Lublin - Odbiór elektrośmieci | WasteMaster

Odbiór elektrośmieci w Lublinie

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Ogólny cennik na złom elektroniczny w Lublinie

Jeżeli poszukujesz danych na temat tego, na jakim poziomie kształtują się ceny złomu elektronicznego w Lublinie, to musisz mieć świadomość, że jest to działanie czasochłonne i męczące. Dużo prościej jest skorzystać z innowacyjnych i sprawdzonych rozwiązań. Dzięki nim ceny złomu komputerowego w Lublinie przestaną być dla Ciebie trudno dostępnymi informacjami. Uruchamiając nasz nieodpłatny formularz internetowy, zamieszczony na naszej stronie w sieci, jesteś w stanie szybko i precyzyjnie obliczyć, ile możesz zarobić na sprzedaży posiadanych elektrośmieci.
Ceny
Płyty główne 37,2 zł netto
Dyski twarde HDD 5,7 zł netto
Procesory ceramiczne Intel 486 1323,0 zł netto
RAM - złote 168,6 zł netto
RAM - srebrne 146,0 zł netto
Układy scalone 63,7 zł netto
Komputery samochodowe 16,7 zł netto
Warunki współpracy

Gdzie oddać elektrośmieci w Lublinie?

Szukasz informacji, gdzie oddać elektrośmieci w Lublinie? Nie musisz już śledzić odpowiedzi na własną rękę, ponieważ wystarczy skorzystać z naszego rozwiązania! W narzędziu WasteMaster z łatwością zamówisz usługę odbioru odpadów elektronicznych w Lublinie! Jak wygląda proces zamawiania usługi odbioru elektrośmieci za pośrednictwem narzędzia WasteMaster? Czy w ten sposób załatwię utylizację elektroodpadów w Lublinie?Proces zamawiania usługi odbioru elektrośmieci w systemie WasteMaster jest bardzo porosty i intuicyjny. Istnieją różne drogi prowadzące do osiągnięcia sukcesu w tym zakresie. Po pierwsze możesz skontaktować się z konsultantem i umówić się w sprawie wywozu elektrośmieci w Lublinie. Dzięki temu pracownik naszej firmy pozyska wszelkie niezbędne informacje od Ciebie i w rezultacie uzupełni niezbędne dane i opublikuje odpowiednie zapytanie w naszym systemie. Do upragnionego odbioru elektrośmieci w Lublinie w województwie lubelskim już coraz bliżej! Po przeprowadzeniu tych czynności otrzymasz na swoją skrzynkę mailową potwierdzenie złożenia zamówienia na usługę odbioru elektrośmieci w Lublinie. Jest również druga opcja, przeznaczona dla osób, które chcą zrobić to samodzielnie. W tym przypadku możesz wykonać zadanie za pośrednictwem witryny internetowej mamodpad, czyli tej, na której obecnie jesteśmy. Należy tam wypełnić formularz dotyczący zamówienia skupu elektrośmieci w Lublinie. W rezultacie tej czynności w aplikacji WasteMaster pojawi się ogłoszenie odnośnie usługi. Możesz także zarejestrować się bezpośrednio w naszej aplikacji. Wtedy po założeniu konta z łatwością opublikujesz zapytanie w systemie, np. o skup złomu elektronicznego w Lublinie. Bez względu na to, jaką metodę wybierzesz, po publikacji ogłoszenia jeden z członków naszego zespołu wykona analizę rynku i prześle do Ciebie najkorzystniejsze oferty na odbiór zużytego sprzętu elektronicznego w Lublinie, które spełnią Twoje potrzeby. Co więcej, gdy już zdecydujesz się na konkretną ofertę, konsultant krok po kroku przeprowadzi Cię przez kolejne etapy związane z zawieraniem transakcji. Dzięki temu maksymalnie zaoszczędzisz swój czas. Zapomnisz o problemie i dowiesz się, gdzie oddać elektrośmieci w Lublinie. Kłopot będzie rozwiązany, a zużyty sprzęt elektroniczny w Lublinie znajdzie swoje miejsce w odpowiednim do tego skupie elektrośmieci.

Utylizacja sprzętu elektronicznego w Lublinie. Ile należy zapłacić za dodanie odpadów elektronicznych w Lublinie w narzędziu WasteMaster?

Dodanie zużytego sprzętu elektronicznego w Lublinie w narzędziu WasteMaster niezależnie od tego, którą z dostępnych metod wybierzesz, nie wywoła potrzeby dokonywania płatności za przeprowadzone działanie. Co więcej, nie pobieramy również opłat za obsługę zapytania przez pracownika naszej firmy. Dlatego z całym przekonaniem zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i dodania odpadu w naszym systemie WasteMaster. Dzięki temu szybko i sprawnie załatwisz sprawę, a także nareszcie dowiesz się, gdzie oddać elektrośmieci w Lublinie.

Jaki wykorzystuje się cennik za zużyty sprzęt elektroniczny w Lublinie? Na jakim poziomie kształtują się ceny za odpady elektroniczne?

Odpłatność za odbiór elektrośmieci w Lublinie zależy od wielu różnych czynników, dlatego nie można jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Firmy działające w tej branży i zajmujące się odbiorem odpadów elektronicznych kierują się indywidualnie określonymi optymalnymi ilościami logistycznymi. Co więcej, nie bez znaczenia jest też to, jakim typem odpadów dysponujemy. Dla przykładu w przypadku świetlówek stosuje się stawki, które kształtują się na poziomie od 6 złotych netto za kilogram. Z kolei inne odpady tego typu uwzględniają ceny od 0,08 złotych netto za kilogram. Warto zauważyć jeszcze jedną kwestię, a mianowicie przy odbiorze odpadów w małych ilościach możesz liczyć na to, że odbiór zrealizowany będzie nieodpłatnie.

Zużyty sprzęt Lublin. Gdzie można oddać elektrośmieci w Lublinie?

Nurtuje Cię odpowiedź na pytanie, gdzie oddać elektrośmieci w Lublinie? Nie musisz już się tym przejmować, ponieważ mamy najlepsze rozwiązanie dla Ciebie! Z nami nareszcie z łatwością pozbędziesz się zepsutego komputera czy starego radia! Co ukrywa się pod pojęciem zużyty sprzęt elektroniczny?

Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, czyli w skrócie ZSEiE to inaczej odpady elektroniczne w Lublinie. Obejmuje on różnego typu niepotrzebne, nieużywane i nienadające się do wykorzystania urządzenia elektryczne. Istotą tych odpadów jest to, że produkty wchodzące w ich zakres muszą być zasilane na prąd, czyli na baterię lub z sieci elektrycznej. Razem z nami przekonaj się, że recykling elektrośmieci w Lublinie może być i użyteczny, i przyjemny.

Odbiór elektrośmieci w Lublinie z Waste Master. Jaki zużyty sprzęt elektroniczny zostanie odebrany w ramach usługi?

Dla naszej firmy niezwykłe ważne jest, aby znajdywać rozwiązanie dla każdego rodzaju odpadu. W ramach tej usługi zagwarantujemy odbiór elektrośmieci w Lublinie różnego rodzaju. Z łatwością możemy wymienić takie wielkogabarytowe sprzęty jak: lodówki, zmywarki, pralki, telewizory, kuchenki, piece elektryczne, mikrofalówki, grzejniki elektryczne, wentylatory czy urządzenia klimatyzacyjne. Wśród małogabarytowych urządzeń, możemy wyróżnić takie jak: odkurzacze, żelazka, tostery, frytkownice, zegarki, wagi, radia, sprzęt wideo, sprzęt hi-fi. Oczywiście w ramach usługi odbioru elektrośmieci w Lublinie również zostaną odebrane narzędzia elektryczne typu: wiertarki, piły, maszyny do szycia, narzędzia do spawania czy nitowania. Jest to tylko część z rzeczy wliczanych w ramy elektroodpadów. Jeżeli nie jesteś pewny, czy posiadany przez Ciebie sprzęt wlicza się w tę kategorię, skontaktuj się z naszym konsultantem. Pomoże Ci on w ustaleniu, jaki rodzaj odpadu posiadasz oraz w wyszukaniu rozwiązania dla niego. Warto podkreślić, że w przypadku usługi odbioru elektrośmieci nie zostaną odebrane urządzenia niekompletne. Przykładowo bez silników czy agregatów. Utylizacja odpadów elektronicznych nigdy nie była jeszcze taka prosta i skuteczna!

Lublin elektrośmieci. W jaki sposób jest wykonywana usługa odbioru odpadów elektronicznych w Lublinie?

Po zaakceptowaniu oferty na odbiór odpadów elektronicznych w Lublinie nasz Opiekun klienta uzgodni wszelkie wytyczne dotyczące takiego odbioru, w tym te najważniejsze jak termin jego realizacji. Przez cały okres odbioru odpadów elektronicznych w Lublinie, będziemy oczywiście służyć naszym wsparciem. Pomożemy w przypadku problemów z dokumentami lub innymi sprawami, uniemożliwiającymi prawidłowe wykonanie usługi. Więc jeśli potrzebujesz przeprowadzić np. utylizację komputerów w Lublinie lub utylizację sprzętu biurowego w Lublinie, zgłoś się do nas.

Kontener na elektrośmieci w Lublinie

Jeżeli prowadzisz firmę, która generuje dużą ilość elektroodpadów, z powodzeniem możesz zamówić u nas kontener na elektrośmieci w Lublinie i okolicach. Działamy na terenie całej Polski. Wystarczy do nas zadzwonić lub zarejestrować się w aplikacji, która jest dostępna również w wersji na przeglądarkę na komputerze stacjonarnym. Warto również znać ceny złomu elektronicznego w Lublinie. Trzeba pamiętać o tym, że są one dynamiczne i szybko się zmieniają. Dzieje się tak dlatego, ponieważ na ich wartość ma wpływ wiele czynników, jak między innymi obecna sytuacja gospodarczo-polityczna, poziom inflacji, rodzaj czy ilość danego elektrozłomu w Lublinie i wiele więcej. Jak widać odpowiedź na pytanie o ceny złomu elektronicznego w Lublinie jest złożona.Dzięki temu elektroodpady w Lublinie będą mogły być odpowiednio zagospodarowane.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Jak utylizuje się elektrośmieci?
25-08-2022
Jak utylizuje się elektrośmieci?

Elektrośmieci utylizuje się w wyspecjalizowanych do tego przedsiębiorstwach, które w bezpieczny i legalny sposób je przerabiają. Posiadasz dużą liczbę elektroodpadów i chcesz si...

Więcej -->
Kto skupuje elektrośmieci?
24-08-2022
Kto skupuje elektrośmieci?

Elektrośmieci skupują specjalne przedsiębiorstwa, które zajmują się tego typu odpadami na co dzień. Masz dużą liczbę elektroodpadów i chcesz się ich pozbyć? Skorzystaj z naszej ...

Więcej -->
Czy można sprzedać elektrośmieci?
23-08-2022
Czy można sprzedać elektrośmieci?

Tak, elektrośmieci można sprzedać. Jeżeli posiadasz dużą liczbę elektroodpadów i chcesz je sprzedać, zgłoś się do nas. Skorzystaj z naszej aplikacji WasteMaster lub zadzwoń. Bez...

Więcej -->
Ile kosztuje utylizacja świetlówek?
23-08-2022
Ile kosztuje utylizacja świetlówek?

Trudno jednoznacznie odpowiedzieć, ile kosztuje utylizacja świetlówek. Jej cena jest uzależniona od wielu czynników jak np. lokalizacja punktu skupu, ilość odpadu, rodzaju odpad...

Więcej -->
Czy można oddać starą lodówkę na złom?
22-08-2022
Czy można oddać starą lodówkę na złom?

Jak pozbyć się starej lodówki? Starą lodówkę można oddać do firm wyspecjalizowanych w tego rodzaju odpadach. Jeżeli posiadasz sporą liczbę tego typu elektroodpadu, skorzystaj z ...

Więcej -->
Gdzie oddać zużyte tonery?
21-08-2022
Gdzie oddać zużyte tonery?

Zużyte tonery trzeba oddać do specjalnego punktu skupu elektrośmieci. Niektóre z nich znajdują się na terenie sklepów z materiałami eksploatacyjnymi. Oprócz tego sprzedawca, u k...

Więcej -->
Gdzie oddać zużyte żarówki?
19-08-2022
Gdzie oddać zużyte żarówki?

Osoby fizyczne mogą oddać zużyte żarówki do specjalnych punktów skupów lub pojemników. Często takowe znajdują się w sklepach budowlanych i meblowych. Przedsiębiorcy, którzy posi...

Więcej -->
Ile kosztuje odbiór elektrośmieci?
18-08-2022
Ile kosztuje odbiór elektrośmieci?

Wiele osób zastanawia się, ile kosztuje odbiór elektrośmieci. Otóż odpowiedź nie jest taka prosta, jak mogłoby się z początku wydawać. Zazwyczaj bezpłatny odbiór elektroodpadów ...

Więcej -->
Gdzie oddać elektrośmieci z firmy?
17-08-2022
Gdzie oddać elektrośmieci z firmy?

Elektrośmieci z firmy najlepiej oddać za pośrednictwem naszej firmy WasteMaster. Zorganizujemy bezpłatny odbiór elektrośmieci i pomożemy z formalnościami. Skorzystaj z naszej da...

Więcej -->
Gdzie oddać elektrośmieci?
17-08-2022
Gdzie oddać elektrośmieci?

„Jak oddać elektrośmieci?”, „jak pozbyć się elektrośmieci?” – tego typu pytania ciągle przewijają się przez naszą skrzynkę mejlową. Odpowiadamy: jeśli posiadamy dużą liczbę elek...

Więcej -->
Gdzie oddać starą pralkę?
13-08-2022
Gdzie oddać starą pralkę?

Niektórzy nasi klienci zwracają się do nas z zapytaniem co zrobić z zepsutą pralką. Jeżeli posiadamy znaczącą liczbę tego typu elektroodpadów, wtedy warto skorzystać z naszej ap...

Więcej -->
Gdzie oddać zużyte świetlówki?
12-08-2022
Gdzie oddać zużyte świetlówki?

Często dostajemy pytanie o to, jak pozbyć się świetlówek. Jeśli posiadacie ich dużą liczbę wtedy warto skorzystać z aplikacji WasteMaster dostępnej na naszej stronie. Jeżeli są ...

Więcej -->
Ile kosztuje 1 kg elektrośmieci?
10-08-2022
Ile kosztuje 1 kg elektrośmieci?

Trudno odpowiedzieć jednoznacznie na to pytanie. Na cenę za 1 kg elektrośmieci składa się wiele czynników między innymi rodzaju odpadu czy lokalizacja punktu skupu. Ceny mogą zm...

Więcej -->
Jak utylizować elektrośmieci w firmie?
09-08-2022
Jak utylizować elektrośmieci w firmie?

Elektrośmieci w firmie najlepiej utylizować za pośrednictwem naszej firmy WasteMaster. Zorganizujemy bezpłatny odbiór elektrośmieci i pomożemy z formalnościami. Skorzystaj z nas...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Byłem nieco zagubiony, kiedy szef kazał mi przeprowadzić wywózkę naszych zepsutych telewizorów i monitorów. Nie miałem pojęcia o takich sprawach! Jednak na całe szczęście znalazłem WasteMaster w internecie i za ich pośrednictwem sprawnie zorganizowałem odbiór elektrośmieci z naszej firmy. Nawet szef był pod wrażeniem jakości tych usług!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Usługi warte polecania dalej. Zaoszczędziłem mnóstwo czasu i mam pewność, że wybrałem najtrafniejszą z możliwych ofert odbioru zużytego sprzętu elektronicznego w Lublinie!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Warto korzystać z takich nowoczesnych usług! Dodatkowo polecam korzystanie także z aplikacji WasteMaster! Niezwykle usprawnia obrót odpadami elektronicznymi w Lublinie!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Myślałam, że realizacja odbioru elektrośmieci w Lublinie z mojej placówki oświatowej, będzie bardzo uciążliwa. Tak by było bez WasteMaster! Naprawdę bardzo mi pomogli!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Zdecydowanie za długo zajęła mi próba odpowiedzenia na pytanie gdzie oddać elektrośmieci w Lublinie. Dzięki usłudze WasteMaster już nie muszę zajmować sobie tym głowy! Pomogli mi ze wszystkim, nawet BDO!

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Odbiór elektrośmieci od firm – jak wygląda taka usługa?
01-09-2022
Odbiór elektrośmieci od firm – jak wygląda taka usługa?

Niektóre przedsiębiorstwa wytwarzają wyjątkowo sporo elektroodpadów. Utylizacja sprzętu elektrycznego i elektronicznego może wydawać się dla niektórych kłopotliwa. Nic bardziej ...

Więcej -->
Recykling elektrośmieci – czy można na tym zarobić?
25-08-2022
Recykling elektrośmieci – czy można na tym zarobić?

W badaniu przeprowadzonym dla GFK Polonia zrealizowanym dla ElektrEco 20 proc. Polaków przyznało, że zdarzyło im się wyrzucać zużyty sprzęt elektryczny bądź elektroniczny do zwy...

Więcej -->
Skup elektrośmieci – jakie są aktualne ceny?
25-08-2022
Skup elektrośmieci – jakie są aktualne ceny?

Interesuje Cię utylizacja elektroodpadów i chcesz na tym jak najwięcej zyskać? Aby przeprowadzić intratną transakcję kupna-sprzedaży trzeba znać aktualne ceny, które obowiązują ...

Więcej -->
Bezpłatny odbiór elektrośmieci – czy jest to możliwe?
11-08-2022
Bezpłatny odbiór elektrośmieci – czy jest to możliwe?

Często zdarza nam się zmieniać telefon na nowszy model lub raz na jakiś czas wymienić lodówkę. Ale co wtedy zrobić ze starym sprzętem? Już nawet małe dzieci uczą się, że utyliza...

Więcej -->
Czy odbiór zużytego sprzętu komputerowego jest możliwy?
05-07-2022
Czy odbiór zużytego sprzętu komputerowego jest możliwy?

Przedsiębiorcy, którzy prowadzą własne biura lub działają w branży IT z pewnością znają problem z odbiorem zużytego sprzętu komputerowego. Zapewniamy, że u nas jest on możliwy a...

Więcej -->
Gdzie oddać zużyty sprzęt AGD?
01-07-2022
Gdzie oddać zużyty sprzęt AGD?

Osoby gromadzące wyeksploatowane lodówki, mikrofalówki bądź też inne urządzenia elektryczne, zastanawiają się, gdzie oddać zużyty sprzęt AGD? Odpowiedź na to pytanie nie jest tr...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon