Wrocław - Utylizacja opon | WasteMaster

Utylizacja opon we Wrocławiu

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Stare ogumienie – cena utylizacji opon we Wrocławiu

Warto na bieżąco monitorować najnowsze ceny utylizacji opon we Wrocławiu, aby później uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek. Zamiast samodzielnie przeglądać wiele stron internetowych, warto uzupełnić zaprojektowany przez nas formularz online. To narzędzie, które jest bardzo intuicyjne w obsłudze. Dzięki niemu z łatwością ustalisz cenę odbioru opon we Wrocławiu. Powinny się z nim zapoznać w szczególności osoby, które mają na zbyciu stare ogumienie i chcą się go szybko pozbyć. W ten sposób nie będą musiały się już dłużej martwić o cenę odbioru opon we Wrocławiu.
Ceny
Opona osobowa cena min. 3,5 zł netto
Opona osobowa cena max. 8 zł netto
Opona ciężarowa min. 18 zł netto
Opona ciężarowa max. 30 zł netto
Opona rolnicza Do wyceny zł netto
Warunki współpracy

Na jakim poziomie kształtuje się odpłatność za usługę utylizacji opon we Wrocławiu?

Polityka naszej firmy zakłada, że płatność za usługę następuje po wykonaniu zadania odbioru zużytych opon we Wrocławiu. Co więcej, proponujemy także trzy sposoby, jeśli chodzi o rozliczanie usługi. W razie potrzeby nasz konsultant przedstawi wszystkie metody, a wtedy Ty wybierzesz najkorzystniejszą dla siebie opcję. Wymienia się następujące sposoby rozliczania usługi: za wagę odpadu, za kontener, solówkę lub zestaw, a także na podstawie liczby opon. Ponadto, różnice w cenie występują również w zależności od tego czy elementy zostaną dostarczone do punktu skupu, czy też nastąpi odbiór odpadów ze wskazanej lokalizacji. Nie jest prosto przewidzieć stawkę usługi bez posiadania właściwych informacji. Można jednak wskazać, że koszt utylizacji odpadów gumowych we Wrocławiu z samochodów osobowych kształtuje się na poziomie 3,50 złotych i więcej. Natomiast odpłatność za odbiór odpadów pochodzących z samochodów ciężarowych zaczyna się od kwoty 20 złotych. Należy mieć na uwadze również to, że odbiór odpadów do recyklingu opon we Wrocławiu realizowany na dalekie dystanse może wynieść nawet powyżej 2200 złotych za solówkę bądź więcej niż 4000 złotych za zestaw. Zatem nie czekaj i już teraz złóż odpowiednie zapytanie za pomocą naszego konsultanta lub bezpośrednio w aplikacji WasteMaster. Dzięki temu otrzymasz najkorzystniejsze oferty z regionu i oszczędzisz swój cenny czas. 

Czy za dodanie zapytania dotyczącego usługi utylizacji opon we Wrocławiu za pomocą aplikacji WasteMaster trzeba wnieść jakąś opłatę?

Dodanie zapytania dotyczącego utylizacji opon we Wrocławiu nie wywołuje potrzeby poniesienia jakiejkolwiek opłaty, ponieważ jest to usługa darmowa. Dzięki temu dowiesz się, gdzie oddać opony we Wrocławiu. Ponadto, nie płaci się również za pomoc przedstawiciela naszej firmy, jeśli chodzi o kwestię związaną z przeprowadzeniem analizy rynku i wyszukaniem dla Ciebie najkorzystniejszych propozycji.

A co z recyklingiem odpadów gumowych we Wrocławiu?

Zamawiana usługa dotyczy odbioru opon we Wrocławiu, a więc firma, realizując usługę, zweryfikuje i wyselekcjonuje opony nadający się do recyklingu odpadów gumowych we Wrocławiu. Pozostała część odpadów zostanie przekazana do utylizacji opon we Wrocławiu.

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o usłudze odbioru opon we Wrocławiu w aplikacji WasteMaster. Jak zamówić usługę utylizacji zużytych opon we Wrocławiu w aplikacji WasteMaster?

Nie wiesz, gdzie gdzie oddać opony we Wrocławiu? Aplikacja WasteMaster została opracowana w taki sposób, aby maksymalnie uprościć zamawianie usług, w tym utylizacji zużytych opon we Wrocławiu. Dzięki temu nie będziesz musiał się więcej martwić gdzie oddać opony we Wrocławiu. Istnieją dwie możliwości zamówienia usługi. Pierwszą jest kontakt telefoniczny. W tym wypadku nasz konsultant zada pytania dotyczące usługi, a następnie wyszuka najkorzystniejsze oferty zgodne z informacjami. Istnieje możliwość zrealizowania tego również przez stronę, na której aktualnie się znajdujemy (formularz w górnej części strony). Należy wybrać kategorie odpadu, wpisać miejscowość oraz ilość. Po naciśnięciu przycisku "Szukaj usług" system wyświetli oferty dotyczącej odbioru opon we Wrocławiu. Dzięki temu można porównać wiele ofert jednocześnie, oszczędzając swój czas.

Nie masz pojęcia, gdzie oddać opony we Wrocławiu, które już się zużyły? Mamy dla Ciebie fantastyczne rozwiązanie! Problem rozwiążesz, dzięki naszej innowacyjnej aplikacji WasteMaster. Pozwoli Ci ona w prosty sposób zamówić usługę odbioru zużytych opon we Wrocławiu.

Na początku jednak mamy dla Ciebie informacje dotyczące tego, jakie odpady gumowe we Wrocławiu mogą być odebrane w ramach prezentowanej usługi. Do usługi odbioru zużytych opon we Wrocławiu trzeba wyróżnić następujące grupy odpadu, a dokładnie: odpady osobowe, dostawcze, rolnicze, ciężarowe, a także przemysłowe. W sytuacji, gdy nie masz pewności, do jakiej grupy zaliczyć odpady, które posiadasz lub gdy nie wiesz, czy odpad którym dysponujesz, w ogóle wlicza się do jednej z wyróżnionych grup, zachęcamy do nawiązania kontaktu z naszą firmą. Przypisany do Ciebie konsultant z pewnością rozwieje wszelkie Twoje wątpliwości i pomoże Ci w rozwiązaniu nurtującego Cię problemu.

Podstawowe wiadomości dotyczące odpadów, które nie podlegają recyklingowi opon we Wrocławiu

W przypadku materiałów, jakimi są odpady gumowe we Wrocławiu stosuje się podobny sposób segregacji, jak przy innych rodzajach odpadów. Dlatego elementów zanieczyszczonych innymi odpadami nie można oddawać w ramach usługi utylizacji opon we Wrocławiu. Co więcej, na tej liście są również odpady zabrudzone ziemią lub farbą. Nie oddasz także opon uszkodzonych w wyniku wystrzału bądź pęknięcia. Do recyklingu odpadów gumowych we Wrocławiu nie przekazuje się również opon z felgami. W tej sytuacji, aby można było je oddać do recyklingu opon we Wrocławiu, musisz je w pierwszej kolejności pozbawić felg. Interesującym podejściem jest też kwestia związana z wyceną opon przemysłowych, ponieważ tutaj dokonuje się tego zadania najczęściej ze względu na budowę opony i możliwości związanych z późniejszym przetworzeniem. Zatem zachęcamy do kontaktu z pracownikiem naszej firmy, który pomoże Ci w znalezieniu najkorzystniejszego rozwiązania dla posiadanego przez Ciebie odpadu gumowego.

Ile wynosi termin odbioru usługi odbioru zużytych opon we Wrocławiu?

Nie można w prosty sposób powiedzieć, ile wynosi termin realizacji usługi, jaką jest odbiór opon we Wrocławiu. Po pierwsze duże znaczenie ma miejsce odbioru, jednak należy tutaj wydzielić dwie sytuacje. W przypadku, gdy chcesz zlecić odbiór niewielkich ilości odpadu, możesz liczyć na to, że usługa będzie zrealizowana w ciągu kilku dni. Natomiast przy dużych ilościach materiałów należy poczekać na dostępność określonego środka transportu, dlatego czas wykonania może przedłużyć się nawet do miesiąca.

Skup zużytych opon Wrocław - co zyskujesz dzięki WasteMaster?

Proponujemy Ci rozwiązania, które pomogą Ci dowiedzieć się, gdzie oddać opony we Wrocławiu, a więc jak rozwiązać problem, z którym borykasz się od dłuższego czasu. zatem już dziś poznaj zalety fantastycznej aplikacji!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Gdzie utylizować opony rolnicze?
02-09-2022
Gdzie utylizować opony rolnicze?

Utylizacja opon rolniczych jest płatna. Aby jak najlepiej wyjść na tego typu transakcji, warto skorzystać z usług WasteMaster. Wypełnij formularz na stronie lub skontaktuj się z...

Więcej -->
Ile waży zużyta opona ciężarowa?
31-08-2022
Ile waży zużyta opona ciężarowa?

Zużyte opony ciężarowe są dużo cięższe niż osobowe. Waga opony ciężarowych waha się od 30 kg do nawet 80 kg. Tego typu informacja jest istotna, kiedy planujemy utylizację opon, ...

Więcej -->
Ile kosztuje utylizacja opon?
30-08-2022
Ile kosztuje utylizacja opon?

Jaka jest opłata za utylizację opon? To zależy od wagi, rodzaju i ilości posiadanych opon. Ceny skupów zależą od różnych czynników, dlatego najlepiej złożyć bezpłatne zapytanie ...

Więcej -->
Gdzie wyrzucić stare opony?
29-08-2022
Gdzie wyrzucić stare opony?

Często mamy problem ze starymi oponami. Utylizacja tego typu odpadu jest płatna, o czym mało ludzi pamięta. Dlatego często szukanym zapytaniem jest „gdzie oddać zużyte opony za ...

Więcej -->
Co zrobić ze starymi oponami?
25-08-2022
Co zrobić ze starymi oponami?

Zastanawiasz się, gdzie oddać stare opony? Tego typu odpad trzeba oddać do specjalnego punktu skupu i zutylizować. Aktualne ceny utylizacji opon znajdziesz tutaj. Jeśli masz fir...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Kiedy chcę otrzymać najrzetelniejsze informacje o cenach utylizacji opon w we Wrocławiu, zwracam się do WasteMaster. Zazwyczaj także organizują mi darmową wycenę moich opon autobusowych i przygotowują listę ofert - zawsze jestem usatysfakcjonowany!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Byłem zainteresowany usługą utylizacji i recyklingu odpadów gumowych w we Wrocławiu, jednak nie byłem pewien, jak najskuteczniej wyszukać najlepsze ogłoszenie. Szybki telefon do WasteMaster - i wiem wszystko! Za darmo na mojego maila przyszła seria ofert, z których mogę swobodnie wybierać:)

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Kiedy chcę otrzymać najrzetelniejsze informacje o cenach utylizacji opon w we Wrocławiu, zwracam się do WasteMaster. Zazwyczaj także organizują mi darmową wycenę moich opon autobusowych i przygotowują listę ofert - zawsze jestem usatysfakcjonowany!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Wydawało mi się, że wiem gdzie oddać opony w we Wrocławiu, jednak wolałam jeszcze upewnić się, czy konsultanci z WasteMaster nie znajdą lepszych ofert. Dobrze zrobiłam! Faktycznie wyszukali dla mnie kilka tańszych opcji. Jestem bardzo zadowolona!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Kiedy chcę wiedzieć jak wyglądają ceny skupu gumy w we Wrocławiu - telefonuję do WasteMaster. Konsultanci zawsze mają bieżące dane, na podstawie których podejmuje trafne decyzje.

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Odbiór zużytych opon
04-09-2022
Odbiór zużytych opon

Pewnie każdy kierowca chociaż raz w życiu zastanawiał się, lub będzie zastanawiał się, co zrobić ze starymi oponami. Ich zużycie zależy od szeregu czynników w tym: stylu jazdy, ...

Więcej -->
Skup zużytych opon – gdzie legalnie oddać stare opony?
03-09-2022
Skup zużytych opon – gdzie legalnie oddać stare opony?

Stare i porzucone opony w lasach oraz przydrożnych rowach to niestety cały czas częsty widok w Polsce. A przecież stara opona, aby się samoistnie rozłożyć może potrzebować nawet...

Więcej -->
Utylizacja opon samochodowych
03-09-2022
Utylizacja opon samochodowych

Z roku na rok coraz więcej ludzi decyduje się na samochód. W dzisiejszych czasach jest to jeden z podstawowych środków transportu, bez którego wielu z nas nie wyobraża sobie cod...

Więcej -->
Gdzie oddać opony?
15-06-2022
Gdzie oddać opony?

Każdy przedsiębiorca, którego działalność wiąże się z produkcją lub wymianą ogumienia, zastanawia się gdzie oddać opony i odpady gumowe. Pytanie to wiąże się przede wszystkim ze...

Więcej -->
Jak przeprowadzić utylizację i recykling opon?
05-04-2022
Jak przeprowadzić utylizację i recykling opon?

Jakie dokumenty są wymagane przy odbiorze do utylizacji zużytych opon? Opony jako odpad podlegają pod przepisy związane z rejestrem BDO. W efekcie, do zlecenia utylizacji zużyty...

Więcej -->
Praktycznie o recyklingu opon
17-03-2022
Praktycznie o recyklingu opon

Jak przebiega proces recyklingu opon? Gdy opony zostają dostarczone do recyklera, muszą zgodnie z przepisami zostać w odpowiedni sposób zagospodarowane. Należy przy tym pamiętać...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon