Częstochowa - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Częstochowie

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Cennik skupu kabli w Częstochowie – za ile co sprzedamy?

Ceny skupu kabli w Częstochowie to istotne informacje dla przedsiębiorców i nie tylko. Z pomocą naszych ekspertów i pracowników WasteMaster, stworzyliśmy cennik skupu kabli w Częstochowie, który ma za zadanie zobrazować różnice cenowe między poszczególnymi kablami. Najbardziej się opłaca sprzedawać miedź, która jest pożądanym surowcem w skupach kabli w izolacji w Częstochowie. Pamiętaj, że oddając kable do placówek tego rodzaju ograniczasz wydobycie metali.
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 18,4 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 17,9 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 15,1 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 15,7 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 15,7 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 14,1 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 13,0 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 14,1 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 13,5 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 12,4 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 7,6 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Dokumenty, o które musisz zadbać wywożąc przewody do skupu kabli w Częstochowie

Do legalnego wywozu przewodów np. do skupu kabli miedzianych w Częstochowie musisz spełnić kilka warunków formalnych. Jeżeli jesteś przedsiębiorcą lub rolnikiem mającym gospodarstwo powyżej 75 ha - musisz mieć kontro i aktualną ewidencję w BDO. Brak ewidencjonowania odpadów jest karany grzywną, nawet do kilku tysięcy złotych. Jeśli jesteś osobą fizyczną, nie interesuje Cię BDO, jednak musisz wypełnić Kartę Ewidencji Odpadów - która będzie dowodem na legalną utylizację w razie kontroli policyjnej. Kartę Przekazania Odpadu muszą wypełnić przedsiębiorcy, osoby prywatne okazują jedynie dowód tożsamości. Także one otrzymają Formularz Przekazania Odpadu, który będzie dowodem sfinalizowanej transakcji z np. skupem kabli samochodowych w Częstochowie. W każdym z tych dokumentów będziesz musiał operować kodami odpadów, które wprowadził Minister Środowiska w zgodzie z unijnymi ustawami. Kod na kabel, który jest osobnym urządzeniem to 17 04 11, a jeśli jest on niebezpieczny to 17 04 10. Kabel, który jest częścią urządzenia - 16 02 14. Aby dowiedzieć się więcej, sięgnij do ustawy wprowadzającej katalogowanie odpadów. Nie zapominaj o wymienionych elementach. Aby Twoja umowa ze złomem kabli w Częstochowie była legalna w świetle prawa - musisz wypełnić podane dokumenty. WasteMaster służy pomocą w razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości - nie wahaj się z nami kontaktować!

Jak zrealizować wywóz odpadów na złom kabli w Częstochowie?

Pamiętaj, że zakazuje się wyrzucania starego okablowania do zwykłych śmieci, a już zwłaszcza w nieprzystosowane do tego miejsca. Obowiązkiem, każdego producenta tego typu odpadów jest wywózka na złom kabli w Częstochowie. Jeśli dysponujesz małą ilością przewodów najbliższy punkt typu PSZOK może je przyjąć. Jednak nie dzieje się tak za każdym razem - instytucje tego rodzaju rządzą się własnymi prawami. Zatem jak znaleźć najkorzystniejszy skup kabli w izolacji w Częstochowie? Skontaktuj się z WasteMaster! Nasz wykwalifikowany zespół z pewnością znajdzie dla Ciebie wartościowe oferty. Zazwyczaj te skupy w izolacji w Częstochowie, które znajdują się w okolicy, są najkorzystniejsze, jednak czasami nie przetwarzają wszystkich typów przewodów.

Ceny usługi od WasteMaster

Świadczone przez nas usługi są kompletnie darmowe. Nie pobieramy opłat za wycenę odpadu, Opiekuna Klienta ani dostarczenie listy potencjalnych ofert. Zależy nam na satysfakcji klienta oraz tym, aby jak najszybciej znalazł dobry złom kabli miedzianych w Częstochowie. Można by zapytać: dlaczego? Ponieważ w ten sposób, stopniowo, uda nam się zrewolucjonizować gospodarkę odpadową w Polsce! Im szybciej będzie przebiegało wyszukanie skupu kabli miedzianych w Częstochowie, tym szybciej przeprowadzona zostanie utylizacja i proces recyklingu, a odzyskany surowiec wróci do obiegu!

Jak wyglądają ceny kabli w skupie w Częstochowie ?

W związku z tym, że cenami na złomie kabli w Częstochowie rządzi bardzo wiele zmiennych, nie jest łatwo określić ich dokładną cenę. To, jakim odpadem zarządzasz, jaki jest jego skład oraz jak wygląda obecna sytuacja na rynku, jest niezwykle istotne. Jeżeli zamawiasz odbiór przewodów i transport ich na złom kabli miedzianych w Częstochowie , także Twoja lokalizacja odgrywa kluczową rolę. Zawsze jednak kwoty dotyczące materiałow miedzianych będą najkorzystniejsze. Aby zobrazować niestałość cen, warto przytoczyć przykład wiązek miedzianych kabli samochodowych (bez skrzynek bezpiecznikowych). W 2021 roku średnia cena ich sprzedaży w skupie kabli miedzianych w Częstochowie to 16,50 zł/kg netto. Teraz zaś jest to ok. 11-14 zł/kg netto. Jednak eksperci z WasteMaster mają bardzo szeroką wiedzę na temat rynku, dlatego dokładnie określą szacunkową cenę Twoich kabli.

Jakie materiały przyjmie skup kabli w Częstochowie?

Na samym początku należy podkreślić, że skupy kabli w Częstochowie przyjmują bardzo różne materiały. Dlaego specjalizują się i skupiają na kilku rodzajach przewodów. Jakie przykładowe materiały zostaną odebrane w skupach kabli w Częstochowie? Mogą to być przewody pochodzące z AGD, druty budowlane, wiązki samochodowe (ze skrzynkami bezpiecznikowymi lub bez skrzynek) okablowanie sieciowe, elektryczne czy lampki choinkowe. Są to nieliczne przykłady tego, co zostanie zaakceptowane w skupie. Chcesz wiedzieć, w jaki sposób znaleźć najlepszy z nich? Przeczytaj poniższy tekst do końca i przekonaj się sam!

Jakie można wyróżnić typy kabli?

Wcześniej wspominaliśmy, że istnieją różne rodzaje okablowania. Skupy w związku z tym się specjalizują i przyjmują tylko konkretne materiały. Jednak jakie rodzaje kabli wyróżniamy? Jest to dość skomplikowana sprawa, ponieważ każda placówka skupująca może stworzyć własną klasyfikację - z tego powodu należy bardzo uważnie zapoznać się z ofertą danego skupu kabli w Częstochowie. To, jaki metal jest obecny w okablowaniu niezwykle wpływa na jego ostateczną cenę. Zatem możemy podzielić kable według kryterium składu. Najpopularniejsze przewody to te aluminiowe, miedziane, zdarzają się także ołowiane lub tzw. mix kabli (niejednolity skład, najczęściej mieszanka aluminium i miedzi). Istotne jest także to, jaką izolację wykorzystano - kauczukowa, polietylenową lub polwinitową - chociaż na niej skupy nie zarabiają. W wyniku takich rozdziałów możemy wyróżnić np. skupy kabli miedzianych w Częstochowie czy skupy kabli aluminiowych w Częstochowie. Kolejnym kryterium podziału jest wykorzystanie. Można tutaj wymienić skup kabli samochodowych w Częstochowie, skup kabli elektrycznych w Częstochowie, ale i inne. Przyjmują one wymienione w nazwie rodzaje okablowania, ale oprócz tego mamy jeszcze przewody budowlane, telekomunikacyjne, sieciowe, światłowodowe, sygnalizacyjne, energetyczne oraz tzw. specjalne. Aby mieć pewność, że dany złom kabli w Częstochowie przyjmie nasz odpad, należy się uważnie zapoznać z jego ofertą.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Miałem dużo zmieszanych kabli miedzianych, ołowianych, komputerowych itd. Bałem się, że skup kabli w Częstochowie będzie wymagał jakiejś segregacji, a ja się zupełnie na tym nie znam! Zadzwoniłem w tej sprawie do WasteMaster, a oni powiedzieli mi co mam uczynić. Naprawdę pomocne usługi!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Uczynni konsultanci załatwili dla mnie wywóz do skupu kabli miedzianych w Częstochowie oraz wycenę mojego okablowania. Warto było skorzystać z ich usług!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Dzięki WasteMaster szybko zorientowałam się, co muszę zrobić z drutami budowlanymi, wyszukali dla mnie skup kabli w Częstochowie, z którym nawiązałam stałą współpracę. Jestem zadowolona!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Wyszukałam dzięki ich aplikacji, naprawdę korzystny skup kabli w mojej okolicy! Nie myślałam, że znajdę cokolwiek, a tu taka niespodzianka!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon