Warszawa - Utylizacja opon | WasteMaster

Utylizacja opon w Warszawie

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Stare ogumienie – cena utylizacji opon w Warszawie

Warto na bieżąco monitorować aktualne ceny utylizacji opon w Warszawie, aby później uniknąć niemiłych zaskoczeń. Zamiast samodzielnie przeszukiwać setki stron internetowych, warto uzupełnić zaprojektowany przez nas formularz online. To narzędzie, które jest bardzo intuicyjne w obsłudze. Dzięki niemu z łatwością ustalisz cenę odbioru opon w Warszawie. Powinny się z nim zapoznać w szczególności firmy, które mają na zbyciu stare ogumienie i pragną się go szybko pozbyć. W ten sposób nie będą musiały się już dłużej kłopotać o cenę odbioru opon w Warszawie.
Ceny
Opona osobowa cena min. 3,5 zł netto
Opona osobowa cena max. 8 zł netto
Opona ciężarowa min. 18 zł netto
Opona ciężarowa max. 30 zł netto
Opona rolnicza Do wyceny zł netto
Warunki współpracy

Czy publikacja ogłoszenia dotyczącego utylizacji opon w Warszawie w aplikacji WasteMaster wiąże się z ponoszeniem jakichkolwiek kosztów?

Dodanie zapytania dotyczącego utylizacji opon w aplikacji WasteMaster nie wymaga płacenia żadnych opłat za to działanie. Ponadto, nie musisz też martwić się tym, że zapłacisz za pomoc Opiekuna Klienta, ponieważ analiza rynku wykonywana jest również zupełnie za darmo. Z nami nie będziesz miał problemu, gdzie oddać stare opony w Warszawie.

Jaki rodzaj odpadów nie podlega recyklingowi opon w Warszawie?

Odpady gumowe w Warszawie różnicuje się podobnie, jak każdy inny rodzaj odpadu. Zatem recyklingowi ani utylizacji opon w Warszawie nie podlegają opony, które zostały zanieczyszczone innymi odpadami. Co więcej, w ramach usługi nie odbiera się również opon ubrudzonych ziemią, a także materiałów pomalowanych farbą. Ważne jest także to, że opony, które uległy uszkodzeniu na przykład od wystrzału lub rozcięcia także wyłączone są z tej usługi i niestety nie uda Ci się ich oddać do recyklingu opon gumowych w Warszawie. Koleiną grupę stanowią opony z felgami, ponieważ w tym przypadku specjalistyczne przedsiębiorstwa działające w branży także nie przyjmą tych rzeczy od Ciebie do recyklingu opon w Warszawie. Ciekawym rozwiązaniem jest wycenianie opon przemysłowych, gdyż najczęściej jest tak, że wycenia się je w sposób indywidualny, zależnie od budowy opony i możliwości późniejszego przetworzenia. Dlatego w tej sytuacji zachęcamy do nawiązania kontaktu telefonicznego z przedstawicielem naszej firmy, który pomoże znaleźć optymalne rozwiązanie dla konkretnego odpadu gumowego w Warszawie.

Nie masz pojęcia, gdzie oddać zużyte opony w Warszawie? Informacje o utylizacji opon w Warszawie w aplikacji WasteMaster. Zamów usługę odbioru zużytych opon w Warszawie.

Na początku jednak mamy dla Ciebie informacje dotyczące tego, jakie odpady gumowe w Warszawie mogą być przyjęte w ramach prezentowanej usługi. Do usługi odbioru zużytych opon w Warszawie trzeba wyróżnić następujące kategorie odpadu, a mianowicie: odpady osobowe, dostawcze, rolnicze, ciężarowe, a także przemysłowe. W przypadku, gdy nie masz pewności, do jakiej kategorii zaliczyć odpady, które posiadasz lub gdy nie wiesz, czy odpad którym dysponujesz, w ogóle wlicza się do jednej z wyróżnionych grup, zapraszamy do nawiązania kontaktu z naszą firmą. Przypisany do Ciebie Opiekun Klienta z pewnością rozwieje wszelkie Twoje wątpliwości i pomoże Ci w rozwiązaniu nurtującego Cię problemu.

Odbiór opon w Warszawie w aplikacji WasteMaster - najważniejsze informacje. Jakie kroki trzeba podjąć, aby skutecznie zamówić usługę utylizacji zużytych opon w Warszawie za pomocą aplikacji WasteMaster?

Z aplikacją WasteMaster proces zamawiania usługi odbioru odpadów, w tym utylizacji starych, zużytych opon w Warszawie jest bardzo prosty i intuicyjny. W rezultacie dowiesz się, gdzie oddać opony w Warszawie i rozwiążesz swój problem. Mamy dla naszych użytkowników dwie możliwości, jeśli chodzi o proces związany z zamawianiem usługi. Po pierwsze możesz skontaktować się z naszym konsultantem, który zada Ci najistotniejsze informacje dotyczące posiadanego przez Ciebie odpadu i usługi, którą chcesz zamówić. Pozwoli mu to wyszukać najkorzystniejsze dla Ciebie propozycje. Co więcej, możesz też wykonać zadanie przez wypełnienie odpowiedniego formularza na stronie internetowej mamodpad. W tym przypadku wybiera się kategorię odpadu, a następnie wpisuje miejscowość i ilość odpadu, a na końcu naciska przycisk „szukaj usług”. W odpowiedzi na takie kroki system wyświetli propozycje dotyczące odbioru opon w Warszawie, które spełnią wybrane przez Ciebie kryteria. W efekcie uda Ci się porównać wiele ofert w jednym czasie i do tego oszczędzić cenny czas, który z pewnością spożytkujesz na bardziej satysfakcjonujące działania.

A co z recyklingiem odpadów gumowych w Warszawie?

Zamawiana usługa dotyczy odbioru opon w Warszawie, a więc firma, realizując usługę, zweryfikuje i wyselekcjonuje opony nadający się do recyklingu odpadów gumowych w Warszawie. Pozostała część odpadów zostanie przekazana do utylizacji opon w Warszawie.

Na jakim poziomie kształtuje się cena za usługę utylizacji opon w Warszawie?

Polityka naszej firmy zakłada, że płatność za usługę następuje po wykonaniu zadania odbioru zużytych opon w Warszawie. Co więcej, oferujemy także trzy sposoby, jeśli chodzi o rozliczanie usługi. W razie potrzeby Opiekun Klienta zaprezentuje wszystkie metody, a wtedy Ty wybierzesz najkorzystniejszą dla siebie opcję. Wyróżnia się następujące sposoby rozliczania usługi: za wagę odpadu, za kontener, solówkę lub zestaw, a także na podstawie liczby opon. Ponadto, różnice w cenie występują również w zależności od tego czy elementy zostaną dostarczone do miejsca skupu, czy też nastąpi odbiór odpadów ze wskazanej lokalizacji. Nie jest prosto przewidzieć cenę usługi bez posiadania odpowiednich informacji. Można jednak wskazać, że koszt utylizacji odpadów gumowych w Warszawie z samochodów osobowych wynosi 3,50 złotych i więcej. Z kolei odpłatność za odbiór odpadów pochodzących z samochodów ciężarowych zaczyna się od kwoty 20 złotych. Należy mieć na względzie również to, że odbiór odpadów do recyklingu opon w Warszawie wykonywany na dalekie dystanse może wynieść nawet powyżej 2200 złotych za solówkę bądź więcej niż 4000 złotych za zestaw. Zatem nie czekaj i już teraz złóż odpowiednie zapytanie za pośrednictwem naszego konsultanta lub bezpośrednio w aplikacji WasteMaster. Dzięki temu uzyskasz najkorzystniejsze oferty z regionu i oszczędzisz swój cenny czas.

Więc co zyskujesz dzięki WasteMaster?

Z aplikacją WasteMaster uzyskasz cenną wiedzę i dowiesz się, gdzie oddać opony w Warszawie. Dlatego już dzisiaj wypróbuj naszą wyjątkową aplikację!

W jakim czasie realizowana jest usługa odbioru zużytych opon w Warszawie?

Już wiesz, gdzie oddać opony w Warszawie. Termin odbioru zużytych opon w Warszawie z góry trudno określić. Duży wpływ na to ma lokalizacja, z której odbiór ma nastąpić. Jednak są pewne prawidłowości w tym aspekcie. Odbiór małych ilości (pod warunkiem, że lokalizacja jest przystępna) odbywa się przeważnie w ciągu paru dni. Natomiast większe ilości odpadu są odbierane w terminie wolnym dla danego pojazdu i w tym przypadku czas oczekiwania może wydłużyć się nawet do miesiąca.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Gdzie utylizować opony rolnicze?
02-09-2022
Gdzie utylizować opony rolnicze?

Utylizacja opon rolniczych jest płatna. Aby jak najlepiej wyjść na tego typu transakcji, warto skorzystać z usług WasteMaster. Wypełnij formularz na stronie lub skontaktuj się z...

Więcej -->
Ile waży zużyta opona ciężarowa?
31-08-2022
Ile waży zużyta opona ciężarowa?

Zużyte opony ciężarowe są dużo cięższe niż osobowe. Waga opony ciężarowych waha się od 30 kg do nawet 80 kg. Tego typu informacja jest istotna, kiedy planujemy utylizację opon, ...

Więcej -->
Ile kosztuje utylizacja opon?
30-08-2022
Ile kosztuje utylizacja opon?

Jaka jest opłata za utylizację opon? To zależy od wagi, rodzaju i ilości posiadanych opon. Ceny skupów zależą od różnych czynników, dlatego najlepiej złożyć bezpłatne zapytanie ...

Więcej -->
Gdzie wyrzucić stare opony?
29-08-2022
Gdzie wyrzucić stare opony?

Często mamy problem ze starymi oponami. Utylizacja tego typu odpadu jest płatna, o czym mało ludzi pamięta. Dlatego często szukanym zapytaniem jest „gdzie oddać zużyte opony za ...

Więcej -->
Co zrobić ze starymi oponami?
25-08-2022
Co zrobić ze starymi oponami?

Zastanawiasz się, gdzie oddać stare opony? Tego typu odpad trzeba oddać do specjalnego punktu skupu i zutylizować. Aktualne ceny utylizacji opon znajdziesz tutaj. Jeśli masz fir...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Zapewniam was o jednym: wystawienie odpadów jeszcze nigdy nie było aż tak proste. Parę kliknięć, dodanie zdjęć i już. Po kilku minutach na pewno można będzie wybrać ofertę sprzedaży albo osoby zainteresowane same się odezwą.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Sprzedawałem nie raz części z samochodów i wielokrotnie spotkałem się z naciąganymi cenami. Nie chcę być stratny. Dlatego zaczynam szukać nowych kontrahentów w apce. Koledzy z innych warsztatów polecali i skorzystam z ich porad.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nasz rynek odpadowy jest jednym z większych w całej Europie. Nic dziwnego, że priorytetem od jakiegoś czasu jest spójność i swobodny przepływ informacji pomiędzy wszystkimi stronami transakcji. WasteMaster na pewno bardzo w tym pomoże.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Przygotowaliśmy seminarium dla innych przedsiębiorców z naszej branży. Wiemy w końcu, że gospodarka odpadami to ważny temat. Trochę obawialiśmy się tego, jak dotrzemy do zainteresowanych. Na szczęście, wastemaster pomaga w zbudowaniu siatki kontaktów.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Skupujemy akumulatory z ró [...]

Ocena 4/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Odbiór zużytych opon
04-09-2022
Odbiór zużytych opon

Pewnie każdy kierowca chociaż raz w życiu zastanawiał się, lub będzie zastanawiał się, co zrobić ze starymi oponami. Ich zużycie zależy od szeregu czynników w tym: stylu jazdy, ...

Więcej -->
Skup zużytych opon – gdzie legalnie oddać stare opony?
03-09-2022
Skup zużytych opon – gdzie legalnie oddać stare opony?

Stare i porzucone opony w lasach oraz przydrożnych rowach to niestety cały czas częsty widok w Polsce. A przecież stara opona, aby się samoistnie rozłożyć może potrzebować nawet...

Więcej -->
Utylizacja opon samochodowych
03-09-2022
Utylizacja opon samochodowych

Z roku na rok coraz więcej ludzi decyduje się na samochód. W dzisiejszych czasach jest to jeden z podstawowych środków transportu, bez którego wielu z nas nie wyobraża sobie cod...

Więcej -->
Gdzie oddać opony?
15-06-2022
Gdzie oddać opony?

Każdy przedsiębiorca, którego działalność wiąże się z produkcją lub wymianą ogumienia, zastanawia się gdzie oddać opony i odpady gumowe. Pytanie to wiąże się przede wszystkim ze...

Więcej -->
Jak przeprowadzić utylizację i recykling opon?
05-04-2022
Jak przeprowadzić utylizację i recykling opon?

Jakie dokumenty są wymagane przy odbiorze do utylizacji zużytych opon? Opony jako odpad podlegają pod przepisy związane z rejestrem BDO. W efekcie, do zlecenia utylizacji zużyty...

Więcej -->
Praktycznie o recyklingu opon
17-03-2022
Praktycznie o recyklingu opon

Jak przebiega proces recyklingu opon? Gdy opony zostają dostarczone do recyklera, muszą zgodnie z przepisami zostać w odpowiedni sposób zagospodarowane. Należy przy tym pamiętać...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat