Poznań - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Poznaniu

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Skup kabli w izolacji w Poznaniu – jakie są ceny?

Zamieszczony niżej cennik skupu kabli w Poznaniu ma służyć pomocą we wstępnym szacowaniu kosztów kupna i sprzedaży okablowania. Podane wartości są najświeższe i zgodne z bieżącymi wahaniami na rynku, zatem można śmiało wziąć je pod uwagę. Ceny skupu kabli w Poznaniu nie są stałe, ponieważ ulegają zmianom w zależności od podaży i popytu na dany surowiec. Z tego powodu, warto regularnie kontaktować się z naszymi konsultantami, aby nic nas nie zaskoczyło w skupie kabli w izolacji w Poznaniu!
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 18,4 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 17,9 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 15,1 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 15,7 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 15,7 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 14,1 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 13,0 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 14,1 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 13,5 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 12,4 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 7,6 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

W jaki sposób można zamówić nasze usługi?

Nasze usługi można zamówić za pomocą dwóch sposobów. Są one dostosowane do zróżnicowanych potrzeb naszych klientów. Możesz wykonać telefon do naszych ekspertów i udzielić informacji o swoim odpadzie. Numer znajdziesz po naciśnięciu w interesującą Cię ofertę na naszej stronie internetowej. Znajdziesz tam również formularz zgłoszeniowy, którego możesz użyć zamiast rozmowy z konsultantem. W obu przypadkach, Twój Opiekun Klienta, w Twoim imieniu zamieści ogłoszenie w naszej aplikacji i dokona wyceny kabli. Po czasie, w którym zgromadzi opłacalne oferty od skupów kabli w izolacji w Poznaniu, przekaże Ci je na skrzynkę mailową. Jeżeli nie masz kłopotów z obsługą naszej aplikacji, możesz zamieścić ogłoszenie samodzielnie. Dodaj dane o kablach, zrób im zdjęcie, a także określ swoje preferencje. Wówczas przydzielony do Ciebie z góry Opiekun Klienta, przekieruje do Ciebie najlepsze ogłoszenia od skupu kabli w izolacji w Poznaniu, a Ty będziesz mógł dowolnie spośród nich wybierać. Wszelkie dane o Twoim zleceniu będą dostarczane na Twoją skrzynkę e-mailową. Rozpoczynając z nami współpracę, miej świadomość, że satysfakcja klienta jest dla nas najważniejsza!

Rodzaje przewodów

Istnieją przeróżne typy przewodów. W zasadzie duża część skupów kabli w Poznaniu ma swoją klasyfikację, bazującą na podstawowym rozdziale: na skład żyły przewodu oraz zastosowanie danego okablowania. W nawiązaniu do pierwszej kategorii, rozróżniamy kable miedziane, aluminiowe, rzadziej ołowiane lub o niejednolitym składzie. Przede wszystkim rodzaj metalu wpływa na cenę danego przewodu. Izolacja jest także istotna, chociaż odgrywa mniejszą rolę - może być zbudowana z kauczuku, polwinitu lub polietylenu. Z tego podziału wynika działalność skupów kabli miedzianych w Poznaniu oraz skupu kabli aluminiowych w Poznaniu. Jeżeli chodzi o zastosowanie to wyróżniamy przewody budowlane, energetyczne, telekomunikacyjne, sieciowe, światłowodowe, sygnalizacyjne oraz specjalne. Oprócz tego, jeszcze takie przewody, które możemy oddać do skupu kabli samochodowych w Poznaniu lub skupu kabli elektrycznych w Poznaniu. To, jakim kablem dysponujesz wpływa na cenę, zatem pamiętaj o precyzyjnym określeniu swojego odpadu!

Jakie rodzaje przewodów zostaną przyjęte w skupie kabli w Poznaniu?

Na samym początku warto podkreślić, że różne skupy kabli w Poznaniu przyjmują różne materiały. Głównie te aluminiowe oraz miedziane. Są one składnikami najrozmaitszych przewodów podpiętych do urządzeń o wszelakim zastosowaniu. Czyli w czym dokładnie? W wiązkach samochodowych, tych, które posiadają skrzynki bezpiecznikowe oraz tych, które ich nie mają, w przewodach komputerowych, AGD, w drutach budowlanych, sieciowych, energetycznych, ale i kabelkach z lampek choinkowych. To, jakim odpadem dysponujesz determinuje, do jakiego typu skupu kabli w Poznaniu powinieneś się udać. Wartym zaznaczenia jest także to, że od zawartości okablowania zależy jego cena. Jeśli interesuje Cię powyższe zagadnienie - czytaj dalej!

Jak wyglądają ceny kabli w skupie w Poznaniu ?

W związku z tym, że cenami na złomie kabli w Poznaniu rządzi bardzo dużo zmiennych, nie jest łatwo określić ich dokładną cenę. To, jakim odpadem zarządzasz, jaki jest jego skład oraz jak wygląda obecna sytuacja na rynku, jest niezwykle istotne. Jeżeli zamawiasz odbiór przewodów i transport ich na złom kabli miedzianych w Poznaniu , także Twoja lokalizacja odgrywa znaczącą rolę. Zawsze jednak kwoty dotyczące surowców miedzianych będą najkorzystniejsze. Aby zobrazować niestałość cen, warto przywołać przykład wiązek miedzianych kabli samochodowych (bez skrzynek bezpiecznikowych). W 2021 roku orientacyjna cena ich sprzedaży w skupie kabli miedzianych w Poznaniu to 16,50 zł/kg netto. Teraz zaś jest to ok. 11-14 zł/kg netto. Jednak eksperci z WasteMaster mają bardzo rozbudowaną wiedzę na temat rynku, dlatego dokładnie określą szacunkową cenę Twoich kabli.

Dokumenty, o które musisz zadbać wywożąc przewody do skupu kabli w Poznaniu

Do legalnego wywozu przewodów np. do skupu kabli miedzianych w Poznaniu musisz spełnić parę warunków formalnych. Jeżeli jesteś przedsiębiorcą lub rolnikiem mającym gospodarstwo powyżej 75 ha - musisz mieć kontro i bieżącą ewidencję w BDO. Brak ewidencjonowania odpadów jest karany grzywną, nawet do kilku tysięcy złotych. Jeśli jesteś osobą fizyczną, nie interesuje Cię BDO, jednak musisz uzupełnić Kartę Ewidencji Odpadów - która będzie dowodem na legalną utylizację w razie kontroli policyjnej. Kartę Przekazania Odpadu muszą wypełnić przedsiębiorcy, osoby prywatne pokazują jedynie dowód tożsamości. Także one otrzymają Formularz Przekazania Odpadu, który będzie dowodem sfinalizowanej transakcji z np. skupem kabli samochodowych w Poznaniu. W każdym z tych dokumentów będziesz musiał operować numerycznymi oznaczeniami odpadów, które wprowadził Minister Środowiska w zgodzie z unijnymi dyrektywami. Kod na kabel, który jest osobnym urządzeniem to 17 04 11, a jeśli jest on niebezpieczny to 17 04 10. Kabel, który jest częścią urządzenia - 16 02 14. Aby dowiedzieć się więcej, sięgnij do ustawy ogłaszającej katalogowanie odpadów. Nie zapominaj o tych wszystkich elementach. Aby Twoja umowa ze złomem kabli w Poznaniu była legalna w świetle prawa - musisz wypełnić podane dokumenty. WasteMaster służy wsparciem w razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości - nie wahaj się z nami kontaktować!

Jak najsprawniej wywieźć kable na złom w Poznaniu?

Prawo obowiązujące w Polsce zabrania wyrzucania odpadów w losowe miejsca - dotyczy to także kabli. Jesteśmy zobligowani do wywozu zużytych przewodów na złom kabli w Poznaniu. W momencie, kiedy dysponujesz mniejszą ilością okablowania, możesz przekazać go punktom typu PSZOK. Jednak większe ilości muszą zostać wywiezione do skupów kabli w izolacji w Poznaniu. Tam zostaną poddane zabiegom utylizacyjnym oraz zostaną przetworzone w ramach recyklingu. Jeśli chcesz wyszukać najkorzystniejszy skup kabli w izolacji w Poznaniu, rozpocznij współpracę z WasteMaster! Wyszukamy dla Ciebie najbliższe placówki, dopasowane do Twoich potrzeb!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Cenna usługa. Jestem usatysfakcjonowana - skup kabli w Poznaniu, który dla mnie znalazł uprzejmy Pan Rafał, jest strzałem w dziesiątkę!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Cieszę się, że znalazłem tę firmę, naprawdę rzetelnie podeszli do mojego przypadku. Pozbyłem się mixu kabli w zaledwie parę dni!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Mam skup kabli w izolacji, który mógł się rozwinąć dopiero po nawiązaniu współpracy z WasteMaster. Zyskałem całkiem sporo klientów!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie byłem przekonany, czy bezpłatne usługi staną na wysokości zadania. Całe szczęście się myliłem! W WasteMaster postarali się, żebym został kompleksowo obsłużony i oprócz znalezienia skupu kabli samochodowych w Poznaniu, znaleźli dla mnie skup oleju silnikowego!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon