Kraków - Utylizacja opon | WasteMaster

Utylizacja opon w Krakowie

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Stare ogumienie – cena utylizacji opon w Krakowie

Warto na bieżąco śledzić aktualne ceny utylizacji opon w Krakowie, aby później uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek. Zamiast samodzielnie przeszukiwać dziesiątki stron www, warto uzupełnić stworzony przez nas formularz online. To narzędzie, które jest bardzo intuicyjne w obsłudze. Dzięki niemu z łatwością ustalisz cenę odbioru opon w Krakowie. Powinny się z nim zapoznać w szczególności firmy, które mają na zbyciu stare ogumienie i pragną się go skutecznie pozbyć. W ten sposób nie będą musiały się już dłużej martwić o cenę odbioru opon w Krakowie.
Ceny
Opona osobowa cena min. 3,5 zł netto
Opona osobowa cena max. 8 zł netto
Opona ciężarowa min. 18 zł netto
Opona ciężarowa max. 30 zł netto
Opona rolnicza Do wyceny zł netto
Warunki współpracy

Zastanawiasz się gdzie oddać opony w Krakowie, które są stare i zużyte? Już nie musisz! Dzięki naszej aplikacji szybko i skutecznie zamówisz usługę odbioru zużytych opon w Krakowie.

Z nami znajdziesz skup opon w Krakowie! Jednak nim przejdziemy do szczegółów, określmy od razu, jakie odpady gumowe w Krakowie mogą zostać odebrane w ramach usługi. W ramach usługi odbioru zużytych opon w Krakowie możemy wyróżnić następujące kategorie odpadu: Osobowe, dostawcze, rolnicze, ciężarowe oraz przemysłowe. Jeżeli nie jesteś pewny, czy Twój odpad wlicza się powyższe rodzaje lub masz inny specyficzny typ ogumienia, zadzwoń, a nasi konsultanci pomogą znaleźć rozwiązanie dla Twojego odpadu i dowiesz się od nich, gdzie oddać stare opony w Krakowie.

Najważniejsze informacje dotyczące usługi odbioru opon w Krakowie w systemie WasteMaster Jakie działania należy wykonać, aby skutecznie zamówić usługę utylizacji zużytych opon w Krakowie za pomocą aplikacji WasteMaster?

Nasza aplikacja WasteMaster powstała w taki sposób, aby maksymalnie ułatwiać proces związany z zamawianiem usługi odbioru odpadów, a więc także utylizacji zużytych opon w Krakowie. Gdy skorzystasz z naszego systemu, rozwiążesz swój problem i nie będziesz się już zamartwiać tym, gdzie oddać stare opony w Krakowie. Mamy dla Ciebie dwa sposoby, jeśli chodzi o zamawianie tej usługi. Po pierwsze możesz skontaktować się z naszym konsultantem. Przedstawiciel naszej firmy zada Ci pytania, które pomogą w wyróżnieniu najciekawszych dla Ciebie propozycji. Jest jeszcze jedna metoda, a mianowicie możesz to zrobić bezpośrednio za pośrednictwem strony internetowej mamodpad. W górnej części witryny jest formularz, który przeznaczony jest do wypełnienia. Musisz podać tam między innymi takie informacje jak lokalizacja i ilość odpadu. W następnych krokach naciskasz przycisk „Szukaj ofert” i wówczas wyświetli się lista najlepszych rozwiązań dla odbioru opon w Krakowie, jeśli chodzi o rodzaj odpadu, którym dysponujesz. Jest to opcja, która nie tylko zminimalizuje Twoje zaangażowanie w cały proces, ale także pozwoli oszczędzić cenny czas. Znalezienie skupu opon w Krakowie nie będzie dla Ciebie problemem. 

Czy za dodanie ogłoszenia dotyczącego usługi utylizacji opon w Krakowie za pośrednictwem aplikacji WasteMaster trzeba wnieść jakąś opłatę?

Publikacja zapytania dotyczącego utylizacji opon w Krakowie nie wywołuje potrzeby poniesienia jakiejkolwiek opłaty, ponieważ jest to usługa darmowa. Co więcej, nie płaci się również za pomoc przedstawiciela naszej firmy, jeśli chodzi o kwestię związaną z przeprowadzeniem analizy rynku i wyszukaniem dla Ciebie najlepszych ofert.

Jak wygląda sprawa związana z recyklingiem odpadów gumowych?

Usługa, którą zamówisz za pomocą naszej aplikacji, dotyczy odbioru opon. Dlatego, firma, która będzie odpowiedzialna za realizację zadania wyselekcjonuje opony, które można dodać do recyklingu odpadów gumowych, a elementy, które nie spełnią wymagań dla tej grupy, zostaną oddane do utylizacji opon.

W jakim czasie realizowana jest usługa odbioru zużytych opon w Krakowie?

Ciężko z góry założyć jakiś termin, jeżeli chodzi o odbiór opon w Krakowie. Duży wpływ na to ma lokalizacja, z której odbiór ma nastąpić. Jednak są pewne prawidłowości w tym aspekcie. Odbiór małych ilości (pod warunkiem, że lokalizacja jest przystępna) odbywa się przeważnie w ciągu paru dni. Natomiast większe ilości odpadu są odbierane w terminie wolnym dla danego pojazdu i w tym przypadku czas oczekiwania może wydłużyć się nawet do miesiąca.

Więc co zyskujesz dzięki WasteMaster?

Z aplikacją WasteMaster zdobędziesz cenną wiedzę i dowiesz się, gdzie oddać opony w Krakowie. Dlatego już dzisiaj wypróbuj naszą wspaniałą aplikację!

Co warto wiedzieć o odpłatności za usługę utylizacji opon w Krakowie?

W przypadku skorzystania z naszej oferty płatność dokonywana jest po wykonaniu usługi odbioru zużytych opon w Krakowie. Proponujemy trzy możliwości, jeśli chodzi o rozliczenie. Pracownik naszej organizacji szczegółowo zaprezentuje te sposoby, gdy będzie taka potrzeba. Nie musisz się martwić tym, że któraś z tych możliwości zostanie Ci narzucona, ponieważ wybór sposobu rozliczenia leży w gestii naszych klientów. Pierwszy technika to rozliczanie z uwzględnieniem wagi odpadu. Jest też metoda która polega na rozliczaniu za kontener, solówkę lub zestaw, a także na podstawie liczby opon. Ważne, jest to, że cena różni się w zależności od tego czy odpad jest dostarczany do konkretnej lokalizacji, czy odbierany ze wskazanego miejsca. W tym przypadku duże znaczenie ma odległość, którą musi pokonać specjalistyczna firma, aby odebrać odpady. Nie jest łatwo wskazać jedną stawkę, jeśli chodzi koszt usługi, ponieważ zależy on od różnych czynników. Zastanawiasz się, jaka jest cena skupu gumy w Krakowie? Koszt utylizacji odpadów gumowych w Krakowie (samochody osobowe) może wynosić 3,50 złotych i więcej. Natomiast dla samochodów ciężarowych określany jest ona na poziomie 20 złotych. Warto zauważyć, że cena odbioru odpadów do recyklingu opon w Krakowie realizowanego na dalekie dystanse może nawet wynieść 2200 złotych za solówkę, a także więcej niż 4000 złotych za zestaw. Dlatego złożenie zapytania w naszym systemie WasteMaster to fantastyczne rozwiązanie, ponieważ dzięki temu pracownik naszej firmy przeprowadzi dla Ciebie analizę rynku i wyszuka najkorzystniejsze dla Ciebie propozycje. W efekcie oszczędzisz swój cenny czas i spożytkujesz go na swoje pasje.

Odpady niepodlegające recyklingowi opon w Krakowie

Odpady gumowe w Krakowie podlegają podobnej segregacji jak każdy inny odpad. Wynika z tego, iż wszelkie zanieczyszczone opony innym odpadem nie podlegają recyklingowi ani utylizacji opon w Krakowie. Dotyczy to również opon ubrudzonych ziemią lub pomalowanych farbą. Również ogumienie, które uległo zniszczeniu (czy to w wyniku wystrzału, czy w wyniku rozcięcia) nie jest przyjmowane do recyklingu odpadów gumowych w Krakowie. Ciekawostką jest, że również opony z felgami nie podlegają recyklingowi opon w Krakowie, wpierw muszą zostać pozbawione dodatku w postaci właśnie wskazanych felg. Warto również podkreślić wyjątkową sytuacją dotyczącą opon przemysłowych. Są one najczęściej wyceniane indywidualnie ze względu na budowę opony jak i możliwości jej późniejszego przetworzenia, dlatego warto skontaktować się z naszym konsultantem w celu znalezienia rozwiązania dla odpadu gumowego w Krakowie.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Gdzie utylizować opony rolnicze?
02-09-2022
Gdzie utylizować opony rolnicze?

Utylizacja opon rolniczych jest płatna. Aby jak najlepiej wyjść na tego typu transakcji, warto skorzystać z usług WasteMaster. Wypełnij formularz na stronie lub skontaktuj się z...

Więcej -->
Ile waży zużyta opona ciężarowa?
31-08-2022
Ile waży zużyta opona ciężarowa?

Zużyte opony ciężarowe są dużo cięższe niż osobowe. Waga opony ciężarowych waha się od 30 kg do nawet 80 kg. Tego typu informacja jest istotna, kiedy planujemy utylizację opon, ...

Więcej -->
Ile kosztuje utylizacja opon?
30-08-2022
Ile kosztuje utylizacja opon?

Jaka jest opłata za utylizację opon? To zależy od wagi, rodzaju i ilości posiadanych opon. Ceny skupów zależą od różnych czynników, dlatego najlepiej złożyć bezpłatne zapytanie ...

Więcej -->
Gdzie wyrzucić stare opony?
29-08-2022
Gdzie wyrzucić stare opony?

Często mamy problem ze starymi oponami. Utylizacja tego typu odpadu jest płatna, o czym mało ludzi pamięta. Dlatego często szukanym zapytaniem jest „gdzie oddać zużyte opony za ...

Więcej -->
Co zrobić ze starymi oponami?
25-08-2022
Co zrobić ze starymi oponami?

Zastanawiasz się, gdzie oddać stare opony? Tego typu odpad trzeba oddać do specjalnego punktu skupu i zutylizować. Aktualne ceny utylizacji opon znajdziesz tutaj. Jeśli masz fir...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Za pomocą usług od WasteMaster oszczędziłam naprawdę masę czasu. Po krótkim czasie miałam na skrzynce mailowej listę ciekawych ofert odbioru zużytych opon w w Krakowie. Mogłam swobodnie wybierać spośród nich, a nawet gdybym się nie zdecydowała na żadną z podesłanych, nie poniosłabym żadnych kosztów!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Zawsze miałem problem z tym, żeby znaleźć dobre i tanie miejsce, w którym *#*dokonam recyklingu opon w w Krakowie. Z tego powodu zwróciłem się do WasteMaster i nie żałuję! Szybko i profesjonalnie zorganizowali dla mnie usługę transportu setek opon do skupu. Polecam, to usługa dla zabieganych!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Znajomy polecił mi skorzystanie z WasteMaster, kiedy usłyszał, że zamierzam się pozbyć starych opon ze skupu. To była naprawdę dobra decyzja! Już nie zastanawiam się gdzie oddać opony w w Krakowie, tylko który skup jest dla mnie korzystny!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Wydawało mi się, że wiem gdzie oddać opony w w Krakowie, jednak wolałam jeszcze upewnić się, czy konsultanci z WasteMaster nie znajdą lepszych ofert. Dobrze zrobiłam! Faktycznie wyszukali dla mnie kilka tańszych opcji. Jestem wyjątkowo zadowolona!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Ceny utylizacji opon w w Krakowie w mojej okolicy nie odpowiadały mi mnie, więc wysłałem formularz zgłoszeniowy do WasteMaster, żeby dowiedzieć się jakie mam możliwości wyboru. Całkiem szybko dostałem darmową wycenę moich opon rolniczych i kilka ofert w okolicy, których nie zauważyłem przedtem. Naprawdę ich usługi ułatwiają zarządzanie odpadami w mojej firmie!

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Odbiór zużytych opon
04-09-2022
Odbiór zużytych opon

Pewnie każdy kierowca chociaż raz w życiu zastanawiał się, lub będzie zastanawiał się, co zrobić ze starymi oponami. Ich zużycie zależy od szeregu czynników w tym: stylu jazdy, ...

Więcej -->
Skup zużytych opon – gdzie legalnie oddać stare opony?
03-09-2022
Skup zużytych opon – gdzie legalnie oddać stare opony?

Stare i porzucone opony w lasach oraz przydrożnych rowach to niestety cały czas częsty widok w Polsce. A przecież stara opona, aby się samoistnie rozłożyć może potrzebować nawet...

Więcej -->
Utylizacja opon samochodowych
03-09-2022
Utylizacja opon samochodowych

Z roku na rok coraz więcej ludzi decyduje się na samochód. W dzisiejszych czasach jest to jeden z podstawowych środków transportu, bez którego wielu z nas nie wyobraża sobie cod...

Więcej -->
Gdzie oddać opony?
15-06-2022
Gdzie oddać opony?

Każdy przedsiębiorca, którego działalność wiąże się z produkcją lub wymianą ogumienia, zastanawia się gdzie oddać opony i odpady gumowe. Pytanie to wiąże się przede wszystkim ze...

Więcej -->
Jak przeprowadzić utylizację i recykling opon?
05-04-2022
Jak przeprowadzić utylizację i recykling opon?

Jakie dokumenty są wymagane przy odbiorze do utylizacji zużytych opon? Opony jako odpad podlegają pod przepisy związane z rejestrem BDO. W efekcie, do zlecenia utylizacji zużyty...

Więcej -->
Praktycznie o recyklingu opon
17-03-2022
Praktycznie o recyklingu opon

Jak przebiega proces recyklingu opon? Gdy opony zostają dostarczone do recyklera, muszą zgodnie z przepisami zostać w odpowiedni sposób zagospodarowane. Należy przy tym pamiętać...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat