Szczecin - Utylizacja opon | WasteMaster

Utylizacja opon w Szczecinie

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!
Nie wiesz, gdzie oddać opony w Szczecinie, które już się zużyły? Mamy dla Ciebie fantastyczne rozwiązanie! Problem rozwiążesz, dzięki naszej innowacyjnej aplikacji WasteMaster. Pozwoli Ci ona w łatwy sposób zamówić usługę odbioru zużytych opon w Szczecinie.
Na początku jednak mamy dla Ciebie informacje dotyczące tego, jakie odpady gumowe w Szczecinie mogą być przyjęte w ramach prezentowanej usługi. Do usługi odbioru zużytych opon w Szczecinie trzeba wyróżnić następujące grupy odpadu, a dokładnie: odpady osobowe, dostawcze, rolnicze, ciężarowe, a także przemysłowe. W przypadku, gdy nie masz pewności, do jakiej grupy zaliczyć odpady, które posiadasz lub gdy nie wiesz, czy odpad którym dysponujesz, w ogóle wlicza się do jednej z wymienionych grup, zapraszamy do nawiązania kontaktu z naszą firmą. Przypisany do Ciebie konsultant z pewnością rozwieje wszelkie Twoje wątpliwości i pomoże Ci w rozwiązaniu nurtującego Cię problemu.
Jakie opłaty stosuje się za usługę utylizacji opon?
Płatność za usługę odbioru zużytych opon następuje po zrealizowaniu usługi. Przy czym oferujemy trzy sposoby rozliczania zamówienia. Nie musisz się tym martwić, ponieważ w razie konieczności nasz konsultant zaprezentuje Ci te metody, a potem Ty zdecydujesz się na taką, która spełni Twoje oczekiwania. Możesz wybrać następujące metody rozliczania: za wagę odpadu, za kontener, solówkę lub zestaw i trzeci sposób polegający na rozliczeniu za liczbę opon. Stawki różnią się także w zależności od tego czy materiały zostaną dostarczone do punktu skupu, czy odebrane przez firmę działającą w branży. Zatem w ostatnim przypadku ważna jest odległość. Koszt utylizacji odpadów gumowych w Szczecinie z samochodów osobowych zaczyna się od kwoty 3,50, z kolei, a jeśli chodzi o materiały z samochodów ciężarowych, wartość ta wynosi 20 złotych i więcej. Gdy zdecydujesz się na przekazanie materiałów do recyklingu opon w Szczecinie i zamówisz pojazd, który będzie musiał pokonać bardzo daleką odległość, możesz zapłacić nawet powyżej 2200 złotych za solówkę i więcej niż 4000 złotych za zestaw. Dlatego zapraszamy do złożenia zapytania bezpośrednio w naszej aplikacji lub za pośrednictwem przedstawiciela naszej firmy, który wyszuka najkorzystniejsze oferty na odbiór odpadu.
Najistotniejsze wiadomości dotyczące usługi odbioru opon w aplikacji WasteMaster Jakie działania pozwolą skutecznie zamówić usługę utylizacji zużytych opon za pośrednictwem aplikacji WasteMaster?
Dzięki wyjątkowej aplikacji, jaką jest system WasteMaster uda Ci się skutecznie zamówić usługę odbioru odpadów, w tym także utylizacji zużytych opon i oszczędzić przy tym cenny czas. W rezultacie dowiesz się, gdzie oddać opony i pozbędziesz się problemu ze starym ogumieniem. Mamy dla Ciebie dwie drogi, które pozwolą Ci doprowadzić sprawę do satysfakcjonującego końca. Pierwsza polega na skontaktowaniu się z naszym konsultantem, który pozyska niezbędne informacje. Dzięki temu wyszuka najlepsze dla Ciebie oferty. Podczas rozmowy możesz rozwiać też wszelkie swoje wątpliwości i zapytać przedstawiciela naszej firmy o różne nurtujące kwestie. Możesz również zamówić usługę bezpośrednio przez stronę mamodpad. W tym celu trzeba wypełnić formularz znajdujący się w górnej części tej witryny. W tym celu wybierasz kategorie odpadu, wpisujesz lokalizację, a także ilość odpadu, którą chcesz przekazać specjalistycznej firmie. Następnie należy nacisnąć przycisk „Szukaj usług” i gotowe. Pojawi się lista ofert dotyczących odbioru opon i spełniających wpisane przez Ciebie wymagania. Dzięki temu z łatwością porównasz wiele propozycji równocześnie.
W jakim czasie realizowana jest usługa odbioru zużytych opon w Szczecinie?
Ciężko z góry założyć jakiś termin, jeżeli chodzi o odbiór opon w Szczecinie. Duży wpływ na to ma lokalizacja, z której odbiór ma nastąpić. Jednak są pewne prawidłowości w tym aspekcie. Odbiór małych ilości (pod warunkiem, że lokalizacja jest przystępna) odbywa się przeważnie w ciągu paru dni. Natomiast większe ilości odpadu są odbierane w terminie wolnym dla danego pojazdu i w tym przypadku czas oczekiwania może wydłużyć się nawet do miesiąca.
Ile należy zapłacić za dodanie ogłoszenia o wycenę usługi utylizacji opon w aplikacji WasteMaster?
Przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę, w której za publikację zapytania dotyczącego utylizacji opon w systemie WasteMaster nie pobiera się żadnych opłat. Ponadto, usługa związana z analizą rynku i wyborem najatrakcyjniejszych ofert przez przypisanego do Ciebie Opiekuna Klienta także jest nieodpłatna.
Więc co zyskujesz dzięki WasteMaster?
Z nami szybko i skutecznie dowiesz się gdzie oddać opony w Szczecinie. Już dziś wypróbuj!
Odpady niepodlegające recyklingowi opon w Szczecinie.
Odpady gumowe w Szczecinie podlegają podobnej segregacji jak każdy inny odpad. Wynika z tego, iż wszelkie zanieczyszczone opony innym odpadem nie podlegają recyklingowi ani utylizacji opon w Szczecinie. Dotyczy to również opon ubrudzonych ziemią lub pomalowanych farbą. Również ogumienie, które uległo zniszczeniu (czy to w wyniku wystrzału, czy w wyniku rozcięcia) nie jest przyjmowane do recyklingu odpadów gumowych w Szczecinie. Ciekawostką jest, że również opony z felgami nie podlegają recyklingowi opon w Szczecinie, wpierw muszą zostać pozbawione dodatku w postaci właśnie wskazanych felg. Warto również podkreślić wyjątkową sytuacją dotyczącą opon przemysłowych. Są one najczęściej wyceniane indywidualnie ze względu na budowę opony jak i możliwości jej późniejszego przetworzenia, dlatego warto skontaktować się z naszym konsultantem w celu znalezienia rozwiązania dla odpadu gumowego w Szczecinie.
A co z recyklingiem odpadów gumowych w Szczecinie?
Zamawiana usługa dotyczy odbioru opon w Szczecinie, a więc firma, realizując usługę, zweryfikuje i wyselekcjonuje opony nadający się do recyklingu odpadów gumowych w Szczecinie. Pozostała część odpadów zostanie przekazana do utylizacji opon w Szczecinie.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Branża recyklingowa jest w Polsce bogata. Dlatego też nie jest dziwne, że w tej chwili tak duży nacisk kładzie się na to, by promować swój biznes. Jako jeden z recyklerów wiem, że mogę to uzyskać, zapisując się do WasteMaster.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Zakładka „do kupienia” jest bardzo przejrzysta. Od razu wiedziałem, jakie oferty są dla mnie odpowiednie. To praktyczne i pozwala zaoszczędzić sporo czasu.

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Wystawiam ofertę i po kilku minutach dostaję propozycję od firm, które chcą kupić moje odpady? Nie wierzyłem, że to możliwe, a jednak!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Na przetargach w handlu złomem znam się bardzo dobrze, jednak przyznam, że dopiero w WasteMaster przekonałam się, że można odpowiadać na potrzeby rynku w nowoczesny sposób.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

WasteMaster to prawdziwa o [...]

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Gdzie oddać zużyty sprzęt AGD?
01-07-2022
Gdzie oddać zużyty sprzęt AGD?

Osoby gromadzące wyeksploatowane lodówki, mikrofalówki bądź też inne urządzenia elektryczne, zastanawiają się, gdzie oddać zużyty sprzęt AGD? Odpowiedź na to pytanie nie jest tr...

Więcej -->
Gdzie oddać makulaturę?
20-06-2022
Gdzie oddać makulaturę?

Według danych statystycznych makulatura stanowi nawet 1/3 wytwarzanych na co dzień „śmieci”. Nie dziwi zatem fakt, że skup makulatury to bardzo potrzebny element gospodarki cyrk...

Więcej -->
Gdzie oddać opony?
15-06-2022
Gdzie oddać opony?

Każdy przedsiębiorca, którego działalność wiąże się z produkcją lub wymianą ogumienia, zastanawia się gdzie oddać opony i odpady gumowe. Pytanie to wiąże się przede wszystkim ze...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat