Szczecin - Utylizacja opon | WasteMaster

Utylizacja opon w Szczecinie

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Stare ogumienie – cena utylizacji opon w Szczecinie

Warto na bieżąco śledzić aktualne ceny utylizacji opon w Szczecinie, aby później uniknąć niemiłych zaskoczeń. Zamiast samodzielnie przeglądać wiele stron www, warto uzupełnić zaprojektowany przez nas formularz online. To narzędzie, które jest bardzo przystępne w obsłudze. Dzięki niemu z łatwością ustalisz cenę odbioru opon w Szczecinie. Powinny się z nim zapoznać w szczególności firmy, które mają na zbyciu stare ogumienie i pragną się go szybko pozbyć. W ten sposób nie będą musiały się już dłużej martwić o cenę odbioru opon w Szczecinie.
Ceny
Opona osobowa cena min. 3,5 zł netto
Opona osobowa cena max. 8 zł netto
Opona ciężarowa min. 18 zł netto
Opona ciężarowa max. 30 zł netto
Opona rolnicza Do wyceny zł netto
Warunki współpracy

Nie wiesz, gdzie oddać opony w Szczecinie, które już się zużyły? Mamy dla Ciebie fantastyczne rozwiązanie! Problem rozwiążesz, dzięki naszej innowacyjnej aplikacji WasteMaster. Pozwoli Ci ona w łatwy sposób zamówić usługę odbioru zużytych opon w Szczecinie.

Na początku jednak mamy dla Ciebie informacje dotyczące tego, jakie odpady gumowe w Szczecinie mogą być przyjęte w ramach prezentowanej usługi. Do usługi odbioru zużytych opon w Szczecinie trzeba wyróżnić następujące grupy odpadu, a dokładnie: odpady osobowe, dostawcze, rolnicze, ciężarowe, a także przemysłowe. W przypadku, gdy nie masz pewności, do jakiej grupy zaliczyć odpady, które posiadasz lub gdy nie wiesz, czy odpad którym dysponujesz, w ogóle wlicza się do jednej z wymienionych grup, zapraszamy do nawiązania kontaktu z naszą firmą. Przypisany do Ciebie konsultant z pewnością rozwieje wszelkie Twoje wątpliwości i pomoże Ci w rozwiązaniu nurtującego Cię problemu.

Jakie opłaty stosuje się za usługę utylizacji opon?

Płatność za usługę odbioru zużytych opon następuje po zrealizowaniu usługi. Przy czym oferujemy trzy sposoby rozliczania zamówienia. Nie musisz się tym martwić, ponieważ w razie konieczności nasz konsultant zaprezentuje Ci te metody, a potem Ty zdecydujesz się na taką, która spełni Twoje oczekiwania. Możesz wybrać następujące metody rozliczania: za wagę odpadu, za kontener, solówkę lub zestaw i trzeci sposób polegający na rozliczeniu za liczbę opon. Stawki różnią się także w zależności od tego czy materiały zostaną dostarczone do punktu skupu, czy odebrane przez firmę działającą w branży. Zatem w ostatnim przypadku ważna jest odległość. Koszt utylizacji odpadów gumowych w Szczecinie z samochodów osobowych zaczyna się od kwoty 3,50, z kolei, a jeśli chodzi o materiały z samochodów ciężarowych, wartość ta wynosi 20 złotych i więcej. Gdy zdecydujesz się na przekazanie materiałów do recyklingu opon w Szczecinie i zamówisz pojazd, który będzie musiał pokonać bardzo daleką odległość, możesz zapłacić nawet powyżej 2200 złotych za solówkę i więcej niż 4000 złotych za zestaw. Dlatego zapraszamy do złożenia zapytania bezpośrednio w naszej aplikacji lub za pośrednictwem przedstawiciela naszej firmy, który wyszuka najkorzystniejsze oferty na odbiór odpadu.

Najistotniejsze wiadomości dotyczące usługi odbioru opon w aplikacji WasteMaster Jakie działania pozwolą skutecznie zamówić usługę utylizacji zużytych opon za pośrednictwem aplikacji WasteMaster?

Dzięki wyjątkowej aplikacji, jaką jest system WasteMaster uda Ci się skutecznie zamówić usługę odbioru odpadów, w tym także utylizacji zużytych opon i oszczędzić przy tym cenny czas. W rezultacie dowiesz się, gdzie oddać opony i pozbędziesz się problemu ze starym ogumieniem. Mamy dla Ciebie dwie drogi, które pozwolą Ci doprowadzić sprawę do satysfakcjonującego końca. Pierwsza polega na skontaktowaniu się z naszym konsultantem, który pozyska niezbędne informacje. Dzięki temu wyszuka najlepsze dla Ciebie oferty. Podczas rozmowy możesz rozwiać też wszelkie swoje wątpliwości i zapytać przedstawiciela naszej firmy o różne nurtujące kwestie. Możesz również zamówić usługę bezpośrednio przez stronę mamodpad. W tym celu trzeba wypełnić formularz znajdujący się w górnej części tej witryny. W tym celu wybierasz kategorie odpadu, wpisujesz lokalizację, a także ilość odpadu, którą chcesz przekazać specjalistycznej firmie. Następnie należy nacisnąć przycisk „Szukaj usług” i gotowe. Pojawi się lista ofert dotyczących odbioru opon i spełniających wpisane przez Ciebie wymagania. Dzięki temu z łatwością porównasz wiele propozycji równocześnie.

W jakim czasie realizowana jest usługa odbioru zużytych opon w Szczecinie?

Ciężko z góry założyć jakiś termin, jeżeli chodzi o odbiór opon w Szczecinie. Duży wpływ na to ma lokalizacja, z której odbiór ma nastąpić. Jednak są pewne prawidłowości w tym aspekcie. Odbiór małych ilości (pod warunkiem, że lokalizacja jest przystępna) odbywa się przeważnie w ciągu paru dni. Natomiast większe ilości odpadu są odbierane w terminie wolnym dla danego pojazdu i w tym przypadku czas oczekiwania może wydłużyć się nawet do miesiąca.

Ile należy zapłacić za dodanie ogłoszenia o wycenę usługi utylizacji opon w aplikacji WasteMaster?

Przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę, w której za publikację zapytania dotyczącego utylizacji opon w systemie WasteMaster nie pobiera się żadnych opłat. Ponadto, usługa związana z analizą rynku i wyborem najatrakcyjniejszych ofert przez przypisanego do Ciebie Opiekuna Klienta także jest nieodpłatna.

Więc co zyskujesz dzięki WasteMaster?

Z nami szybko i skutecznie dowiesz się, gdzie oddać opony w Szczecinie. Już dziś wypróbuj i znajdź skup opon w Szczecinie!

Odpady niepodlegające recyklingowi opon w Szczecinie.

Odpady gumowe w Szczecinie podlegają podobnej segregacji jak każdy inny odpad. Wynika z tego, iż wszelkie zanieczyszczone opony innym odpadem nie podlegają recyklingowi ani utylizacji opon w Szczecinie. Dotyczy to również opon ubrudzonych ziemią lub pomalowanych farbą. Również ogumienie, które uległo zniszczeniu (czy to w wyniku wystrzału, czy w wyniku rozcięcia) nie jest przyjmowane do recyklingu odpadów gumowych w Szczecinie. Ciekawostką jest, że również opony z felgami nie podlegają recyklingowi opon w Szczecinie, wpierw muszą zostać pozbawione dodatku w postaci właśnie wskazanych felg. Warto również podkreślić wyjątkową sytuacją dotyczącą opon przemysłowych. Są one najczęściej wyceniane indywidualnie ze względu na budowę opony jak i możliwości jej późniejszego przetworzenia, dlatego warto skontaktować się z naszym konsultantem w celu znalezienia rozwiązania dla odpadu gumowego w Szczecinie.

A co z recyklingiem odpadów gumowych w Szczecinie?

Zamawiana usługa dotyczy odbioru opon w Szczecinie, a więc firma, realizując usługę, zweryfikuje i wyselekcjonuje opony nadający się do recyklingu odpadów gumowych w Szczecinie. Pozostała część odpadów zostanie przekazana do utylizacji opon w Szczecinie.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Gdzie utylizować opony rolnicze?
02-09-2022
Gdzie utylizować opony rolnicze?

Utylizacja opon rolniczych jest płatna. Aby jak najlepiej wyjść na tego typu transakcji, warto skorzystać z usług WasteMaster. Wypełnij formularz na stronie lub skontaktuj się z...

Więcej -->
Ile waży zużyta opona ciężarowa?
31-08-2022
Ile waży zużyta opona ciężarowa?

Zużyte opony ciężarowe są dużo cięższe niż osobowe. Waga opony ciężarowych waha się od 30 kg do nawet 80 kg. Tego typu informacja jest istotna, kiedy planujemy utylizację opon, ...

Więcej -->
Ile kosztuje utylizacja opon?
30-08-2022
Ile kosztuje utylizacja opon?

Jaka jest opłata za utylizację opon? To zależy od wagi, rodzaju i ilości posiadanych opon. Ceny skupów zależą od różnych czynników, dlatego najlepiej złożyć bezpłatne zapytanie ...

Więcej -->
Gdzie wyrzucić stare opony?
29-08-2022
Gdzie wyrzucić stare opony?

Często mamy problem ze starymi oponami. Utylizacja tego typu odpadu jest płatna, o czym mało ludzi pamięta. Dlatego często szukanym zapytaniem jest „gdzie oddać zużyte opony za ...

Więcej -->
Co zrobić ze starymi oponami?
25-08-2022
Co zrobić ze starymi oponami?

Zastanawiasz się, gdzie oddać stare opony? Tego typu odpad trzeba oddać do specjalnego punktu skupu i zutylizować. Aktualne ceny utylizacji opon znajdziesz tutaj. Jeśli masz fir...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Korzystając z usług WasteMaster wiem, że biorą oni pod uwagę ceny skupu odpadów gumowych z różnych placówek. To rzetelna usługa, a z ich wycen jestem zawsze zadowolona!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Recykling opon to konieczność! Żeby mieć pewność, że skupy funkcjonują ekologicznie i legalnie, zawsze załatwiam cały proces przez WasteMaster. Jeszcze zawsze są pomocni!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Kiedy używam aplikacji WasteMaster, mam pewność, że utylizacja opon, którą jestem zainteresowany, będzie korzystna.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Planowałem zamówić usługę odbioru zużytych opon w w Szczecinie jednak kompletnie nie wiedziałem, do którego skupu pojechać. Po niedługich poszukiwaniach natrafiłem na WasteMaster - to był strzał w dziesiątkę! Polecam!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Ceny skupu gumy nigdy nie były czymś, na czym się znałam. Z tego powodu zawsze wolę zadzwonić do konsultantów z WasteMaster. Cierpliwy Pan Rafał szybko wyjaśnił mi co i jak oraz oszacował koszt utylizacji moich opon ciężarowych - jestem bardzo wdzięczna!

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Odbiór zużytych opon
04-09-2022
Odbiór zużytych opon

Pewnie każdy kierowca chociaż raz w życiu zastanawiał się, lub będzie zastanawiał się, co zrobić ze starymi oponami. Ich zużycie zależy od szeregu czynników w tym: stylu jazdy, ...

Więcej -->
Skup zużytych opon – gdzie legalnie oddać stare opony?
03-09-2022
Skup zużytych opon – gdzie legalnie oddać stare opony?

Stare i porzucone opony w lasach oraz przydrożnych rowach to niestety cały czas częsty widok w Polsce. A przecież stara opona, aby się samoistnie rozłożyć może potrzebować nawet...

Więcej -->
Utylizacja opon samochodowych
03-09-2022
Utylizacja opon samochodowych

Z roku na rok coraz więcej ludzi decyduje się na samochód. W dzisiejszych czasach jest to jeden z podstawowych środków transportu, bez którego wielu z nas nie wyobraża sobie cod...

Więcej -->
Gdzie oddać opony?
15-06-2022
Gdzie oddać opony?

Każdy przedsiębiorca, którego działalność wiąże się z produkcją lub wymianą ogumienia, zastanawia się gdzie oddać opony i odpady gumowe. Pytanie to wiąże się przede wszystkim ze...

Więcej -->
Jak przeprowadzić utylizację i recykling opon?
05-04-2022
Jak przeprowadzić utylizację i recykling opon?

Jakie dokumenty są wymagane przy odbiorze do utylizacji zużytych opon? Opony jako odpad podlegają pod przepisy związane z rejestrem BDO. W efekcie, do zlecenia utylizacji zużyty...

Więcej -->
Praktycznie o recyklingu opon
17-03-2022
Praktycznie o recyklingu opon

Jak przebiega proces recyklingu opon? Gdy opony zostają dostarczone do recyklera, muszą zgodnie z przepisami zostać w odpowiedni sposób zagospodarowane. Należy przy tym pamiętać...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat