Odbiór elektrośmieci we Wrocławiu

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO Standard - 199 zł (netto) za miesiąc*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO i 10 wpisów do KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*płatność cykliczna przez okres 12 miesięcy.
Abonament BDO - Premium 399 zł (netto) za miesiąc*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO i 25 wpisów do KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*płatność cykliczna przez okres 12 miesięcy.
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.
\

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Ceny złomu komputerowego we Wrocławiu

W prawie każdym gospodarstwie zarówno domowym, jak i w firmie można znaleźć urządzenia elektroniczne w postaci komputerów, drukarek, skanerów czy kserokopiarek. Sprzęt ten ma*#*określony|wymagany*#* okres eksploatacji, po którym nie nadaje się już do użytku. Biorąc to pod uwagę, możesz oddać go do firm zajmujących się utylizacją tego rodzaju odpadów. Zanim podejmie się taką decyzję, powinno poznać się ceny złomu komputerowego we Wrocławiu. Utrzymują się one na zmiennym poziomie. Aby dokładnie obliczyć ceny złomu elektronicznego we Wrocławiu, możesz skorzystać ze stworzonego przez nas formularza online.
Ceny
Płyty główne 37,6 zł netto
Dyski twarde HDD 6,1 zł netto
Procesory ceramiczne Intel 486 1386,0 zł netto
RAM - złote 176,2 zł netto
RAM - srebrne 148,5 zł netto
Układy scalone 64,4 zł netto
Komputery samochodowe 19,3 zł netto
Warunki współpracy

Czy dodanie odpadów elektronicznych we Wrocławiu w aplikacji WasteMaster jest płatne?

Nie ponosisz żadnych kosztów w związku z dodaniem zużytego sprzętu elektronicznego we Wrocławiu w naszej aplikacji, niezależnie czy dokonasz tego przy pomocy konsultanta telefonicznego, czy bezpośrednio w aplikacji. Warto podkreślić, iż również nie ponosisz żadnych kosztów w związku obsługą zapytania przez naszego Opiekuna klienta. W związku z powyższym warto dodać odpad w naszej aplikacji i dowiedzieć się gdzie oddać elektrośmieci we Wrocławiu.

Ceny złomu elektronicznego we Wrocławiu

Sprawdź aktualne ceny złomu elektronicznego oferowane przez skupy we Wrocławiu. U góry strony znajduje się cennik elektrozłomu, który codziennie jest aktualizowany, dlatego zawsze masz gwarancję bieżącej ceny. Zobacz, ile kosztuje skup elektroniki we Wrocławiu oraz okolicznych miejscowościach w województwie dolnośląskim.

Warto wiedzieć, że ceny złomu elektronicznego we Wrocławiu kształtują się dynamicznie i zależą m.in. od panującej sytuacji polityczno-gospodarczej, notowań metali na giełdzie, popytu oraz ich ilości czy lokalizacji skupu. Za odpady elektroniczne firmy są w stanie zapłacić tylko w przypadku naprawdę dużych ilości, hurtowych. Osoby fizyczne, które posiadają elektroodpady pochodzące ze swoich gospodarstw domowych, mogą liczyć co najwyżej na darmowy odbiór. Ceny złomu elektronicznego rozważa się w przypadku hurtu.

Co warto wiedzieć na temat działania, jakim jest odbiór elektrośmieci we Wrocławiu z aplikacją WasteMaster? Co należy zrobić, aby zużyty sprzęt elektroniczny został odebrany w ramach usługi?

Priorytetem dla naszej firmy jest znajdowanie najlepszych rozwiązań dla każdego typu odpadów. Dlatego robimy wszystko, aby zapewnić naszym klientom odbiór elektrośmieci we Wrocławiu należących do różnych rodzajów. Firmy, które z nami współpracują, przyjmują przede wszystkim zużyty sprzęt wielkogabarytowy, czyli: lodówki, kuchenki elektryczne, grzejniki, klimatyzatory, piece, pralki, zmywarki, telewizory i wiele innych odpadów. Ponadto, z powodzeniem możesz oddać też urządzenia małogabarytowe, czyli: żelazka, odkurzacze, frytkownice, tostery, sprzęt wi-fi, wideo, radia i wiele, wiele więcej. W przypadku usługi odbioru elektrośmieci we Wrocławiu firmy przyjmą też następujące sprzęty elektroniczne: wiertarki, maszyny do szycia, piły, urządzenia do nitkowania czy spawania. Oczywiście wymienione maszyny to nie wszystkie urządzenia, które zostaną odebrane w ramach usługi skupu złomu elektronicznego we Wrocławiu. W sytuacji, gdy masz jakieś wątpliwości i nie wiesz, czy posiadany przez Ciebie sprzęt zostanie przyjęty przez specjalistyczne przedsiębiorstwo, zachęcamy do nawiązania kontaktu telefonicznego z pracownikiem naszej organizacji. W efekcie pozbędziesz się zużytego sprzętu i rozwiążesz kłopot z tym związany! Jednak nie wszystkie odpady elektroniczne zostaną odebrane w ramach usługi. Z procesu odbioru elektrośmieci wyłączone są w szczególności urządzenia, które pozbawione są pewnych elementów, czyli sprzęt niekompletny. Dla przykładu organizacje nie przyjmą urządzeń elektronicznych bez silnika lub agregatu. Trzeba mieć to na względzie, organizując utylizację elektroodpadów we Wrocławiu.

Recykling elektrośmieci we Wrocławiu. W jaki sposób jest wykonywana usługa odbioru odpadów elektronicznych we Wrocławiu?

Interesuje Cię odbiór elektrośmieci we Wrocławiu? Po zaakceptowaniu oferty na odbiór odpadów elektronicznych we Wrocławiu nasz Opiekun klienta uzgodni wszelkie wytyczne dotyczące takiego odbioru, w tym te najważniejsze jak termin jego realizacji. Przez cały okres odbioru odpadów elektronicznych we Wrocławiu, będziemy oczywiście służyć naszym wsparciem. Pomożemy w przypadku problemów z dokumentami lub innymi sprawami, uniemożliwiającymi prawidłowe wykonanie usługi. Dzięki temu odpady elektroniczne we Wrocławiu nie będą już stanowiły dla Ciebie kłopotu!

Zużyty sprzęt elektroniczny we Wrocławiu, czyli jakie są ceny za odbiór? Jak wygląda kwestia związana z odpłatnością za odpady elektroniczne?

Sprawy związane z odpłatnością za odbiór elektrośmieci we Wrocławiu wcale nie należą do prostych zagadnień. Po pierwsze należy mieć na uwadze to, że firmy działające w tej branży mają swoje konkretne minimalne granice logistyczne. W tym przypadku duże znaczenie ma też to, jakim typem odpadu dysponujemy. Na przykład w przypadku świetlówek stosuje się stawki na poziomie 6 zł netto za kilogram. Co więcej, pozostałe odpady o podobnym charakterze mają ceny kształtujące się w wysokości od 0,08 zł netto za kilogram. Warto podkreślić, że odbiór odpadów występujących w małych ilościach odbywa się często bezpłatnie. W naszej aplikacji szybko i bez większych problemów sprawdzisz, które firmy w okolicy są w stanie zapewnić Ci bezpłatny odbiór elektrośmieci we Wrocławiu.

Gdzie można oddać zużyty sprzęt elektroniczny we Wrocławiu? Nie musisz się nad tym zastanawiać, zamiast tego zamów w naszej aplikacji usługę odbioru odpadów elektronicznych we Wrocławiu! Zamawianie usługi odbioru elektrośmieci w aplikacji WasteMaster – wszystko co musisz wiedzieć

Utylizacja odpadów elektronicznych we Wrocławiu nigdy nie była łatwiejsza. Dzięki naszej aplikacji masz dwa możliwe sposoby na zamówienie usługi odbioru elektroodpadów we Wrocławiu. Po pierwsze, możesz usługę zamówić przez kontakt telefoniczny z naszym konsultantem. Uzupełni on wszystkie niezbędne informacje i doda ogłoszenie w aplikacji. Na swój adres e-mail otrzymasz potwierdzenie złożenia zamówienia na usługę odbioru elektrośmieci we Wrocławiu. Drugą możliwością jest dodanie ogłoszenia przy pomocy naszej aplikacji. Można to uczynić na dwa sposoby. Po pierwsze przy wykorzystaniu strony mamodpad, na której się aktualnie znajdujemy. Po wypełnieniu formularza odnośnie zamówienia, ogłoszenie zostanie dodane w aplikacji. Drugi sposób prowadzi przez rejestrację w aplikacji. Po utworzeniu konta będziesz mógł dodać ogłoszenie odnośnie usługi. Nie zależnie od wybranego sposobu, po umieszczeniu ogłoszenia jego obsługą zajmie się wyznaczony przez nas Opiekun klienta. Jego zadaniem będzie znalezienie najkorzystniejszych ofert na odbiór zużytego sprzętu elektronicznego we Wrocławiu. Dodatkowo, po przyjęciu którejś oferty, zadba on o prawidłowy przebieg całej transakcji. Wszystko to, aby nasz klient zaoszczędził maksymalnie swój czas. Nie będzie musiał się już zastanawiać, gdzie oddać elektrośmieci we Wrocławiu.

Zastanawiasz się gdzie oddać elektrośmieci we Wrocławiu? Nieważne czy masz zepsuty komputer czy stare radio, z nami znajdziesz rozwiązanie! Ale czym są tak naprawdę zużyty sprzęt elektroniczny?

Odpady elektroniczne we Wrocławiu (lub inaczej ZSEiE – zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny) możemy definiować jako wszelkiego rodzaju nieużywane, niepotrzebne oraz oczywiście zużyte urządzenia elektryczne. Sprzęt musi być zasilany na prąd (niezależnie czy z sieci elektronicznej, czy na baterie). Utylizacja sprzętu elektronicznego we Wrocławiu musi się odbywać w odpowiednich i bezpiecznych warunkach, ponieważ elektroodpady (zużyty sprzęt elektroniczny) zawiera szkodliwe dla środowiska substancje i pierwiastki ciężkie.

Nie znalazłeś oferty jakiej potrzebujesz?
Jeśli posiadasz złom, z którym nie wiesz co masz zrobić, a czystość nie jest Ci obojętna - skontauj się z nami. W aplikacji WasteMaster znajdziesz skup złomu we Wrocławiu, który spełni oba te oczekiwania. Sprawdź i przekonaj się, że warto!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

co to zsee - na obrazku widać zużyte baterie w kontenerze oraz zepsuty ekran komputera
13-05-2023
Co to ZSEE?

ZSEE to skrót od Zużytego Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego. Możemy się również spotkać z ZSEiE, który oznacza dokładnie to samo, co rozwinięcie skrótu powyżej. Jak sama n...

Więcej -->
Jak utylizuje się elektrośmieci?
25-08-2022
Jak utylizuje się elektrośmieci?

Elektrośmieci utylizuje się w wyspecjalizowanych do tego przedsiębiorstwach, które w bezpieczny i legalny sposób je przerabiają, nadając im drugie życie. Posiadasz elektroodpady...

Więcej -->
Kto skupuje elektrośmieci?
24-08-2022
Kto skupuje elektrośmieci?

Elektrośmieci skupują specjalne przedsiębiorstwa, które zajmują się tego typu odpadami na co dzień. Masz dużą liczbę elektroodpadów i chcesz się ich pozbyć? Skorzystaj z naszej ...

Więcej -->
Czy można sprzedać elektrośmieci?
23-08-2022
Czy można sprzedać elektrośmieci?

Tak, elektrośmieci można sprzedać. Jeżeli posiadasz dużą liczbę elektroodpadów i chcesz je sprzedać, zgłoś się do nas. Skorzystaj z naszej aplikacji WasteMaster lub zadzwoń. Bez...

Więcej -->
Ile kosztuje utylizacja świetlówek?
23-08-2022
Ile kosztuje utylizacja świetlówek?

Trudno jednoznacznie odpowiedzieć, ile kosztuje utylizacja świetlówek. Cena jest uzależniona od wielu czynników jak np. lokalizacja punktu skupu, ilość odpadu, rodzaju odpadu et...

Więcej -->
Czy można oddać starą lodówkę na złom?
22-08-2022
Czy można oddać starą lodówkę na złom?

Wiele osób zastanawia się, czy można oddać starą lodówkę na złom. Zgodnie z ustawą o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym, każdy tego typu stary i niedziałający sprzęt...

Więcej -->

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Obrazek przedstawia zdjęcie wielu baterii w kolorze miedzianym z bliska. Ma to stanowić nawiązanie do recyklingu baterii - tego, jak on przebiega oraz co z niego powstaje.
18-05-2023
Recykling baterii – jak wygląda i co z niego powstaje?

Z pewnością doskonale wiesz, że baterie są kłopotliwym odpadem, który ze względu na swój skład musi trafić do odpowiednich pojemników. W bateriach możemy znaleźć wiele związków ...

Więcej -->
Odbiór elektrośmieci od firm – jak wygląda taka usługa?
01-09-2022
Odbiór elektrośmieci od firm – jak wygląda taka usługa?

Niektóre przedsiębiorstwa wytwarzają wyjątkowo sporo elektroodpadów. Utylizacja sprzętu elektrycznego i elektronicznego może wydawać się dla niektórych kłopotliwa. Nic bardziej ...

Więcej -->
Recykling elektrośmieci – czy można na tym zarobić?
25-08-2022
Recykling elektrośmieci – czy można na tym zarobić?

W badaniu przeprowadzonym dla GFK Polonia zrealizowanym dla ElektrEco 20 proc. Polaków przyznało, że zdarzyło im się wyrzucać zużyty sprzęt elektryczny bądź elektroniczny do zwy...

Więcej -->
Skup elektrośmieci – jakie są aktualne ceny?
25-08-2022
Skup elektrośmieci – jakie są aktualne ceny?

Interesuje Cię utylizacja elektroodpadów i chcesz na tym jak najwięcej zyskać? Aby przeprowadzić intratną transakcję kupna-sprzedaży trzeba znać aktualne ceny, które obowiązują ...

Więcej -->
Bezpłatny odbiór elektrośmieci – czy jest to możliwe?
11-08-2022
Bezpłatny odbiór elektrośmieci – czy jest to możliwe?

Często zdarza nam się zmieniać telefon na nowszy model lub raz na jakiś czas wymienić lodówkę. Ale co wtedy zrobić ze starym sprzętem? Już nawet małe dzieci uczą się, że utyliza...

Więcej -->
Czy odbiór zużytego sprzętu komputerowego jest możliwy?
05-07-2022
Czy odbiór zużytego sprzętu komputerowego jest możliwy?

Przedsiębiorcy, którzy prowadzą własne biura lub działają w branży IT z pewnością znają problem z odbiorem zużytego sprzętu komputerowego. Zapewniamy, że u nas jest on możliwy a...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master