Wrocław - Odbiór elektrośmieci | WasteMaster

Odbiór elektrośmieci we Wrocławiu

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
 • wpis do BDO za 0 zł
 • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
 • preferencyjne ceny za odpad
 • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
 • wpis do BDO za 0 zł
 • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
 • preferencyjne ceny za odpad
 • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Ceny złomu komputerowego we Wrocławiu

W prawie każdym gospodarstwie zarówno domowym, jak i w firmie można znaleźć urządzenia elektroniczne w postaci komputerów, drukarek, skanerów czy kserokopiarek. Sprzęt ten ma*#*określony|wymagany*#* okres eksploatacji, po którym nie nadaje się już do użytku. Biorąc to pod uwagę, możesz oddać go do firm zajmujących się utylizacją tego rodzaju odpadów. Zanim podejmie się taką decyzję, powinno poznać się ceny złomu komputerowego we Wrocławiu. Utrzymują się one na zmiennym poziomie. Aby dokładnie obliczyć ceny złomu elektronicznego we Wrocławiu, możesz skorzystać ze stworzonego przez nas formularza online.
Ceny
Płyty główne 37,6 zł netto
Dyski twarde HDD 5,7 zł netto
Procesory ceramiczne Intel 486 1336,5 zł netto
RAM - złote 170,3 zł netto
RAM - srebrne 147,5 zł netto
Układy scalone 64,4 zł netto
Komputery samochodowe 16,8 zł netto
Warunki współpracy

Czy dodanie odpadów elektronicznych we Wrocławiu w aplikacji WasteMaster jest płatne?

Nie ponosisz żadnych kosztów w związku z dodaniem zużytego sprzętu elektronicznego we Wrocławiu w naszej aplikacji, niezależnie czy dokonasz tego przy pomocy konsultanta telefonicznego, czy bezpośrednio w aplikacji. Warto podkreślić, iż również nie ponosisz żadnych kosztów w związku obsługą zapytania przez naszego Opiekuna klienta. W związku z powyższym warto dodać odpad w naszej aplikacji i dowiedzieć się gdzie oddać elektrośmieci we Wrocławiu.

Co warto wiedzieć na temat działania, jakim jest odbiór elektrośmieci we Wrocławiu z aplikacją WasteMaster? Co należy zrobić, aby zużyty sprzęt elektroniczny został odebrany w ramach usługi?

Priorytetem dla naszej firmy jest znajdowanie najlepszych rozwiązań dla każdego typu odpadów. Dlatego robimy wszystko, aby zapewnić naszym klientom odbiór elektrośmieci we Wrocławiu należących do różnych rodzajów. Firmy, które z nami współpracują, przyjmują przede wszystkim zużyty sprzęt wielkogabarytowy, czyli: lodówki, kuchenki elektryczne, grzejniki, klimatyzatory, piece, pralki, zmywarki, telewizory i wiele innych odpadów. Ponadto, z powodzeniem możesz oddać też urządzenia małogabarytowe, czyli: żelazka, odkurzacze, frytkownice, tostery, sprzęt wi-fi, wideo, radia i wiele, wiele więcej. W przypadku usługi odbioru elektrośmieci we Wrocławiu firmy przyjmą też następujące sprzęty elektroniczne: wiertarki, maszyny do szycia, piły, urządzenia do nitkowania czy spawania. Oczywiście wymienione maszyny to nie wszystkie urządzenia, które zostaną odebrane w ramach usługi skupu złomu elektronicznego we Wrocławiu. W sytuacji, gdy masz jakieś wątpliwości i nie wiesz, czy posiadany przez Ciebie sprzęt zostanie przyjęty przez specjalistyczne przedsiębiorstwo, zachęcamy do nawiązania kontaktu telefonicznego z pracownikiem naszej organizacji. W efekcie pozbędziesz się zużytego sprzętu i rozwiążesz kłopot z tym związany! Jednak nie wszystkie odpady elektroniczne zostaną odebrane w ramach usługi. Z procesu odbioru elektrośmieci wyłączone są w szczególności urządzenia, które pozbawione są pewnych elementów, czyli sprzęt niekompletny. Dla przykładu organizacje nie przyjmą urządzeń elektronicznych bez silnika lub agregatu. Trzeba mieć to na względzie, organizując utylizację elektroodpadów we Wrocławiu.

Recykling elektrośmieci we Wrocławiu. W jaki sposób jest wykonywana usługa odbioru odpadów elektronicznych we Wrocławiu?

Interesuje Cię odbiór elektrośmieci we Wrocławiu? Po zaakceptowaniu oferty na odbiór odpadów elektronicznych we Wrocławiu nasz Opiekun klienta uzgodni wszelkie wytyczne dotyczące takiego odbioru, w tym te najważniejsze jak termin jego realizacji. Przez cały okres odbioru odpadów elektronicznych we Wrocławiu, będziemy oczywiście służyć naszym wsparciem. Pomożemy w przypadku problemów z dokumentami lub innymi sprawami, uniemożliwiającymi prawidłowe wykonanie usługi. Dzięki temu odpady elektroniczne we Wrocławiu nie będą już stanowiły dla Ciebie kłopotu!

Zużyty sprzęt elektroniczny we Wrocławiu, czyli jakie są ceny za odbiór? Jak wygląda kwestia związana z odpłatnością za odpady elektroniczne?

Sprawy związane z odpłatnością za odbiór elektrośmieci we Wrocławiu wcale nie należą do prostych zagadnień. Po pierwsze należy mieć na uwadze to, że firmy działające w tej branży mają swoje konkretne minimalne granice logistyczne. W tym przypadku duże znaczenie ma też to, jakim typem odpadu dysponujemy. Na przykład w przypadku świetlówek stosuje się stawki na poziomie 6 zł netto za kilogram. Co więcej, pozostałe odpady o podobnym charakterze mają ceny kształtujące się w wysokości od 0,08 zł netto za kilogram. Warto podkreślić, że odbiór odpadów występujących w małych ilościach odbywa się często bezpłatnie. W naszej aplikacji szybko i bez większych problemów sprawdzisz, które firmy w okolicy są w stanie zapewnić Ci bezpłatny odbiór elektrośmieci we Wrocławiu.

Gdzie można oddać zużyty sprzęt elektroniczny we Wrocławiu? Nie musisz się nad tym zastanawiać, zamiast tego zamów w naszej aplikacji usługę odbioru odpadów elektronicznych we Wrocławiu! Zamawianie usługi odbioru elektrośmieci w aplikacji WasteMaster – wszystko co musisz wiedzieć

Utylizacja odpadów elektronicznych we Wrocławiu nigdy nie była łatwiejsza. Dzięki naszej aplikacji masz dwa możliwe sposoby na zamówienie usługi odbioru elektroodpadów we Wrocławiu. Po pierwsze, możesz usługę zamówić przez kontakt telefoniczny z naszym konsultantem. Uzupełni on wszystkie niezbędne informacje i doda ogłoszenie w aplikacji. Na swój adres e-mail otrzymasz potwierdzenie złożenia zamówienia na usługę odbioru elektrośmieci we Wrocławiu. Drugą możliwością jest dodanie ogłoszenia przy pomocy naszej aplikacji. Można to uczynić na dwa sposoby. Po pierwsze przy wykorzystaniu strony mamodpad, na której się aktualnie znajdujemy. Po wypełnieniu formularza odnośnie zamówienia, ogłoszenie zostanie dodane w aplikacji. Drugi sposób prowadzi przez rejestrację w aplikacji. Po utworzeniu konta będziesz mógł dodać ogłoszenie odnośnie usługi. Nie zależnie od wybranego sposobu, po umieszczeniu ogłoszenia jego obsługą zajmie się wyznaczony przez nas Opiekun klienta. Jego zadaniem będzie znalezienie najkorzystniejszych ofert na odbiór zużytego sprzętu elektronicznego we Wrocławiu. Dodatkowo, po przyjęciu którejś oferty, zadba on o prawidłowy przebieg całej transakcji. Wszystko to, aby nasz klient zaoszczędził maksymalnie swój czas. Nie będzie musiał się już zastanawiać, gdzie oddać elektrośmieci we Wrocławiu.

Zastanawiasz się gdzie oddać elektrośmieci we Wrocławiu? Nieważne czy masz zepsuty komputer czy stare radio, z nami znajdziesz rozwiązanie! Ale czym są tak naprawdę zużyty sprzęt elektroniczny?

Odpady elektroniczne we Wrocławiu (lub inaczej ZSEiE – zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny) możemy definiować jako wszelkiego rodzaju nieużywane, niepotrzebne oraz oczywiście zużyte urządzenia elektryczne. Sprzęt musi być zasilany na prąd (niezależnie czy z sieci elektronicznej, czy na baterie). Utylizacja sprzętu elektronicznego we Wrocławiu musi się odbywać w odpowiednich i bezpiecznych warunkach, ponieważ elektroodpady (zużyty sprzęt elektroniczny) zawiera szkodliwe dla środowiska substancje i pierwiastki ciężkie.

Co zrobić z elektrośmieciami we Wrocławiu?

Elektroodpady we Wrocławiu trzeba oddawać do specjalnych punktów skupu elektrośmieci, które specjalizują się w tego typu odpadach. Skupy elektrośmieci i elektroniki we Wrocławiu są dwa:

 • pierwszy znajduje się przy ul. Kazimierza Michalczyka 9, jest czynny od poniedziałku do piątku – od 8:00 do 17:00, oraz w soboty od 8:00 do 16:00.
 • drugi znajduje się przy ul. Jankowskiej 51, jest czynny od poniedziałku do piątku – od 8:00 do 15:00. 
 • W tych dwóch miejscach odbywa się też odbiór zużytego sprzętu AGD we Wrocławiu, ponieważ tego typu sprzętu również należą do elektroodpadów.Jeżeli masz dużą liczbę elektrozłomu, idącą w tony, pozwól nam się tym zająć. Interesuje cię wywóz elektrośmieci we Wrocławiu i masz BDO? Zgłoś się do nas. Odbierzemy Twoje odpady całkowicie bezpłatnie. Wystarczy, że skorzystasz z naszej aplikacji WasteMaster lub zadzwonisz bezpośrednio na infolinię. Dzięki temu nasz konsultant będzie mógł przygotować dla Ciebie specjalną ofertę i dogadać wszystkie szczegóły współpracy. Zbiórka elektrośmieci we Wrocławiu nigdy nie była prostsza!

  Ceny złomu elektronicznego we Wrocławiu

  Ceny złomu elektronicznego we Wrocławiu są bardzo dynamiczne i mogą zmieniać się nawet kilka razy do roku. Na ich wartość ma wpływ wiele czynników, między innymi aktualna sytuacja polityczno-gospodarcza w kraju, poziom inflacji, rodzaj posiadanego elektroodpadu, jego jakość czy ilość. To tylko niektóre z kryteriów, które przyczyniają się do kwoty elektrozłomu. Tego typu kwestie są szczególnie ważne, kiedy interesuje nas odbiór zużytego sprzętu elektrycznego i elektrycznego we Wrocławiu. Jeśli posiadamy małą ilość tego typu odpadów, jak np. pojedyncza lodówka czy pralka, wtedy możemy liczyć na to, że któraś z firm zaproponuje nam darmowy odbiór elektrośmieci we Wrocławiu.Natomiast kiedy mamy przedsiębiorstwo, które generuje dużą ilość elektrozłomu, w naszej aplikacji możesz zamówić również usługę podstawienia kontenerów na elektrośmieci we Wrocławiu. Dzięki temu praca Twoja i Twoich pracowników z pewnością stanie się o wiele lżejsza. Mamy nadzieję, że już wiesz, gdzie oddać elektrośmieci we Wrocławiu. Wystarczy zajrzeć do naszej aplikacji lub na stronę!

  Sprawdź także

  Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

  Pozostałe kategorie

  Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

  Klienci pytają również o:

  Jak utylizuje się elektrośmieci?
  25-08-2022
  Jak utylizuje się elektrośmieci?

  Elektrośmieci utylizuje się w wyspecjalizowanych do tego przedsiębiorstwach, które w bezpieczny i legalny sposób je przerabiają. Posiadasz dużą liczbę elektroodpadów i chcesz si...

  Więcej -->
  Kto skupuje elektrośmieci?
  24-08-2022
  Kto skupuje elektrośmieci?

  Elektrośmieci skupują specjalne przedsiębiorstwa, które zajmują się tego typu odpadami na co dzień. Masz dużą liczbę elektroodpadów i chcesz się ich pozbyć? Skorzystaj z naszej ...

  Więcej -->
  Czy można sprzedać elektrośmieci?
  23-08-2022
  Czy można sprzedać elektrośmieci?

  Tak, elektrośmieci można sprzedać. Jeżeli posiadasz dużą liczbę elektroodpadów i chcesz je sprzedać, zgłoś się do nas. Skorzystaj z naszej aplikacji WasteMaster lub zadzwoń. Bez...

  Więcej -->
  Ile kosztuje utylizacja świetlówek?
  23-08-2022
  Ile kosztuje utylizacja świetlówek?

  Trudno jednoznacznie odpowiedzieć, ile kosztuje utylizacja świetlówek. Jej cena jest uzależniona od wielu czynników jak np. lokalizacja punktu skupu, ilość odpadu, rodzaju odpad...

  Więcej -->
  Czy można oddać starą lodówkę na złom?
  22-08-2022
  Czy można oddać starą lodówkę na złom?

  Jak pozbyć się starej lodówki? Starą lodówkę można oddać do firm wyspecjalizowanych w tego rodzaju odpadach. Jeżeli posiadasz sporą liczbę tego typu elektroodpadu, skorzystaj z ...

  Więcej -->
  Gdzie oddać zużyte tonery?
  21-08-2022
  Gdzie oddać zużyte tonery?

  Zużyte tonery trzeba oddać do specjalnego punktu skupu elektrośmieci. Niektóre z nich znajdują się na terenie sklepów z materiałami eksploatacyjnymi. Oprócz tego sprzedawca, u k...

  Więcej -->
  Gdzie oddać zużyte żarówki?
  19-08-2022
  Gdzie oddać zużyte żarówki?

  Osoby fizyczne mogą oddać zużyte żarówki do specjalnych punktów skupów lub pojemników. Często takowe znajdują się w sklepach budowlanych i meblowych. Przedsiębiorcy, którzy posi...

  Więcej -->
  Ile kosztuje odbiór elektrośmieci?
  18-08-2022
  Ile kosztuje odbiór elektrośmieci?

  Wiele osób zastanawia się, ile kosztuje odbiór elektrośmieci. Otóż odpowiedź nie jest taka prosta, jak mogłoby się z początku wydawać. Zazwyczaj bezpłatny odbiór elektroodpadów ...

  Więcej -->
  Gdzie oddać elektrośmieci z firmy?
  17-08-2022
  Gdzie oddać elektrośmieci z firmy?

  Elektrośmieci z firmy najlepiej oddać za pośrednictwem naszej firmy WasteMaster. Zorganizujemy bezpłatny odbiór elektrośmieci i pomożemy z formalnościami. Skorzystaj z naszej da...

  Więcej -->
  Gdzie oddać elektrośmieci?
  17-08-2022
  Gdzie oddać elektrośmieci?

  „Jak oddać elektrośmieci?”, „jak pozbyć się elektrośmieci?” – tego typu pytania ciągle przewijają się przez naszą skrzynkę mejlową. Odpowiadamy: jeśli posiadamy dużą liczbę elek...

  Więcej -->
  Gdzie oddać starą pralkę?
  13-08-2022
  Gdzie oddać starą pralkę?

  Niektórzy nasi klienci zwracają się do nas z zapytaniem co zrobić z zepsutą pralką. Jeżeli posiadamy znaczącą liczbę tego typu elektroodpadów, wtedy warto skorzystać z naszej ap...

  Więcej -->
  Gdzie oddać zużyte świetlówki?
  12-08-2022
  Gdzie oddać zużyte świetlówki?

  Często dostajemy pytanie o to, jak pozbyć się świetlówek. Jeśli posiadacie ich dużą liczbę wtedy warto skorzystać z aplikacji WasteMaster dostępnej na naszej stronie. Jeżeli są ...

  Więcej -->
  Ile kosztuje 1 kg elektrośmieci?
  10-08-2022
  Ile kosztuje 1 kg elektrośmieci?

  Trudno odpowiedzieć jednoznacznie na to pytanie. Na cenę za 1 kg elektrośmieci składa się wiele czynników między innymi rodzaju odpadu czy lokalizacja punktu skupu. Ceny mogą zm...

  Więcej -->
  Jak utylizować elektrośmieci w firmie?
  09-08-2022
  Jak utylizować elektrośmieci w firmie?

  Elektrośmieci w firmie najlepiej utylizować za pośrednictwem naszej firmy WasteMaster. Zorganizujemy bezpłatny odbiór elektrośmieci i pomożemy z formalnościami. Skorzystaj z nas...

  Więcej -->

  Opinie klientów

  Sprawdź jak działamy i oceń nas

  24 Grudnia, 2021

  W mojej szkole wymienialiśmy komputery na nowsze, więc siłą rzeczy musieliśmy się pozbyć tego zużytego sprzętu elektronicznego, jednak kompletnie nie wiedziałam, jak się tym zająć. Na szczęście na infolinii, dzięki rozmowie z cierpliwym konsultantem dowiedziałam się wszystkiego!

  Ocena 5/5
  24 Grudnia, 2021

  W moim zakładzie zalegało dużo zepsutch urządzeń, komputerów, monitorów, telewizorów. Dzięki WasteMaster sprawnie zorganizowałem wywóz tych odpadów elektronicznych w we Wrocławiu!

  Ocena 5/5
  24 Grudnia, 2021

  Wielkie zaskoczenie! Sprawna i solidna obsługa, a sam wywóz solarów słonecznych nie mógł pójść lepiej. Warto było organizować odbiór elektrośmieci w we Wrocławiu właśnie z WasteMaster!

  Ocena 4/5
  24 Grudnia, 2021

  Polecam serdecznnie! Skoro czas to zysk, to zdecydowanie opłaca się współpracować z WasteMaster! Wyszukali dla mnie bardzo korzystne oferty wywozu zużytego sprzętu elektronicznego w we Wrocławiu.

  Ocena 4/5
  24 Grudnia, 2021

  Pomoc od WasteMaster jest naprawdę cenna! Za darmo zrealizowali dla mojej firmy odbiór elektrośmieci w we Wrocławiu!

  Ocena 5/5

  Blog

  Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

  Odbiór elektrośmieci od firm – jak wygląda taka usługa?
  01-09-2022
  Odbiór elektrośmieci od firm – jak wygląda taka usługa?

  Niektóre przedsiębiorstwa wytwarzają wyjątkowo sporo elektroodpadów. Utylizacja sprzętu elektrycznego i elektronicznego może wydawać się dla niektórych kłopotliwa. Nic bardziej ...

  Więcej -->
  Recykling elektrośmieci – czy można na tym zarobić?
  25-08-2022
  Recykling elektrośmieci – czy można na tym zarobić?

  W badaniu przeprowadzonym dla GFK Polonia zrealizowanym dla ElektrEco 20 proc. Polaków przyznało, że zdarzyło im się wyrzucać zużyty sprzęt elektryczny bądź elektroniczny do zwy...

  Więcej -->
  Skup elektrośmieci – jakie są aktualne ceny?
  25-08-2022
  Skup elektrośmieci – jakie są aktualne ceny?

  Interesuje Cię utylizacja elektroodpadów i chcesz na tym jak najwięcej zyskać? Aby przeprowadzić intratną transakcję kupna-sprzedaży trzeba znać aktualne ceny, które obowiązują ...

  Więcej -->
  Bezpłatny odbiór elektrośmieci – czy jest to możliwe?
  11-08-2022
  Bezpłatny odbiór elektrośmieci – czy jest to możliwe?

  Często zdarza nam się zmieniać telefon na nowszy model lub raz na jakiś czas wymienić lodówkę. Ale co wtedy zrobić ze starym sprzętem? Już nawet małe dzieci uczą się, że utyliza...

  Więcej -->
  Czy odbiór zużytego sprzętu komputerowego jest możliwy?
  05-07-2022
  Czy odbiór zużytego sprzętu komputerowego jest możliwy?

  Przedsiębiorcy, którzy prowadzą własne biura lub działają w branży IT z pewnością znają problem z odbiorem zużytego sprzętu komputerowego. Zapewniamy, że u nas jest on możliwy a...

  Więcej -->
  Gdzie oddać zużyty sprzęt AGD?
  01-07-2022
  Gdzie oddać zużyty sprzęt AGD?

  Osoby gromadzące wyeksploatowane lodówki, mikrofalówki bądź też inne urządzenia elektryczne, zastanawiają się, gdzie oddać zużyty sprzęt AGD? Odpowiedź na to pytanie nie jest tr...

  Więcej -->
  Copyright © 2022 Waste Master
  533 874 679
  Telefon
  Napisz do nas
  Czat