Odpady gumowe

Stare opony, ścinki gumowe a może inne odpady wulkanizacyjne?

Utylizacja odpadów gumowych

Firmy realizujące usługę utylizacji.

Utylizacja odpadów gumowych jest zadaniem realizowanym przez wyspecjalizowane firmy. Korzystając z WasteMaster, można sprawdzić, kto zajmuje się odbiorem odpadów z tej kategorii i ich recyklingiem. Przetwarzanie pozwala uzyskać granulat gumowy, przeznaczony do dalszego wykorzystania w wielu dziedzinach przemysłu.

Opady szkodliwe dla środowiska.

Odpady gumowe to wyroby gumowe, wykazujące szkodliwość dla środowiska naturalnego. Tego typu wulkanizacyjne wyroby nie mogą być długo składowane, z uwagi na niebezpieczeństwo pojawienia się pożaru. Guma pozyskiwana jest z kauczuku naturalnego, syntetycznego lub z różnych domieszek. Po recyklingu wykazuje właściwości pozwalające na jej dalsze wykorzystanie w przemyśle.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty
Zużyte opony
6500 kg
opony
Wasilków
Odpady gumowe poprodukcyjne
1500 kg
Głuchołazy
Odpady gumowe poprodukcyjne
6000 kg
Zielona Góra
Odpady wielomateriałowe zawierające gumę
5500 kg
Świnoujście
Odpady wielomateriałowe zawierające gumę
5000 kg
Wołów
Odpady gumowe poprodukcyjne
7500 kg
Odpady gumowe poprodukcyjne
Śrem
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Utylizacja odpadów gumowych w miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające odpady gumowe
Police
Wytwarzający nr 3 S.A. (firma pozyskana przez Partnera nr 2)
Tomaszów Mazowiecki
ENERIS EKOLOGICZNE CENTURM UTYLIZACJI Sp. z o.o.
Drzewica
KOŚKA SŁAWOMIR PHU SYSTEM PHU SYSTEM
Kraków
Wytwarzający nr 1 S.A.
Łódź
ENVIRONMENTAL SOLUTIONS POLAND Sp. z o.o.
Rynarzewo
Wytwarzający nr 2 S.A.
Inne, popularne kategorie odpadów

Gdzie mogę sprawdzić ceny za utylizację odpadów gumowych?

Chcesz poznać ceny odpadów? Udostępniamy takie informacje w aplikacji WasteMaster. Ceny różnią się pomiędzy sobą i głównie zależą od kategorii przeznaczonych na skup odpadów oraz ich ilość. Liczą się również: odbiór od klienta, zakres współpracy i to, czy będzie ona długofalowa. Każda firma ma własne ceny za utylizację odpadów gumowych .

Rodzaje odpadu w aplikacji.

Rodzaje odpadów gumowych, jakie można znaleźć w aplikacji WasteMaster to: zniszczone opony (osobowe, ciężarowe, rolnicze i przemysłowe); odpady gumowe poprodukcyjne; odpady poamortyzacyjne oraz odpady wielomateriałowe mające w składzie gumę. Firmy oferujące usługę taką jak odbiór odpadów znajdziesz w aplikacji WasteMaster.

Skup odpadu.

Odpady gumowe możesz oddać do recyklingu odpadów gumowych . Za pośrednictwem aplikacji udostępniamy firmy, do jakich możesz się zgłosić. Najpierw odpady zostaną odebrane, a następnie zostaną poddane recyklingowi. Z uwagi na to, że są to odpady niebezpieczne, zastosowane zostaną nowoczesne metody.

Jakie firmy prowadzą utylizację odpadów gumowych ?

Są to firmy, które usługi swoje oferują zarówno wobec klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Skup odpadów realizują razem z odbiorem wszystkich wyrobów od klienta, a następnie zajmują się ich przetwarzaniem. Posiadają nowoczesny sprzęt do recyklingu, przyjazny dla środowiska i pozwalający na uzyskanie cennych materiałów.

Jak dokonać trafnego wyboru firmy oferującej recykling odpadów gumowych?

Wybór firmy oferującej recykling odpadów gumowych jest prostszy, kiedy korzysta się z aplikacji WasteMaster. Decydując się na jedną z nich, zasugeruj się czynnikami takimi jak: rodzaj skupowanych odpadów, cena za odpady, odbiór odpadów od klienta oraz to, czy firma korzysta z bezpiecznego sprzętu.

Koszt dodania oferty w aplikacji WasteMaster.

Dodawanie ofert zużytych opon w aplikacji WasteMaster jest bezpłatne dla klientów indywidualnych oraz dla przedsiębiorców. Przedsiębiorcy mogą jednak skorzystać z opcji płatnej. Jest to pakiet 99 złotych miesięcznie. Wtedy można bardziej wyróżnić swoją ofertę na tle konkurencyjnych.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Jolanta
Nie wyobrażam sobie, by nie korzystać z użytecznych narzędzi, dzięki jakim możemy lepiej funkcjonować. Dlatego cieszę się, że mogliśmy skorzystać z aplikacji i jako pośrednicy od gospodarowania odpadami szybko nawiązywać nowe relacje. I będziemy to robić nadal!
Marlena
Na co dzień powstaje nam wiele odpadów z miedzi. Chciałem znaleźć szybko firmę, która zajęłaby się skupem. W WasteMaster wpisałem, co mamy i ile waży. Po pierwszej udanej transakcji myślę że znalazłem kontrahenta na dłużej.
Marianna
Zajmujemy się dostarczaniem złomu do wielu klientów, z całej Polski. Brakowało nam dobrej organizacji pracy przy większej ilości zleceń. Jednak odkąd mamy WasteMaster ten problem zniknął. Już z poziomu aplikacji możemy wszystko zaplanować.
Teresa
Nadszedł czas, kiedy wiedziałem, że już muszę zezłomować stary samochód. Chciałem dostać jak najwyższą cenę, dlatego sprawdziłem kilka punktów w okolicy. Mogłem szybko wybrać przez WasteMaster te, jakie oferują najlepszą cenę. Polecam wszystkim!
Alina
Transport odpadów to główn [...]