Gdynia - Utylizacja opon | WasteMaster

Utylizacja opon w Gdyni

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Poznaj bieżącą cenę utylizacji opon w Gdyni

Posiadasz spore ilości starych opon i musisz się ich jak najszybciej pozbyć? Brakuje Ci już wolnego miejsca na składowanie kolejnych odpadów? Jeśli tak, to świetnie trafiłeś. Jeżeli interesuje Cię najnowsza cena odbioru opon w Gdyni, najlepiej zrobisz, korzystając z naszej aplikacji WasteMaster. Dzięki temu stworzonemu przez nas narzędzu w intuicyjny i efektywny sposób poznasz ceny utylizacji opon w Gdyni. Wystarczy wypełnić formularz online. Można również skorzystać z opcji telefonicznej wyceny, wtedy jeden z naszych doradców klienta przygotuje dla Ciebie indywidualną ofertę. Bez względu na to, które z oferowanych przez nas metod wybierzesz, możesz być pewien, że nie zapłacisz ani grosza, a cena odbioru opon w Gdyni nie będzie stanowiła dla Ciebie już zagadki!
Ceny
Opona osobowa cena min. 3,5 zł netto
Opona osobowa cena max. 8 zł netto
Opona ciężarowa min. 18 zł netto
Opona ciężarowa max. 30 zł netto
Opona rolnicza Do wyceny zł netto
Warunki współpracy

A jak wygląda kwestia związana z recyklingiem odpadów gumowych w Gdyni?

Nie wiesz, gdzie oddać opony w Gdyni? Prezentowana usługa dotyczy odbioru opon w Gdyni. Zatem organizacja, która zostanie wybrana do realizacji działania, zweryfikuje i wybierze opony, które można skierować do recyklingu odpadów gumowych w Gdyni. Z kolei pozostałe materiały będą oddane do utylizacji opon w Gdyni.

Więc co zyskujesz dzięki WasteMaster?

Z nami szybko i skutecznie dowiesz się gdzie oddać opony w Gdyni. Już dziś wypróbuj!

Jaki rodzaj odpadów nie podlega recyklingowi opon w Gdyni?

Odpady gumowe w Gdyni różnicuje się podobnie, jak każdy inny typ odpadu. Dlatego recyklingowi ani utylizacji opon w Gdyni nie podlegają opony, które zostały zanieczyszczone innymi odpadami. Co więcej, w ramach usługi nie przyjmuje się również opon ubrudzonych ziemią, a także materiałów pomalowanych farbą. Istotne jest także to, że opony, które zostały uszkodzone na przykład od wystrzału lub rozcięcia także wyłączone są z tej usługi i niestety nie uda Ci się ich przekazać do recyklingu opon gumowych w Gdyni. Następną grupę stanowią opony z felgami, ponieważ w tym przypadku specjalistyczne firmy działające w branży także nie przyjmą tych rzeczy od Ciebie do recyklingu opon w Gdyni. Ciekawym rozwiązaniem jest wycenianie opon przemysłowych, gdyż najczęściej jest tak, że wycenia się je w sposób indywidualny, zależnie od budowy opony i możliwości późniejszego przetworzenia. Zatem w tej sytuacji zachęcamy do nawiązania kontaktu telefonicznego z przedstawicielem naszej firmy, który pomoże znaleźć optymalne rozwiązanie dla konkretnego odpadu gumowego w Gdyni.

Ile należy zapłacić za dodanie zapytania o wycenę usługi utylizacji opon w aplikacji WasteMaster?

Mamy dla Ciebie ofertę, w której za publikację zapytania dotyczącego utylizacji opon w systemie WasteMaster nie pobiera się żadnych opłat. Ponadto, usługa związana z analizą rynku i wyborem najatrakcyjniejszych ofert przez przydzielonego do Ciebie Opiekuna Klienta także jest nieodpłatna.

Ile wynosi termin odbioru usługi odbioru zużytych opon w Gdyni?

Nie można w prosty sposób powiedzieć, ile wynosi termin wykonania usługi, jaką jest odbiór opon w Gdyni. Po pierwsze duże znaczenie ma lokalizacja, jednak należy tutaj wydzielić dwie sytuacje. W przypadku, gdy chcesz zlecić odbiór niewielkich ilości odpadu, możesz liczyć na to, że usługa będzie załatwiona w ciągu kilku dni. Natomiast przy dużych ilościach materiałów należy poczekać na dostępność określonego środka transportu, dlatego czas wykonania może przedłużyć się nawet do miesiąca.

Najważniejsze informacje dotyczące usługi odbioru opon w Gdyni w aplikacji WasteMaster Jakie działania należy wykonać, aby skutecznie zamówić usługę utylizacji zużytych opon w Gdyni za pośrednictwem aplikacji WasteMaster?

Nasza aplikacja WasteMaster powstała w taki sposób, aby maksymalnie uprościć proces związany z zamawianiem usługi odbioru odpadów, a więc również utylizacji zużytych opon w Gdyni. Gdy skorzystasz z naszego rozwiązania, rozwiążesz swój problem i nie będziesz się już zamartwiać tym, gdzie oddać opony w Gdyni. Mamy dla Ciebie dwie możliwości, jeśli chodzi o zamawianie tej usługi. Po pierwsze możesz nawiązać kontakt telefoniczny z naszym konsultantem. Przedstawiciel naszej firmy zada Ci pytania, które pomogą w wyróżnieniu najlepszych dla Ciebie propozycji. Jest jeszcze jedna metoda, a mianowicie możesz to zrobić bezpośrednio za pośrednictwem strony internetowej mamodpad. W górnej części witryny jest formularz, który należy uzupełnić. Musisz podać tam między innymi takie informacje jak lokalizacja i ilość odpadu. W następnych krokach naciskasz przycisk „Szukaj ofert” i wówczas wyświetli się lista najlepszych rozwiązań dla odbioru opon w Gdyni, jeśli chodzi o rodzaj odpadu, którym dysponujesz. Jest to opcja, która nie tylko zminimalizuje Twoje zaangażowanie w całą procedurę, ale także pozwoli oszczędzić cenny czas.

Posiadasz stare, zużyte ogumienie i nie wiesz, gdzie oddać opony? Mamy dla Ciebie wyjątkową aplikację, która pozwoli Ci skutecznie i szybko zamówić usługę odbioru zużytych opon.

Zanim przejdziemy do dalszej części tematu określimy, jakie odpady gumowe mogą być odebrane w ramach usługi. Do celu związanego z usługą odbioru zużytych opon wydziela się następujące kategorie materiałów: osobowe, ciężarowe, dostawcze, rolnicze i przemysłowe. Dokładne informacje na ten temat otrzymasz, gdy skontaktujesz się z naszym konsultantem. Co więcej, dowiesz się wtedy w szczególności, czy odpad, którym dysponujesz, kwalifikuje się do jednej z wyżej wymienionych kategorii. Zadzwoń do nas także wtedy, gdy masz inny specyficzny rodzaj ogumienia. Dzięki temu nareszcie rozwiążesz swój kłopot.

Jak wygląda odpłatność za usługę utylizacji opon w Gdyni?

Zgodnie z polityką naszej firmy, płatność następuje po zrealizowaniu usługi odbioru zużytych opon w Gdyni. Istnieją trzy możliwości rozliczenia zamówienia- oczywiście każde zostanie dokładnie przedstawione przez naszego konsultanta jeżeli zajdzie taka potrzeba. Decyzja co do wyboru sposobu rozliczenia pozostaje w gestii klienta. W pierwszym przypadku zamówienie jest rozliczane za wagę odpadu. W drugi przypadku rozliczenie następuje za kontener, solówkę lub zestaw. W trzecim przypadku zamówienie zostaje rozliczone na podstawie liczby opon. Warto dodać, iż są różnice w cenie w zależności od tego czy odpad jest przywożony, czy odbierany ze wskazanego miejsca oraz jaka jest odległość w sytuacji odbioru. Ciężko przewidzieć samą cenę za usługę bez posiadania odpowiednich informacji. Koszt utylizacji odpadów gumowych w Gdyni (z samochodów osobowych) zaczyna się od 3,50 zł, natomiast w przypadku ciężarowych od 20 zł. W przypadku odbiorów odpadów do recyklingu opon w Gdyni realizowanych pojazdem na dalekie dystanse cena może wynieść nawet powyżej 2 200 zł za solówkę, czy powyżej 4 000 zł za zestaw. Z tego względu, najlepszym rozwiązaniem jest złożenie zapytania w naszej aplikacji lub telefonicznie. Dzięki temu nasz Opiekun Klienta wyszuka dla Ciebie najlepsze oferty na odbiór odpadu, a Ty zaoszczędzisz swój czas, jak i pieniądze.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Gdzie utylizować opony rolnicze?
02-09-2022
Gdzie utylizować opony rolnicze?

Utylizacja opon rolniczych jest płatna. Aby jak najlepiej wyjść na tego typu transakcji, warto skorzystać z usług WasteMaster. Wypełnij formularz na stronie lub skontaktuj się z...

Więcej -->
Ile waży zużyta opona ciężarowa?
31-08-2022
Ile waży zużyta opona ciężarowa?

Zużyte opony ciężarowe są dużo cięższe niż osobowe. Waga opony ciężarowych waha się od 30 kg do nawet 80 kg. Tego typu informacja jest istotna, kiedy planujemy utylizację opon, ...

Więcej -->
Ile kosztuje utylizacja opon?
30-08-2022
Ile kosztuje utylizacja opon?

Jaka jest opłata za utylizację opon? To zależy od wagi, rodzaju i ilości posiadanych opon. Ceny skupów zależą od różnych czynników, dlatego najlepiej złożyć bezpłatne zapytanie ...

Więcej -->
Gdzie wyrzucić stare opony?
29-08-2022
Gdzie wyrzucić stare opony?

Często mamy problem ze starymi oponami. Utylizacja tego typu odpadu jest płatna, o czym mało ludzi pamięta. Dlatego często szukanym zapytaniem jest „gdzie oddać zużyte opony za ...

Więcej -->
Co zrobić ze starymi oponami?
25-08-2022
Co zrobić ze starymi oponami?

Zastanawiasz się, gdzie oddać stare opony? Tego typu odpad trzeba oddać do specjalnego punktu skupu i zutylizować. Aktualne ceny utylizacji opon znajdziesz tutaj. Jeśli masz fir...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Dzięki usługom od WasteMaster oszczędziłam naprawdę masę czasu. Po krótkim czasie miałam na mailu listę ciekawych ofert odbioru zużytych opon w w Gdyni. Mogłam dowolnie wybierać spośród nich, a nawet gdybym się nie zdecydowała na żadną, nie poniosłabym żadnych kosztów!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Recykling opon w w Gdyni organizuję tylko z WasteMaster - naprawdę rozumieją moje oczekiwania!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Teść polecił mi skorzystanie z WasteMaster, kiedy usłyszał, że zamierzam się pozbyć starych opon ze skupu. To była naprawdę właściwa decyzja! Już nie zastanawiam się gdzie oddać opony w w Gdyni, tylko który skup jest dla mnie korzystny!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Jeśli chcę znaleźć informacje o tym gdzie najlepiej zamówić odbiór zużytych opon - dzwonię do WasteMaster. Wówczas jestem pewien, że otrzymam wszystkie korzystne oferty z okolicy.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Kiedy nie jestem pewien co wpływa na ceny skupu gumy w w Gdyni, dzwonię do WasteMaster. I tym razem konsultanci podali mi rzetelne informacje i już wiem jak postępować z moim odpadem!

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Odbiór zużytych opon
04-09-2022
Odbiór zużytych opon

Pewnie każdy kierowca chociaż raz w życiu zastanawiał się, lub będzie zastanawiał się, co zrobić ze starymi oponami. Ich zużycie zależy od szeregu czynników w tym: stylu jazdy, ...

Więcej -->
Skup zużytych opon – gdzie legalnie oddać stare opony?
03-09-2022
Skup zużytych opon – gdzie legalnie oddać stare opony?

Stare i porzucone opony w lasach oraz przydrożnych rowach to niestety cały czas częsty widok w Polsce. A przecież stara opona, aby się samoistnie rozłożyć może potrzebować nawet...

Więcej -->
Utylizacja opon samochodowych
03-09-2022
Utylizacja opon samochodowych

Z roku na rok coraz więcej ludzi decyduje się na samochód. W dzisiejszych czasach jest to jeden z podstawowych środków transportu, bez którego wielu z nas nie wyobraża sobie cod...

Więcej -->
Gdzie oddać opony?
15-06-2022
Gdzie oddać opony?

Każdy przedsiębiorca, którego działalność wiąże się z produkcją lub wymianą ogumienia, zastanawia się gdzie oddać opony i odpady gumowe. Pytanie to wiąże się przede wszystkim ze...

Więcej -->
Jak przeprowadzić utylizację i recykling opon?
05-04-2022
Jak przeprowadzić utylizację i recykling opon?

Jakie dokumenty są wymagane przy odbiorze do utylizacji zużytych opon? Opony jako odpad podlegają pod przepisy związane z rejestrem BDO. W efekcie, do zlecenia utylizacji zużyty...

Więcej -->
Praktycznie o recyklingu opon
17-03-2022
Praktycznie o recyklingu opon

Jak przebiega proces recyklingu opon? Gdy opony zostają dostarczone do recyklera, muszą zgodnie z przepisami zostać w odpowiedni sposób zagospodarowane. Należy przy tym pamiętać...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat