Gdańsk - Utylizacja opon | WasteMaster

Utylizacja opon w Gdańsku

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Cena odbioru opon w Gdańsku

Z roku na rok zwiększa się świadomość ekologiczna Polaków. Dzięki temu coraz więcej ludzi chce w prawidłowy sposób segregować odpady, między innymi stare opony. Warto skorzystać z ofert podmiotów, które oferują tego typu usługi. Zanim wybierzemy konkretne przedsiębiorstwo, warto poznać cenę utylizacji opon w Gdańsku. W tym celu można wykorzystać nasz formularz internetowy. Dzięki niemu z łatwością dowiesz się, w jaki sposób kształtuje się cena odbioru opon w Gdańsku u danego podmiotu i nie będziesz musiał się kłopotać, że jesteś stratny. Wejdź na naszą stronę internetową lub skontaktuj się telefoniczne, a cena utylizacji opon w Gdańsku nie będzie miała przed Tobą żadnych tajemnic!
Ceny
Opona osobowa cena min. 3,5 zł netto
Opona osobowa cena max. 8 zł netto
Opona ciężarowa min. 18 zł netto
Opona ciężarowa max. 30 zł netto
Opona rolnicza Do wyceny zł netto
Warunki współpracy

Czy publikacja ogłoszenia dotyczącego utylizacji opon w Gdańsku w aplikacji WasteMaster wiąże się z ponoszeniem jakichś kosztów?

Dodanie zapytania dotyczącego utylizacji opon w aplikacji WasteMaster nie wymaga ponoszenia żadnych opłat za to działanie. Ponadto, nie musisz też martwić się tym, że zapłacisz za pomoc Opiekuna Klienta, ponieważ analiza rynku realizowana jest również zupełnie za darmo. Zdecyduj się na odbiór zużytych opon w Gdańsku!

Odpady niepodlegające recyklingowi opon w Gdańsku

Odpady gumowe w Gdańsku podlegają podobnej segregacji jak każdy inny odpad. Wynika z tego, iż wszelkie zanieczyszczone opony innym odpadem nie podlegają recyklingowi ani utylizacji opon w Gdańsku. Dotyczy to również opon ubrudzonych ziemią lub pomalowanych farbą. Również ogumienie, które uległo zniszczeniu (czy to w wyniku wystrzału, czy w wyniku rozcięcia) nie jest przyjmowane do recyklingu odpadów gumowych w Gdańsku. Ciekawostką jest, że również opony z felgami nie podlegają recyklingowi opon w Gdańsku, wpierw muszą zostać pozbawione dodatku w postaci właśnie wskazanych felg. Warto również podkreślić wyjątkową sytuacją dotyczącą opon przemysłowych. Są one najczęściej wyceniane indywidualnie ze względu na budowę opony jak i możliwości jej późniejszego przetworzenia, dlatego warto skontaktować się z naszym konsultantem w celu znalezienia rozwiązania dla odpadu gumowego w Gdańsku.

Utylizacja opon Gdańsk - jak wygląda odpłatność za usługę utylizacji opon w Gdańsku?

Co należy wiedzieć o utylizacji opon w pomorskim? Zgodnie z polityką naszej firmy, płatność następuje po zrealizowaniu usługi odbioru zużytych opon w Gdańsku. Istnieją trzy możliwości rozliczenia zamówienia- oczywiście każde zostanie dokładnie przedstawione przez naszego konsultanta jeżeli zajdzie taka potrzeba. Decyzja co do wyboru sposobu rozliczenia pozostaje w gestii klienta. W pierwszym przypadku zamówienie jest rozliczane za wagę odpadu. W drugi przypadku rozliczenie następuje za kontener, solówkę lub zestaw. W trzecim przypadku zamówienie zostaje rozliczone na podstawie liczby opon. Warto dodać, iż są różnice w cenie w zależności od tego czy odpad jest przywożony, czy odbierany ze wskazanego miejsca oraz jaka jest odległość w sytuacji odbioru. Ciężko przewidzieć samą cenę za usługę bez posiadania odpowiednich informacji. Koszt utylizacji odpadów gumowych w Gdańsku (z samochodów osobowych) zaczyna się od 3,50 zł, natomiast w przypadku ciężarowych od 20 zł. W przypadku odbiorów odpadów do recyklingu opon w Gdańsku realizowanych pojazdem na dalekie dystanse cena może wynieść nawet powyżej 2 200 zł za solówkę, czy powyżej 4 000 zł za zestaw. Z tego względu, najlepszym rozwiązaniem jest złożenie zapytania w naszej aplikacji lub telefonicznie. Dzięki temu nasz Opiekun Klienta wyszuka dla Ciebie najlepsze oferty na odbiór odpadu, a Ty zaoszczędzisz swój czas, jak i pieniądze.

A jak wygląda sprawa związana z recyklingiem odpadów gumowych w Gdańsku?

Recykling opon w Gdańsku zapewni Ci nasza aplikacja. Prezentowana usługa dotyczy odbioru opon w Gdańsku. Dlatego jednostka, która zostanie wybrana do realizacji zamówienia, sprawdzi i wybierze opony, które można skierować do recyklingu odpadów gumowych w Gdańsku. Z kolei pozostałe materiały będą oddane do utylizacji opon w Gdańsku.

Najistotniejsze wiadomości dotyczące usługi odbioru opon w aplikacji WasteMaster. Jakie działania pozwolą skutecznie zamówić usługę utylizacji zużytych opon za pomoc aplikacji WasteMaster?

Dzięki nowoczesnej aplikacji, jaką jest system WasteMaster uda Ci się skutecznie zamówić usługę odbioru odpadów, w tym także utylizacji zużytych opon i oszczędzić przy tym cenny czas, a także znaleźć szybko skup opon Gdańsk. W rezultacie dowiesz się, gdzie oddać opony i pozbędziesz się problemu ze starym ogumieniem. Mamy dla Ciebie dwie drogi, które pomogą Ci doprowadzić sprawę do satysfakcjonującego końca. Pierwsza polega na skontaktowaniu się z naszym konsultantem, który pozyska niezbędne informacje. Dzięki temu wyszuka najlepsze dla Ciebie oferty. W trakcie rozmowy możesz rozwiać też wszelkie swoje wątpliwości i zapytać Opiekuna Klienta o różne nurtujące kwestie. Możesz również zamówić usługę samodzielnie przez stronę mamodpad. W tym celu trzeba wypełnić formularz znajdujący się w górnej części tej witryny i dzięki temu dowiesz się, gdzie oddać opony w Gdańsku. W tym celu wybierasz kategorie odpadu, wpisujesz lokalizację, a także ilość odpadu, którą chcesz przekazać profesjonalnej firmie. Później należy nacisnąć przycisk „Szukaj usług” i gotowe. Pojawi się lista ofert dotyczących odbioru opon i spełniających wpisane przez Ciebie wymagania. W rezultacie z łatwością porównasz wiele propozycji równocześnie.

Wyszukaj w naszej aplikacji, gdzie oddać opony w Gdańsku!

Proponujemy dla Ciebie rozwiązanie, które pozwoli Ci prosto i sprawnie dowiedzieć się, gdzie oddać opony w Gdańsku! Zachęcamy do wypróbowania naszej nowoczesnej aplikacji!

Jaki jest czas wykonania usługi odbioru zużytych opon w Gdańsku?

Termin wykonania usługi odbioru opon w Gdańsku wcale nie jest łatwy do określenia, gdyż wpływa na niego wiele różnych czynników. Istotne jest przede wszystkim to czy lokalizacja jest przystępna. Jednakże w tym przypadku należy wyróżnić dwie sytuacje. W przypadku odbioru małych ilości odpadu usługa realizowana jest zwykle w ciągu kilku dni. Natomiast duże ilości odpadu odbiera się w wolnych terminach i przy dostępności określonych środków transportu. Zatem może okazać się, że w tej sytuacji czas odbioru wydłuży się do jednego miesiąca.

Chcesz wiedzieć, gdzie oddać opony w Gdańsku, które zostały już zużyte? Mamy dla Ciebie wyjątkowe rozwiązanie. Z naszą aplikacją WasteMaster bez kłopotu znajdziesz właściwy podmiot i zamówisz usługę odbioru zużytych opon w Gdańsku.

Na początek przygotowaliśmy dla Ciebie najistotniejsze wiadomości dotyczące tego, jakie odpady gumowe w Gdańsku można przekazać w ramach tej usługi. W województwie pomorskim zutylizujesz opony rolnicze, a także inne zużyte opony - osobowe, dostawcze, ciężarowe i przemysłowe. Oferujemy także wsparcie, w sytuacji, gdy nie będziesz wiedzieć czy odpad, który posiadasz, można zakwalifikować do powyższych rodzajów. Ponadto, zapraszamy do kontaktu także wtedy, gdy masz inny niewymieniony na tej liście typ ogumienia. Dzięki temu rozwiejesz wszelkie swoje wątpliwości.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Gdzie utylizować opony rolnicze?
02-09-2022
Gdzie utylizować opony rolnicze?

Utylizacja opon rolniczych jest płatna. Aby jak najlepiej wyjść na tego typu transakcji, warto skorzystać z usług WasteMaster. Wypełnij formularz na stronie lub skontaktuj się z...

Więcej -->
Ile waży zużyta opona ciężarowa?
31-08-2022
Ile waży zużyta opona ciężarowa?

Zużyte opony ciężarowe są dużo cięższe niż osobowe. Waga opony ciężarowych waha się od 30 kg do nawet 80 kg. Tego typu informacja jest istotna, kiedy planujemy utylizację opon, ...

Więcej -->
Ile kosztuje utylizacja opon?
30-08-2022
Ile kosztuje utylizacja opon?

Jaka jest opłata za utylizację opon? To zależy od wagi, rodzaju i ilości posiadanych opon. Ceny skupów zależą od różnych czynników, dlatego najlepiej złożyć bezpłatne zapytanie ...

Więcej -->
Gdzie wyrzucić stare opony?
29-08-2022
Gdzie wyrzucić stare opony?

Często mamy problem ze starymi oponami. Utylizacja tego typu odpadu jest płatna, o czym mało ludzi pamięta. Dlatego często szukanym zapytaniem jest „gdzie oddać zużyte opony za ...

Więcej -->
Co zrobić ze starymi oponami?
25-08-2022
Co zrobić ze starymi oponami?

Zastanawiasz się, gdzie oddać stare opony? Tego typu odpad trzeba oddać do specjalnego punktu skupu i zutylizować. Aktualne ceny utylizacji opon znajdziesz tutaj. Jeśli masz fir...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Najlepszy sposób na przeanalizowanie cen skupu odpadów gumowych w w Gdańsku to użycie aplikacji WasteMaster. Po obejrzeniu oferowanych ogłoszeń, wszystko się rozjaśnia. Jest to realnie pomocne narzędzie w kontekście zarządzania gospodarką odpadową!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Kiedy używam aplikacji WasteMaster, mam pewność, że utylizacja opon, którą jestem zainteresowany, będzie korzystna.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Ciężko znaleźć korzystny skup oferujący utylizację i recykling odpadów gumowych z ciężarówek i autobusów. Z tego powodu usługa od WasteMaster jest dla mnie znaczącym ułatwieniem - polecam skorzystać z ich aplikacji!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Kiedy chcę dotrzeć do najrzetelniejszych informacji o cenach utylizacji opon w w Gdańsku, zwracam się do WasteMaster. Zazwyczaj także organizują mi darmową wycenę moich opon ciężarowych i przygotowują listę ofert - zawsze jestem zadowolony!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Znajomy polecił mi skorzystanie z WasteMaster, kiedy usłyszał, że planuję się pozbyć starych opon ze skupu. To była naprawdę właściwa decyzja! Już nie zastanawiam się gdzie oddać opony w w Gdańsku, tylko który skup opłaca się wybrać!

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Odbiór zużytych opon
04-09-2022
Odbiór zużytych opon

Pewnie każdy kierowca chociaż raz w życiu zastanawiał się, lub będzie zastanawiał się, co zrobić ze starymi oponami. Ich zużycie zależy od szeregu czynników w tym: stylu jazdy, ...

Więcej -->
Skup zużytych opon – gdzie legalnie oddać stare opony?
03-09-2022
Skup zużytych opon – gdzie legalnie oddać stare opony?

Stare i porzucone opony w lasach oraz przydrożnych rowach to niestety cały czas częsty widok w Polsce. A przecież stara opona, aby się samoistnie rozłożyć może potrzebować nawet...

Więcej -->
Utylizacja opon samochodowych
03-09-2022
Utylizacja opon samochodowych

Z roku na rok coraz więcej ludzi decyduje się na samochód. W dzisiejszych czasach jest to jeden z podstawowych środków transportu, bez którego wielu z nas nie wyobraża sobie cod...

Więcej -->
Gdzie oddać opony?
15-06-2022
Gdzie oddać opony?

Każdy przedsiębiorca, którego działalność wiąże się z produkcją lub wymianą ogumienia, zastanawia się gdzie oddać opony i odpady gumowe. Pytanie to wiąże się przede wszystkim ze...

Więcej -->
Jak przeprowadzić utylizację i recykling opon?
05-04-2022
Jak przeprowadzić utylizację i recykling opon?

Jakie dokumenty są wymagane przy odbiorze do utylizacji zużytych opon? Opony jako odpad podlegają pod przepisy związane z rejestrem BDO. W efekcie, do zlecenia utylizacji zużyty...

Więcej -->
Praktycznie o recyklingu opon
17-03-2022
Praktycznie o recyklingu opon

Jak przebiega proces recyklingu opon? Gdy opony zostają dostarczone do recyklera, muszą zgodnie z przepisami zostać w odpowiedni sposób zagospodarowane. Należy przy tym pamiętać...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat