Abonament BDO Standard - 199 zł (netto) za miesiąc*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO i 10 wpisów do KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*płatność cykliczna przez okres 12 miesięcy.
Abonament BDO - Premium 399 zł (netto) za miesiąc*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO i 25 wpisów do KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*płatność cykliczna przez okres 12 miesięcy.
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.
\

Odbiór zużytych opon

Odbiór zużytych opon

Pewnie każdy kierowca chociaż raz w życiu zastanawiał się, lub będzie zastanawiał się, co zrobić ze starymi oponami. Ich zużycie zależy od szeregu czynników w tym: stylu jazdy, warunków atmosferycznych czy rodzaju użytej mieszanki. Jednak niezależnie od tego, jak bardzo dbamy o nasze ogumienie, w końcu, po przejechaniu określonej liczby kilometrów, przychodzi czas na to, aby je wymienić. Kto odbierze zużyte opony?

Odbiór opon zużytych. Co zrobić z niepotrzebnym ogumieniem?

Z pewnością niektórzy zastanawiają się, gdzie organizowany jest odbiór zużytych opon. Otóż sposobów na legalne pozbycie się tego typu odpadu jest kilka, przy czym trzeba pamiętać, że utylizacja opon jest płatna. Dlatego wielu osobom nastręcza tylu problemów.

Najogólniej dostępnym sposobem na odbiór zużytych opon jest zaniesienie ich do wybranego PSZOK-u (Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych). Tego typu miejsca odbiorą od nas odpad za darmo. Wystarczy tylko odszukać punkt, który znajduje się najbliżej nas.

Potrzebujesz pomocy z utylizacją swoich odpadów?
Jeśli posiadasz złom, z którym nie wiesz co masz zrobić, a czystość stolicy i jej okolic nie jest Ci obojętna – skontaktuj się z nami.

Kolejnym sposobem na odbiór opon zużytych jest oddanie ich do zaprzyjaźnionego wulkanizatora lub mechanika. Jeśli regularnie korzystamy z ich usług, być może będą chcieli przyjąć od nas stare opony „po znajomości”. Trzeba jednak pamiętać, że jest to tylko i wyłącznie wyraz ich dobrej woli i nie mają obowiązku przyjmować od nas odpadów.

Odbiór opon zużytych od firm

Przedstawione powyżej rozwiązania sprawdzą się idealnie dla osoby prywatnej, która np. samodzielnie wymieniła opony w garażu i nie wie, co zrobić ze starym ogumieniem. Sprawa się nieco komplikuje, gdy utylizacją zużytych opon jest zainteresowana firma, która generuje ich dużo więcej niż podmiot jednostkowy.

Co w takim przypadku ma zrobić przedsiębiorca? Najlepszym dla niego rozwiązaniem będę usługi naszej firmy. WasteMaster chętnie zajmie się utylizacją Twoich starych opon, wystarczy się tylko z nami skontaktować, a chętnie dogadamy wszelkie szczegóły.

Można to zrobić, albo wystawiając ofertę w aplikacji, albo tradycyjnie, dzwoniąc na nasz numer telefonu. Na infolinii czeka jeden z naszych doradców klienta, który chętnie ustali szczegóły transakcji i pomoże w załatwieniu wszelkich formalności.

Aby zapoznać się ze wstępnymi cenami za utylizację, które są zależne od ilości, rodzaju oraz wagi zużytych opon, zapraszamy do naszego cennika. Wierzymy, że wspólnie uda nam się wypracować korzystną współpracę. WasteMaster działa na terenie całej Polski i zajmuje się różnymi kategoriami odpadów. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałą ofertą.

Copyright © 2022 Waste Master