządzenia, które masz w domu, zostaną przyjęte przez specjalistyczną firmę, możesz zadzwonić do nas i porozmawiać o tym z doświadczonym pracownikiem naszego przedsiębiorstwa. W rezultacie możesz liczyć na to, że konsultant znajdzie najkorzystniejsze rozwiązanie dla Ciebie. W przypadku usługi odbioru elektrośmieci niestety firmy nie przyjmą sprzętów, które nie są kompletne, a więc pozbawione na przykład silnika czy agregatu. Warto o tym pamiętać, chcąc skupywać elektronikę w Gdyni.

Czy dodanie odpadów elektronicznych w Gdyni w aplikacji Waste Master jest płatne?

Nie ponosisz żadnych kosztów w związku z dodaniem zużytego sprzętu elektronicznego w Gdyni w naszej aplikacji, niezależnie czy dokonasz tego przy pomocy konsultanta telefonicznego, czy bezpośrednio w aplikacji. Warto podkreślić, iż również nie ponosisz żadnych kosztów w związku obsługą zapytania przez naszego Opiekuna klienta. W związku z powyższym warto dodać odpad w naszej aplikacji i dowiedzieć się gdzie oddać elektrośmieci w Gdyni.

Jak wykonuje się usługę odbioru odpadów elektronicznych w Gdyni?

Gdy wybierzesz konkretną ofertę odbioru odpadów elektronicznych w Gdyni, przydzielony do Ciebie Opiekun Klienta ustali wszelkie najważniejsze kwestie związane z procesem odbioru. Jedną z najistotniejszych spraw jest w tym przypadku termin wykonania zlecenia. Co więcej, chcemy też zauważyć, że przez cały czas dotyczący odbioru odpadów elektronicznych w Gdyni będziemy zapewniać Ci pomoc. Dla przykładu możesz liczyć na naszą pomoc przy sprawach związanych z wymaganymi dokumentami i innych działaniach. Dzięki temu możesz mieć pewność, że cały proces przebiegnie bezpiecznie, a usługa zostanie wykonana z pełnym sukcesem. W ten sposób razem przyczyniamy się do tego, że recykling elektrośmieci w Gdyni jest coraz skuteczniejszy. Tym samym dbamy o nasze środowisko naturalne. Warto się przekonać, że wywóz elektrośmieci w Gdyni wcale nie jest taki kłopotliwy, jak się może na początku wydawać.

Utylizacja elektroodpadów w Gdyni

Odbiór elektrośmieci w Gdyni odbywa się w odpowiednich i przeznaczonych do tego celu punktach. Powstają one po to, aby utylizować i ponownie przetwarzać tego typu odpady. Pozwala to na zmniejszenie wykorzystania zasobów naturalnych, ponieważ możemy jeszcze raz wykorzystać te, które już wcześniej pozyskaliśmy. Dlatego skup złomu elektronicznego w Gdyni, ale również w innych miastach Polski, jest tak ważny. Szukasz sposobu na odbiór sprzętu komputerowego czy AGD w Gdyni? Z nami na pewno znajdziesz rozwiązanie! W naszej aplikacji będziesz mógł również sprawdzić ceny złomu elektronicznego w Gdyni!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Jak utylizuje się elektrośmieci?
25-08-2022
Jak utylizuje się elektrośmieci?

Elektrośmieci utylizuje się w wyspecjalizowanych do tego przedsiębiorstwach, które w bezpieczny i legalny sposób je przerabiają. Posiadasz dużą liczbę elektroodpadów i chcesz si...

Więcej -->
Kto skupuje elektrośmieci?
24-08-2022
Kto skupuje elektrośmieci?

Elektrośmieci skupują specjalne przedsiębiorstwa, które zajmują się tego typu odpadami na co dzień. Masz dużą liczbę elektroodpadów i chcesz się ich pozbyć? Skorzystaj z naszej ...

Więcej -->
Czy można sprzedać elektrośmieci?
23-08-2022
Czy można sprzedać elektrośmieci?

Tak, elektrośmieci można sprzedać. Jeżeli posiadasz dużą liczbę elektroodpadów i chcesz je sprzedać, zgłoś się do nas. Skorzystaj z naszej aplikacji WasteMaster lub zadzwoń. Bez...

Więcej -->
Ile kosztuje utylizacja świetlówek?
23-08-2022
Ile kosztuje utylizacja świetlówek?

Trudno jednoznacznie odpowiedzieć, ile kosztuje utylizacja świetlówek. Jej cena jest uzależniona od wielu czynników jak np. lokalizacja punktu skupu, ilość odpadu, rodzaju odpad...

Więcej -->
Czy można oddać starą lodówkę na złom?
22-08-2022
Czy można oddać starą lodówkę na złom?

Jak pozbyć się starej lodówki? Starą lodówkę można oddać do firm wyspecjalizowanych w tego rodzaju odpadach. Jeżeli posiadasz sporą liczbę tego typu elektroodpadu, skorzystaj z ...

Więcej -->
Gdzie oddać zużyte tonery?
21-08-2022
Gdzie oddać zużyte tonery?

Zużyte tonery trzeba oddać do specjalnego punktu skupu elektrośmieci. Niektóre z nich znajdują się na terenie sklepów z materiałami eksploatacyjnymi. Oprócz tego sprzedawca, u k...

Więcej -->
Gdzie oddać zużyte żarówki?
19-08-2022
Gdzie oddać zużyte żarówki?

Osoby fizyczne mogą oddać zużyte żarówki do specjalnych punktów skupów lub pojemników. Często takowe znajdują się w sklepach budowlanych i meblowych. Przedsiębiorcy, którzy posi...

Więcej -->
Ile kosztuje odbiór elektrośmieci?
18-08-2022
Ile kosztuje odbiór elektrośmieci?

Wiele osób zastanawia się, ile kosztuje odbiór elektrośmieci. Otóż odpowiedź nie jest taka prosta, jak mogłoby się z początku wydawać. Zazwyczaj bezpłatny odbiór elektroodpadów ...

Więcej -->
Gdzie oddać elektrośmieci z firmy?
17-08-2022
Gdzie oddać elektrośmieci z firmy?

Elektrośmieci z firmy najlepiej oddać za pośrednictwem naszej firmy WasteMaster. Zorganizujemy bezpłatny odbiór elektrośmieci i pomożemy z formalnościami. Skorzystaj z naszej da...

Więcej -->
Gdzie oddać elektrośmieci?
17-08-2022
Gdzie oddać elektrośmieci?

„Jak oddać elektrośmieci?”, „jak pozbyć się elektrośmieci?” – tego typu pytania ciągle przewijają się przez naszą skrzynkę mejlową. Odpowiadamy: jeśli posiadamy dużą liczbę elek...

Więcej -->
Gdzie oddać starą pralkę?
13-08-2022
Gdzie oddać starą pralkę?

Niektórzy nasi klienci zwracają się do nas z zapytaniem co zrobić z zepsutą pralką. Jeżeli posiadamy znaczącą liczbę tego typu elektroodpadów, wtedy warto skorzystać z naszej ap...

Więcej -->
Gdzie oddać zużyte świetlówki?
12-08-2022
Gdzie oddać zużyte świetlówki?

Często dostajemy pytanie o to, jak pozbyć się świetlówek. Jeśli posiadacie ich dużą liczbę wtedy warto skorzystać z aplikacji WasteMaster dostępnej na naszej stronie. Jeżeli są ...

Więcej -->
Ile kosztuje 1 kg elektrośmieci?
10-08-2022
Ile kosztuje 1 kg elektrośmieci?

Trudno odpowiedzieć jednoznacznie na to pytanie. Na cenę za 1 kg elektrośmieci składa się wiele czynników między innymi rodzaju odpadu czy lokalizacja punktu skupu. Ceny mogą zm...

Więcej -->
Jak utylizować elektrośmieci w firmie?
09-08-2022
Jak utylizować elektrośmieci w firmie?

Elektrośmieci w firmie najlepiej utylizować za pośrednictwem naszej firmy WasteMaster. Zorganizujemy bezpłatny odbiór elektrośmieci i pomożemy z formalnościami. Skorzystaj z nas...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Polecam gorąco! Profesjonalna realizacja odbioru elektrośmieci w Gdyni. Darmowe usługi, a jednak jakie solidne!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Odpady elektroniczne w mojej firmie to była okropna udręka, dopóki nie zacząłem korzystać z WasteMaster. Dzięki nim, co miesiąc wywozimy śmieci z naszego zakładu. Najwyższa jakość usług!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Trudno mi sobie wyobrazić wizję, w której nie współpracuję z WasteMaster. Ich usługi naprawdę są oszczędnością czasu, W dodatku zawsze wynajdą mi solidną firmę odbierającą elektrośmieci w Gdyni!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Warto było skorzystać! Solidna obsługa i gwarancja jakości! Dzięki WasteMaster pozbyłam się w mig moich zepsutych drukarek. Nawet zorganizowali dla mnie transport tych odpadów elektronicznych w Gdyni.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Moje biuro zostało niedawno zmodernizowane i musieliśmy się pozbyć dziesiątek starych monitorów i komputerów. Dzięki WasteMaster cały proces organizacji odbioru zużytego sprzętu elektronicznego w Gdyni przebiegł szybko i bez problemów!

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Odbiór elektrośmieci od firm – jak wygląda taka usługa?
01-09-2022
Odbiór elektrośmieci od firm – jak wygląda taka usługa?

Niektóre przedsiębiorstwa wytwarzają wyjątkowo sporo elektroodpadów. Utylizacja sprzętu elektrycznego i elektronicznego może wydawać się dla niektórych kłopotliwa. Nic bardziej ...

Więcej -->
Recykling elektrośmieci – czy można na tym zarobić?
25-08-2022
Recykling elektrośmieci – czy można na tym zarobić?

W badaniu przeprowadzonym dla GFK Polonia zrealizowanym dla ElektrEco 20 proc. Polaków przyznało, że zdarzyło im się wyrzucać zużyty sprzęt elektryczny bądź elektroniczny do zwy...

Więcej -->
Skup elektrośmieci – jakie są aktualne ceny?
25-08-2022
Skup elektrośmieci – jakie są aktualne ceny?

Interesuje Cię utylizacja elektroodpadów i chcesz na tym jak najwięcej zyskać? Aby przeprowadzić intratną transakcję kupna-sprzedaży trzeba znać aktualne ceny, które obowiązują ...

Więcej -->
Bezpłatny odbiór elektrośmieci – czy jest to możliwe?
11-08-2022
Bezpłatny odbiór elektrośmieci – czy jest to możliwe?

Często zdarza nam się zmieniać telefon na nowszy model lub raz na jakiś czas wymienić lodówkę. Ale co wtedy zrobić ze starym sprzętem? Już nawet małe dzieci uczą się, że utyliza...

Więcej -->
Czy odbiór zużytego sprzętu komputerowego jest możliwy?
05-07-2022
Czy odbiór zużytego sprzętu komputerowego jest możliwy?

Przedsiębiorcy, którzy prowadzą własne biura lub działają w branży IT z pewnością znają problem z odbiorem zużytego sprzętu komputerowego. Zapewniamy, że u nas jest on możliwy a...

Więcej -->
Gdzie oddać zużyty sprzęt AGD?
01-07-2022
Gdzie oddać zużyty sprzęt AGD?

Osoby gromadzące wyeksploatowane lodówki, mikrofalówki bądź też inne urządzenia elektryczne, zastanawiają się, gdzie oddać zużyty sprzęt AGD? Odpowiedź na to pytanie nie jest tr...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat