Białystok - Utylizacja opon | WasteMaster

Utylizacja opon w Białymstoku

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Stare ogumienie – cena utylizacji opon w Białymstoku

Warto na bieżąco śledzić aktualne ceny utylizacji opon w Białymstoku , aby później uniknąć niemiłych zaskoczeń. Zamiast samodzielnie przeszukiwać setki stron internetowych, warto wypełnić stworzony przez nas formularz online. To narzędzie, które jest bardzo przystępne w obsłudze. Dzięki niemu z łatwością ustalisz cenę odbioru opon w Białymstoku . Powinny się z nim zapoznać w szczególności osoby, które mają na zbyciu stare ogumienie i chcą się go szybko pozbyć. W ten sposób nie będą musiały się już dłużej martwić o cenę odbioru opon w Białymstoku .
Ceny
Opona osobowa cena min. 3,5 zł netto
Opona osobowa cena max. 8 zł netto
Opona ciężarowa min. 18 zł netto
Opona ciężarowa max. 30 zł netto
Opona rolnicza Do wyceny zł netto
Warunki współpracy

Jak wygląda sprawa związana z recyklingiem odpadów gumowych w Białymstoku?

Usługa, którą się zamawia w tej sytuacji, dotyczy odbioru opon w Białymstoku . Dlatego przedsiębiorstwo, które będzie odpowiedzialne za realizację usługi zweryfikuje, a także wybierze materiały, które można przekazać do recyklingu odpadów gumowych w Białymstoku . Z kolei materiały, które nie zakwalifikują się do tej grupy, zostaną oddane do utylizacji opon w Białymstoku .

Czy dodanie zapytania o wycenę usługi utylizacji opon w Białymstoku w aplikacji WasteMaster jest płatne?

Nie pobieramy żadnej opłaty w związku z zapytania o wycenę usługi utylizacji opon w Białymstoku . Zarówno ogłoszenie, które zostanie umieszczone w naszej aplikacji, jak i wyszukanie ofert przez naszego Opiekuna Klienta są działaniami, które realizujemy całkowicie za darmo.

Jakie opłaty pobiera się za usługę utylizacji opon? Znajdź skup opon Białystok

Płatność za usługę odbioru zużytych opon następuje po zrealizowaniu usługi. Przy czym oferujemy trzy sposoby rozliczania zamówienia. Nie musisz się tym martwić, ponieważ w razie konieczności nasz konsultant zaprezentuje Ci te metody, a potem Ty zdecydujesz się na taką, która spełni Twoje wymagania. Możesz wybrać następujące metody rozliczania: za wagę odpadu, za kontener, solówkę lub zestaw i trzeci sposób polegający na rozliczeniu za liczbę opon. Stawki różnią się także w zależności od tego czy materiały zostaną dostarczone do punktu skupu, czy odebrane przez firmę działającą w branży. Zatem w ostatnim przypadku ważna jest odległość. Koszt utylizacji odpadów gumowych w Białymstoku z samochodów osobowych zaczyna się od kwoty 3,50, z kolei, a jeśli chodzi o materiały z samochodów ciężarowych, wartość ta kształtuje się na poziomie wyższym niż 20 złotych. Gdy zdecydujesz się na oddanie materiałów do recyklingu opon w Białymstoku i zamówisz pojazd, który będzie musiał pokonać dość odległość, możesz zapłacić nawet powyżej 2200 złotych za solówkę i więcej niż 4000 złotych za zestaw. Dlatego zachęcamy do złożenia zapytania samodzielnie w naszej aplikacji lub z pomocą pracownika naszej firmy, który wyszuka najlepsze oferty na odbiór odpadu.

Więc co zyskujesz dzięki WasteMaster?

Z aplikacją WasteMaster uzyskasz cenną wiedzę i dowiesz się, gdzie oddać opony w Białymstoku . Dlatego już dzisiaj wypróbuj naszą wspaniałą aplikację!

Jakie odpady nie podlegają recyklingowi opon w Białymstoku?

Odpady gumowe w Białymstoku różnicuje się podobnie, jak każdy inny typ odpadu. Dlatego recyklingowi ani utylizacji opon w Białymstoku nie podlegają opony, które zanieczyszczono innymi odpadami. Co więcej, w ramach usługi nie przyjmuje się również opon ubrudzonych ziemią, a także materiałów pomalowanych farbą. Istotne jest także to, że opony, które uległy uszkodzeniu na przykład od wystrzału lub rozcięcia także wyłączone są z tej usługi i niestety nie uda Ci się ich przekazać do recyklingu opon gumowych w Białymstoku . Następną grupę stanowią opony z felgami, ponieważ w tym przypadku specjalistyczne przedsiębiorstwa działające w branży także nie przyjmą tych rzeczy od Ciebie do recyklingu opon w Białymstoku . Ciekawym rozwiązaniem jest wycenianie opon przemysłowych, gdyż zwykle jest tak, że wycenia się je w sposób indywidualny, zależnie od budowy opony i możliwości późniejszego przetworzenia. Dlatego w tej sytuacji zachęcamy do nawiązania kontaktu telefonicznego z przedstawicielem naszej firmy, który pomoże znaleźć najlepsze rozwiązanie dla konkretnego odpadu gumowego w Białymstoku .

Najistotniejsze wiadomości dotyczące usługi odbioru opon w aplikacji WasteMaster Jakie czynności pozwolą skutecznie zamówić usługę utylizacji zużytych opon za pomoc aplikacji WasteMaster?

Dzięki nowoczesnej aplikacji, jaką jest system WasteMaster uda Ci się skutecznie zamówić usługę odbioru odpadów, w tym także utylizacji zużytych opon i oszczędzić przy tym cenny czas. Dzięki temu dowiesz się, gdzie oddać opony i pozbędziesz się problemu ze starym ogumieniem. Mamy dla Ciebie dwie drogi, które pozwolą Ci doprowadzić sprawę do satysfakcjonującego końca. Pierwsza polega na nawiązaniu kontaktu z naszym konsultantem, który pozyska niezbędne informacje. Dzięki temu wyszuka najlepsze dla Ciebie oferty. Podczas rozmowy możesz rozwiać też wszelkie swoje wątpliwości i zapytać Opiekuna Klienta o różne nurtujące kwestie. Możesz również zamówić usługę samodzielnie przez stronę mamodpad. W tym celu trzeba wypełnić formularz znajdujący się w górnej części tej witryny. W tym celu wybierasz kategorie odpadu, wpisujesz miejsce odbioru, a także ilość odpadu, którą chcesz przekazać profesjonalnej firmie. Później należy nacisnąć przycisk „Szukaj usług” i gotowe. Pojawi się lista ofert dotyczących odbioru opon i spełniających wpisane przez Ciebie wymagania. W rezultacie z łatwością porównasz wiele propozycji równocześnie.

Chcesz wiedzieć, gdzie oddać opony w Białymstoku , które zostały już zużyte? Mamy dla Ciebie wspaniałe rozwiązanie. Z naszą aplikacją WasteMaster bez problemu znajdziesz odpowiedni podmiot i zamówisz usługę odbioru zużytych opon w Białymstoku.

Na początek mamy dla Ciebie najważniejsze wiadomości dotyczące tego, jakie odpady gumowe w Białymstoku można przekazać w ramach tej usługi. Dla celów odbioru zużytych opon w Białymstoku wydziela się różne kategorie odpadów, a więc: osobowe, dostawcze, rolnicze, ciężarowe i przemysłowe. Oferujemy także wsparcie, w sytuacji, gdy nie będziesz wiedzieć czy odpad, który posiadasz, można zakwalifikować do powyższych rodzajów. Ponadto, zapraszamy do kontaktu także wtedy, gdy masz inny niewymieniony na tej liście rodzaj ogumienia. Dzięki temu rozwiejesz wszelkie swoje wątpliwości.

Jak długo trwa realizacja usługi odbioru zużytych opon w Białymstoku?

Nie jest łatwo z góry określić termin, w jakim będzie wykonywany odbiór opon w Białymstoku , ponieważ mają na to wpływ różne parametry. Po pierwsze duże znaczenie ma lokalizacja, czyli miejsce odbioru odpadu. Jednak należy tutaj uwzględnić pewne elementy. Po pierwsze odbiór małych ilości odpadu wykonywany w ciągu kilku dni, ale w tej sytuacji lokalizacja musi być przystępna dla konkretnej firmy. Z kolei większe ilości odpadu odbierane są wówczas gdy odpowiedni środek transportu będzie wolny. Dlatego w tym przypadku czas oczekiwania charakteryzuje się dużą rozpiętością. Może on wynieść kilka dnia, a nawet miesiąc.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Gdzie utylizować opony rolnicze?
02-09-2022
Gdzie utylizować opony rolnicze?

Utylizacja opon rolniczych jest płatna. Aby jak najlepiej wyjść na tego typu transakcji, warto skorzystać z usług WasteMaster. Wypełnij formularz na stronie lub skontaktuj się z...

Więcej -->
Ile waży zużyta opona ciężarowa?
31-08-2022
Ile waży zużyta opona ciężarowa?

Zużyte opony ciężarowe są dużo cięższe niż osobowe. Waga opony ciężarowych waha się od 30 kg do nawet 80 kg. Tego typu informacja jest istotna, kiedy planujemy utylizację opon, ...

Więcej -->
Ile kosztuje utylizacja opon?
30-08-2022
Ile kosztuje utylizacja opon?

Jaka jest opłata za utylizację opon? To zależy od wagi, rodzaju i ilości posiadanych opon. Ceny skupów zależą od różnych czynników, dlatego najlepiej złożyć bezpłatne zapytanie ...

Więcej -->
Gdzie wyrzucić stare opony?
29-08-2022
Gdzie wyrzucić stare opony?

Często mamy problem ze starymi oponami. Utylizacja tego typu odpadu jest płatna, o czym mało ludzi pamięta. Dlatego często szukanym zapytaniem jest „gdzie oddać zużyte opony za ...

Więcej -->
Co zrobić ze starymi oponami?
25-08-2022
Co zrobić ze starymi oponami?

Zastanawiasz się, gdzie oddać stare opony? Tego typu odpad trzeba oddać do specjalnego punktu skupu i zutylizować. Aktualne ceny utylizacji opon znajdziesz tutaj. Jeśli masz fir...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

WasteMaster to godne zaufania źródło informacji - dlatego kiedy poszukuję czegoś więcej na temat cen skupu gumy w w Białymstoku , kontaktuję się z ich konsultantami!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Raz skorzystałam z usług WasteMaster i już wiem, że na pewno do nich wrócę. Bez pobierania żadnych opłat zorganizowali dla mnie odbiór zużytych opon w w Białymstoku . Jestem pozytywnie zaskoczona jakością tej usługi!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

W moim serwisie samochodowym zalegały setki kilogramów zużytych opon. Wciąż nie miałem czasu, żeby zająć się realizacją ich wywozu, kiedy ktoś polecił mi skorzystanie z WasteMaster. I rzeczywiście, w kilka minut zorganizowałem to, do czego nie mogłem się zmusić przez prawie miesiąc! Polecam utylizować opony w w Białymstoku z pomocą WasteMaster!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Recykling opon to ważna sprawa! Żeby mieć pewność, że skupy działają ekologicznie i legalnie, zawsze załatwiam cały proces przez WasteMaster. Jeszcze zawsze są pomocni!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Najbardziej efektywny sposób na przeanalizowanie cen skupu odpadów gumowych w w Białymstoku to użycie aplikacji WasteMaster. Po obejrzeniu oferowanych ogłoszeń, wszystko się rozjaśnia. Naprawdę jest to pomocne narzędzie w kontekście zarządzania gospodarką odpadową!

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Odbiór zużytych opon
04-09-2022
Odbiór zużytych opon

Pewnie każdy kierowca chociaż raz w życiu zastanawiał się, lub będzie zastanawiał się, co zrobić ze starymi oponami. Ich zużycie zależy od szeregu czynników w tym: stylu jazdy, ...

Więcej -->
Skup zużytych opon – gdzie legalnie oddać stare opony?
03-09-2022
Skup zużytych opon – gdzie legalnie oddać stare opony?

Stare i porzucone opony w lasach oraz przydrożnych rowach to niestety cały czas częsty widok w Polsce. A przecież stara opona, aby się samoistnie rozłożyć może potrzebować nawet...

Więcej -->
Utylizacja opon samochodowych
03-09-2022
Utylizacja opon samochodowych

Z roku na rok coraz więcej ludzi decyduje się na samochód. W dzisiejszych czasach jest to jeden z podstawowych środków transportu, bez którego wielu z nas nie wyobraża sobie cod...

Więcej -->
Gdzie oddać opony?
15-06-2022
Gdzie oddać opony?

Każdy przedsiębiorca, którego działalność wiąże się z produkcją lub wymianą ogumienia, zastanawia się gdzie oddać opony i odpady gumowe. Pytanie to wiąże się przede wszystkim ze...

Więcej -->
Jak przeprowadzić utylizację i recykling opon?
05-04-2022
Jak przeprowadzić utylizację i recykling opon?

Jakie dokumenty są wymagane przy odbiorze do utylizacji zużytych opon? Opony jako odpad podlegają pod przepisy związane z rejestrem BDO. W efekcie, do zlecenia utylizacji zużyty...

Więcej -->
Praktycznie o recyklingu opon
17-03-2022
Praktycznie o recyklingu opon

Jak przebiega proces recyklingu opon? Gdy opony zostają dostarczone do recyklera, muszą zgodnie z przepisami zostać w odpowiedni sposób zagospodarowane. Należy przy tym pamiętać...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat