Lublin - Utylizacja opon | WasteMaster

Utylizacja opon w Lublinie

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Stare opony – zmieniające się ceny odbioru opon w Lublinie

Jeżeli chcemy być zadowoleni ze skupu zużytego ogumienia, warto orientować się w bieżącej cenie utylizacji opon w Lublinie. Zanim podejmiemy ostateczną decyzję, co do wyboru profesjonalnej firmy, która oferuje tego typu usługi, w łatwy sposób możemy oszacować cenę odbioru opon w Lublinie. Wystarczy skorzystać z zaproponowanego przez nas narzędzia. To darmowy formularz internetowy, który służy do tego, aby poznać jak najbardziej aktualną cenę utylizacji opon w Lublinie. Można również wybrać metodę telefoniczną i połączyć się z naszym konsultantem.
Ceny
Opona osobowa cena min. 3,5 zł netto
Opona osobowa cena max. 8 zł netto
Opona ciężarowa min. 18 zł netto
Opona ciężarowa max. 30 zł netto
Opona rolnicza Do wyceny zł netto
Warunki współpracy

Nie wiesz, gdzie oddać opony w Lublinie, które już się zużyły? Mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie! Problem rozwiążesz, dzięki naszej nowoczesnej aplikacji WasteMaster. Pozwoli Ci ona w prosty sposób zamówić usługę odbioru zużytych opon w Lublinie.

Na początku jednak przygotowaliśmy dla Ciebie informacje dotyczące tego, jakie odpady gumowe w Lublinie mogą być przyjęte w ramach prezentowanej usługi i gdzie znajdziesz najlepszy skup opon w Lublinie. Do usługi odbioru zużytych opon w Lublinie należy wyróżnić następujące grupy odpadu, a dokładnie: odpady osobowe, dostawcze, rolnicze, ciężarowe, a także przemysłowe. W przypadku, gdy nie masz pewności, do jakiej grupy zaliczyć odpady, które posiadasz lub gdy nie wiesz, czy odpad którym dysponujesz, w ogóle wlicza się do jednej z wymienionych grup, zachęcamy do nawiązania kontaktu z naszą firmą. Przydzielony do Ciebie Opiekun Klienta z pewnością rozwieje wszelkie Twoje wątpliwości i pomoże Ci w rozwiązaniu Twojego pytania, gdzie oddać opony w Lublinie.

Podstawowe wiadomości dotyczące odpadów, które nie podlegają recyklingowi opon w Lublinie?

W przypadku materiałów, jakimi są odpady gumowe w Lublinie stosuje się podobny sposób segregacji, jak przy innych typach odpadów. Zatem elementów zanieczyszczonych innymi odpadami nie można oddawać w ramach usługi utylizacji opon w Lublinie. Co więcej, na tej liście znajdują się również odpady zabrudzone glebą lub farbą. Nie oddasz także opon zniszczonych w wyniku wystrzału bądź pęknięcia. Do recyklingu odpadów gumowych w Lublinie nie przyjmuje się również opon z felgami. W tej sytuacji, aby można było je oddać do recyklingu opon w Lublinie, musisz je w najpierw pozbawić felg. Interesującym podejściem jest też kwestia związana z wyceną opon przemysłowych, ponieważ tutaj dokonuje się tego zadania zwykle ze względu na budowę opony i możliwości związanych z późniejszym przetworzeniem. Zatem zachęcamy do kontaktu z przedstawicielem naszej firmy, który udzieli Ci wsparcia w znalezieniu najlepszego rozwiązania dla posiadanego przez Ciebie odpadu gumowego.

Czy dodanie ogłoszenia dotyczącego utylizacji opon w Lublinie w aplikacji WasteMaster wiąże się z ponoszeniem jakichkolwiek kosztów?

Dodanie ogłoszenia dotyczącego utylizacji opon w aplikacji WasteMaster nie wymaga ponoszenia żadnych opłat za to działanie. Co więcej, nie musisz też martwić się tym, że zapłacisz za pomoc Opiekuna Klienta, ponieważ analiza rynku realizowana jest również zupełnie za darmo.

Na jakim poziomie kształtuje się odpłatność za usługę utylizacji opon w Lublinie?

Polityka naszej firmy zakłada, że płatność za usługę następuje po realizacji zadania odbioru zużytych opon w Lublinie. Co więcej, proponujemy także trzy sposoby, jeśli chodzi o rozliczanie usługi. W razie konieczności Opiekun Klienta zaprezentuje wszystkie metody, a wtedy Ty wybierzesz najlepszą dla siebie opcję. Wyróżnia się następujące techniki rozliczania usługi: za wagę odpadu, za kontener, solówkę lub zestaw, a także na podstawie liczby opon. Ponadto, różnice w cenie występują również w zależności od tego czy materiały zostaną dostarczone do punktu skupu, czy też nastąpi odbiór odpadów z konkretnej lokalizacji. Nie jest prosto przewidzieć cenę usługi bez posiadania odpowiednich informacji. Można jednak wskazać, że koszt utylizacji odpadów gumowych w Lublinie z samochodów osobowych wynosi 3,50 złotych i więcej. Natomiast odpłatność za odbiór odpadów pochodzących z samochodów ciężarowych zaczyna się od kwoty 20 złotych. Należy mieć na uwadze również to, że odbiór odpadów do recyklingu opon w Lublinie wykonywany na dalekie dystanse może wynieść nawet powyżej 2200 złotych za solówkę bądź więcej niż 4000 złotych za zestaw. Zatem nie czekaj i już teraz złóż odpowiednie zapytanie za pomocą naszego konsultanta lub samodzielnie w aplikacji WasteMaster. Dzięki temu uzyskasz najlepsze oferty z regionu i oszczędzisz swój cenny czas.

Więc co zyskujesz dzięki WasteMaster?

Z nami szybko i skutecznie dowiesz się gdzie oddać opony w Lublinie. Już dziś wypróbuj!

A co z recyklingiem odpadów gumowych w Lublinie?

Zamawiana usługa dotyczy odbioru opon w Lublinie, a więc firma, realizując usługę, zweryfikuje i wyselekcjonuje opony nadający się do recyklingu odpadów gumowych w Lublinie. Pozostała część odpadów zostanie przekazana do utylizacji opon w Lublinie.

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o usłudze odbioru opon w Lublinie w aplikacji WasteMaster Jak zamówić usługę utylizacji zużytych opon w Lublinie w aplikacji WasteMaster?

Aplikacja WasteMaster została opracowana w taki sposób, aby maksymalnie uprościć zamawianie usług, w tym utylizacji zużytych opon w Lublinie. Dzięki temu nie będziesz musiał się więcej martwić, gdzie oddać opony w Lublinie. Istnieją dwie możliwości zamówienia usługi. Pierwszą jest kontakt telefoniczny. W tym wypadku nasz konsultant zada pytania dotyczące usługi, a następnie wyszuka najkorzystniejsze oferty zgodne z informacjami. Istnieje możliwość zrealizowania tego również przez stronę, na której aktualnie się znajdujemy (formularz w górnej części strony). Należy wybrać kategorie odpadu, wpisać miejscowość oraz ilość. Po naciśnięciu przycisku "Szukaj usług" system wyświetli oferty dotyczącej odbioru opon w Lublinie. Dzięki temu można porównać wiele ofert jednocześnie, oszczędzając swój czas.

Jaki jest czas wykonania usługi odbioru zużytych opon w Lublinie?

Termin realizacji usługi odbioru opon w Lublinie wcale nie jest prosty do określenia, gdyż wpływa na niego wiele różnych czynników. Ważne jest w szczególności to czy lokalizacja jest przystępna. Jednakże w tej sytuacji należy wyróżnić dwie sytuacje. W przypadku odbioru małych ilości odpadu usługa realizowana jest zwykle w ciągu kilku dni. Natomiast duże ilości odpadu odbiera się w wolnych terminach i przy dostępności konkretnych środków transportu. Zatem może okazać się, że w tej sytuacji czas realizacji wydłuży się do jednego miesiąca.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Gdzie utylizować opony rolnicze?
02-09-2022
Gdzie utylizować opony rolnicze?

Utylizacja opon rolniczych jest płatna. Aby jak najlepiej wyjść na tego typu transakcji, warto skorzystać z usług WasteMaster. Wypełnij formularz na stronie lub skontaktuj się z...

Więcej -->
Ile waży zużyta opona ciężarowa?
31-08-2022
Ile waży zużyta opona ciężarowa?

Zużyte opony ciężarowe są dużo cięższe niż osobowe. Waga opony ciężarowych waha się od 30 kg do nawet 80 kg. Tego typu informacja jest istotna, kiedy planujemy utylizację opon, ...

Więcej -->
Ile kosztuje utylizacja opon?
30-08-2022
Ile kosztuje utylizacja opon?

Jaka jest opłata za utylizację opon? To zależy od wagi, rodzaju i ilości posiadanych opon. Ceny skupów zależą od różnych czynników, dlatego najlepiej złożyć bezpłatne zapytanie ...

Więcej -->
Gdzie wyrzucić stare opony?
29-08-2022
Gdzie wyrzucić stare opony?

Często mamy problem ze starymi oponami. Utylizacja tego typu odpadu jest płatna, o czym mało ludzi pamięta. Dlatego często szukanym zapytaniem jest „gdzie oddać zużyte opony za ...

Więcej -->
Co zrobić ze starymi oponami?
25-08-2022
Co zrobić ze starymi oponami?

Zastanawiasz się, gdzie oddać stare opony? Tego typu odpad trzeba oddać do specjalnego punktu skupu i zutylizować. Aktualne ceny utylizacji opon znajdziesz tutaj. Jeśli masz fir...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Za pomocą usług od WasteMaster oszczędziłam naprawdę masę czasu. Po krótkim czasie miałam na skrzynce mailowej listę ciekawych ofert odbioru zużytych opon w w Lublinie. Mogłam dowolnie wybierać spośród nich, a nawet gdybym się nie zdecydowała na żadną z podesłanych, nie poniosłabym żadnych kosztów!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Kiedy chcę dotrzeć do najrzetelniejszych informacji o cenach utylizacji opon w w Lublinie, zwracam się do WasteMaster. Zazwyczaj także realizują mi darmową wycenę moich opon ciężarowych i przygotowują listę ofert - zawsze jestem zadowolony!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Kiedy chcę wiedzieć jak wyglądają ceny skupu gumy w w Lublinie - telefonuję do WasteMaster. Konsultanci zawsze mają aktualne dane, na podstawie których podejmuje trafne decyzje.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Darmowe usługi, a jednak najwyższej jakości! Zorganizowali dla mnie stosunkowo tani odbiór zużytych opon w w Lublinie. Wiem, że oszczędziłem mnóstwo czasu, ale i pieniędzy. Polecam zwłaszcza właścicielom przedsiębiorstw!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Za pomocą usług od WasteMaster oszczędziłam naprawdę masę czasu. Po krótkim czasie miałam na skrzynce mailowej listę ciekawych ofert odbioru zużytych opon w w Lublinie. Mogłam dowolnie wybierać spośród nich, a nawet gdybym się nie zdecydowała na żadną, nie poniosłabym żadnych kosztów!

Ocena 4/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Odbiór zużytych opon
04-09-2022
Odbiór zużytych opon

Pewnie każdy kierowca chociaż raz w życiu zastanawiał się, lub będzie zastanawiał się, co zrobić ze starymi oponami. Ich zużycie zależy od szeregu czynników w tym: stylu jazdy, ...

Więcej -->
Skup zużytych opon – gdzie legalnie oddać stare opony?
03-09-2022
Skup zużytych opon – gdzie legalnie oddać stare opony?

Stare i porzucone opony w lasach oraz przydrożnych rowach to niestety cały czas częsty widok w Polsce. A przecież stara opona, aby się samoistnie rozłożyć może potrzebować nawet...

Więcej -->
Utylizacja opon samochodowych
03-09-2022
Utylizacja opon samochodowych

Z roku na rok coraz więcej ludzi decyduje się na samochód. W dzisiejszych czasach jest to jeden z podstawowych środków transportu, bez którego wielu z nas nie wyobraża sobie cod...

Więcej -->
Gdzie oddać opony?
15-06-2022
Gdzie oddać opony?

Każdy przedsiębiorca, którego działalność wiąże się z produkcją lub wymianą ogumienia, zastanawia się gdzie oddać opony i odpady gumowe. Pytanie to wiąże się przede wszystkim ze...

Więcej -->
Jak przeprowadzić utylizację i recykling opon?
05-04-2022
Jak przeprowadzić utylizację i recykling opon?

Jakie dokumenty są wymagane przy odbiorze do utylizacji zużytych opon? Opony jako odpad podlegają pod przepisy związane z rejestrem BDO. W efekcie, do zlecenia utylizacji zużyty...

Więcej -->
Praktycznie o recyklingu opon
17-03-2022
Praktycznie o recyklingu opon

Jak przebiega proces recyklingu opon? Gdy opony zostają dostarczone do recyklera, muszą zgodnie z przepisami zostać w odpowiedni sposób zagospodarowane. Należy przy tym pamiętać...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon