Wrocław - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli we Wrocławiu

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Zapoznaj się z cenami skupu kabli w izolacji we Wrocławiu

Poniżej umieściliśmy cennik skupu kabli we Wrocławiu. Stworzyli go nasi eksperci w oparciu o bieżący kształt rynku odpadowego w Polsce. Warto podkreślić, że ceny skupu kabli we Wrocławiu nie są określone raz na zawsze, ponieważ są zależne od wahań na rynku handlu np. metalami. Jeśli poniżej nie odnalazłeś swojego rodzaju okablowania albo masz pytania z zakresu skupu kabli w izolacji we Wrocławiu – skontaktuj się z nami za pośrednictwem rozmowy telefonicznej lub formularza dostępnego na witrynie!
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 16,0 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 15,5 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 13,2 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 13,6 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 13,6 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 12,2 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 11,3 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 12,2 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 11,7 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 10,8 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 6,6 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Czy za usługi WasteMaster się płaci?

Absolutnie nie! Nasze usługi są darmowe, włącznie z wyceną Twoich odpadów, pomocą od Opiekuna Klienta czy użytkowaniem naszej aplikacji. Naszym celem jest usatysfakcjonowany klient - to, żeby znalazł najlepszy złom kabli miedzianych we Wrocławiu jak najszybciej - oraz optymalizacja gospodarki odpadowej w Polsce. Wierzymy, że dzięki naszym działaniom uda się przyspieszyć tę gałąź handlu. Pamiętaj - im szybciej sprzedasz przewody skupowi kabli miedzianych we Wrocławiu, tym szybciej zostaną one przerobione i wrócą do obiegu!

Formalności wokół sprzedaży i wywozu kabli do skupu we Wrocławiu

Do legalnego wywozu na skup kabli miedzianych we Wrocławiu, czy tez innego rodzaju placówki utylizacyjnej, potrzebne jest spełnienie kilku formalności. Ma to na celu kontrolowanie wytwarzania odpadów oraz ich utylizacji. Jeżeli jesteś przedsiębiorcą lub rolnikiem mającym powyżej 75 ha ziemi, musisz prowadzić aktualną ewidencję w BDO. Ponadto, aby zapewnić legalny przewóz do np. skupu kabli samochodowych we Wrocławiu, musisz uzupełnić Kartę Przekazania Odpadu. Jeśli jesteś osobą fizyczną - przy oddawaniu kabli, musisz jedynie okazać dowód tożsamości. W każdym przypadku należy wypełnić Kartę Ewidencji Odpadów, ponieważ jest to dowód na legalność Twojej działalności w razie kontroli. Dodatkowo, osoby prywatne dostaną Formularz Przekazania Odpadu, który jest świadectwem przeprowadzenia transakcji. Jest to całość dokumentacji wymaganej przez prawo, należy o niej nie zapomnieć, bo w innym razie można otrzymać karę grzywny w zależności od sytuacji. Warto także wspomnieć o kodach odpadów (które są niezbędne w wyżej wymienionych dokumentach) - na kable są to np. 17 04 11 lub 17 04 10, w przypadku niebezpiecznych przewodów. Więcej znajdziesz w Rozporządzeniu Ministra Środowiska ze stycznia 2020 roku.

W jaki sposób można zamówić usługi oferowane przez WasteMaster?

Usługi, które świadczymy można zamówić na dwa sposoby. Albo za pomocą konwersacji z konsultantem albo samodzielnie używając naszej aplikacji. Pierwszy wariant polega na tym, że to Twój Opiekun Klienta zajmuje się (po krótkim wywiadzie z Tobą) dodaniem i koordynacją Twojego zlecenia. Po wycenie oraz dodaniu w aplikacji ogłoszenia, otrzymasz listę najkorzystniejszych skupów kabli w izolacji we Wrocławiu. Możesz także pominąć etap rozmowy i zgłosić się do nas poprzez formularz zgłoszeniowy (kliknij w ofertę - tam znajdziesz i formularz i numer telefonu do konsultanta). Kolejną opcją jest zamieszczenie ogłoszenia na własną rękę - czy to z poziomu przeglądarki, czy pobierając aplikację na telefon. I w tym przypadku Opiekun Klienta, będzie przekierowywał do Ciebie ciekawe oferty skupów kabli w izolacji we Wrocławiu. W obu wariantach, to Ty decydujesz, z której oferty finalnie skorzystasz!

W jaki sposób najlepiej zorganizować wywóz kabli na złom we Wrocławiu?

W Polsce zakazuje się wyrzucania odpadów do środowiska naturalnego, co tyczy się również kabli. Nie mogą zostać wyrzucone do komunalnego kosza na śmieci, ponieważ zwykłe sortownie odpadów nie zajmują się tego rodzaju pozostałościami. Jeśli masz niewiele przewodów, możesz oddać je do punktu typu PSZOK. Jednak w przypadku większych ładunków niezbędna jest wywózka na złom kabli we Wrocławiu. Tam zostaną prawidłowo przygotowane do recyklingu, a najważniejsze elementy (tzw. żyły) zostaną przekazane do ponownego użycia. Jak zatem najefektywniej zorganizować wywóz do skupu kabli w izolacji we Wrocławiu? WasteMaster jest do tego idealnym narzędziem! Znajdziemy dla Ciebie najdogodniejsze placówki i pomożemy Ci w sfinalizowaniu umowy. Wyszukamy najkorzystniejszy skup kabli w izolacji we Wrocławiu - Ty jedynie musisz zaakceptować, jakąkolwiek z ofert i dokonać płatności za wywóz. Jeśli interesuje Cię jedynie sprzedaż - koszt będzie zerowy - zapłacić musisz jedynie za odbiór!

Jak wyglądają ceny kabli w skupie we Wrocławiu ?

W związku z tym, że cenami na złomie kabli we Wrocławiu rządzi bardzo dużo zmiennych, nie jest łatwo określić ich dokładną cenę. To, jakim odpadem dysponujesz, jaki jest jego skład oraz jak wygląda obecna sytuacja na rynku, jest niezwykle istotne. Jeżeli zamawiasz odbiór przewodów i wywóz ich na złom kabli miedzianych we Wrocławiu , także Twoja lokalizacja odgrywa znaczącą rolę. Zawsze jednak kwoty dotyczące materiałow miedzianych będą najkorzystniejsze. Aby zobrazować zmienność cen, warto przywołać przykład wiązek miedzianych kabli samochodowych (bez skrzynek bezpiecznikowych). W 2021 roku orientacyjna cena ich sprzedaży w skupie kabli miedzianych we Wrocławiu to 16,50 zł/kg netto. Obecnie zaś jest to ok. 11-14 zł/kg netto. Jednak eksperci z WasteMaster mają bardzo rozbudowaną wiedzę na temat rynku, dlatego precyzyjnie określą szacunkową cenę Twoich kabli.

Recykling kabli w skupie we Wrocławiu - warto czy nie warto?

Jak najbardziej warto! Okablowanie zawiera mnóstwo użytecznych substancji, które mogą zostać wykorzystane ponownie w bardzo łatwy i efektywny sposób. Złom kabli miedzianych we Wrocławiu potrafi odzyskać z przewodów miedź, która jest prawie w stu procentach tak samo wartościowa, co jej pierwotna wersja! Podobnie jest w skupach kabli aluminiowych we Wrocławiu, które zużywają 5% energii, która jest niezbędna do wytworzenia tego surowca i wydobycia boksytu (z którego produkujemy aluminium). W ten prosty sposób możesz nie tylko zarobić, ale i zadbać o naszą planetę! Odzyskiwanie miedzi i innych surowców ogranicza ich wydobycie oraz wszystko to, co wiąże się z tym procesem. W placówce złomu kabli miedzianych we Wrocławiu, przewody rozcina się na kawałeczki, a późnej odziera się z nich izolację i wytwarza granulat miedzi. Jest on plastycznym i chodliwym na rynku materiałem. Jeśli chcesz szybko i sprawnie zrealizować wywóz kabli do skupu lub po prostu znaleźć najlepszą opcję - zgłoś się do WasteMaster - z pewnością udzielimy Ci pomocy!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Nie byłam pewna, który skup kabli miedzianych we Wrocławiu oferuje najkorzystniejsze ceny. Nie chciałam tracić czasu, więc wypełniłam formularz od WasteMaster i w kilka chwil dowiedziałam się wszystkiego - polecam!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie będę się bezsensu rozpisywał, powiem jedno - naprawdę opłaca się używać WasteMaster!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Długo szukałem dobrego skupu kabli elektrycznych we Wrocławiu, ale bez skutku, wszystko było albo drogie albo podejrzane. Spróbowałem dać szansę WasteMaster i nie żałuję! Całościowa obsługa klienta + doskonała jakość usług. Jestem naprawdę usatysfakcjonowany!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie wiedziałam, jak najlepiej pozbyć się okablowania samochodowego, ale całe szczęście wyszukałam w necie WasteMaster. Szybko wycenili moje śmieci i znaleźli dla mnie tani skup kabli samochodowych we Wrocławiu. Jestem pod wrażeniem!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat